Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tip na dobrý nákup: www.aesobchod.cz
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
e-man



Založen: Mar 06, 2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: čt listopad 03 2011, 19:34    Předmět: Tip na dobrý nákup: www.aesobchod.cz Citovat

Pro lidi , kteří sem tam realizují různá zapojení mám tip na e-shop AES.
Byl jsem spokojený s příjemnými cenami , co mne ale "dostalo " a s čím jsem se jinde nesetkal - prodejce mi na požádání napároval výkonové tranzistory MJL při proudech 0.5 a 5 A . Jeden z mála , který to nedělá jen jako kšeft , ale elektronikou aktivně se zabývající člověk . Fakt příjemné .

_________________
E-man


Naposledy upravil e-man dne pá listopad 04 2011, 23:05, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jasin



Založen: Feb 22, 2005
Příspěvky: 1440
Bydliště: Kunratice u Prahy

PříspěvekZaslal: pá listopad 04 2011, 20:13    Předmět: Citovat

Ceny zhruba stejné jako jinde. A sortiment velmi, ale velmi omezený.
To už asi ochota nezachrání Sad

_________________
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pikofarad



Založen: Dec 02, 2007
Příspěvky: 1344
Bydliště: 742 58

PříspěvekZaslal: pá listopad 04 2011, 21:17    Předmět: Citovat

jasin
Tento spotřebitel byl spokojen a chtěl svůj dobrý pocit sdělit všem.Což je vzácnost v zemi Kocourkovské.A ty mu to tak nešetrně pohaníš Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-man



Založen: Mar 06, 2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá listopad 04 2011, 21:37    Předmět: Citovat

Ceny jako jinde ? Kde ? Třeba ty MJL za necelé dvě třetiny ceny jiných prodejců . Omezený výběr ? Tohle provozuje jeden člověk , nejedná se o řetězec typu GES , GM ..... se všemi jejich prasárnami . Minimalizované marže a poštovné , individuální přístup .... Chce to uvažovat v souvislostech než něco vypustím , pokud se nemá jednat pouze o Rolling Eyes
pF: Dík za pozitivní přístup , není až tak běžný navzdory mafiánské vládě úplatné správě a všeobecné " blbé náladě"

_________________
E-man
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4213
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: pá listopad 04 2011, 22:37    Předmět: Citovat

Pod E- SHOP AES jsem našel všechno možné, akorát tohle asi ne. Když něco chválíš, dej sem i odkaz web.



.

_________________
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
e-man



Založen: Mar 06, 2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá listopad 04 2011, 23:12    Předmět: Citovat

Omlouvám se za zavádějící info , už jsem to opravil . Název zní AES bez dalších přípon . Zadejte do vyhledavače , pak výsledky pouze česky a je to čtvrtý odkaz .Smile Ještě podotýkám , že ten shop začíná .
_________________
E-man
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
frantajetel11



Založen: Nov 13, 2008
Příspěvky: 1922
Bydliště: Kladno

PříspěvekZaslal: pá listopad 04 2011, 23:28    Předmět: Citovat

No čoveče, že začíná je jedna věc, ale že má pod nabídkou IO slovy JEDEN operák - to je fakt výbornej výběr. Confused
A jestli ten eshop začíná a má poštovný zdarma při nákupu nad 30 000,- to si asi dělá prdel néé? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15522
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so listopad 05 2011, 7:46    Předmět: Citovat

Když není odkaz, tak neexistuje. A vyhledávat ve vyhledávači na způsob zadej modré auto a ono ti to najde výrobce, tak děkuji, ale mám vhodnější kandidáty se stejnými službami.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19534
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: so listopad 05 2011, 8:57    Předmět: Citovat

Tak na mne vybaflo napřed toto, odtud jsem s dostal na AES, pak ještě někam k Třinci, některé z Planých, pak jsem to zkusil přes Markvartice, Domousnice, Semčice, Holovrcha a Plazy... teprve pak jsem jsem ho našel v Boskovicích.
To to nešlo napsat normálně, že má stránky www.aesobchod.cz ?
Vždyť tu na ostatní obchody taky dáváme odkazy: hele, tohle muzeum mají ještě tady a tady....
Nanejvýše se mu ozve nějaký právní zástupce držitele zapsané ochranné známky AES, ale to neovlivníme tím, že sem dáme či nedáme odkaz (natož se tu tvářit, jako by šlo o mysteriózní kešku)
Na druhou stranu, koukám, že součástky pro elektroniku nejsou jediný program, tak bych omezený sortiment očekával (samozřejmě s tím, že se podle zájmu časem rozšíří a upraví).
V bývalých okresních městech, i když tam byl okres tuším v 1959 zrušen (nehledě na to, že ani nemuselo jít o okresní město, stačilo, že Elektru vedl bastlíř a staral se), ještě dalších deset dvanáct let byly k mání běžné součástky, o nové se sortiment rozšiřoval jen tam, kde je prodával výše zmíněný nadšenec. Jinde se součástky prostě po roce 1975 nedoplňovaly, naopak, zbytky šly do bazarů.
Takže by to spíše chtělo s potěšením konstatovat, že, jakkoli to pro začátek není moc, jednou bude nabízený sortiment pestřejší a místní bastlíři pro něj budou mít blíž.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Banda



Založen: Mar 22, 2005
Příspěvky: 1170
Bydliště: OV

PříspěvekZaslal: so listopad 05 2011, 9:11    Předmět: Citovat

Dík Hille za odkaz. Každopádně aspoň teď vím, že až budu poblíž Boskovic a budu shánět např. diodu 1N4007, tak nemusím jet až do Brna a to se vyplatí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
e-man



Založen: Mar 06, 2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: so listopad 05 2011, 9:45    Předmět: Citovat

Sortiment je obměňován , nedávno jsem od něho bral superled CREE . Připravuje i stavebky . Na AUKRU se vyskytuje v sekci elektro/součástky pod jménem JGRACIAS - superprodejce .
Pro méně chápavé - když začínám a zrovna jsem něco nevytuneloval je rozjezd pozvolný prostě proto , že držet velký sortiment se spoustou položek je finančně náročné a je třeba si na to nejdřív vydělat.
Pro extrémně pohodlné - netušil jsem , že napsat tři písmena a dvakrát kliknout je pro někoho problém .Pro ně ale nabídka není určena , protože stejně nic nedělají - všechno je moc pracné Cool toto neplatí pro většinu agilních a tvůrčích členů Elektrobastlírny .
Frantajetel 11 : já těch integráčů napočítal osm .A taky KD 617 za 1,50 Kč

_________________
E-man
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4213
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: so listopad 05 2011, 10:18    Předmět: Citovat

Nebudu tu rozebírat, nakolik je pro obchodníka důležité být vidět, tzn. mít i dobře nalezitelné www stránky. Ale o lenosti uživatelů netu to rozhodně není.
K tomu sortimentu - ceny některých komponentů nejsou špatné, viz třeba tebou zmiňované MJL. Ale je otázkou, jak dlouho mu to vydrží. Při skutečné ceně a dostupnosti těch trandů, bych řekl, že tak akorát do vyprodání těch zásob co má (můžeme se klidně vsadit).

Rozhodně ale nežije jen z prodeje tak úzkého sortimentu součástek a zjevně ho primárně živí něco jiného, třeba ten superprodej na tom Aukru..

Ale pokud mu to nadšení zůstane, rozšíří sortiment a skladové zásoby, lze jen blahopřát a držet palce. Nicméně s tím vším souvisí i nárůst nákladů a logicky poté i cen. Tomu věř, nelze jinak. Dlouhodobě dampingovat to chtít nebude a za chválu na netu si koupí tak akorád prd..

_________________
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…


Naposledy upravil Killroy dne so listopad 05 2011, 10:23, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AmarokCZ



Založen: Dec 20, 2006
Příspěvky: 2838
Bydliště: Poličské krystalinikum

PříspěvekZaslal: so listopad 05 2011, 10:23    Předmět: Citovat

Podle mého názoru jsou všechny narážky oprávněné, ten e-shop je dost mrtvej.
Za dva měsíce od zprovoznění se sortiment vůbec nerozrostl !!

e-man: ty jsi snad majitel toho shopu, nebo co tě vede k takové propagaci shopu s elektronikou, který má v sortimentu 126 nezajímavých položek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
e-man



Založen: Mar 06, 2008
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: so listopad 05 2011, 11:22    Předmět: Citovat

2AmarokCZ - logicky , když tam nakupuji , nemůžu být majitel - nemůžu nakupovat sám od sebe Rolling Eyes Navíc od HK na Zlínsko je to maličko z ruky .
Důvod propagace je v prvním příspěvku.
Pro tebe nezajímavý sortiment může být pro jiného bezva .Cool
Tvůj negativismus je jen tvůj problém .

_________________
E-man
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15522
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so listopad 05 2011, 11:37    Předmět: Citovat

e-mane, až tam příště půjdeš, tak mu vysvětli ať si dá ten úvodní text v modré barvě a divném písmu do stejného stylu jako je to černé písmo pod tím dole. Jsem se málem pozvracel, ale jinak je tam snaha vidět.

To jsem našel z odkazu Hilla, protože ty budeš asi ten extrémně pohodlný jak jsi psal, když ten odkaz sám nenapíšeš. Z takových zákazníků musí mít ten prodávající radost. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.23 sekund