Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vánoce po křesťansku
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 16:51    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
.... církev hlásá vodu a sama chlemstá víno ...

Nový Zákon je základem křesťanství, tak se ho držme:



Nový-zákon.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Nový-zákon.jpg
 Velikost:  88.44 kB
 Staženo:  74 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31980
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 17:11    Předmět: Citovat

Já Písmo nečtu - hovořím o REALITĚ, ne o teorii, kterou církev sama není schopná dodržovat...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hrdy



Založen: Oct 20, 2009
Příspěvky: 17
Bydliště: kroměříž

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 18:01    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
hrdy: A vážně věříš tomu, že lidé, kteří lžou a kradou, chodí do kostela proto, aby se naučili nelhat a nekrást?


To nevím. Ale určitě mají chvíle kdy je jim líto co provedli a mrzí je jací jsou a chtěli by být lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Burajko



Založen: Aug 21, 2009
Příspěvky: 1810

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 18:43    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
hrdy: A vážně věříš tomu, že lidé, kteří lžou a kradou, chodí do kostela proto, aby se naučili nelhat a nekrást?


No...niekde sa zdokolanovat musia... Rolling Eyes

_________________
Už druhý krát strihám a furt je to krátke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6331
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 20:31    Předmět: Citovat

Bavili jsme se o křesťanství, nejednou je tu církev, nejednou jsou tu zločiny lidí za něco se schovávající - prosím, ale někdo tu buď z hlouposti nebo záměrně zaměňuje slova...

Katolík na katolické bastlírně:
Tak jsem chtěl dělat i něco s elektronikou, zjistil jsem, že se používá v zapojeních nějaký trojúhelník. Je to operační zesilovač, prý má nekonečné zesílení - tak jsem to zkoušel (koupil jsem si v obchodě jeden kousek) a když jsem mu dával na vstup větší a větší frekvence, tak ten zesilovač přestal zesilovat a pak dokonce zeslaboval. Ti elektrikáři jsou ale tupci, co? Baví se o zesilování a ono to zeslabuje.

Elektrikář na elektrikářské bastlírně:
Tak jsem se začal zajímat o duchovno, zjistil jsem, že existují nějací křesťané. Mají svého Boha, je to nějaký trojúhelník a prej je vševědoucí a nekonečně plný lásky. Chtějí se chovat stejně jako on. Ale když jsem se dal s jedním do řeči, druhý mě při tom okradl a když jsem za ním utíkal, ten první mi podkopl nohy. Ti křesťané jsou tupci, co? Baví se o lásce, ale sami jsou zlý.

PS: Požehnané svátky Zimy! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19558
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: pá prosinec 24 2010, 21:48    Předmět: Citovat

Čuste, Potlesk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 9:28    Předmět: Citovat

Cust napsal(a):
Crifodo, to jsou přece normální texty ze života... Smile

No, jak se to vezme. Starozákonní žalmy jsou těchhle bestialit a ukrutností plné a nijak si nezadají s tím druhým blízkovýchodním intolerantním náboženstvím v slibovaných a líčených krutostech. Podle mě je náš svět už někde jinde i křesťanská církev 21. století je jinde. Nechápu proč si ten balast 2000 let starý sebou táhne, když způsoby řešení problémů jsou dávno jiné. Ty jsi neohrožený chasník, ale nás jemné poetické povahy líčení těchto masakrů zraňuje na duši. Jednou jsem otevřel Písmo na nějaký stránce, kde se líčilo něco o velkých červech nebo broucích v otevřených ranách a že umírající budou volat smrt která nepřichází. (armagedon)? Tři dny mě to pak strašilo a zdálo se mi o tom. Zkrátka, byl jsem vánočně naladěn a oni mi už v polospánku pustili pole plné posekaných mrtvol. Když si dal někdo záležet, aby z celé oblasti duchovní hudby pustil na štědrý den právě tohle, je v tom buď záměr kterému nerozumím, nebo obrovské kouzlo nechtěného. Je přece taková spousta svátečních a vznešených křesťanských témat i v hudbě, zvěstování, narození, uzdravení, zázraky, mariánský kult... a oni tam dají kletby a masakry jak z bin ladinovy jeskyně. Stačilo přitom, aby ty texty chorálů z latiny nepřekládali, posluchač by si vnímal jen tu krásnou hudbu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bastliar



Založen: Dec 28, 2009
Příspěvky: 1776

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 9:35    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
hrdy: A vážně věříš tomu, že lidé, kteří lžou a kradou, chodí do kostela proto, aby se naučili nelhat a nekrást?


Možno sa riadia mnoho krát opakovaným - boh má rád najmä hriešnikov.
Mnohý si to pravdepodobne vyložili po svojom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6331
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 10:34    Předmět: Citovat

Crifodo, řekl bych, že to bylo spíše to kouzlo nechtěného Smile
Každopádně mě nepřipadá, že by tě strašili červy v ranách a pole posekaných mrtvol. Tuto povahu mám spojenou s vyzáblou až rachetickou postavou - a tu ty nemáš.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 10:36    Předmět: Citovat

Zdání klame Cool
každopádně ten **** redaktor tím kouzlem opravdu přivolal kouzlo vánoc a přispěl k propagaci křesťanství, jen co je pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 12:26    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Já Písmo nečtu - hovořím o REALITĚ, ne o teorii, kterou církev sama není schopná dodržovat...

Prokristapána! Nový zákon je přece svědectvím (možná trochu přibarveným) o životě Ježíše a jeho apoštolů. To není volební program katolické církve. Je to literární dílo, a každý si v něm může najít co chce - když chce.

A ten citát z epištoly sv. Pavla (když to psal, asi ještě svatý nebyl) nás může osmělit, abychom si teď po obědě dali skleničku nebo dvě. Tak na zdraví! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AmarokCZ



Založen: Dec 20, 2006
Příspěvky: 2838
Bydliště: Poličské krystalinikum

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 12:36    Předmět: Citovat

Bernard: já bych to viděl spíš tak, že Nový zákon je světově první sci-fi literaturou, volební program to určitě není Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
img_rbk



Založen: Sep 20, 2007
Příspěvky: 113

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 19:47    Předmět: Citovat

Tych nabozenstiev je viac a kazde slubuje roznym sposobom, ako nase duse budu existovat po smrti. Neexistuje tu ziadna reklamacia. Duchovnych spolocnosti mame na vyber dost, staci si vybrat. Very Happy

http://www.kookej.cz/videa-zdarma/serialy-kookej/nejhorsi-nabozenske-sekty-sveta/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6331
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: so prosinec 25 2010, 21:11    Předmět: Citovat

Mám pocit, že se tu někdo zesměšňuje stejně tak jako břídilové v sekci Servis TV, kvůli kterým došlo k rozdělení sekce a úpravě pravidel... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pajosek2



Založen: Feb 24, 2007
Příspěvky: 3995
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: po prosinec 27 2010, 22:56    Předmět: Citovat

Jakékoliv sdružování do spolků podložených některým písmem svatým samotnou víru znehodnocuje. Modlitba v kostele,kde se najednou modlí mnoho lidí je neupřímná,jde spíše o společenskou povinost,zvláště na vesnici. Pokud člověk věří v boha,tak k tomu nepotřebuje ani kostel,ani faráře a dokonce ani vědomost,že nějaká víra existuje. Prostě žije podle toho,co mu říká jeho srdce a pokud nedokáže uznávat morální hodnoty sám od sebe,tak mu žádné kázání nepomůže. Vždy jsem tvrdil,že jsem věřící a proto nechodím do kostela,protože nechápu proč bych se měl před Pánem Bohem zavírat v kostele. Myslím tím,že se tam nechodím modlit,ale samozřejmě tam občas zavítám.Obdivuji ty nádherné díla lidských rukou a kochám se lidskými schopnostmi.
Věřte v Boha a ne v církev

_________________
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 2 z 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund