Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zabezpečení plotu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Zabezpečovací technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
plavec11



Založen: Jun 26, 2009
Příspěvky: 53
Bydliště: Filipov u Rumburka-ČR

PříspěvekZaslal: po říjen 08 2012, 6:33    Předmět: Citovat

Myslím, že ti cikáni anebo lapkové v jiné barvě pleti, půjdou skrz plot (je to jednodušší), před rokem mi totiž ukradly motorku a šli skrz plot, který rozstřihli a roztáhli. Moje moto je zde: http://www.jawa.remesla-jirikov.cz/index.php/odmna ,admin jistě promine odkaz, který se netýká tématu a pochopím jeho následné smazání.
Přeji hezký den, musím do práce, aby černí lapkové měli z čeho žít a určitě se ještě ozvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
plavec11



Založen: Jun 26, 2009
Příspěvky: 53
Bydliště: Filipov u Rumburka-ČR

PříspěvekZaslal: po říjen 08 2012, 14:06    Předmět: Citovat

Jsem rozhodnut pro rešení pomocí těch drátů, ale místo zvonkového drátu (je moc nápadný a budí podezření že něco je asi nachystáno) použiji klasický Fe napínací drát s bužírkou, který má stejnou barvu jako pletivo s bužírkou a tím vyřeším jak nenápadnost a ješe dojde ke zpevnění celého pletiva a až budou narušitelé přestřihávat plot, tak jistě přestřihnou alespoň jeden drát, který jim bude bránit v cestě, dostanu zvukovou zprávu od signalizace, kterou usliším jen já doma a na narušitele hned vyběhnu s touto vrtačkou: http://www.remesla-jirikov.cz/images/stories/taurus5%20large.jpg . Otevírání vrat a odpojování vedení udělám podle návrhu co psala Andrea v příspěvku a ještě natáhnu na vrchol plotu ostnatý drát. Zařízení bude celkem levné a docela spolehlivé a funkční.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 08 2012, 14:37    Předmět: Citovat

Taurus mod. 627, 357 mag., sedmiraný. Pěkný kanón. Ještě se dělá pětiraný 44 mag.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: po říjen 08 2012, 16:31    Předmět: Citovat

Krásná motorka, věřím že takovou krádež jsi asi rozdejchával dlouho. Co se v tom kraji teď děje, to nemá obdobu. Přitom to kdysi byla prosperující a kultivovaná země. Nevím jestli se Ficovi povedl geniální tah nebo to byl vedlejší efekt, že té verbeži sebral podporu a ona pak odtáhla odtamtud sem. Mám obavy, že jestli u vás zůstane pár slušných lidí, žádné technické opatření nepomůže a bude lepší odejít. Muselo by tam naopak přijít přesila slušných lidí, aby ten dobytek usměrnili. Když jednoho nebo dva vyřídíš, co pak? 24h denně sloužit s kvérem nemůžeš a oni budou mít 50člennou mstivou rodinu. To bude tvůj konec. Pomůžou ti krýt záda sousedi? Koukám, že jsi kousek od hranice, za ní je ta sebranka taky?
Ta smyčka s drátem bude dejme tomu fungovat, ale co se bude dít, když přijdou na čórku až nebudeš doma. Nebo to přestřihnou pětkrát za dvě noci. Asi bych radši zvolil fotozávoru metr dovnitř od plotu s určitým výskytem falešných poplachů, a pak důkladně chráněný samotný objekt, kde se dá něco ukrást, třeba i aktivním zabezpečením (které samo ďobne útočníka).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33955
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po říjen 08 2012, 16:44    Předmět: Citovat

Ficovi sa nepodarilo nic, su to vsetko jeho volici. Na socialne davky im nesiahol a ani nesiahne. Toto je realny stav u nas: http://www.oskardobrovodsky.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavec11



Založen: Jun 26, 2009
Příspěvky: 53
Bydliště: Filipov u Rumburka-ČR

PříspěvekZaslal: po říjen 08 2012, 19:53    Předmět: Citovat

Pro Crifodo:
Ta ztráta motorky byl opravdu šok a raději na to nemyslím a říkám si, že kolikrát se stávají i horší věci. V sousedním německu je klid, ale černí lapkové ze šluknovského výběžku denně jezí rabovat do německa, denně výdávám tyto lidi, nebo co to je zač, jak jezdí s károu a s přívěsem a k nám tahají železný šrot, který ukradnou. Níže naleznete odkaz, který jsem pro Vás dočasně zprovoznil, je tam pár případů, ve kterých jsem vyhmátnul barevné čórkaře v akci a dovolil jsem si to pro Vás humorně popsat pro zasmání. K dnešnímu dni jsem zabránil už mnoha případům krádeží, které vždy dokumentuji, volám 158 a dokumentaci poté předávám policii na CD jako důkazní materiál.
http://www.remesla-jirikov.cz/index.php/cikani-v-praci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: út říjen 09 2012, 0:31    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
24h denně sloužit s kvérem nemůžeš a oni budou mít 50člennou mstivou rodinu. To bude tvůj konec. Pomůžou ti krýt záda sousedi?


A proto je potreba dosahnout stav, kdy se nebojis ty jich, ale oni tebe. Je dobre byt v jejich ocich tak trochu za magora co ma doma arzenal. Ja tak kdysi nacapal jednoho ha.zla, jak mi vykrada autak. Tak jsem mu oprel o hlavu mou tiskovou mluvci z firmy Glock, cikan dostal pouta a sel do kufru a pak si na kopci nad mestem kopal diru dva metry na metr hlubokou metr osmdesat. Na co ze ma ta dira byt mu doslo tak v pul metru hloubky. Pak dalsi hodinu prisahal na panenku Marii a zdravi svych decek, ze uz nikdy krast nebude, nez jsem ho nechal jit s dovetkem, ze v pripade potreby si jej najdu...

Jeho bracha pak par tydnu na to kradl u souseda. Dostal sipku do p.dele a vzbudil se nahy s rukama spoutanyma za zady a s dvoujazycnym napisem "ZLODEJ / ZLODZIEJ" na brise kousek od Poznani (PL). Domu se dostaval 14 dni. Bylo jeste par podobnych historek, krapet se to rozkriklo a ted uz je v cele ctvrti jaksi pokoj a mir... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út říjen 09 2012, 4:53    Předmět: Citovat

Jo , jo , ne nadarmo zůstal v některých zemích trest bití holí .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Zabezpečovací technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.21 sekund