Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

(TOP) Soutěž o součástky ZDARMA! Třetí kolo zahájeno!

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petus



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 594
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 11:02    Předmět: (TOP) Soutěž o součástky ZDARMA! Třetí kolo zahájeno! Citovat

na webu http://chiptron.petus.cz/news.php právě začala soutěž o součástky a moduly ZDARMA.
Pokud máte zájem, stačí odpovědět na jednoduchou otázku a čekat, zda budete vylosováni a jakou cenu vyhrajete.
Poštovné je hrazeno (pokud není uvedeno jinak) pro doručovací adresu v ČR, tak i v SR.

Toto vlákno bylo vytvořeno se souhlasem administrátora, čímž mu chci tímto poděkovat za podporu

_________________
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ Smile
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
monterjirka



Založen: Jun 14, 2003
Příspěvky: 2794
Bydliště: Blížejov

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 11:33    Předmět: Citovat

Asi jsem poněkud hloupější, že na všechno naletím!
Zkusil jsem to a ono mě to nepustilo dál, že prej nejsem registrovanej...
A já optimista podle textu v příspěvku myslel, že je to pro registrované lidi z Ebastlírny přístupné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petus



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 594
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 11:36    Předmět: Citovat

bohužel to není v mých možnostech propojit obě databáze a popravdě jsem ani na to nemyslel.
_________________
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ Smile
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
petus



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 594
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 12:05    Předmět: Citovat

a podmínky zde klidně zveřejním:
citace:
-organizátorem soutěže je administrátor webu chiptron.petus.cz (dále jen "organizátor")
-soutěže se smí zúčastnit fyzická osoba s dodací adresou v ČR nebo SR, přičemž váha zásilky musí být maximálně 50g a soutěžící musí být registrován na webu chiptron.petus.cz (dále jen "soutěžící").
-výhra bude zaslána Českou poštou v bublinkové obálce a poštovní známce o hodnotě 13Kč, pro soutěžící s dodací adresou v SR poštovní známkou 25Kč
-pokud cena bude těžší či jiných rozměrů, cena poštovného bude domluvena individuálně
-losování proběhne do 30 dní od data uveřejnění soutěže nebude-li uvedeno jinak
-ceny budou uvedeny při odpovědi na danou otázku
-účastí v soutěži každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména
výherců pro propagaci webstránky petus.cz nebo jeho subdomén
-jméno výherce vylosuje počítačový program, který vygeneruje první pseudonáhodné číslo, které určí výherce a druhé číslo, pod kterým se bude skrývat některá z možných cen.
-ceny přebírají výherci na své vlastní riziko a převzetím ceny přebírá výherce plnou odpovědnost za veškeré případné škody, které by jemu nebo třetím osobám mohly použitím či využitím ceny vzniknout
-odesláním odpovědi se soutěžící zavazuje dodržovat pravidla v plném rozsahu
-organizátor si vyhrazuje právo soutěž zkrátit, přerušit, úplně zrušit nebo změnit pravidla
-ceny nejsou soudně vymahatelné


pravidla jsou napsána stejným písmem a májí pár řádek

_________________
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ Smile
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fero7



Založen: Jan 20, 2007
Příspěvky: 2250

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 12:32    Předmět: Citovat

petus napsal(a):
a podmínky zde klidně zveřejním:
A aka je pointa? alebo skutocny zamer sutaze ze to pozehnal aj admin?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petus



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 594
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 12:57    Předmět: Citovat

Mám součástky a moduly, které jsem nějakým způsobem nabyl (nakoupil více než jsem potřeboval, padl projekt na který měly být atp - všechny nové a nepoužité).
Na starých stránkách jsem měl návštěvnost zhruba 80-100 lidí, pak přišly zkoušky a státnice a web stál => spadla návštěvnost sotva na polovinu. Po státnicích jsem měl hromadu času, tak jsem kompletně předělal web (použil konečně redakční systém, zakoupil doménu a hosting aj), kde jsem konečně mohl bez problémů uvádět články a novinky (max 5 vět o cizím projektu a odkaz na něj).
A než prodávat součástky pod cenou a poplatky od aukra, rozhodl jsem se je věnovat (a dokonce zaplatit i poštovné!)... a proč je nevěnovat právě tímto způsobem (= pomoci nějakému bastlíři a zviditelnit web)
Než jsem začal propagovat soutěž a zároveň i web, VŽDY jsem se dotázal administrátora.
Vše dělám z nadšení, že můžu někomu pomoci a že zviditelním svůj web (který mám mimo jiné už 7-8 let, jenom jsem začal na freehostingu).
Nemám v plánu prodávat mailové adresy ani poskytovat reklamní plochu.

_________________
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ Smile
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fero7



Založen: Jan 20, 2007
Příspěvky: 2250

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 13:13    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davidsev



Založen: Mar 02, 2007
Příspěvky: 717
Bydliště: Štatl

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 14:08    Předmět: Citovat

OT:
Tak to vidíš, nabídl jsi tu něco zdarma formou soutěže a nakonec ještě dostaneš zdrbaný. Přístě se na to v*ser a budeš mít klid.
Stále platí, za dobrotu na žebrotu Rolling Eyes

_________________
Eletrika je sviňa, kope a neni vidět Coool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fero7



Založen: Jan 20, 2007
Příspěvky: 2250

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 14:39    Předmět: Citovat

Davidsev napsal(a):
Tak to vidíš, nabídl jsi tu něco zdarma formou soutěže
To mas tak,
parkoviska pred marketmi su plne anketarov ktori Ti za 5 otazok ponuknu aj "cestu okolo sveta",
v ulickach rovnakych marketov "dostanes zdarma" znackove parfumy za desiatky az stovky eur,
postove schranky su dennodenne plne zarucenych rozpravkovych vyhier,
a ak si zapnes TV, alebo otvoris postu v PC, tak nebudes chapat, preco ludia vobec chodia do prace.
Nie ze by som neveril ze niekto moze nikomu dat nieco zdarma alebo urobit nezistne. Sam to obcas urobim.
Ale nie takto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19557
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 15:07    Předmět: Citovat

Dobrý skutek musí být po zásluze potrestán nebo jeho pachatel aspoň seřván, jak je to v našich zemích obvyklé, že?
K této akci se vyjadřovali admini i moderátoři Bastlírny a shodli jsme se na tom, že koexistence s webem Peťuse by mohla v budoucnu být přínosná i jinak, než jen losováním jakýchkoli výher. On se věnuje oblasti elektroniky, které jsme tu zase tolik nedali.
A co na tom, že tu zatím nikdo podobnou soutěž neprezentoval? Pravidlům tohoto fóra to neodporuje a, jestli to zvýší návštěvnost jeho stránek, rozhodně se jim bude Peťus věnovat s větší chutí, když bude mít pro koho.
Dlouho neudržovaných stránek a stránek, které bez náhrady v tichosti zanikly, je a bylo příliš mnoho (sám jsem to zjistil při kontrole funkčnosti odkazů s mazáním neplatných v naší linkovně). Tak jim dejme šanci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petus



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 594
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 17:42    Předmět: Citovat

fero7 napsal(a):

A pre uplnost? "převzetím ceny přebírá výherce plnou odpovědnost za veškeré případné škody, které by jemu nebo třetím osobám mohly použitím či využitím ceny vzniknout "


vsuvka, která se používá snad ve všech soutěžích Wink

Díky za podporu od zdejších uživatelů
Jak jsem psal výše, nemám zájem na to, abych prodal osobní údaje, zvlášť, když mě SPAM neskutečně štve a nemám problém napsat dotyčnému výhružný mail... takže nečiním to, co mě vadí
a k tomu: proč registrace: přišla mi to jako dobrá volba, aby se dotyčný člověk mohl vrátit a podívat se na články nebo novinky a pak, co hlavně, odfiltruju tím největší zrno od plev, pokud se člověk musí registrovat, je menší pravděpodobnost, že nenapíše třeba 10x odpověď, pokaždé s jiným nickem (ano, může se 10x registrovat, ale jaká se pravděpodobnost, že bude mít 10 funkčních mailů?)
- jediné, co jsem mohl udělat líp je, že jsem mohl dát veřejně podmínky soutěže, ale popravdě, ty mi nepřijdou nijak podrazácké ani nepředvídatelné (a to jsem měl v plánu, že to pro návštěvníky ze SR ani dělat nebudu)

_________________
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ Smile
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19557
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: po srpen 12 2013, 17:48    Předmět: Citovat

KUBO napsal(a):
Doporučil by som vlákno zamknúť, aby to tu nebolo zase na 5 strán a nechal rozhodnutie zúčastniť sa súťaže na každého. Kto chce, nech sa zúčastní, kto nechce, nech nie.

Souhlasím.
Konečně údaje o nás už roky sbírají jiní, protože jim to z principu internet umožňuje. Nejen ty, které se dají najít pomocí pro nás běžných vyhledávačů, ale i ty, o nichž si někdo bláhově myslí, že je utajil, protože zapomněl, že na sebe daleko víc vykecal někdy dřív někdy jinde. Třeba při uzavírání smlouvy na odběr elektřiny... jak to, že veřejnoprávní televize má k dispozici databázi bytových elektroměrů, podle nichž vybírá poplatky? A kdo další měl přístup ke zkopírování téže databáze?.... Zkrátka bylo by to na dlouhou diskusi mimo téma.
Ano, opatrnost je matka porcelánu, ale překročit paranoidní meze by nemusela.
LOCK a přebytečné příspěvky mažu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19557
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: ne září 22 2013, 14:11    Předmět: Citovat

petus v SZ napsal(a):
Konec druhého kola. Gratuluju
http://chiptron.petus.cz/news.php?readmore=41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19557
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: po říjen 14 2013, 9:44    Předmět: Citovat

petus napsal(a):
a je tu další (třetí) kolo a myslím si, že další, opravdu jednoduchá otázka a odpověď na 2-3 slova Smile

http://chiptron.petus.cz/news.php?readmore=43
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.22 sekund