Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Facebook záhada.
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3480
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 12:48    Předmět: Facebook záhada. Citovat

Chcel by som vas poziadat o toto:"moje" prispevky v opere na www.centrum.sk tam v "aktualne" ,ich druhi kamarat tu v obci na opere ,a ja na google chrome tom istom PC nemame.Mam ich vsetky iba ja na opere kde som zaregisttrovany.Ani na druhom PC u syna my ich na opere nezobrazuje.Cim to moze byt?Toho kamaratove ja mam ,na tom istom fore a on moje nema,takto jednoducho povedane.Vdaka.Ja asi musim v google chrome nieco vymazat ,ale on?Ak chce niekto na SZ dam, sem nie ,aby nebolo zle.Asi ste porozumeli ,co basnik myslel?
Uz som opravil toto v texte ,lebo to bolo zle:Ja asi musim v google chrome (nie v opere)prepacte.


Naposledy upravil tiktak1953 dne so únor 18 2012, 13:03, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 13:00    Předmět: Citovat

Básník? Takhle nepíše básník, takhle píše dement.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3480
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 13:08    Předmět: Citovat

Neviem, ci na tomto fore ma VYZNAM nieco PISAT.Prosim moderatora ,zodpovedneho za toto forum,aby sa vyjadril ak je to mozne,vid.predosly prispevok.Vdaka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
telman



Založen: Sep 28, 2005
Příspěvky: 87
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 13:17    Předmět: Citovat

Áno, určite má význam sem písať, ale skús sa jasne vyjadriť, aby si mohol dostať jasnú odpoveď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8984
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 13:18    Předmět: Citovat

Význam to samozřejmě má, pokud chceš poradit. Jenže na to, abych třeba já pochopil, na co se vlastně ptáš, mi nějak nestačí mozková kapacita. To neumíš psát srozumitelně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19553
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 13:24    Předmět: Citovat

Význam tu něco psát určitě má, jinak bychom to nedělali.
Ale, upřímně řečeno, Jáno, tentokrát jsi to napsal tak, že také těžko hádám, o čem to tu píšeš.
Ale to může být tím, že nejsem registrovaný na žádné sociální síti a neumím si představit, o čem je řeč (vím jen, že proto od té doby v některých diskusích pod články nevidím žádné diskusní příspěvky).

Možná máš jinak nastavené v prohlížeči, co se ti má zobrazovat - zkus http://www.centrum.sk/nastavenia , možná máš jiné nastavení v tej kníhe xichtov, nevím, neznám to, nejsem v ní.
Ale povinnost, mít profil na tej kníhe xichtov pro účast v diskusích, mi ušetřila dost času, který jsem dříve ztrácel vyjádřením názoru v diskusi, kterou stejně málokdo četl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3480
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 14:38    Předmět: Citovat

Hill-e,vdaka ti!Ved sa treba spytat ,a nie napisat ...!Nieco som musel aspon naznacit ,o co ide.Ked nierozumiete ,a mate zaujem pomoct skusim inac.Dnes som hovoril s jednym vasim kolegom s fora vyse hodiny, odpovedal mu na vsetko co chcel vediet,bol velmi spokojny,to mi verte.Ak budes chciet HILL-E dam ti ho. Teda:
1.) napisal som na to aktualne prisevok, na mojom PC prehl.Opera.
2.) Bol som u kamosa, ktory presne na to iste tiez nieco napisal.
3.) Ked sme pozreli, u neho, co som ja napisal, tak on moje prispevky nema ani jeden.
4.) Pozrel som, co som pisal aj u mna na druhom PC v prehl.Google, ani tam nie su.
5.) V tomto mojom PC co som ich pisal, su teda len v prehl.Opera, ale v Google chrome nie.
6.) V google musim asi nieco vymazat, lebo sa nemozem ani prihlasit (na to ma aj upozornila hlaska co robit ked sa nemozem prihlasit), to som trochu tiez naznacil a toto si nevsimajte.
Keby ste sa zamerali na body 1-5. Vdaka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19553
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 14:48    Předmět: Citovat

Tak takto už tomu rozumím, ale vidím to na nastavení ochran v prohlížeči, případně bude něco s profilem na face-oném. Mnoho diskusí už přešlo právě na FB, takže bez přihlášení registrovaného si tam neškrtneš. Tam už to neznám, ale řekl bych, že už bude jasno i ostatním, kteří už podobnou zkušenost mají. Ty tímto vyzývám, aby zkusili nahodit nápady.

Ozaj: neběží v takových diskusích dvě různá vlákna, jedno volně přístupné, ale druhé je na FB, takže nepřihlášený ho nevidí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6075
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 15:01    Předmět: Citovat

tiktak1953 napsal(a):
...
6.) V google musim asi nieco vymazat, lebo sa nemozem ani prihlasit (na to ma aj upozornila hlaska co robit ked sa nemozem prihlasit), to som trochu tiez naznacil a toto si nevsimajte...

Tak já si toho teda nevšímám, ale co takhle sušenky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3480
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 15:04    Předmět: Citovat

Hill-e,teraz uz skratene:1.)ten kamos je prihaseny,bez toho sa neda nieco pridat, moje prispevky ani jeden tam nema ,ked to pozera ,to je ta zahada!Ja jeho mam co napisal.Viec krat to pisem z roznych stran o co ide.Mozem ti na SZ poslat a napises ci to ty mas v PC ,aj ked nie si prihlaseny, to musis vidiet.Sme na jedno wifi ,hadam to nie je problem.
P.S. zopakujem: obydvaja sme prihlaseny,kazdy mame svoje moznost si pozriet v o svojom PC.ALE:On nema moje prispevky ,nevidi ich,a ja jeho mam vydim co napisal.Este to treba inac.Napisal som zrozumitelne ze moje v GOOGLE tiez nevidim, aby ste sa tym netrapili.Viac sa to uz ani neda napisat.Mam dost rokov,problemov na to ,aby ste mi neposielali rozne susienky,...,DAKUJEM


Naposledy upravil tiktak1953 dne so únor 18 2012, 15:15, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19553
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 15:08    Předmět: Citovat

Tomasjedno: cookies mi taky napadly, myslíš, že by vymazání pomohlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8984
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 15:12    Předmět: Citovat

Já bych promazal cookies a pro jistotu i celou cache prohlížeče. Třeba pomocí CCleaneru, nech si jen zapamatovaný hesla, jestli o ně nechceš přijít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3480
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 15:21    Předmět: Citovat

Hill,forbiden po vas par sekund prisiel moj prispevok na forum,pozrite sa nato, ze ci to co ste napisali vy predomnou, moze platit
Ja som vase cital az ked som svoj odoslal.
O chvilu idem kamosovi ,nieco chce, tak tu neaky cas nebudem.


Naposledy upravil tiktak1953 dne so únor 18 2012, 15:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jarda
Zablokován


Založen: Jan 01, 2012
Příspěvky: 925

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 15:23    Předmět: Citovat

A nebyl by konkrétní link na tu debatu? Když přejdu na "centrum" a do služeb na "aktuálne", tak jsem na http://aktualne.atlas.sk/ , takže na zpravodajském portále. A kde je ta debata? Chci se na to také podívat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3480
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: so únor 18 2012, 15:30    Předmět: Citovat

Jarda,ved som napisal ,ze az bude niekto chciet, rad poslem link na SZ ,takze mozem ti lin zaslat?Napis,ete par sek tu pockam!Na forum nechcem ,aby ma zase niekto ne...,lebo ho to nezaujima
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.21 sekund