Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Stávka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kony2807



Založen: Jul 29, 2007
Příspěvky: 305
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt červenec 21 2011, 8:31    Předmět: Citovat

Nějak nesedí to datum publikování článků.
A jestli je to myšleno vážně, no tak to snad ne ! Připadá mi to psané ale až příliš okatě - obecní vážič, vyjádření mykologa o tom, jak chudina devastuje lesy, nařízení EUSSR o nediskriminování jedovatých hub, navíc chybí číslo zákona . Pravda, zákaz klasických žárovek jsem taky dlouho považoval za žvást a ejhle . Rolling Eyes
Zpětně - Borovička a mykolog? Tak to vypadá, že si tu jen dělám ostudu Laughing A dobře mi tak, nemám ponocovat v temné komoře a ráno pak být totálně nepoužitelný.

_________________
________________________________
"Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí." K.Čapek


Naposledy upravil kony2807 dne čt červenec 21 2011, 8:39, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: čt červenec 21 2011, 8:33    Předmět: Citovat

Lidi přemejšlejte trochu, žerete všechno jak ovce. Rolling Eyes
http://blog2.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A110711_200189_blogidnes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4491
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: čt červenec 21 2011, 9:54    Předmět: Citovat

No jo, je to braný jen jako ukázka toho, kam až by to tady mohlo dojít. Dojít v zájmu zdanění a podchycení všeho možného aby se zvětšil přítok do toho splachovače. A co je dnes bráno jako recese a vtip, zítra to může být klidně realita. Příkladů je všude okolo dost. Stačí jen ten nápad na zpoplatnění silnic první třídy. Před rokem by to vypadalo jako blbej vtip a dnes o tom vážně uvažují. Co teprve za deset let jak píše Andrea.
_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BIPOLAR



Založen: Dec 07, 2007
Příspěvky: 1540
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: čt červenec 21 2011, 12:16    Předmět: Citovat

bu2520 napsal(a):
jen mě to připomnělo doby dávno minulé kdy někteří jedinci psali pokoutně na různé instituce , že někdo říká protivládní věci. Sám jsem byl tímto postižen tak když to vidím i dnes jak tahle vlastnost u některých zakořeněna tak jsem se musel ozvat.

Po přečtení tohoto příspěvku od "bu2525" je mi smutno. Pokud chce někdo tohle napsat, tak by si měl uvědomit, že asi není sám který byl nějak postižen. Sám jsem byl 28.8.68 při návratu z vojny, lehce postřelen v pražské Stromovce a když jsem 30.4.69 na baráku sundal sovětskou vlajku, kterou tam náš uvědomělý soused (který o moje 23.narozeniny 17.4.69 ještě šlapal po knížce KSČ, protože vyhodili Dubčeka a nasadili Husáka) jako jediný v celém bloku vyvěsil, tak jsem byl asi za 10 dní vyloučen z radioamatérské kolektivky. A aby bylo dokonáno, tak o 1. výročí okupace 21.8.69, jsem na protest šel pěšky do práce i z práce a proto mi byla odebrána koncese.
Co však nemohu pochopit je to, že někdo, kdo psal různá udání za komančů, by teď byl proti onomu věšení sočasných politiků - až na politiky z KSČM.
A nakonec, dost lidí si plete demokracii za anarchii, anebo moc poslouchají Vandase.

_________________
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.


Naposledy upravil BIPOLAR dne čt červenec 21 2011, 14:53, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: čt červenec 21 2011, 12:40    Předmět: Citovat

možná že si nerozumíme, šlo mi jen o to, že pokud s někým nesouhlasím a především jde li o něčí názor , tak ho buď ignoruji, nebo to napíšu , ale neozývám se pokoutně moderátorovi přes SZ aby příspěvky odstranil. Ono z z toho pak vyrůstá taková ta " pozitivní diskriminace" a omezení svobody projevu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19526
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: čt červenec 21 2011, 14:35    Předmět: Citovat

Hill napsal(a):
....můj názor na program vlády, která zvon ve splachovači ho nechá klidně protékat a místo opravy pořád shání, jak to rychleji dopouštět, aby hladina přestala klesat, jsem tu už prezentoval v jiném vláknu už dříve.

Díky za ocenění této paralely, a doplním, co jsem měl asi dopsat rovnou: škoda, že tomu pořád většina nechce rozumět...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: čt červenec 21 2011, 15:52    Předmět: Citovat

Když ona i ta menšina, co tomu rozumí, tak s tím nic nenadělá. A bohužel to platí stejně pro všechny vlády od roku 1989. Všichni se ale tváří, jako že zrovna tato "učitelka" je horší než ta z minulého roku Cry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bastliar



Založen: Dec 28, 2009
Příspěvky: 1776

PříspěvekZaslal: čt červenec 21 2011, 22:05    Předmět: Citovat

Každý človek potrebuje svojho osobného životného neprieteľa, to je proste nevyvrátitelný fakt, nenávisť je lepšia ako Vlastná beznádej. Zoberme si šikanu na škole - ak sa v triede vyskytne najslabší jedinec, je veľmi pohodlné ak sa zameriate na neho, robia to všetci, dotknutý je tak psychologicky oslabený, že to nevyžaduje veľkú námahu a špecifické skúsenosti a aby ste utíšili nejaký podvedomý pocit nejakej viny, viete, že ak to je len jeden z tridsiatich, sú to minimálne kolaterálne škody a vedia to aj učitelia.

Ak vás spoločnosť media systematicky plíživo a neutichajuco zavaľujú pocitom menejcenosti a presviedčajú Vás o Vašej Vlastnej hlúposti, napriek tomu, že to NIE JE PRAVDA, začnete sa s tým stotožňovať a postupne vám to začne byť jedno.

Aby si ľudia vážili to dobré v živote, musia pocíťiť aké to je, ak to môžu stratiť, to je učel nátlakovej formy výchovy, ak sa to vymkne kontrole, stane sa to nástrojom neetických cieľov, môže to nejedného prípadne až celú generáciu hrôzostrašne deformovať a prežijú fakt len tý najsilnejší, ale je to vážne aj to najlepšie ?

Použité slovíčko "najslabší" môže mať mnoho významov a mnoho príčin, tak ako aj mnoho následkov, buď sa stanu buditeľmi a zrkadlom spoločnosti, alebo vrahmi milionov a pomyselný kruh sa uzatvorí.

Menej je NIEKEDY viac, to by malo platiť najmä na školách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18673
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út červenec 26 2011, 11:08    Předmět: Citovat

Zde jde jen o jedno , ve jménu čeho jsi Hille zasáhl . Kvůli velkému bratru , či si myslíš , že se z nás sestaví komando ? Very Happy To , že stav dnešní latrínový jest netřeba nijako skrývat a to že už nebezpečné procento horních při žraní nejen mlaská , ale nám se otevřeně vysmívá , je prozatím vrcholem zneužití toho , pro co jsme "cinkali" . Dnes z nás mají ti druzí otevřenou legraci . To , že si snad můžeme zanadávat je to nejmenší , alespoň dle mne . Jako národ jsme snad již byli navždy vyškoleni , že volbami se nic nezmění , bohužel faktem jest .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19526
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: út červenec 26 2011, 11:17    Předmět: Citovat

Jo, cinkání klíčů... to mi připomíná text jedné písničky, ani nevím, kdo ji stvořil, mezi ním bylo nějaké povídání o procitnutí, nepamatuji to přesně, ale takhle nějak:
Doba dozrála, studente, klasy sklizeny a nastal čas mlácení.
Mlácení mokrým hadrem přes držku! Ale sametovým... jen pro Boha žádné násilí..."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18673
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út červenec 26 2011, 11:34    Předmět: Citovat

Jen pro pobavení by mne zajímal momentální vnitřní postoj k dnešku po procitnutí toho najsametovějšího ..... Doufám alespoň v toho , že ho tento stav a jeho velké zapříčinění dostatečně ubíjí .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: út červenec 26 2011, 12:57    Předmět: Citovat

a jsi si jistý, že ten nejsametovější procitnul? Buďme upřímní, budu li mít tolik prostředků ,abych se nemusel dívat na konto jestli si můžu koupit to či ono, přijde mi tato doba jako vyloženě idylická . Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kovar



Založen: Oct 03, 2010
Příspěvky: 1690
Bydliště: Letohrad (Východní Čechy)

PříspěvekZaslal: út červenec 26 2011, 22:19    Předmět: Citovat

Přtelé , já sice politice moc nerozumím a taky radši nechci ale fakt je ten že každý velký učenec (třeba Lenin) a nebo velký dramatik(Venda Havel) to mysleli dobře!Jenže smečka vlků je silnější než realita! Smile
_________________
Lepší vrabec v hrsti nežli blechy v srsti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: st červenec 27 2011, 10:45    Předmět: Citovat

Vsetci politici chcu iba vase dobro. NEDAJTE SI HO VZIAT...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.21 sekund