Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Chloritan sodný, MMS
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milan121



Založen: Dec 07, 2005
Příspěvky: 722

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 7:29    Předmět: Chloritan sodný, MMS Citovat

Zkuste ty dvě slova dát do vyhledávače a čtěte příspěvky které jsou ve spojení se zdravím. Nevím co si o tom mám myslet.Má to někdo odzkoušené?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jezevec
Hlavní moderátor


Založen: Jun 13, 2004
Příspěvky: 5660
Bydliště: Břeclavsko

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 9:39    Předmět: Citovat

Kdybych měl věřit kdejakýmu blábolu na internetu, tak bych se asi zcvoknul.
Prostě používej svůj rozum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milan121



Založen: Dec 07, 2005
Příspěvky: 722

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 9:59    Předmět: Citovat

No právě,svůj rozum!
V době kdy je člověk ládován tucty různých "patáků",posílán na nesmyslné,nepotřebné vyšetření.Jen kvůli dochtorským "bodům"...
Nelze hned tak vše odsuzovat.Historii penicilinu snad znáš.A jak to bylo prosté.
Upozornil mne na to můj vrstevník,jež měl velké problémy s boreliozou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5227

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 10:30    Předmět: Citovat

Všichni jsou blázni, jenom já jsem letadlo Wink
_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kejki



Založen: Nov 10, 2009
Příspěvky: 2462
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 10:38    Předmět: Citovat

Já už jsem četl varování lékařů Confused
Na snížení kyselosti funguje perfektně citronová šťáva, ale dezinfekce buněk zevnitř? Není divu, že i prodejci se od toho distancují http://prirodni-leciva.cz/mechanismu-ucinku-mms-a-priprava-mms/a-1104779/

V podstatě mírnou otravou aktivuješ imunitní a regenerační systém s tím, že nemáš žádnou kontrolu. Pokud by ti někdo doporučil pít slabý roztok chlornanu (Sava), asi by to nevypadalo tak vědecky. Jenže chloritany jsou o dost razantnější. http://cs.wikipedia.org/wiki/Chloritan_sodný

Upozorňuji také na vysokou účinnost placeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 13:18    Předmět: Citovat

Mne fascinuje, jak jsou ti elektroni z toho chlordioxidu chytří, že nenapadnou jen tak nějakou buňku, ale najdou si nějakou škodlivou bakterii a podobně Wink .

Vidím to jako snahu prodat trochu chlornanu s asi tak 10000% zisku. Když zjistíte, kdo v ČR na prodeji těchto sraček profituje a co dalšího důvěryhodného má v sortimentu... jestli chce někdo peníze vyhodit oknem, může taky zavolat nějaké věštkyni do TV. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radekrd



Založen: May 21, 2008
Příspěvky: 642
Bydliště: Moravský Krumlov

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 15:13    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sandal



Založen: May 22, 2006
Příspěvky: 2559
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 16:09    Předmět: Citovat

Tak já tohle neodsuzuju ani nehájim.Může to bejt blaf a nemusí.Nějaký všelék přece nikdo z doktorů nepotřebuje a podrazilo by to veškerá studia o nemocech a z farmaceutiky a doktoři by byli za úplný blbce.Taky by se přišlo o strašný peníze a to nikdo z nich nechce.Na druhejch už dávno v týhle zemi nikomu nezáleží.Hlavní je kšeft.
A zrovna tak to muže myslet i ten Humble Wink

_________________
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4212
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 16:58    Předmět: Citovat

Můj skoro-soused tohle užívá, zatím žije a před časem mi o tom udělal sáhodlouhou přednášku. Jsem sice skeptik, nicméně některé jeho názory na současnou medicínu a podobné věci se z pohledu laika těžko vyvracejí. Tihle lidé se sdružují ve stejně smýšlejících komunitách, jejich víra a životní styl se zcela rozcházejí s tím, na co jsme my ostatní zvyklí a nám pochybovačům se jen smějí..
Nemá to nic společného se žádným sektářstvím nebo podobnými věcmi. Je to spíš o úzkém souladu života s přírodou a ingoraci všecho co nám přinesla současná uspěchaná a přetechnizovana doba. Ta ho vůbec nezajímá, nikdy snad nebyl nakupovat někde v super/hyper, a ač má vysokou školu, tak neví pořádně na co jsou windows a jak funguje platební karta..
Ale za to má v malíku třeba včechny smírčí kříže co jich je po republice a podobné mysteriozní věci. A to i včetně jejich vlastnoruční fotodokumentace..

_________________
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…


Naposledy upravil Killroy dne so červen 25 2011, 17:07, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33912
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 17:05    Předmět: Citovat

Tiez by som rad nevedel, co je Windows...a myslim, ze nie som sam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19523
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 18:06    Předmět: Citovat

Killroy napsal(a):
....Ale za to má v malíku třeba včechny smírčí kříže co jich je po republice a podobné mysteriozní věci. A to i včetně jejich vlastnoruční fotodokumentace..

Na smírčích křížích není nic mysteriózního, z našich uživatelů je dokumentuje Loyza, který ulítává ještě na dalších věcech, což, si myslím, je zcela normální.
Většina nás je nějakým způsobem ujetá.
Pravda, pro někoho, kdo nemá žádného koníčka, asi normální nejsme.
Ale ten, kdo se svým zájmům skutečně věnuje, o tom oboru obvykle hodně ví, a bývá radost se od něj něco dovědět či přiučit.

Jenže v posledních letech se vyrojilo také mnoho pseudovědeckých směrů vyznávaných různě početnými skupinami. Někdy se brzy prozradí hlásáním naprostého nesmyslu, jindy je to zákeřné, protože příslušná teorie je daleko líp domakaná. Přesto se najde nemálo takových, kdo tomu uvěří, ať už to má logiku, či ne. Když do toho nepřesvědčují mne, ať si veří, čemu chtějí, dokud nebudou ve své poloznalosti nebezpeční sobě a zejména okolnímu světu.
Setkávám sevšak i s případy, které pokládám za nebezpečné: jestli někdo vybírá potraviny podle Éček a nejí zeleninu ani ovoce, je to jeho věc. Ale cvičit v tom odmalička i děti, které z toho nemají pojem, to už bych pokládal za zločin, zvlášť, když matka pro samé čtení etiket a návštěvy kroužků "zdravé" výživy nemá čas si s dítětem povídat či mu vyprat oblečení...

Ale na druhou stranu - naštěstí nemusím všechno: nemám-li zájem, tak do toho přece nejdu, tahle svoboda mi pořád ještě zůstává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4212
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 18:44    Předmět: Citovat

Hill napsal(a):
Na smírčích křížích není nic mysteriózního..

Ano, měl jsem spíš napsat "a různé mysteriozní věci". Ale má opravdu rozhled v lecčems - hlavně v tom vědění, co ostatní zmasírovaná konzumní společnost považuje za zbytečné. A v tom je jiný a pro mnohé nepochopitelný. Léčbu pomocí MMS bere jako zcela běžnou věc a nebál bych se napsat, že o ní věděl už mnohem dřív než se to začalo medializoval. Protože se stýká a komunikuje s lidmi, kteří žijí tak nějak jinak, pro nás ostatní mnohdy nepochopitelně. Nakolik je to vždy správně, je někdy asi dost diskutabilní, nicméně jemu to vyhovuje a mě to na něm nevadí. Naopak, je to vynikající chovatel a pěstitel a pokud potřebuju třeba dobrou zeminu na citrusy - tak on umí namíchat tu nejlepší.. Very Happy

_________________
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helios



Založen: Aug 08, 2007
Příspěvky: 2914
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 21:52    Předmět: Citovat

Hovorte si čo chcete, ja mám MMS vyskúšané a potvrdzujem, že funguje. Síce to chutí podobne, ako savo, pri vyššej dávke sa asi pozvraciate, zato vám pomôže tam, kde bežné antibiotiká nezaberajú, napr. pri opakovaných a častých chrípkach. Účinkom sa to trochu podobá na koloidné striebro.

Snáď si nemyslíte, že farmaceutickí chemici a ich prisluhovači, ktorí majú obrovské zisky z polofunkčných až nefunkčných liekov, doporučia niečo tak jednoduché a prosté, ako je napr. MMS. Pokazilo by im to biznis, v ktorom sa točia miliardy dolárov...

_________________
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 22:14    Předmět: Citovat

Jojo, notná dávka spikleneckých teorií zvyšuje účinek jak MMS, tak koloidního stříbra, zázračných frekvencí pro léčbu chorob a pomáhá směřovat volnou energii do těch správných rukou.

Bohužel znám moc dobře z reálu takové nadšence, kteří svému děcku vážně poškodili zdraví a můžou být rádi, že je vůbec naživu Twisted Evil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helios



Založen: Aug 08, 2007
Příspěvky: 2914
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

PříspěvekZaslal: so červen 25 2011, 23:00    Předmět: Citovat

Ja som napísal len svoju skúsenosť, kto chce, nech si trebárs verí teleshoppingom, jeho voľba...
_________________
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund