Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nokia N8
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: so červenec 16 2011, 0:03    Předmět: Nokia N8 Citovat

Ahoj

Zdravím ty kdo se v tomto vyznají více než já.

Ve čtvrtek jsem zakoupil Nokii N8 (doteková, umí vše, foták 12mpx, xenon blesk apod...) v nejmenované prodejně, za pouhých (bez pár kaček) 7 tisíc, to je cena slušná, byť v prodejně Nokia stojí přes 9 tisíc. Jde o pravou nokii (oni jsou i různé padělky s chiny, které jsou dual sim, a odlyšné prostředí) pro dovoz do polska (dle manuálu a průvodce - je v polštině)

Nicméně jsem si tam natáhnul Garmin XT.SIS pak jsem si tam natahoval nějáké jawa aplikace (jízdní řády, anglicko český slovník - KODI) Pak jsem si tam vlezl přez wifi na stránku ovi, a chtěl si natáhnout nějáké aplikace z webu výrobce, natáhl jsem si tak battery monitor, opera mini, Idnes, finger screen (nebo jak se to jmenuje) ten zámek na otisk,youtube downloader pak jsem začal natahovat internetové TV, ČT24, ČT4,a pak red bull TV a nějáké další No Name (asi ještě čtyři) ale v tu chvíli jsem ještě něco psal na klávesnici (momentálně si neuvědomuju situaci už co) jestli zkoušet youtube downloader, nebo něco chtěl vyhledat na netu..JENŽE telefon zamrzl, a vůbec nic se nedělo, zkoušel jsem mačkat tlačítka které se zobrazovaly na displeji jako fajfku a enter na klávesnici a nic, pak jsem promačkávat tlačítka na přístroji opět nic....O pár sekund později zhasnul displej a tím to zkončilo, teď telefon nejde nastartovat, nic.. Když připojím USB nebo nabíjení, bliká kontrolka na levém boku, ale jinak opravdu nic. Telefon jsem přinesl asi v 5. a nastavoval a vylepšoval aplikacemi asi až do půlnoci, ale to by snad měl vydržet, i přesto, že byl už dost teplý, nabíjení a USB bylo připojeno po celou tu dobu (od 5 odpol do půlnoci) ale to by snad taky nemelo vadit...

Nevíte někdo co s tím. Přemýšlím, jestli to mam hodit rovnou do servisu, nebo to chce jen něják z risetovat, nebo podobně (prostě jestli jeto na opravnu nebo jen nějáká blbost, se kterou se vypořádám)

BTW: Fotilo to pěkne, ty fotky stály za to.

Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
keemo



Založen: Sep 10, 2007
Příspěvky: 5223
Bydliště: Ostrava, Bratislava

PříspěvekZaslal: so červenec 16 2011, 4:30    Předmět: Citovat

Myslim ze ta pekne napalili. Touto poruchou trpeli prve kusy co prisli na trh a nokia nakazala menit kus za kus. Inak pri tej cene mam podozrenie na sedy dovoz... napis kdes to kupil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philip_Fry



Založen: Sep 01, 2010
Příspěvky: 1538
Bydliště: Trutnov

PříspěvekZaslal: so červenec 16 2011, 5:32    Předmět: Citovat

Tak určitě ještě zkus hard reset, možná se tam jen pokakala nějaká aplikace, Symbian Rolling Eyes

Postup je tento :

1) Turn off your phone

2) Hold “Volume Down + Camera Key + Menu Key” and press power button until your phone vibrates.

3) Wait until screen show properly… and welcome back!!

Jinak souhlas s keemo, od telefonu s podezřele nízkou cenou ruce pryč...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marli



Založen: Mar 15, 2007
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: so červenec 16 2011, 7:27    Předmět: Citovat

Není ta nejmenovaná prodejna náhodou 1-2u mobil v praze?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: so červenec 16 2011, 10:08    Předmět: Citovat

Ne není.

Philip_Fry napsal(a):
Tak určitě ještě zkus hard reset, možná se tam jen pokakala nějaká aplikace, Symbian


No tak je to dovoz z polska, proto jsem počítal, že to búde za tak nízkou cenu...
Jinak pro všechny: (abych nemusel zase dělat další příspěvek)
Dají se ty poruchové kusy rozpoznat od těch neporuchových (na stránkách nokia? Dle IMEI atd.) Jako kdysi se daly rozpoznat poruchové baterie BL5C..
Jinak držení těch tlačítek sem si už vygooglil a´to nefunguje...
Prostě mrtvolka, jen když se připojí kabel (napájení, PC) z boku bliká kontrolka

Jinak pro zajmavost, a pro ty, co si nento chtěj pořídit, nebo si o tom nic nenašly...

Telefon má nepřístupnou baterii. Návod píše, že ji mění servis Nokie. Dle videí na internetu, se musí kvůly tomu ten telefon rozdělat.
A simkarta se dává zboku.

Po sobě zbytečně jdoucí příspěvky sloučené do jediného, citace pokrácena - koho bude zajímat další obsah, najde si originál o kousek výše. Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza_dy



Založen: Aug 20, 2004
Příspěvky: 2172
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: so červenec 16 2011, 15:49    Předmět: Citovat

Hodil bych to na reklamaci. Potom dej vědět jak jsi dopadl, tyhle úžasné firmy jako bývalý Satron v Brně alias Mobilky.cz se k takovým případům staví vlažně. Jednou jsem tam taky koupil mobil a od té doby vyhledávám jen oficiální distibutory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
keemo



Založen: Sep 10, 2007
Příspěvky: 5223
Bydliště: Ostrava, Bratislava

PříspěvekZaslal: so červenec 16 2011, 15:54    Předmět: Citovat

No,suma sumarum-usetril si dva tisice ale mas mrtvolu...a vzhladom na pochybne obchody predavajuce sedive fony sa celkom kludne moze stat ze po reklamacii neuvidis ani fon ani prachy. Vlastna skusenost-daval som sedivy telefon na reklamacku-na znacke nezalezi ale lacny zrovna nebol-s tym ze sa nahodile vypina.reklamacia trvala cely mesiac a keby sme na nich netlacili a kamarat neurobil bordel na "predajni" tak tie peniaze neuvidim... inak baterka sa da vybrat-spodny kryt dva srobky a podmienka k zaruke je to ze ich manipulaciou NEPOSKODIS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Premekapac



Založen: Nov 06, 2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne červenec 17 2011, 9:51    Předmět: Citovat

Zkus ještě podržet dlouho zapínací tlačítko - cca 8 sekund. Přístroj zavibruje a odpojí baterii, jako by jsi jí fyzicky vyndal a zandal. Potom ho zkus zapnout. Dále může být vadná samotná baterie, v N8 a stejně tak i v E7 takhle náhle klekají a musí se vyměnit. Jinak pak už nejspíš na SWAP - výměnu základní desky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: ne červenec 17 2011, 17:37    Předmět: Citovat

Už jsem jim tam hodil zpět. Hned se ptal jestli sem si tam nahrával nějáký aplikace, tak jsme říkal že jo. A on říkal že to asi kleklo a že to zkusí fleškou ten systém no a že to bude v pořídku, a tak at počkáme 5´minutek než se to tam flešno. Nó a pak říkal že to tím není, a že se hold něco podělalo. Tak to rozmontoval, vyndal baterku zkusil tam dát jinou a zase nic. A tak to poslal do opravy.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Premekapac



Založen: Nov 06, 2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne červenec 31 2011, 16:53    Předmět: Citovat

Jak to dopadlo? Už se Ti telefon vrátil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: ne červenec 31 2011, 22:22    Předmět: Citovat

Furt je to u nich, napřed to bylo že by mi ho prohodily, ale že tu bohužel žádný nemá, že zde nemají ,,sklady", pak že tedy do konce tejdne... No už to tam zítra bude třetím tejdnem a už mi to s*re...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: út srpen 16 2011, 22:53    Předmět: Citovat

Poradtě, prosííííím....

Naposledy upravil CZJKP1 dne pá srpen 26 2011, 6:05, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Premekapac



Založen: Nov 06, 2008
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: st srpen 17 2011, 12:11    Předmět: Citovat

Hned tam naběhni a požaduj opravený telefon. Pokud ho mít nebudou, tak odstup od smlouvy - žádej vrácení peněz. Nejlépe běž s někým, aby jsi měl svědka, že jsi tam opravdu byl, případně, pokud se budou vykrucovat, tak nahrát na mobil atd.... Pak už asi jen ČOI a žaloba.... Přeji pevné nervy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8991
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: st srpen 17 2011, 12:38    Předmět: Citovat

Draze zaplacená zkušenost. Jinak doufám, že ti to dobře dopadne, takovýto podvodníky bych nechal topit ve Vltavě, jako kdysi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: st srpen 17 2011, 18:32    Předmět: Citovat

děkuji děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund