Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

PC DELL Optiplex 170L,
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33984
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st duben 03 2013, 20:32    Předmět: Citovat

Lisit sa to bude zasadne, pretoze toto je Pentium 4.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MetalGod



Založen: May 30, 2006
Příspěvky: 6558
Bydliště: Seč

PříspěvekZaslal: st duben 03 2013, 20:39    Předmět: Citovat

Jo, koukal jsem, spletl jsem si ho se starším modelem. Ale v jednom jsem se nespletl- je to kvalitní stroj.
_________________
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Panda38



Založen: Nov 21, 2012
Příspěvky: 717
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot

PříspěvekZaslal: st duben 03 2013, 21:36    Předmět: Citovat

tiktak1953 napsal(a):
Panda,ty si toho v zivote urcite vela ako napr.ja ci on nedokazal,inac by si bol kludny!Nikto sa ta nepyta na tvoje pocity,jasne.Prid ku mn,dam ti nieco ,a ani si netuknes kamarat!Mozno ze nesiahas tomu mlademu chalanovi ani po clenky.Cav
Stejně je to psina vzít na počítač otvírák na konzervy. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Panda38



Založen: Nov 21, 2012
Příspěvky: 717
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot

PříspěvekZaslal: st duben 03 2013, 21:39    Předmět: Citovat

MetalGod napsal(a):
... Ale v jednom jsem se nespletl- je to kvalitní stroj.
Mám Dell OptiPlex GX270 a i po letech obdivuji jeho propracovanost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3484
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: st duben 03 2013, 21:58    Předmět: Citovat

Pani som rad, ze sa tato diskusia obratila tym spravnym smerom,dozvedel som sa, ci ho ma cenu opravovat.Z vonku vypada celkom slusne oproti tym co som robil,ale z MB som nevedel o nom vela posudit.Vdaka
P.S. Zapamatujte si:ten co do nicoho nerypne,nic nepokazi, ani sa nic nenauci!Ked mi ho doniesol,zameral som sa hlavne ako dat dole celny panel.Nechcel som ho poskodit,vela do nutra nebolo vidiet co ho drzi.Jednu zapdku bolo na vrchu vidiet,ktoru som prstom odtlacil,ale druhu nie,tu som nasiel az ked som odtiahol tu stranu.Nerad ale musim,v zivote tolko veci co som ja uz rozobral,opravil ,urobil,vyrobil ,vysadil,vypestoval,.... vy ani jeden co sa tu zabavate za 150 rokov nedokazete.Cav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michal22



Založen: Mar 28, 2012
Příspěvky: 7829
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st duben 03 2013, 23:13    Předmět: Citovat

tiktak1953- nebuď nazlobený, není k tomu důvod. Spousta lidí tady se pohybuje kolem PC už dlouhou dobu, já už taky nějaký pátek, ještě nikdy jsem nepotřeboval odvrtávat trhací nýtky na šasí.
Že tvůj známý nevěděl jak na to, tož to ať je pro něho ponaučení- v dnešní době nemůže NIKDO znát VŠECHNO.
Forbidden to napsal trochu tvrdě, ale taky správně- taky bys nadával kdyby ti někdo donesl hodiny, které jsem se snažil opravit třeba já.

Mám pro tebe dobře míněnou radu- příště se nerozepisuj o detailech a hoď sem pouhý prostý dotaz- uvidíš že se najdou lidi, kteří ti nezištně pomůžou, urýpanci nebudou mít důvod rýpat.

Předpokládám že rok v tvé přezdívce je tvůj rok narození- jestli ano, nejsi o moc mladší než můj taťka, který už tu bohužel není. Byl to člověk, který uměl spoustu věcí mimo svůj obor, ale měl tendenci občas svým (perfektním) selským rozumem řešit věci, na které je občas ten selský rozum krátký. Často si říkám, že jsem na něj byl trochu tvrdý, když jsem se mu snažil vysvětlit nějaké odborné věci. Ale já to dělal i proto, abych jej vyvaroval od zklamání, které při těchto věcech zažíval, když se je snažil vyřešit sám.
A na druhou stranu- on uměl vyměnit ucpávku na starém darlingu, který nám dodnes čerpá vodu- já to neumím, půjdu se zeptat někoho, kdo to umí, případně ho požádám, aby to udělal.

Dnešní uspěchaná doba ničí lidi, stresem. Někteří (v zájmu sebeobrany) reagují urýpanými poznámkami. Já to taky někdy dělám, mrzí mě to vždy až poté, co jsem už napsal urýpaný text a odeslal jej.

Problém máš vyřešený, ostatní věci, tu omáčku okolo co se tu objevila, hoď s chutí za hlavu a měj pěkný den.

Michal

_________________
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: čt duben 04 2013, 8:47    Předmět: Citovat

To je odvrácená tvář sofistikovaných řešení. Elegantní, promyšlená konstrukce, jenže i ta musí do světa a nikdo nikdy nezaručí, že znalost demontáže půjde s ní. Pak se ukáže, jestli filozofie výrobce byla technická dokonalost A snadná intuitivní demontáž, nebo technická dokonalost PRO kvalifikovaný servis a ostatní si vyližte prdel, neměli jste do toho lézt.
Někdy je to i záměr, buď z hlediska bezpečnosti nebo z hlediska servisování jen autorizovaným servisem.
Dell, IBM, Siemens, Olivetti si dali práci s návrhy skříní tak, aby byly technicky výš než živelné prasečiny asiatů, jenže ne vždycky to dopadlo podle záměru. A nebo ten záměr nebyl totožný se zájmy uživatele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3484
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: čt duben 04 2013, 10:04    Předmět: Citovat

Michal,Crifodo velmi si cenim vase prispevky ku tomu co sa stalo!Je dobre ,ze ste na to reagovali,a oni sa zamysleli nad sebov!Jeden z nich mi napisal aj SZNeverili by ste ,ake pofusovane hodinky nosili ludia do opravy!Tam ked ohli mostik zotrvacky o 0.02mm,tak sme to museli aj pol hodinu nastavovat!Ja som dokazal rozobrat ,opravit naozaj vselico od hodiniek az po zlozite suc.v kombajnoch.Pri mne by si naozaj tito ludia ani netukli!Ti pani maju asi v naplni praci len s ludi si utahovat,a pritom toho vela sami na rozdiel od mnohych kutilov s.r.o.nedokazu.Mozeme to takymto zdarnym koncom uzavret,Cavte!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8989
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: čt duben 04 2013, 12:08    Předmět: Citovat

Člověče, nezveličuješ to trochu? Stalo se akorát to, že se na toho majitele snesla vlna oprávněné kritiky. Na tebe, nebo tvoje dovednosti nikdo neřekl ani ň. Tak, proč to vztahuješ na sebe a taháš sem, co jsi všechno opravil, zasadil...?
Nebudu obhajovat člověka, kterej nedokáže uznat, že na něco nemá a ani nedokáže požádat o pomoc (kámoše, internet...) před tím, než na to aplikuje hrubý násilí. Toto soudnej inteligentní člověk prostě neudělá.

P.S. zkus trochu víc energie věnovat pravopisu a slohu, než obhajování neobhajitelného, bude se to líp číst
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15535
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt duben 04 2013, 12:32    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
Precizní hodinářská práce, to se jen tak nevidí. Shocked

Kromě tohoto přispěvku asi nikdo do autora nerýpal a všichni se vyjadřovali jen k "odborné" práci toho jeho známého. Já bych to neřešil, když někoho nenapadne sundat přední kryt a mrknout na to zpředu. Každej se to nějak musí naučit a žádnej učenej z nebe nespadl. Nakonec podle počtu darovaných PC si myslím, že se nic nestalo a příště bude demontér chytřejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaTTo



Založen: Apr 25, 2005
Příspěvky: 528
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: ne duben 07 2013, 12:20    Předmět: Citovat

tiktak1953 napsal(a):
To ste si prisli na svoje podaktori.PC sa ide komplet rozobrat,tak sa musia aj boky dat dole.

Dôvod ? To môzes rovno vybrat komponenty a case vyhodit .

_________________
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3484
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne duben 07 2013, 15:43    Předmět: Citovat

Teba ine problemy ako korupcia na slov.neseru,ale prave toto?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MaTTo



Založen: Apr 25, 2005
Příspěvky: 528
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: ne duben 07 2013, 20:29    Předmět: Citovat

Viacmenej ma zaujimalo ze co ma spolocne kompletne rozobratie pocitaca s tym ze das dole vsetky plechy z case ktore kazdopadne niesu urcene na rozoberanie a ked uz ich rozoberes tak to ajtak vyhodis. Ci aj pri oprave televizora najprv vyrezes/vyvrtas dieru do obrazovky a az potom to skusis odzadu ?
Ziadne problemy na Slovensku ma neseru, problemy su nato aby sa riesili a nie nato aby ma srali Idea

_________________
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3484
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: po duben 08 2013, 19:45    Předmět: Citovat

To, ak som napisal ze pojdu dole vsetky plechy ,nebolo to myslene doslova.Preto sused odvrtal nity,lebo neprisiel nato,ze sa da jedna strana dat dole. Su to nepodstatne veci ,s takym by som sa ja tu nezoberal .Mal by si zaujimat ako ja o spinavu politiku !Kto nam tu urobi poriadok,ti zlodeji?Asi sa mas dobre,dostavas peniaze velmi lachko.Uz to nechaj tak,ani neodpovedaj,nechcen nas... tu ostatnych,Cav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
helios



Založen: Aug 08, 2007
Příspěvky: 2914
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

PříspěvekZaslal: po duben 08 2013, 20:19    Předmět: Citovat

Tiktak,
nerozčuľuj sa nad vecami, ktoré nezmeníš. Politika je špinavá vec od špinavých indivíduí. Neskracuj si život nervákmi, tí vagabundi za to nestoja.

_________________
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund