Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dobrovolny rocny poplatok za ftp a podporu webu..
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koko by ste dali rocne za pristup na FTP?
do 50Kc
11%
 11%  [ 14 ]
100Kc
27%
 27%  [ 32 ]
200Kc a viac
60%
 60%  [ 71 ]
Celkem hlasů : 117

Autor Zpráva
PabloX



Založen: May 16, 2005
Příspěvky: 944
Bydliště: Ruzomberok

PříspěvekZaslal: so srpen 20 2005, 16:35    Předmět: Odpoved Citovat

Ja som tiez zo Slovenska, snad by som aj ja prispel, ale musim tiez vyriesit problem, ako ma MAX - ja mam 14 a tiez nemam ucet...Ale este je fakt skoro o tom hovorit, riesenie sa hadam najde.

A co sa tyka mladeze a elektroniky: Uz to fakt vymiera. V Ruzomberku poznam len par ludi, ktori sa tomu riadne venuju tak ako ja, ked poviem kamaratom o tranzistore, tak na mna vyvaluju oci, ze co za p... to trepem Evil or Very Mad , ale tazko im vysvetlit, ze to bude v buducnosti moj zivot, zatial co oni budu dakde tancovat BREAKDANCE!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
anonym






PříspěvekZaslal: so srpen 20 2005, 19:07    Předmět: Citovat

No to se mnou chodi do tridy borec co taky dela do elektroniky...
Můžu říct s jistotou že je to můj nejlepší kamarád dokonce spolu sedíme v lavici a tak máme dost času klábosit o elektronice Smile
Dokonce přispívá sem na forko... Smile
Vid downhille? Agree
Návrat nahoru
Tomhais



Založen: Nov 07, 2005
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st listopad 16 2005, 21:57    Předmět: Citovat

MaxRampage napsal(a):
Já mám spíš problém sehnat některé součástky...treba jsem si myslel že KC238cky se kteryma delam kazdy 2hy zapojeni (pravda jsou to uz starsi planky) se daji bezne sehnat...Ale prijdu do GeS Electronics a reknou mi ze ty uz davno ani NEDELAJI tak pak litam a schanim...Jo a ohledne ty platby...sice možná tvrdíte že to není aktuální...Ale naši (hlavně táta) neradi lítají po bankých a nebo poštách...Já si ke schránce klidně dojdu...A tak me napadlo že pokud (doufam) se tu ty příspěvky prosadí bych to bohužel MUSEL posílat poštou ... Sad
No ale na druhou stranu...Proč ne??? To dá nápad Number one

PetrK
Diky Tanečník To na mě když jdu pro součástky v prodejně hledí pohledem : "Co tady chce ten prcek???" a tak podobně Cry


Plně s tebou souhlasím, jsem na tom věkově tak jako ty a mám podobné zkušenosti,navíc ze svého okolí neznám nikoho,kdo by se zajímal o podobnou tématiku.Jinak jsem taky ochoten prispět nějakou tu korunu. Number one
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Kocur



Založen: Mar 27, 2005
Příspěvky: 343
Bydliště: Loštice

PříspěvekZaslal: čt listopad 17 2005, 13:22    Předmět: Citovat

Já hlasoval 200Kč a více,souhlasím se všemi co se tu projevily.Já nejsem žádnej stařík,je mi 30let,ale kamarády ohledně elektroniky mám bohužel jen samá důchodce nebo skorodůchodce,tak mě to mrzí že už není takovej zájem u omladiny,aspon u nás.
Jinak se chci zeptat na něco co se tu ještě neprobíralo a sice já mám net bezdrátovej,jsem připojen na místní sít za 200Kč měsíčně,což je super,ale hrozí u mě,že chci koupit byt a tím se přestěhuji.Pokud se naskytne příležitost třeba někde v okolní dědině a tam nebude možnost se připojit na net a telekomu cpát prachy nebudu,tak to se pak odhlásím abych neplatil nebo nebyl vedenej za neplatiče nebo jak by to bylo?Je to jen předběžný,může to být za měsíc,nebo za 5 let to stěhování.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Raptor181
Moderátor


Založen: Jan 01, 2004
Příspěvky: 1194
Bydliště: West Slovakia

PříspěvekZaslal: čt listopad 17 2005, 18:14    Předmět: Citovat

Kocur napsal(a):
Pokud se naskytne příležitost třeba někde v okolní dědině a tam nebude možnost se připojit na net a telekomu cpát prachy nebudu,tak to se pak odhlásím abych neplatil nebo nebyl vedenej za neplatiče nebo jak by to bylo?Je to jen předběžný,může to být za měsíc,nebo za 5 let to stěhování.


Myslis za neplatica na tomto webe?

_________________
Čo neubrzdíš, to neukecáš..PC šťoural
PotleskSmile
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpečovacie a kamerové systémy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
Einy



Založen: Mar 25, 2006
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út březen 28 2006, 20:08    Předmět: Citovat

Nejsem tu dlouho, ale už mi tady bylo odpovězeno mnoho mých otázek. Odhlasoval jsem si zatím stovku, brzo se ale postavím na vlastní a tak Vám tady přispěju více.

Alovka: Se servery nedělám dlouho, ale četl jsem, že na ten tvůj bude běžet WIN NT. Nestudoval jsem jeho strukturu, ale pokud se nepletu (je to ale možný), tak NT nemají oddělené jádro systému od grafického režimu. Nebude v zájmu HW prostředků běžet pod systémem typu UNIX a vypnout nepotřebnou (alespoň po většinu času) grafiku?

Tak zatím počítej s mojí cca stovkou, později přihodím (až to bude z mý kapsy) Smile Cool Smile

_________________
Alea iacta est... =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
alovka
Zakladatel fóra/superadmin


Založen: Jul 29, 2002
Příspěvky: 286
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st březen 29 2006, 10:21    Předmět: Citovat

Situace se trochu změnila. Nechci nic slibovat, ale v létě chci spustit upload/download server zkušebně. Pokud to bude vyhovující tyto stránky poběží beze změn tak jak jsou, jen bude oddělena sekce downloadu a uploadu na jiný server bez limitu místem, či trafikem.
Linka prozatím 512/512 DSL, později SDSL 1Mb/1Mb.

Jinak systémy Unix neznám, takže vše dělám tak ať to můžu dělat vše bez pomoci. No a licenci mám na okna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stasek



Založen: Aug 15, 2005
Příspěvky: 2191

PříspěvekZaslal: st březen 29 2006, 14:50    Předmět: Citovat

Hlasoval jsem pro 200, to je za rok nepatrná suma i pro mě jako důchodce. Na těchto stránkách jsem už dostal hodně cenných rad, nemyslím přepočítáno na peníze, bastlím pro radost. A radost ze života je cennější, než všechny prachy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonym






PříspěvekZaslal: čt březen 30 2006, 2:42    Předmět: Citovat

Už jsem si jednou pustil hubu na špacír,že podpořím jedno jiný
forum a pak jsem nebyl schopný dojít na poštu.
Aby to tady nedopadlo stejně,nemůžu ti např. dobít tel.kartu?
Já ti nechci volat,ale GSM bank zatím nemám a neuznávám,
je nějaká jiná jednoduchá forma??
Zapomněl jsem říct,že jsem pro 200.
Návrat nahoru
Miky_K



Založen: Jan 05, 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út červen 27 2006, 9:28    Předmět: příspěvek na provoz ftp Citovat

jsem též ochotný přispět nějakou korunou na provoz ftp, i já jsem tu našel hodně potřebného a proč hledat jako tydýt po internetu, když se mohu trochu přičinit o zlepšení jednoho, kde bude všechno.Takže...jestli tento záměr stále platí, ozvěte se mi na email.Přeji hodně štěstí a spoustu chápajících uživatelů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Antony



Založen: Oct 18, 2004
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: st červen 28 2006, 19:45    Předmět: Citovat

Nemyslím si že by na nějakém Webu bylo všechno, ale taky by mě zajímalo jestli se to nějak hnulo?

Tím zdravím moderátory a předpokládám že mají nějaké info a vyjádří se.
(jestli mi něco neušlo).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lupiino



Založen: Jun 06, 2006
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt srpen 24 2006, 10:25    Předmět: Náklady Citovat

Dík patří všem, co se tu o to starají. Porovnejte si cenu za EURAS..... Za chvíli budou bastlíři ohroženej druh, budou jen RND výměnkáři Wink tak držme pospolu. Svoji původní 100,- přehodnocuji, obětuji klidně víc, ono se to vrátí. Tohle je asi jedinej server, kde se dá získat nějaká rozumná informace z oboru, aniž bych stáhl hafo mega reklamy na renovovaný kazety.... Snad by to jen chtělo trošku rozdělit závady a odbornost informací, ale sám nevím jak, takže jako bych nic neřek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aptak



Založen: Mar 27, 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st říjen 11 2006, 9:21    Předmět: Citovat

myslim ze 200Kc na rok je ciastka, ktora nikoho nezabije.
velmi rad prispejem. staci dat info o ucte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
schrost



Založen: May 20, 2005
Příspěvky: 258
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: so říjen 28 2006, 20:25    Předmět: Citovat

Tak a teď už jen číslo účtu,kam prachy přeposlat...

Rošťák
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hru



Založen: Nov 23, 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po prosinec 11 2006, 13:49    Předmět: Re: Dobrovolny rocny poplatok za ftp a podporu webu.. Citovat

Raptor181 napsal(a):
Kolko by ste boli ochotny dat rocne za pristup na ftp a zaroven podporili tento web? Cool

souhlasím - jaké je číslo ůčtu anebo adresa,kam to poslat? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund