Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Acer aspire 3102-nefunguje klávesnice, myš

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
k4rbi



Založen: Oct 05, 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st říjen 06 2010, 17:24    Předmět: Acer aspire 3102-nefunguje klávesnice, myš Citovat

Zdravím, mám notebook
acer aspire 3102. Sekl se mi při hře (hru jsem měl nainstalovanou na externím hardisku, takže sem to hrál přes usb zapojenený externí hardisk..)
tak sem ho vypl a znova spustil, po spuštění mi naběhl až na úvodní stránku, kde musím napsat přihlašovací jméno a heslo k mému profilu, ale mám problém, přestala mi reagovat klávesnice, touchpad a ani myš přes usb nereaguje(když ji zapojim tak svítí a jak s ní pohnu tak se rosvítí víc, ale na obrazovce se nehejbe). Pokud NB zacvaknu tak de do režimu spánku a jakmile zmáčknu jakoukoliv klávesu tak se probudí. Nevíte někdo co by s tim mohlo
bejt? Potřebuju z něj ještě dostat nějaký data
který nemám zálohovaný Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
czatlantis



Založen: Jun 10, 2009
Příspěvky: 1012

PříspěvekZaslal: st říjen 06 2010, 20:48    Předmět: Citovat

v biosu klávesnice funguje?
o data se nestarej - to kdyžtak vytáhneš disk a zkopíruješ to v jiným PC
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
k4rbi



Založen: Oct 05, 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt říjen 07 2010, 21:27    Předmět: Citovat

do biosu se taky právě nedostanu, když nejde klávesnice.
a ještě mám problém s cdromkou, že občas de, občas ne....

a o ty data, koupil sem si takovej kabel do kterýho napojim ten starý hardisk a mohu ho zapojit do počítače přes USB. Ale mám problém, že se k těm datům nedostanu, měl sem je uložený na admin profilu a když chci otevřít dokumenty nebo plochu z admin profilu tak mi to píše "přístp byl odepřen" admin účet byl zaheslován, heslo znám, ale nevím jestli je potřeba ho někam zadat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MaTTo



Založen: Apr 25, 2005
Příspěvky: 528
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: čt říjen 07 2010, 22:05    Předmět: Citovat

Heslo nieje vobec podstatne - krasa windowsov .. treba spravit proces prebratia prav k priecinkom a suborom " take ownership" ...
Navod :
Ak chcete prevziať vlastníctvo priečinka, postupujte nasledovne:

1. Kliknite pravým tlačidlom myši na priečinok, ktorého vlastníctvo chcete prevziať, a potom kliknite na položku Vlastnosti.
2. Kliknite na kartu Zabezpečenie. Ak sa zobrazí hlásenie týkajúce sa zabezpečenia, kliknite na tlačidlo OK.
3. Kliknite na tlačidlo Spresniť a potom kliknite na kartu Vlastník.
4. V zozname Názov kliknite na svoje meno používateľa. Ak ste prihlásení ako správca, kliknite na položku Administrator. Môžete tiež kliknúť na skupinu Administrators. Ak chcete prevziať vlastníctvo obsahu daného priečinka, začiarknite políčko Nahradiť vlastníka podradených kontajnerov a objektov.
5. Kliknite na tlačidlo OK. Keď sa zobrazí nasledovné hlásenie, kliknite na tlačidlo Áno:
Nemáte povolenie na čítanie obsahu adresára názov priečinka. Chcete zmeniť svoje povolenia na prístup k tomuto adresáru na Úplný prístup?
Kliknutím na tlačidlo Áno nahradíte všetky povolenia.

Poznámka:názov priečinka je názov priečinka, ktorého vlastníctvo chcete prevziať.
6. Kliknite na tlačidlo OK a potom k priečinku a jeho obsahu znova priraďte požadované povolenia a nastavenia zabezpečenia.

+

Ak chcete prevziať vlastníctvo súboru, postupujte nasledovne:

1. Kliknite pravým tlačidlom myši na súbor, ktorého vlastníctvo chcete prevziať, a potom kliknite na položku Vlastnosti.
2. Kliknite na kartu Zabezpečenie. Ak sa zobrazí hlásenie týkajúce sa zabezpečenia, kliknite na tlačidlo OK.
3. Kliknite na tlačidlo Spresniť a potom kliknite na kartu Vlastník.
4. V poli Názov kliknite na položku Administrator, alebo kliknite na skupinu Administrators, a potom kliknite na tlačidlo OK.

Správca alebo skupina správcov je teraz vlastníkom daného súboru.

Toto je taka jedna diera .. skôr Hviezdna brana v kombinacii s ciernou dierou vo Windowsoch lebo naco si hesluje clovek subory a moje dokumeny atd., ked jednoduchym poklikanim prebere kdokolvek prava k suborom a priecinkom , taktiez je to s mazanim hesiel z WIN staci k tomu jedno linuxove boot cd a 3 minuty casu a je vyriesene , ten system je tak zabezpeceny ze pome volaco .

_________________
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund