Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

meil-Spam ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2569

PříspěvekZaslal: pá únor 03 2012, 14:09    Předmět: Citovat

Holly napsal(a):
To mi chodí celkem často, buď to a nebo mi pořád nabízejí zvětšení penisu a to za týden o 7cm!
To já už mám plnej dřevník Viagry a Rolexek. Nemáte někdo zájem, že bych vám nějaké nabídky přeposlal? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18664
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: pá únor 03 2012, 18:41    Předmět: Citovat

Automatika těchto sdělení je až šílená . V pracčinnosti pro nás měl bránu někdo cizí . Nová firma , spravující OT , přesunula bránu k nám . Co se dělo další dva měsíce by měl každý zažít . Jak popsal rnbw (myslím) se z našich počů staly body zamořující okolí spamem . A jak se na nás dívali vedoucí ! Začaly se ladit filtry a dnes je stav již snesitelnější . A to přesto , že placená verze NODu je již několik let samozřejmostí .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRANSIMOR



Založen: Mar 06, 2007
Příspěvky: 643
Bydliště: Teplice nad Metují

PříspěvekZaslal: so únor 04 2012, 1:51    Předmět: Citovat

Yarda1 napsal(a):
Tak hele. Tahle napsala mně, dokonce snad do všech nebo skoro do všech schránek co je mám na Seznamu. Tak že bychom se o její přízeň poprali?
Razz
Tak moment.To mne chcete říct že nejsem JEDINÝ.Dyt mne to tam píše a dušuje...že já první To chce nápad Ne ted vážně.Jak je to pro mne jakožto běžného uživatele PC a tento neuvážený krok otevření meilu nebezpečné?

Naposledy upravil FRANSIMOR dne so únor 04 2012, 1:59, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRANSIMOR



Založen: Mar 06, 2007
Příspěvky: 643
Bydliště: Teplice nad Metují

PříspěvekZaslal: so únor 04 2012, 1:58    Předmět: Citovat

petus napsal(a):
FRANSIMOR napsal(a):

Narodila jsem se 5. února 1989. Je mi 23.


23 jí bude až v neděli,ne? Very Happy
já sem nic nepsal.... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7888
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: pá červen 08 2012, 0:37    Předmět: Citovat

Je to tu. Spamovací automaty se už naučily mluvit česky. Dokonce ty věty dávají smysl. Tohle mi přišlo:
citace:
Ahoj,
nedavno mi rekla moje kamaradka abych se zkusila seznamit prez internet. Ona sama si tak nasla pritele a tak prej proc bych ja nemohla Smile
A tak jsem si rekla proc ne a na netu se trosku porozhledla. Jsem obycejna holka co zatim bydli v kvuli praci Praze , ale uz brzi se budu stehovat zpet do Brna. No a co rada delam? Rada si zajdu na pekny film, posedet s prateli a nebo nekam na vylet a venuji se gymnastice.
Po mem poslednim vztahu bych se nechtela ale hned vazat. Proste zacit jen tak nevazne. Nelekej se, nejsem zadna jeptiska Smile jen jsem tim chtela rict, ze letos ani pristi rok jeste
rodinu neplanuju. Vzdyt je mi taky 23. Mam svetle vlasy a vazim 50 kg. Pokud chces muzes se mrknou t na muj profil na www.zalety.eu/praha jsem tam pod nickem hadizena, to mam jeste z gymnastiky, tak mi tam rikali vsichni Smile
Mejlsem ti ji neposlu, protoze mam s preposilanim mejlu s fotkama spatnou zkusenost tak doufam, ze to pochopis.
Nevim co by te o me zajimalo a tak se spis zeptej sam co by te zajimalo. Tedy pokud te me pismenka vubec zaujala Smile
V kazdem pripade ti preji krasny vecer. Jak ho vubec travis? Ja u telky mas rad komedie a co budes delat o vikendu? nesejdem se?
Petra

Dříve mi chodily pouze tyhlety nesouvislé bláboly:
citace:
Odpověď na Váš inzerát podaný 26.10.2011
Celý text Vašeho inzerátu: XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Text odpovědi:

Hi dear friend,
greeting to you.My name is queen, It's my pleasure to write you after viewing your profile at this website, i will like to know you the more, that is, if you permit me. You can email me at=(queenkoneh@hotmail.com ) so that we could exchange pictures and know more about each other. Waiting to hear from you.
believing that age,distance or color will not be a barrier to friendship and love. take care.
Yours sincerely Miss queen

Ahoj drahý příteli,
pozdrav you.My jméno je queen, Je mi potěšením napsat vám po shlédnutí Váš profil na těchto stránkách, budu ráda vědět víc, to je, pokud jste dovolte mi, abych. Můžete mi na email = (queenkoneh@hotmail.com), abychom mohli obrázků a dozvědět se více o sobě. Čeká se na slyším od vás.
věří, že věk, vzdálenost a barvu, nebude překážkou pro přátelství a lásku. starat.
S pozdravem slečna queen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33853
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá červen 08 2012, 7:23    Předmět: Citovat

To pisal urcite clovek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vogon



Založen: May 14, 2009
Příspěvky: 1618
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červen 08 2012, 8:04    Předmět: Citovat

Kdepak člověk, to je robotický metahumor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 08 2012, 10:08    Předmět: Citovat

V souvislosti se spamy a viry si dejte pozor na jednu věc. Přesto, že antivir mi nic neodhalil, našel jsem v počítači špióna. Sídlí to v některém procesu svchost a komunikuje to se vzdáleným počítačem jako DCOM server. Je dobré si překontrolovat, jestli na připojení do sítě poznenáhlu nenarůstá čítač přenesených dat a taky si občas spustit TCPView pro kontrolu, na co jste napojeni. Nejspolehlivější je v službách nastavit službu spouštěče DCOM na ruční spouštění a spustit ji jen když je třeba - například instalátor msi, defragmentace disku a podobné úlohy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4486
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: pá červen 08 2012, 17:45    Předmět: Citovat

FRANSIMOR napsal(a):
....Ne ted vážně.Jak je to pro mne jakožto běžného uživatele PC a tento neuvážený krok otevření meilu nebezpečné?
Je otázka, jak máš nastavené prohlížení pošty, tedy jestli jí stahuješ do PC třeba přes OutlokExpres jako já. V něm a asi i v dalších poštovních klientech jde nastavit prohlížení pošty jako prostý text. Pak by se při otevření nemělo nic stát, když ovšem nebudeš otevírat přílohy. Pokud to otvíráš s formátováním, je zaděláno na problémy. Většina těch emailů má v sobě nějakou havěť, která dá zpětně odesílateli vědět, že jsi to otevřel a on tak ví, že adresa je funkční a posílá dál přiblé nabídky a nezřídka i tvojí adresu. Nemluvě o možnosti chytit nějakou nákazu ukrytou třeba v neškodném obrázku.
_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FRANSIMOR



Založen: Mar 06, 2007
Příspěvky: 643
Bydliště: Teplice nad Metují

PříspěvekZaslal: so červen 09 2012, 1:17    Předmět: Citovat

Noo tod otazka.Neotvírám vše,ale občas něco jo.sem opatrnej,ale někdy když mne to chytne-tedy většinou o volnu a o v rozpoložení tak otevřu....a pak divím že mne chodí rulety apod. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7888
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 14:41    Předmět: Citovat

Ty spamy jsou čím dál lepší, ale s češtinou mají furt potíže. Confused Toto mi přišlo.
citace:
Hledam uprimny clovek pratelstvi, komunikace a manzelstvi . Poslal jsem oznameni a svatebni agentury v mem meste. Dnes jsem dostal odpoved na Vasi e-mailovou adresu . Nikdy jsem se seznami s muzi na internetu. Chtela bych, ze nase komunikace je dobre pro nas oba .Nevim, co vas zajima o divce, ale chci rict neco o sobe .Jsem vzdelany, laskavy, uprimny divka bez spatnych navyku obycejne ruske rodiny . Miluji chatovat s vzrusujici a zajimavy muz . Miluji aktivni zivotni styl. Mam rada plavani, jizda na koni. Sport mi pomaha zustat v dobre nalade. Budu psat vice, pokud mi odpovedet Budu cekat na dopis od tebe s pribehem o sobe . Budu rad zodpovi vase dotazy ..Katya



russia spam girl.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  russia spam girl.jpg
 Velikost:  271.02 kB
 Staženo:  87 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
workhard



Založen: Jul 07, 2006
Příspěvky: 5115
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 16:21    Předmět: Citovat

Tahle mně taky přišla.
_________________
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6509
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 17:26    Předmět: Citovat

A mně ani ťuk:-). Jinak jsem četl článek na toto téma, který hlásal asi tuto teorii: Odesílatelé těchto spamů ap. vědí, že text je blbě přeložen, je obrazek_cenzuraí atd. Přesto jej posílají, protože nějaké procento si to otevře-největší paka a toho pak lze zneužívat lépe. Tímto se nechci nikoho zde dotknout!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7888
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 18:59    Předmět: Citovat

Tak se zaregistruj na různých seznamkách a začne ti to také chodit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7888
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: pá únor 14 2014, 13:24    Předmět: Citovat

Přišlo mi tohleto. Vypadá to jako nějaký spam vytvořený živým člověkem. O co mu jde, nevím.
citace:

2Marek_A@centrum.cz
Ahoj,

píši ti kvůli mé sestřenici. Dali jsme se jednou do řeči a vzešel z toho její zájem, že bych rozeslal pár emailů. Počítačům poměrně dobře rozumím, a proto pro mě není problém toto zařídit. A o co vlastně jde. Nejdřív mně sestřenice řekla, že nemám v žádném případě psát, že by hledala kluka. Na stranu druhou mně řekla, že když jí nějaký kluk napíše a bude se jí líbit, tak si s ním bude možná psát. To aby se v těch holkách čert vyznal. Mám ji moc rád a moc mně na ní záleží, a proto jsem odeslal tenhle email. A teď ještě napíšu něco o ní. Je z Prahy. S žádným klukem teď nechodí. Pět roků hraje na housle a myslím si, že jí to jde docela dobře. Potom je tu taková věc a to ta, že si o sobě myslí, že je ošklivá. Já tohle nechápu. Je to nádherná holka. Má hezkou postavu. Umí se bezvadně bavit. Není namyšlená. Myslím si, že takových holek moc není. Chtěla by teď začít dělat ještě Pole dance. Byl bych docela rád, aby jí tohle někdo rozmluvil. Četl jsem o tomhle sportu nedávno článek a stejně, i když v něm píší, že se jedná o regulérní sport, tak si nemůžu pomoct, ale přiřazuje se mně k tomu ta běžnější alternativa, v které již sport jako takový zcela vůbec nevidím. Snažil jsem se jí domluvit, aby začala třeba s atletikou. To je nádherný sport. Nebo jsou i jiné možnosti. Volleyball, aerobic, plavání, atd.. Ale to je jak kdyby člověk mluvil do dubu. Jinak se zajímá taky hodně o módu a počítačovou grafiku. K tomu má portfolio na http://impossiblexbyme.weebly.com/ Umí perfektně anglicky. Její fotky najdeš na serveru www.xchat.cz pod nickem N0TN0RM4l a nebo je můžeš najít přímo tady na tom odkaze http://fotoalba.centrum.cz/~guest~/unewest.php?f=1&nick=N0TN0RM4l Napsat jí můžeš na Xchatu a nebo na její email nat.landiax3@gmail.com A na závěr bych měl malou prosbu. Pokud by tě sestřenice nezaujala, rád bych tě poprosil, jestli by jsi tenhle email přeposlal svým kamarádům. Určitě jich máš v kontaktech spousty a já bych ti byl moc vděčný. Vím, že si asi říkáš, proč by jsi to dělal, pokud tě nezaujala. Věřím na to, že dobrý skutek se dozajista vrátí a mně by jsi tím udělal velkou radost. Nemám zase tolik času a vybral jsem pár emailových kontaktů z Lide.cz a pokud by se tenhle email dostal k více klukům, bylo by to super. Sestřenka by za to byla dozajista vděčná a já si myslím, že si to zaslouží. Moc díky.

Marek

Možná je to skutečný. http://ask.fm/iN0RM4l Ale nemám zájem o nějakou čtrnáctku z Prahy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund