Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s nákupy v LIDLu.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kewin



Založen: Sep 21, 2008
Příspěvky: 466
Bydliště: Jižní Morava....

PříspěvekZaslal: ne únor 20 2011, 23:40    Předmět: Citovat

nařadi nachazim a zabavuju kde se da naposled jsem vytahl z hromady uhli kombinačky zrezle a ohle ale po chvili hrani sou dost super aj se našlo par ks poctivich narex šroubovaku po nabroušeni sou nejlepši Cool Twisted Evil Wink pokud bych mněl jit kupovat tak nějake kvalitni ale neřikam že musi byt drahe dnes je nepřeberny sortiment jen to chce vědět co za to stoji a co stoji za <->
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirka



Založen: Jul 01, 2005
Příspěvky: 2031
Bydliště: zbídačený kraj

PříspěvekZaslal: út únor 22 2011, 23:56    Předmět: Citovat

Duvsan napsal(a):
Inak pokiaľ ide o tie šrobováky, dospel som k záveru, že lepšie kupovať podľa potreby, než nejakú sadu.

Podle mě je zase lepší nějaká základní sada. Kvalitní šroubováky něco vydrží, takže je budu mít dlouho a všechny stejné. Navíc mají (třeba Bahco) barevné rozlišení na konci rukojeti, což je dobrý, když jsou šroubováky zapíchaný v brašně. Hned podle barvy rukojeti a její velikosti vím, po kterém šáhnout.

_________________
*****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3313
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt únor 24 2011, 18:25    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
helios



Založen: Aug 08, 2007
Příspěvky: 2914
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

PříspěvekZaslal: čt únor 24 2011, 20:42    Předmět: Citovat

Čím to bude, že sa tomu ani nedivím... Žrout
_________________
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MartasBrno



Založen: Nov 25, 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červen 13 2012, 16:46    Předmět: Citovat

Omlouvám se pisatelům na první stránce tématu že jsem neragoval, ale dlouho jsem tu nebyl.
Nevím, kde bydlíte, ani jaké máte zvyky, ale mně ještě stačí čas po práci na to, abych nářadí koupil v obchodě, který prodává nářadí a maso tam, kde se prodává maso - u řezníka. Rohlíky kupuju v marketu, jako všichni, stejně tak chleba, šumavu, protože je vyzkoušená a je dobrá. Třeba se sekanou je to veselé, protože ten řezník je docela daleko, občas ji koupím taky v marketu - ale mají asi tři druhy, za podobnou cenu, člověk ale musí koukat a taky číst obsah. Cenový rozdíl 5 - 10kč udělá klidně zásadní obrat v obsahu chemie... Ale třeba jen nevidím, že mi kecaj Smile Chci říct, že když člověk za den projezdí benzínu za 80,-, nemusí se trápit nad tím, přidat dalších 50,- na kvalitě jídla. Anebo obuvi. (Jsem ten magor, který si třikrát po sobě koupí stejné boty, když ví, že jsou dobré)

Nebudu sem psát adresy a názvy obchodů - ale rozlišit kovomat, obchod pouze s nářadím, stolařství nebo řeznictví od "nejlevnějšího" supermarketu dokáže každý. Je to asi tak stejné, jako když člověk věnuje čas na stavbu domu - nebudu pokaždé sám na sobě zkoušet, jestli to náhodou neklapne a nekoupím dobře, abych pak polovinu dělal dvakrát. Radši nepojedu 5x na dovolenou k moři, ale do Jeseníků a za uspořené peníze pořídím klid v duši na deset let dopředu.
Bohužel tenhle přístup má hroznou vadu, která taky otravuje život. Žere čas, který člověk věnuje hlídání sebe sama, bere to energii a sem tam zkazí náladu. Pak to taky stojí peníze, ale ty se dají ušetřit na nedůležitých věcech.

Budiž k nám budoucnost milá. Nezlobte se na mne za tenhle příspěvek, jen mi přišlo vhod odpovědět tazatelům. Nejsem žádný lump.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan222



Založen: Jul 20, 2009
Příspěvky: 1460
Bydliště: trutnov

PříspěvekZaslal: st červen 13 2012, 18:43    Předmět: Citovat

MartasBrno napsal(a):
Pak to taky stojí peníze, ale ty se dají ušetřit na nedůležitých věcech.

člověk který vydělá čistýho 13,5tisíc, a na pujčku kvuli rekonstrukci baráku, která je 8tisíc už bohužel nemá kde šetřit. bohužel tohle je běžný stav normání domácnosti. a ještě víc šílené je, že my jsme na tom podobně, ale když si člověk dá práci, a koupí za 50kč kabel, aby se satelit dal pustit přez HI-FI věž, která má přesně 10x nižší spotřebu (25W běžný hlasitější poslech), tak stejně minimálně 5hodin denně je zaplá televize, puštěné očko a nikdo na to nečumí. já tu lítám a vymejžlím všemožné ptákoviny kde ušetřit za energii.

_________________
bez elektronek se neobejdu!
muj lampovej zesik: http://www.youtube.com/watch?v=KxOvbN_5xiY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5918
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: st červen 13 2012, 22:28    Předmět: Citovat

Sada šróbovákov lúpená v Lídli ma prekvapila. Asi to nie sú celkom šmejdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chenzee



Založen: Jun 26, 2007
Příspěvky: 464
Bydliště: Vysočina

PříspěvekZaslal: čt červen 14 2012, 4:59    Předmět: Citovat

Onehdy sem koupil v nějakém takovém obchodě sadu očkoplochých klíčů (stavěl jsem barák a tak peněz nebylo nazbyt). Posléze jsem jim začal říkat "kloubáky" protože než přišlo finální rozhodnutí je hodit do popelnice, tak jsem si díky nim 3x pěkně odřel klouby na rukou. Od té doby tam tyto věci prostě nekupuji.
_________________
Žádnej učenej z nebe nespadl ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5918
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: čt červen 14 2012, 22:36    Předmět: Citovat

Jedna vec je náradie, druhá vec je konkr. použitie a tretia je šikovnosť. Wink
Tie sktutkovače boli ku podivu dobrá kúpa (dostal som ich, už ani neviem, či k narodeninám, alebo k meninám; bolo to pred rokom).
Kedysi pred rokmi, ešte za školských čias, som lacno kúpil sadu vidlicových kľúčov (nie v Lídli). Myslel som si, že je to nejaké "blato" alebo "krieda" a doteraz ľutujem, že som nekúpil ešte aspoň jednu alebo dve tie sady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan222



Založen: Jul 20, 2009
Příspěvky: 1460
Bydliště: trutnov

PříspěvekZaslal: pá červen 15 2012, 7:38    Předmět: Citovat

jinak v lídlu se dá pořídit slušná levná hadice... najaře maj dycky 20m klubo, rychlospojky zahodím do pangejtu, a koupim nové. a hadice slouží. jednu mám u akvárka na vyúpouštění a druhou venku na zalejvání. člověk ušetří 7kč na jednom metru
_________________
bez elektronek se neobejdu!
muj lampovej zesik: http://www.youtube.com/watch?v=KxOvbN_5xiY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jura80



Založen: Nov 05, 2011
Příspěvky: 908
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: so červen 16 2012, 1:19    Předmět: Citovat

V lídlu jsou dobrý věci a jsou tam horší věci- ale to je tak všude.

Dneska jsem si tam například kupoval prací prášek Formil. Ten je jeden z úplně nejlepších na našem trhu, dá se srovnávat s Arielem (ten jsem používal dřív). Cenově je Formil při té kvalitě taky prima.Wink

Taky můžu doporučit značku Mikado- koření, kečupy.Wink

_________________
Nejsu žádným fóristem, ale když něco negómu, tož, přindu se zeptat. A když se nesnesitelně nudím, nebo když jsu na plech, někdy se může stát, že se i pokusím poradit. Zdraví Jura!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: so červen 16 2012, 8:00    Předmět: Citovat

Prostě Lídl je perfektní obchod vlastněný Němcemi, kteří tam k nám dodávají polský aušus. Občas se dá ale vybrat jak např. ten prášek, ale musí se hlídat cena, za kterou je to ještě výhodné. Já osobně tam chodím "kontrolovat" jen ty akce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5918
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: so červen 16 2012, 20:57    Předmět: Citovat

Upútala ma mikrovlnná rúra (Silver Crest). Neviete o nej niečo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne červen 17 2012, 8:31    Předmět: Citovat

A co bys chtěl vlastně vědět ? Buď je malá nebo velká, buď je uvnitř nerez nebo ne, buď je ovládání analogové nebo digitální a nakonec buď je levná nebo drahá. Jo, ještě může mít síťovou šňůru černou nebo bílou.
V každém připadě má záruku 2 roky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojta7



Založen: Sep 28, 2010
Příspěvky: 510
Bydliště: Františkovy Lázně

PříspěvekZaslal: ne červen 17 2012, 10:06    Předmět: Citovat

mi-ro napsal(a):
Musel jsem si dokázat, že jsem nepoučitelnej idiot. Navštívil jsem Chlumecký LIDL a asi jsme byl v nějakým dobrý rozmaru nebo rauši, zalíbila se mi sada 18-ti šroubováků na stojánku a přes veškerá dřívější varování je za necelý dvě stovky!! koupil. Jsem si říkal, třeba se jednou spletli a prodali něco solidního. NESPLETLI!! Už při prohlížení jsem zjistil že černé pracovní konce nejsou kalené jako u solidních prodejců ale pro klamání už pohledem namočené do barvy-dobrá, není to profi ale jako záloha to bude dobrý, nebylo. Tři malý šroubováky se ukroutili už při povolování šroubu z plastu pri prvním pokusu!! Ostatní jsem zatím nezkoušel a tak si říkám že ty už budou určitě v pořádu....

Co jsi s nimi dělal??? Já mám tyhle sady dvě a zatím se mi nepovedlo zničit nic. Ten malý plochý šroubovák se sice při hrubém zacházení (povolování zarezlého šroubu se špatnou hlavou, kde nešel použít k tomu určený větši) mírně ohnul, ale jen trochu, takže je pořád použitelný. A z těch velkých se sice ze špiček odřela barva, ale ostatní v pořádku.
Výrobky značek SilverCrest, Powerfix Profi, TRONIC, Parkside... vyrábí německá firma Kompernass. Zatím se mi od nich nerozbilo nic (mám asi 10 různých věcí) kromě stativu, který neudržel ani malý kompakt a měl udržet videokameru. Ten jsem nádledně reklamoval a v pořádku mi vrátili peníze. A někým zmíněné akumulátory TRONIC jsou zatím jediné, které za 2 roky neztratily 90 % kapacity, jako to umí AA od GP (1300 a 2500 mAh). Nabíječka je taky velice užitečná, i když neumí vybíjet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 62, 63, 64  Další
Strana 3 z 64

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund