Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pro Killroye
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 12:09    Předmět: Pro Killroye Citovat

ad zamčení vlákna s nabídkou od Stepanfa:
To je hezké, kde je nějaká hranice nebo použitelnost sekce Nabídka přistrojů, součástek a náhradních dílů?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stepanfo



Založen: Apr 09, 2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 12:32    Předmět: Citovat

Připadá mi to jako nějaký mozkový zkrat Killroye, v části fóra speciálně určené na nabízení součástek nabízím věc, která se dá zužitkovat (skoro) celá nebo na součástky.

Vyhrožování, že jestli si dovolím proti tomu protestovat, třeba tím, že mu pošlu SZ, tak to smaže hned, raději nechám bez komentáře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18664
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 12:41    Předmět: Citovat

I když , Crifodo , se to zde poslední měsíc pomalu překlápí na Aukro .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4209
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:04    Předmět: Citovat

Stepanfo napsal(a):
v části fóra speciálně určené na nabízení součástek nabízím věc, která se dá zužitkovat (skoro) celá nebo na součástky.

Jo, akorát že ty to neděláš ze zájmu k bastlířině, ale hlavně pro svojí prkenici.. Stačí se začíst do toho, co si sem kdy dal..

BOBOBO napsal(a):
I když , Crifodo , se to zde poslední měsíc pomalu překlápí na Aukro .

Přesně tak to je..

Crifodo: na pravidlech které budou jasně vymezovat hranice této sekce se pracuje. Nicméně pro podobné zlatokopy by tam místo být nemělo. Čím sem ten člověk kdy přispěl, anebo co sem kdy napsal hodnotného z branže? NIC. Akorát se tady snaží opakovaně nabízet něco za účelem zisku. A to hlavně proto, protože ho to tu nic nestojí a chodí sem obrovská spousta lidí = velká šance prodeje. A víš dobře, že skutečnost je taková, že zadarmo tenhle hosting rozhodně není, Alovka ho platí a někteří z nás k tomu každý rok přidáváme ze svého. Proto nevidím jediný důvod, proč by na tom měl někdo takhle profitovat a zneužívat možnosti tady něco veřejně (a zadarmo) nabízet. A pokud si dobře všímáš, jedná se pouze několik vyčůránků kteří to tu opakovaně takhle zneužívají. A věř, že ostatní členové fóra s tím problémy nemají, v ničem se jim nebrání i kdyby tu prodávali nákladák a určitě žádná pravidla nehledají. Prostě sem svými příspěvky přinášejí ještě něco víc než jen pouhé nabídky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stepanfo



Založen: Apr 09, 2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:16    Předmět: Citovat

Killroy napsal(a):
Čím sem ten člověk kdy přispěl, anebo co sem kdy napsal hodnotného z branže? NIC. Akorát se tady snaží opakovaně nabízet něco za účelem zisku.


Co to meleš za blbosti? Je úplně jedno, jestli jsem někdy něčím přispěl, pokud se to, co nabízím, bude někomu hodit. Mimochodem, už se hodilo.

Jseš si tak jistej, že na tom něco vydělám? A i kdybych vydělal, co je ti do toho? NIC.

Překračuješ svoje pravomoce a poslání moderátora. Tvoje úloha je čistit fórum od příspěvků urážlivých, v rozporu se zákony ČR a off topic.

Nic z toho můj příspěvek není, tak ho laskavě okamžitě odemkni nebo si na tvoje nepřijatelné chování budu stěžovat provozovatelům fóra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:25    Předmět: Citovat

Killroy napsal(a):
[na pravidlech které budou jasně vymezovat hranice této sekce se pracuje.

OK, tak do doby než ta pravidla budou, by bylo vhodné neřešit příspěvky na základně osobních domněnek a kritérií jak z 50. let, ne? Výrazy jako zlatokop, vyčuránek, profitovat mi nepřipadají podložené. Ty si fakt myslíš, že na téhle nabídce jednoho kousku obsolentního šrotu s ttl logikou si někdo nakope zlato?
Někdo přispěje nabídkou materiálu, někdo výkladem norem, někdo sdělením restaurátorských rad, někdo varováním před nebezpečným výrobkem, někdo nabídkou literatury, někdo ničím. V pravidlech jsem nenašel, že by nabídka součástek a ND byla podmíněna nějakými odpracovanými brigádnickými příspěvky pro obecné blaho ani odvolávka na "zdravý rozum" s tím nijak nekoresponduje. Mně to přijde jako osobní spor.
PS nabídka součástek je pro tebe "pouhá", pro někoho kdo shání přesně tenhle typ třeba může být zásadní... a to že se učiní na specializovaném fóru v přesně cílené rubrice je mnohem víc adresná než nějaké aukro zaplevelené diletanty. Jestli někomu bere spánek, že na tom zadavatel nabídky vydělá stokorunu, ať se domluví na příspěvku pro Alovku na hosting.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18664
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:34    Předmět: Citovat

Neber to jinak , než to píšu , Crifodo . Sám nejvíc upozorňuješ na pro Tebe nešvary , které s činností tohoto fora nekorespondují ani trochu . Tím využíváš demokracie zde ke svým cílům . Dobrá , to se dá vzít , protože jsi zde na tento druh zábavy sám . Ale kšeftařská činnost se zde začíná rozrůstat a za chvíli se sem to aukro opravdu přelije . Já to beru taky jako překročení hranic . Také občas něco prodám , ale na Aukru . Zde spíše rozdávám .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:41    Předmět: Citovat

A jak Bobobo vysvětlíš, že přímé odkazy na aukce na Aukru jsou tu tolerovány? To nepřekračuje hranice?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33853
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:43    Předmět: Citovat

Medzi pravidlami fora byva pravidlo "forum nie je bazar". Tzn. kto "prispieva" iba predajom svojich veci, ten dostane ban. Ak tu take nie je, tak by sa malo zaviest.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4209
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:44    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
.. že na tom zadavatel nabídky vydělá stokorunu, ať se domluví na příspěvku pro Alovku na hosting.

Zatím se žádný takový ještě nenašel, akorát se našlo pár blbých kteří to dělají za ně. A to už se tady prodali celý rozvaděče a kde co.. A pokud si myslíš, že moje výroky jsou na úrovni 50let, tak si tu sekci vem pod křídla sám. Nikdo tě nebrání v tom, abys ve svým volným čase pro fórum něco dělal. Akorát kritizuješ, nic víc.

rnbw napsal(a):
Medzi pravidlami fora byva pravidlo "forum nie je bazar". Tzn. kto "prispieva" iba predajom svojich veci, ten dostane ban. Ak tu take nie je, tak by sa malo zaviest.

Ano, s tímto plně souhlasím..


Naposledy upravil Killroy dne čt prosinec 09 2010, 13:47, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:46    Předmět: Citovat

BOBOBO napsal(a):
Tím využíváš demokracie zde ke svým cílům .

a ty cíle jsou prosím pěkně co?
Já nevidím nic špatného na tom, když se sem, do příslušné sekce, část Aukra "přelije". Budu ji tu mít líp u nosu než na nepřehledném a nekvalifikovaném Aukru. Kdo chce na bastlírně pokecat o volné energii, tak snad do sekce nabídka nepoleze a nemusí ho to dráždit.
já na nabídkách součástek nic špatného nevidím, ani na takovýchhle
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=40635
Jen nechápu, podle jakého metru se tu měří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33853
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:50    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
Jen nechápu, podle jakého metru se tu měří.

Velmi jedoducho: porovnaj zoznamy prispevkov pouzivatelov Stepanfo a Killroy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4209
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:52    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
já na nabídkách součástek nic špatného nevidím, ani na takovýchhle http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=40635 Jen nechápu, podle jakého metru se tu měří.

Kolik takových nabídek tady ode mne lze najít, co? Spočítal bys je asi tak na prstech jedné ruky a zatím jsem víc dal pro všechny než za pár stovek prodal..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stepanfo



Založen: Apr 09, 2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:53    Předmět: Citovat

Já nevěřím vlastním očím. Hergot tak to mám rovnou vyhodit do popelnice nebo co s tím mám udělat? Kde jinde bych to měl nabídnout?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4209
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: čt prosinec 09 2010, 13:53    Předmět: Citovat

rnbw napsal(a):
Crifodo napsal(a):
Jen nechápu, podle jakého metru se tu měří.

Velmi jedoducho: porovnaj zoznamy prispevkov pouzivatelov Stepanfo a Killroy.

A taky jejich obsah..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund