Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Léto 2013
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Co je nového?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 16:28    Předmět: Léto 2013 Citovat

Get your motor runnin' Head out on the highway Looking for adventure In whatever comes our way
Yeah, darlin' Gonna make it happen Take the world in a love embrace Fire all of your guns at once And explode into space
I like smoke and lightnin' Heavy metal thunder Racing in the wind And the feeling that I'm under



Suzina 750.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Suzina 750.jpg
 Velikost:  113.66 kB
 Staženo:  100 krát


_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19526
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 16:49    Předmět: Citovat

Máš kliku, že jsem taky Suzukář, jinak to skončilo ve spamu jako podobné texty, co nás jimi bombardují ze světa...
Slušná mašinka, jen fotka mizerná: to je GSX-R nebo RGV Gamma? Ony si jsou z dálky hodně podobné...


Naposledy upravil Hill dne st červenec 17 2013, 17:08, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 17:04    Předmět: Citovat

jeden ví...nejsem znalec, možná view 2,3 napoví fotky jsou ilustrativní poáč jsem je musel upravit na menší aby se to vešlo


su2.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  su2.jpg
 Velikost:  110.21 kB
 Staženo:  101 krát


su3.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  su3.jpg
 Velikost:  109.04 kB
 Staženo:  113 krát


_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19526
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 17:21    Předmět: Citovat

Jo, ale nemusel jsi je zmenšit na 300x225 pixelů (vždyť si engine musel náhled zvětšit!), když můžeš jít na šířku při tomto vkládání i přes 1200 pixelů, při přímém odkazu ke zobrazení do 800 pixelů a při odkazu ke stažení odjinud není omezení vůbec.


z_hona1.jpg
 Komentář:
Tahle velikost už většinou stačí, z té se můj druhý Swift pozná spolehlivě...
A klidně mohl být obrázek na obou rozměrech ještě dvakrát větší.

Stáhnout
 Soubor:  z_hona1.jpg
 Velikost:  84.59 kB
 Staženo:  135 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
buddyns



Založen: Oct 05, 2012
Příspěvky: 588
Bydliště: Brno [JN89GE]

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 20:22    Předmět: Citovat

.... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5228

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 20:44    Předmět: Citovat

Kolik stojí takové důkladné mytí podvozku?
Jinak taky jsem se letos po 12-ti letech vrátil na dvě kola
Úplně poslední, schválně kdo pozná co to je zač Smile

_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4213
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 21:09    Předmět: Citovat

Gilera Nexus? Krásný stroj a dobrý vkus. Number one Vítej v klubu Gilera, já k plné spokojenosti třetím rokem na Runneru.



.

_________________
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…


Naposledy upravil Killroy dne st červenec 17 2013, 21:24, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19526
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 21:20    Předmět: Citovat

Stálo to 63 tisíc z mého povinného ručení (já jsem si svým sandálem odjistil svůj kufr při zasouvání antény) za opravu myčky a pět piv bagristovi ze stavby čtyřproudovky kolem té myčky, kterého jsme tam i s bagrem ze vzdálenosti asi 200 metrů přitáhli, aby to auto přidržel při sundávání. Říkal, že za zážitek, vidět něco takového, by to udělal i zadarmo. V kině prý za to ještě platí a stejně je to jen filmový trik.
Narovnané páté dveře jsme ohnuli zpět, trochu jsem přelakoval praskliny v laku a druhý den vyrazil do Dalmácie.
Myčka byla 6 neděl mimo provoz.
Po 4 letech mi na našem, bohužel veřejně přístupném, firemním parkovišti rozpáral bok nějaký hajzl s kamionem a ujel. Swift tam zbyl poslední, zrovna jsem se v práci zdržel... Z kamerového systému, když se do něj za skoro tři hodiny dostali, vyčetli jen to, že tudy projelo 8 stejně bílých kamionů s návěsem, ale z toho nešlo vyčíst, který z nich se u nás pokoušel otočit a, když zjistil, co provedl, vykašlal se na otáčení a pokračoval dál. Dveře i se skly jsem sehnal ze Subaru Justy (stejná kastle, jako u pětidveřáka Swifta), tak jsem vyměnil i ty páté. Přelakovalo se to do barvy a po měsíci jsem až doma zjistil, že si zřejmě na parkovišti v centru nějaký trabantista při vycouvávání nedal bacha, kam mu jde předek a provalil mi pravé dveře. Bleděmodrá trabantová barva i zbytky gumy, co se dává za rámeček světla, totiž šly dolů syntetickým ředidlem. To už jsme nerovnali, jen rozleštili.



Zuljana_1.jpg
 Komentář:
Dva dny po myčce a o 1250 km dál od ní směrem na jihovýchod. Bylo to vidět jen trochu, tak jsem to tak nechal. Neteklo tudy, jen trochu táhlo (srpen 2005).

Stáhnout
 Soubor:  Zuljana_1.jpg
 Velikost:  111.12 kB
 Staženo:  100 krát


hajzl_ujel01.jpg
 Komentář:
Sloupky to naštěstí přežily, možná i díky nestandardně tvarovaným pátým dveřím od minula (srpen 2009).

Stáhnout
 Soubor:  hajzl_ujel01.jpg
 Velikost:  126.52 kB
 Staženo:  95 krát


mycka5.jpg
 Komentář:
Sundávání bagrem zavěšením za zub na lžíci - netušili jsme, co kam a jak hupne, až se podaří stočit sušák, co za něj zámkem kufru celé auto viselo, dolů.

Stáhnout
 Soubor:  mycka5.jpg
 Velikost:  190.56 kB
 Staženo:  89 krát



Naposledy upravil Hill dne st červenec 17 2013, 21:29, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5228

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 21:23    Předmět: Citovat

Hezky. To pozná málokdo. A hlavně pak když to vidí z boku a to zjištění ... to je skůtr Smile
500ccm, spotřeba pod 4l/100km, ve městě luxusní, mimo město už se to taky umí ukázat. Naprostá spokojenost jen ten jednoválec produkuje dost vibrací což při projížďce v délce nad 100km není až tak příjemné, a údržba ... no co to je pro zábavu Wink

Edit: díky za přivítání v klubu. I když se to některým nelíbí v tomto Italové nemají konkurenci. A právě Gilera má ještě takový sportovní vzhled.... není co řešit.

_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5228

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 21:34    Předmět: Citovat

Hill: tvým autem bych tedy nechtěl v dalším životě být.
_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19526
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 22:21    Předmět: Citovat

Tento týden dostává motor, na kterém je natočeno jen 52 tis.km (místo toho, co už po 282 tisících potřeboval litr oleje na 3300 km, však za tyto kilometry od roku 1996 mimo rozvody, svíčky, pravidelné výměny oleje a filtrů nepotřeboval na motoru jedinou opravu a vždy nás dovezl), má čerstvě zrepasovaný alternátor a preventivně startér, podvozek je udržovaný a v pořádku, tak postupuje v rodině, tuhle repasi si už zajišťuje a financuje mladej. Já jsem si udělal radost a konečně jsem se na ty čtyři válce dostal. Ovšem - opět Suzuki Swift.
Věřím, že bude stejně spolehlivý a doufám, že nebude tak přitahovat venkovní poškozeniny. Měl jsem za to, že je přitahuje ta červená barva, stejně jako ptáky (už jsem pojal podezření, že kam přijedu, tam hnízdí kormoráni), ale trefují se, lumpové i na šedou metalízu stejně přesně.
A to prý jiným zpívají...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal22



Založen: Mar 28, 2012
Příspěvky: 7826
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 22:36    Předmět: Citovat

Já těm dvěma kolům pořád nemůžu nějak přijít na chuť. Asi pud sebezáchovy. Tak jezdím po třech. Ale kolem mě je toho víc, na fotce za mnou stojí skorošvagrova Honda, za ní další Honda skorotchánova.
Jinak ještě poznámka k té spotřebě oleje- moje Felicia 1.6 nebere i po víc jak 200.000km skoro žádný olej- co tam naliju, skoro beze zbytku vyliju. Má jiné mouchy, ale s tímto nemám problém...



3x.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  3x.jpg
 Velikost:  131.73 kB
 Staženo:  116 krát


_________________
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: čt červenec 18 2013, 5:09    Předmět: Citovat

Jednota a boj protikladů (Hegel)


tendem.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  tendem.jpg
 Velikost:  157.43 kB
 Staženo:  83 krát


_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19526
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: čt červenec 18 2013, 6:08    Předmět: Citovat

Michal22 napsal(a):
... moje Felicia 1.6 nebere i po víc jak 200.000km skoro žádný olej...

Na 200 tisících mi ani první ani druhý Swift také ještě nežraly olej (úbytek do 0,2 - 0,3 litru na 10 tis.km z náplně 3,3 litru mohl být chyba měření hladiny už při výměně). V prvním Swiftu (ročník 1991), ten byl vůbec lepší, řekl bych, tam nechyběly ani ty dvě decky, ale ten měl ještě originál japonský motor. Ten, co se teď vyndal (1996), byl už maďarský.
Ale, kdo ví, kdyby ten starší motor dostal příležitost přiblížit se k těm 300 tisícům km, jestli by nežral olej taky.
Na druhou stranu: když litrový 39 kW tříválec, kterým denně najezdím do práce a zpět 60km a víc, pak při venkovní teplotě přes 36°C po natankování vytočím na 4100 otáček, držím je po té dálnici čtyři hodiny, a pak u další pumpy při tankování ještě nepotřebuje dolít olej a nesvítí višňovým žárem, je pořád ještě hrdina. A to se mnou takovou jízdu zažil dvakrát až šestkrát každý rok, až mi ho bylo líto.... už mu ale dám pokoj, bude jen na tuzemské ježdění.
A, když vidím, že stejně výkonné i výkonnější agregáty se dávají do motorek, v nichž kdysi byl snad nejrozšířenějším čtvrtlitrový dvoutakt a třiapůla či půllitr už teprve něco znamenaly, nějak mám pocit, že se ta eskalace objemů a výkonů snad už někde musí zastavit, jinak se při pověstné české vzájemné slušnosti na silnicích na ně nevejdeme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konosuke



Založen: Dec 18, 2006
Příspěvky: 9667
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

PříspěvekZaslal: čt červenec 18 2013, 6:59    Předmět: Citovat

Ta megalománská gradace výkonů je vidět všude...gramofon NZC131 a podobné měl germaniový zesík 2x6W a ozvučilo to průměrnou i větší místnost, TW40 2x25W to uz bylo něco ! No a dnes 2x100W do bytu není nikterak vyjímečné. O HDD v počítači velikosti 1 TB i darmo mluvit.
_________________
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Co je nového? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund