Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co se za tím skrývá za finta?
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pikofarad



Založen: Dec 02, 2007
Příspěvky: 1344
Bydliště: 742 58

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 19:56    Předmět: Co se za tím skrývá za finta? Citovat

Večer jsem zajel na nákup do Kauflandu,mladík trochu opálenější si mne vyhlídl a cválá k autu,prý mi dá dárek.Černá krabička 7x7cm.Je mi jasné ,že si mne oblíbil a nezjištně chtěl obdarovat Laughing Laughing Poslal jsem ho slušně do ... On mi hodil krabičku na sedadlo a mlel,že je to dárek.Vrátil jsem mu ji a důrazně upozornil,že není zájem.Mladej vzal "dárek" a celkem rychle si pomáhal pryč.V čem spočívá finta podvodníčka?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zmije



Založen: Jun 30, 2005
Příspěvky: 1569
Bydliště: Pardubický kraj

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:10    Předmět: Citovat

Dost možná nějaké zařízení na odposlech a následné odblokování centrálu auta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:12    Předmět: Citovat

možná hypotéza: pepřák na časák, až vypadneš z auta na všechny čtyři a začneš blít, vybere si z auta protihodnotu za dárek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31876
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:16    Předmět: Citovat

Připomíná mi to situejšn, kdy mi v TESCU po zaplacení u kasy při odchodu nějaká solidně ohozená dýlerka v kostýmu začala nabízet cosi v oranžové papírové taštičce a furt mlela, že je to dárek pro mne. Taštičku jsem jí vytrhnul se slovy "Tak vám děkuju" a pakoval jsem se s plným vozejkem k autu. No nevyběhla za mnou až do předvánoční břečky a nesebrala mi tu tašku zase zpátky? Že prej to dostanu jako dárek, AŽ když si u ní koupím zboží asi za 3 litry... No furt meldovala, že je to hrozně výhodný, nakonec jsem ji musel odstrčit od auta, abych vůbec mohl nastoupit a odjet - tak byla neodbytná, ale tu tašku mi dát nechtěla... Takovej to byl dárek-nedárek...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bastliar



Založen: Dec 28, 2009
Příspěvky: 1776

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:20    Předmět: Citovat

Pri cestovaní vlakom sa mnohý stretli s tým ako na hlavnej stanici v Bratislave pracovníčky ukladajú pred odchodom vlaku na sedadlá hračky postavičky ktoré si logicky berú najmä deti do rúk. Následne trasu obídu s tým, že sú za finančný poplatok idúci na akúsi dobrú vec.

Naposledy upravil bastliar dne po březen 21 2011, 20:22, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jezevec
Hlavní moderátor


Založen: Jun 13, 2004
Příspěvky: 5669
Bydliště: Břeclavsko

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:21    Předmět: Citovat

Většinou nějaká cetka, ťamanské "Rolexky" apod. Když se optáš, co za to, tak somruje peníze na benzín. Nabídl jsem mu deset korun abych byl v obraze a z něho vypadlo, že aspoň pětikilo. Tak jsem to našmátral na zadním sedadle, vyhodil ven a rychle ujížděl, měl tam další dva "kolegy".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jandu



Založen: Feb 06, 2007
Příspěvky: 4509
Bydliště: vých.slovensko

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:23    Předmět: Citovat

PPresne tak, ako píšeš.
_________________
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pikofarad



Založen: Dec 02, 2007
Příspěvky: 1344
Bydliště: 742 58

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:27    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
možná hypotéza: pepřák na časák, až vypadneš z auta na všechny čtyři a začneš blít, vybere si z auta protihodnotu za dárek Wink

To asi nebude daleko od pravdy,vzpomínám,že opakoval ať se kouknu na dáreček. Shocked V tašce jsem měl 15litrů,mobil,doklady.Uff. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2575

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:30    Předmět: Citovat

Před vánoci jsme byli nakupovat v místním Tescu.

Když jsem nakládal nákup na parkovišti do auta, tak ke mně přišel takový přičmoudlejší občan, že jeho firma mi přeje všechno nejlepší a dává mi dárek - byly to hodinky v krabičce, letmým pohledem jsem usoudil, že takový aušus bych nedostal ani u Vietnamců - a otevíral tašku, kde měl další krabičky. Vzpomněl jsem si, že na něco podobného jsem jednou nalítnul, po druhé už snad nemusím, řekl jsem mu že hodinky momentálně nepotřebuji a vrátil jsem mu je. Odpověděl: "TAK SE DI VYS... ČU..." řekl jsem "Nápodobně", on odešel a cestou mi ještě nadával.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helios



Založen: Aug 08, 2007
Příspěvky: 2914
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:36    Předmět: Citovat

Pikofarad:
V Tvojom prípade ťa asi sledovali, videli, keď si peniaze ukladal do tašky a čakali na vhodnú príležitosť, aby ťa o prachy obrali. Zlodejská klasika... Dostaneš na hubu

_________________
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.


Naposledy upravil helios dne po březen 21 2011, 20:37, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:37    Předmět: Citovat

Yarda1 napsal(a):
Odpověděl: "TAK SE DI VYS... ČU..." řekl jsem "Nápodobně", on odešel a cestou mi ještě nadával.

Budiž to připomínkou, která politická strana si tohle etnikum kupuje a před volbama vykřikuje, že si jich velmi váží. Těm je potřeba to spočítat přednostně, neboť oni jsou příčina a ten zvyšující se početní stav hnědýho šmejdu je důsledek. Trocha zdravé xenofobie měla vždycky svoje opodstatnění i místo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19534
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:37    Předmět: Citovat

Kdyby sis tu krabičku nechal v autě, vytáhl by další "dárek" a začal by tě lámat, ať si to od něj koupíš.
Na mě už to taky jeden zkoušel. Čekal u auta, hodil mi taky nějakou krabičku na sedadlo a, když jsem mu ji vracel, vytáhl sadu příborů, dál tam už měl uchystaný hliníkový kufřík s nářadím a hodinky a že to všechno mi nechá za čtyři tisíce, že to má cenu přes deset... tipnul jsem to na čórku, které se chtěl zbavit, než ho někde zastaví cajti, jen to dokázat.
A otevřel si zadní dveře a sázel mi to do auta. Povídám, že nechci a nekoupím, vyhodil jsem všechno ven, zamknul, a on že mě nenechá odjet a že támhle má auto a nemá na benzín a támhle že je bankomat a určitě mám kartu, ať vyberu a něco koupím. Ještě, že si před auto nelehl.
Naštěstí na to parkoviště zrovna někdo přijel, tak honem všechno posbíral a zmizel.
Proto jsem se nedověděl, co by se stalo, kdybych skutečně něco koupil nebo jen vytáhl peněženku. Hádám, že by nedal pokoj, dokud by větřil, že ze mne ještě něco vyždímá, nebo by si to za pomoci nějakého dalšího zboží, třeba sady řeznických nožů, vzal sám.
Škoda, že nevím, o kterém z aut mluvil, že je jeho (jestli vůbec autem přijel, ale i tak: ono se podle stupně opálení i podle čísla auta dnes těžko hádá, jestli je někdo nápadně zdaleka, který vůl to přečíslování vymyslel?) - ani bych si jako bonzák nepřipadal, kdybych ho cajtům nahlásil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6323
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 20:48    Předmět: Citovat

S těmi řeznickými noži jsi mi připomněl historku, která se stala kolegovi. Nastoupil tuším u Makra (po nákupech) do auta, nastartoval a že odjede domů. Než stihnul zařadit, vedle něho seděl velký chlap a mydlil mu před nosem s noži - prý super kvalita a prodává to za pár kaček. To prostě musí koupit. Měl tak staženou prdelku, že to prostě koupit musel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DELONG



Založen: Apr 16, 2006
Příspěvky: 1378
Bydliště: SVK

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 21:11    Předmět: Citovat

To samé sa my stávalo v Nemecku na parkingoch pre zmenu tam otravovali šušňáci Laughing rozumej poliaci v šušťákových súpravách Very Happy Od samého začiatku som bol k nim veľmy drzí a arogantný tak to hneď pochopili že nemajú šancu a ani fyzicky Rocky Balboa by neuspeli Brutál na nich treba byť proste od začiatku styku poriadne drzý ja sa hneď k ním správam ako mafian Gunsrifling potom rýchlo zalezú Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31876
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po březen 21 2011, 21:25    Předmět: Citovat

Před skoro 20 lety, když jsem ještě bydlel coby novomanžel bez vlastního bytu u dědy, z ničeho nic odpoledne zatloukly na dveře baráku dvě cikánky s tím, že prodávají sadu nádobí a cíchy. Mluvily takovým tím česko-slovenským mišmašem, nebylo poznat odkud vlastně jsou. Chudáka dědu už strkaly od vrátek k síni, že mu musejí ukázat tu nádheru. Samozřejmě, měly toho asi tak tolik, aby to pobrala jen jedna - a druhá mohla, zatímco ta první "zabaví" domácí, slídit po baráku a případně čórnout na co přijde. Vyšel jsem z dřevárky jak jsem byl, v modrákách a s "pantokem" (velká dřevorubecká sekera na skoro metrovým topůrku) v ruce - štípal jsem polena do krbu. Houknul jsem na ně, ať se pakujou s tím šmejdem nebo na ně vlítnu a zvalchuju jim hřbety - a ony mrchy ještě měly tu drzost se šprajcovat, že je děda pozval, že potřebujou na benzín, tak že jim nabídnul něco od nich odkoupit... No hnal jsem je ven ze vrátek jak slepice - a na plácku před barákem starší černý "piáno" (mercedes) a v něm dva morgoši, v černých kvádrech a bílých košilích - nemít ten pantok v ruce, asi by hned vystartovali na ochranu svých "oveček", takhle jen rychle nastartovali svoji merku (ejhle, benzín najednou byl!) a jen co morgošky stačily nasednout dozadu i s balíkem, odpálili jako by jim koudel hořela... Prostě permanentně opáleným, co se pokoušejí cokoliv nabízet, neradno věřit ani to pozdravení - vždycky na to člověk může doplatit...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund