Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Paralyzér
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Řešení problémů s různými konstrukcemi
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
djwhile



Založen: Apr 11, 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 14:03    Předmět: Paralyzér Citovat

môže fungovať toto zapojenie ako paralyzér (šokovač). Vstup bude 9V baterka trafo ma byt 220 - 12 zapojene opacne...

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tominekk



Založen: Jul 16, 2004
Příspěvky: 295
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 15:33    Předmět: Citovat

Omlale ode mouvám se ti ě tady odpověď získáš jen takovou:
Fungovat to nebude!
Neznám tě a nevím co jsi zač a když si představím k čemu všemu by mohl paralyzér sloužit tak mě ani nehne brvou pomoct někomu v této konstrukci!

Promiň ale je mi líto. Pokud ti někdo ubližuje zajdi na Policii nebo se nauč karate!
Prostě se smiř že takhle to fungovat nebude!

_________________
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
djwhile



Založen: Apr 11, 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 15:37    Předmět: Citovat

mam naplane tyrat mojeho 5 rocneho bratranca!!!!

A preco sa o da kupi v obchodoch? Preco by mi nieko nemohol pomoct navrhnut laebo ukazat uz navrhnutu schemu zapojenia paralizera???

Ked henta fungovat nebude nemozte mi niekdo pomoct?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tominekk



Založen: Jul 16, 2004
Příspěvky: 295
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 15:45    Předmět: Citovat

Proč?
Protože lidi jsou (nadávka)!
Mohlo by to sloužit k mnohem horším věcem než týrání bratranca.
Nechci se setkat s tím, že mi někdo takouvou hračku dá na krk a pak mě obere, dokope a ještě nevím co!

Prostě proto. Promiň!
Navíc mě v tomto názoru utvrzuje ještě to, že si se registroval dnes a tohle je tvůj první příspěvek!

_________________
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
djwhile



Založen: Apr 11, 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 15:52    Předmět: Citovat

tominekk napsal(a):
Proč?
Protože lidi jsou (nadávka)!
Mohlo by to sloužit k mnohem horším věcem než týrání bratranca.
Nechci se setkat s tím, že mi někdo takouvou hračku dá na krk a pak mě obere, dokope a ještě nevím co!

Prostě proto. Promiň!
Navíc mě v tomto názoru utvrzuje ještě to, že si se registroval dnes a tohle je tvůj první příspěvek!


som hladal nejake stranky kde by som take nieco mohol najst! nasiel som aj tuto a myslel som ze tu budu normalny ludia a nie sami pesimisti!

(ked ta bude chciet niekto okradnut tak da udre sutrom alebo tycou pohlave... a zakazes ludom aby si mohli kupit zelezny material alebo tazit kamene???)

o tebe si myslim toto: si zakomplexovany pesimista ktory sa boji pozriet z okna ci prsi... aby mu niekto nahodou neublizil!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tominekk



Založen: Jul 16, 2004
Příspěvky: 295
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 16:05    Předmět: Citovat

Si mysli co chceš. Je mi to jedno. Jenom si myslím, že jsem se s tebou bavil slušně a rozhodně jsem tě neurážel. Tvá reakce mě v mém názoru ještě více ujistila. A myslím si, že s takovým chováním si na tomhle fóru ani neškrtneš!
A ujišťuji tě, že tady jsou normální a SLUŠNÍ lidi!!!
NAZDAR

_________________
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
djwhile



Založen: Apr 11, 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 16:14    Předmět: Citovat

tominekk napsal(a):
Si mysli co chceš. Je mi to jedno. Jenom si myslím, že jsem se s tebou bavil slušně a rozhodně jsem tě neurážel. Tvá reakce mě v mém názoru ještě více ujistila. A myslím si, že s takovým chováním si na tomhle fóru ani neškrtneš!
A ujišťuji tě, že tady jsou normální a SLUŠNÍ lidi!!!
NAZDAR


ja som nikoho nechcel urazat! ale podla Ustavy SR mam pravo vyjadrit svoj nazor!

a nevidim dovot preco by si sa mal bat ze to zneuzijem! S tym bratrancom to bol vtip!!!

P.S..: ak som sa niekoho dotkol sa ospravedlnujem!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
djwhile



Založen: Apr 11, 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 16:39    Předmět: Citovat

podla tejto strankyby to malo fungovat!!!
http://mahdalelektro.webzdarma.cz/clanky/sokovac.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19529
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 17:02    Předmět: Citovat

Napsal jsi
citace:
som hladal nejake stranky kde by som take nieco mohol najst! nasiel som aj tuto a myslel som ze tu budu normalny ludia a nie sami pesimisti!

Vyvedu tě z omylu: tady jsou optimisti, co věří, že většina lidí je slušných a žádný paralyzér nebudou potřebovat.
Schéma, co tu je, fungovat může. Ale všechno je o správné volbě součástek, převodního poměru trafíčka, za ním ti chybí násobič napětí, dobrá izolace, aby to nenafackovalo tobě, vždyť to budeš držet v ruce... a jak vidíš reakce těch, kdo radši ani neodpověděli, není to tu populární téma.
I kdyby ti to nakonec nějak chodilo, nezapomeň na to, že člověka se srdeční vadou lze takto i zabít. Na druhou stranu, podle Murphyho zákonů, ti v okamžiku, kdy na to budeš nejvíc spoléhat, dojdou baterky.
Vykašli se na to, chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě, případně se dej na ten už doporučovaný kurs sebeobrany.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jezevec
Hlavní moderátor


Založen: Jun 13, 2004
Příspěvky: 5668
Bydliště: Břeclavsko

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 17:14    Předmět: Citovat

[quote="djwhile"]mam naplane tyrat mojeho 5 rocneho bratranca!!!!

Když napíšeš tohle, přemýšlej, co si asi o tobě myslím. Kolik je ti, 10?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
djwhile



Založen: Apr 11, 2006
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 17:16    Předmět: Citovat

[quote="jezevec"]
djwhile napsal(a):
mam naplane tyrat mojeho 5 rocneho bratranca!!!!

Když napíšeš tohle, přemýšlej, co si asi o tobě myslím. Kolik je ti, 10?


keby si cital vsetko nielen co a ti hodi by si sa ja docital: "s tym brtrancom to bol len vtip" !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kocur



Založen: Mar 27, 2005
Příspěvky: 343
Bydliště: Loštice

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 19:36    Předmět: Citovat

Nechci se zastávat toho či onoho,ale po přečtení dotazu a dalších příspěvků jsem nezhledal nic čím by chtěl ublížit a co když se chce bránit?
Tím že si někdo pořídí střelnou zbran,to neznamená,že chce někoho zabít nebo mu uškodit,navíc takový paralizéry jde koupit,ale chce si to ubastlit,tak proč mu to neumožnit?
Jak už napsal,když budu chtít někoho přepadnout,tak použiju tyč nebo kámen a nebo plynovou pistoli která je běžně prodejná,tím že použiju paralizér,jen riskuji,že to nemusí fungovat podle mých požadavků,já osobně bych to bral spíše jako obranu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
217.119.117.129
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 19:40    Předmět: Citovat

Kocur napsal(a):
Nechci se zastávat toho ...

konecne niekto kto ma chape! Nejde ani o tu obranu ale o to ze som chory a nemam doma co robit... Kamos ma taky paralizer spraveny ale nieje schopny spravit mi schemu tak ju hladam... Je to ako moj konicek bastlit vselijake taketo blbosti!
Návrat nahoru
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8977
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 19:42    Předmět: Citovat

Proc hned takova averze? Chce si udelat paralyzer, tak co? To zapojeni da kolem 150V, proud 0,0nic, tim nikomu neublizi (krome pripadu s tim srdcem). Kdyby to chtel na ublizeni, existuji jednodussi a levnejsi metody. Verte mi, ze takovej uder zkusenou rukou/nohou dokaze cloveka zabit spolehliveji jako takovejto "paralyzer" Nejspis to chce jen vyzkouset no. Zbastli to a uvidis, ber v potaz Hillovy poznamky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Artaban001



Založen: Apr 01, 2004
Příspěvky: 9768
Bydliště: Pendrov

PříspěvekZaslal: út duben 11 2006, 19:54    Předmět: Citovat

Kdoz mate zajem o poradnej paralyzer, tak si zajdete na :
http://www3.telus.net/chemelec/Projects/Stun-Gun-3/Stun-Gun-3.htm

Tady je jeden slabsi typ - Tovarni pouzivaji misto obvodu spinani tyristoru prachsprosty jiskriste.. Jen potencialni zajemce o vyrobu stejne odradi vinuti VN transformatoru.. proklada se kazda vrstva sekundarniho vinuti..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Řešení problémů s různými konstrukcemi Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund