Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vánoční neexistující slevy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: po prosinec 03 2012, 20:47    Předmět: Citovat

ZdenekHQ napsal(a):
Normálně asi ne, jen se na jeden či dva dny zvedne cena, aby se mohla následně uplatnit obrovská sleva.

Přesně naopak, měsíc stojí 179, aby je pak na tři dni zlevnili na 114.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stribrnak



Založen: Aug 06, 2005
Příspěvky: 426
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 03 2012, 20:51    Předmět: Citovat

To dělají úplně všichni a ani nemusí být vánoce. Nedávno mne vytočil Mountfield s jeho kampaní slevy až 80%. Měl jsem tam vyhlídnutej gril dávno před kampaní za cenu cca 3kkč. Když začala kampaň tak jsem byl zvědav na kolik mi ho zlevní a světe div se dozvěděl jsem se že jeho nominální cena je přes 5kkč a oni dobráci mi dájí slevu ať nekecaám 49%
takže cena po slevě byla úplně stejná jako když jsem na něj koukal když žádnou akci neměli. Šmejdi jsou to a dělají si s náma co oni potřebují. Takže Přemeta podlahu "mám to zadarmo" jsem si zakázal.

Stribrnak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33992
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po prosinec 03 2012, 22:13    Předmět: Citovat

Bud rad, ze to v "akcii" nebolo drahsie ako predtym Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: po prosinec 03 2012, 22:35    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
ZdenekHQ napsal(a):
Normálně asi ne, jen se na jeden či dva dny zvedne cena, aby se mohla následně uplatnit obrovská sleva.

Přesně naopak, měsíc stojí 179, aby je pak na tři dni zlevnili na 114.


Ještě mě řekni, že to za tu cenu jsi ochotná koupit ?

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Atlan



Založen: May 10, 2004
Příspěvky: 4507
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 1:18    Předmět: Citovat

Atlan napsal(a):
Aleb oasi mozete ist kupit lampu do hornbachu.... kolga hovoril ze boli pozriet lampu v lete nejaku zhanali 14.90 ci kolko stala, nekupili ale nedavno boli tam sa a hadajte co zlacnela 70% zlava nna nej. Tak ze taky lepsi poctary nech vypocitaju cenu po zlave. Ci sa trafia.

P.S. mozno to bol baumax ale to je absolutne jedno.


Tak ze cena zostala rovnaka len pribudla nalepka zlava 70% to cloveka potesi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18683
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 5:51    Předmět: Citovat

Hele ale 100%ně to funguje . Skupina důchodkyň , ce se u nás schází , otevírá slevový leták s nadšením Ilji Muromce a básní , o kolik je zlevněno , 100x jsem jim dokladoval nesmyslnost , ale je to nekonečný příběh .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 6:29    Předmět: Citovat

ZdenekHQ napsal(a):
Ještě mě řekni, že to za tu cenu jsi ochotná koupit ?

Za těch 114 jo, za 179 kolem nich jen projdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 9:57    Předmět: Citovat

Sem jezdí pojízdná masna z Velkých Pavlovic, takže v ceně musí být i benzin(nafta), a mají kuřecí prsa za 109Kč.

Já do Tesca nechodím, té mojí jsem to zakázal, ale jestli mají opravdu takový ceny, tak ať se s tím jdou (jak říká můj kámoš důchodce) vyfotografovat. Very Happy

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 10:02    Předmět: Citovat

Důchodce má čas oblézt pět obchodů klidně každý den. Chodím do Tesca, protože to mám nejblíž. Ale byla jsem i v Kaufáči a tam sice bylo něco levné, ale na jiných věcech si to vynahradili a něco tam vůbec nemají. Třeba mi tam chybí pult se sýrama na váhu. S těma jejich dvacetipěti obalama, na každej plátek jeden, ať se jdou vycpat, já chci prostě 20 deka do papíru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
passion



Založen: Jul 22, 2005
Příspěvky: 900
Bydliště: Žilina

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 10:02    Předmět: Citovat

Nie je tomu tak dávno, čo som pri bežnom nákupe v TESCO náhodne spozoroval teflónovú 24cm panvicu TESCOMA za necelých 8€. Cena sa mi zdala až príliš nízka, pre istotu som si ju bol overiť na čítačke, ale bolo tomu tak aj pri platbe na pokladni. Keďže sa krátko predtým manželka sťažovala, že by sa nám hodila nová, tak som ju kúpil. Po pár použití sa kvalita javila (stále sa javí) ako celkom dobrá, tak som pri najbližšom nákupe kúpil ešte jednu do rezervy. Spomínal som to doma u rodičov ktorí mi povedali, že ak pôjdem do tesca, mám kúpiť jednu aj im. Pri najbližšej návšteve tohoto obchodu (po asi dvoch týždňoch od mojej výhodnej kúpy) som ale ostal zarazený. Presne "moja" 8-eurová panvica bola v AKCII zľavnená z 21,99€!!!! na 15,30€.
Ako je to možné, je to legálne takto zavádzať zákazníkov? Kde možno upozorniť na takéto nekalé praktiky obchodníkov v uvádzaní pôvodných cien? Tento prípad totiž v mojej skúsenosti nie je zďaleka ojedinelý.



tescoma.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  tescoma.jpg
 Velikost:  83.77 kB
 Staženo:  56 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 12:14    Předmět: Citovat

Myslim, ze den nebo dva tu vyssi cenu meli, proti tomuhle se neda branit nijak. Ja uz se na sledovani slev davno vykaslal.
Pro zajimavost, kolik stoji ta sama panev na webu tescomy? Pokud jim posles zivnostak, daji ti 25% rabat i s nulovym obratem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fucaryk



Založen: Feb 10, 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 12:33    Předmět: Citovat

Tohle jsem vlastnoručně vyfotil v Brně,v OD Tesco v Králově Poli v roce 2007.
Opravdu se nejedná o úpravu v Photoshopu.
Bezva sleva,že ? Very Happy



edit: město


Naposledy upravil fucaryk dne út prosinec 04 2012, 13:25, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bastliar



Založen: Dec 28, 2009
Příspěvky: 1776

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 13:18    Předmět: Citovat

100 bodov Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 18:06    Předmět: Citovat

Tady se hodně šermuje cenou a (kromě těch pánví) se nikdo nezabývá kvalitou resp. čerstvostí. Co je nenormální na tom, že kvalita x na začátku doby trvanlivosti stojí o padesát procent víc než totéž zboží které zítra projde zárukou a musí být likvidováno, nebo o 100% víc než procházející zboží z polských chovů na rybí moučce a čínských hnojivech?
Kritérium nejnižší ceny se sleduje i u veřejných zakázek, jako kdyby nikdo jiný parametr ani neznal.
Samozřejmě když prodejci pozvolna navyknou zákazníka (přesněji: konzumenta) na požadavek pohodlnosti nákupu všeho kumulovaně na svém km2, tak si tam pak s ním už manipulujou, když už ho tam mají.
Nechtějte filozofii nakupování u prvorepublikových řezníků ve fabrice na vnucování. Tam platí jejich strategie a kdo tam vleze, ten s ní souhlasí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15536
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2012, 19:31    Předmět: Citovat

Ale jdi s tím. Laughing
Jedno je pravda, že lidi a nejvíc ženské slyší na slovo SLEVA a že o žádnou slevu doopravdy kolikrát nejde, tak to neřeší. Já většinou zboží posuzuji podle toho, co mi dá a mám už svůj vnitřní odhad ceny a když to porovnám s cenou napsanou na zboží, tak to sedí málokdy a je jen na mě jestli na ni přistoupím nebo ne. A nemusíme vůbec řešit to "levné" zboží, které je levné i kvůli nízké kvalitě, ale to samé se děje i u kvalitní a tzn. i drahého zboží. Proč docela slušná bunda ve značkové prodejně stojí na Vánoce asi 2500 Kč a po slevě v lednu, únoru je za 800 Kč ? To jsou ti obchodníci tak blbí, že potom tratí 2/3 ceny jen tak ? Já má dost silný pocit, že obchodníci netratí výdělek ani při snížené ceně. U nás v rodině si všichni už zvykli před Vánocemi vybírat zboží (oblečení pro sebe) s radostí, že si je v lednu či únoru koupí za 1/3 vánoční ceny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund