Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

přišel mi hezký vtip tak se podělím
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: st září 01 2010, 9:44    Předmět: přišel mi hezký vtip tak se podělím Citovat

Turista bloudí po Vršovicích a strašně potřebuje na WC.¨
Vtom uvidí barevný nápis EUROTOILETS.
Vejde do mramorem obložené místnosti, kde za pultíky postávají mladé
slečny v slušivých uniformách.
Jedna mu hned vyjde v ústrety: "Dobrý den!, C pro Vás můžeme udělat?"
Turista se kroutí: "Potřeboval bych využít Vaše služby."
Slečna se posadí za počítač: "Přejete si kabinu, anebo pisoár?"
"Kabinu."
"Dáváte přednost barvě modré, zelené, růžové nebo klasické bílou?"
"Třeba i bílouúúú..."
"Máte raději toaletní papír, nebo Vám můžeme nabídnout současný trend s
intimní sprchou?"
"Papííííír!"
"Výborně! Přejete si jednovrstvový, vícevrstvový, barevný, s vůní růží
nebo raději svěží mentol?" ¨
"Stačí i noviny!"
"Retro řešení bohužel zatím nemáme v nabídce, ale děkujeme Vám za námět na
rozšíření našich služeb.
Jako protihodnotu Vám rádi poskytneme zdarma použití umývárny.
Budete si přát hudbu klasickou, nebo raději něco říznějšího?"
"Aáááááá...." - zavyje turista.
"Ano znám. Takže výběr operních árií. Skvělá volba. Budete platit kartou
nebo v hotovosti?"
Turista vytáhne peněženku a zaplatí nemalou sumu za papír, který právě
vylezl z tiskárny.
Potom přes zuby procedí: "Tak a kde se můžu obrazek_cenzura?"
Slečna se poohlédne, nakloní se k turistovi a pošeptá mu do ucha:
"Neměla bych to vlastně říkat, ale my chodíme naproti do hospody. Tady
máme jen zákaznické centrum. Provoz je v Ostravě!!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2577

PříspěvekZaslal: st září 01 2010, 11:09    Předmět: Citovat

Chlápek v nóbl restauraci potřebuje toaletu.

Na pánech je obsazeno Už to nemůže vydržet a tak nakoukne na dámy. Tam nikdo, tak hups tam. Libuje si, že jsou to krásné toalety a jak tak sedí, vidí tři knoflíky. Říká si pro sebe, že tohle na pánech nemají, co to asi muže být? Na prvním je
"TV" - "že by televize?" Obrazovku nevidí. "Nevadí, zkusím to." Zmáčkne knoflík a teplá voda mu omyje přirození. "Hmmmm, skvělé, to musíme na pánech taky prosadit." Na druhém knoflíku je "HV" - "že by horká voda?" "Tak to vyzkouším." Zmáčkne a osuší ho horký vzduch. "Hmmmm, to si taky musíme pořídit, strašně si libuje. Na posledním knoflíku je "AOT" - "co by to mohlo být?" "Tak to vyzkouším!!!" Zmáčkne knoflík a najednou se mu zatmí před očima vzbudí se až na jednotce intenzivní péče, kde mu orosené čelo utírá sestřička a ptá se ho: "Pane, co jste prosím vás dělal?" "Byl jsem na dámském záchodě, byly tam tři knoflíky, tak jsem je zkoušel. "A Vy jste zmáčkl i ten poslední?" Ptá se zděšeně sestřička. "No, asi ano, už si nic nepamatuji, co to bylo zač?!" "Pane, "AOT" je automatický odstraňovač tampónu. Penis máte pod polštářem."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirosne



Založen: May 07, 2008
Příspěvky: 2806
Bydliště: Blue rock,VK-SR

PříspěvekZaslal: st září 01 2010, 12:12    Předmět: Citovat

Policajt zatvoril chlapa do cely bez záchodu. Tomu sa strašne chcelo srať, tak to švacol na noviny a noviny prilepil o plafón. Policajt ide okolo a hovorí si:
- Chcelo sa mu ísť na záchod, ale ten tu nemá. Prečo sa tvári tak spokojne?
Zrazu zbadá hovno na plafóne.
- Ty kokso! Kto vie, ako sa na tom plafóne pri sraní udržal?

_________________
Pozdravujem Vás, Miro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stasek



Založen: Aug 15, 2005
Příspěvky: 2191

PříspěvekZaslal: st září 01 2010, 12:41    Předmět: Citovat

Co je to plafón?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19545
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st září 01 2010, 12:49    Předmět: Citovat

strop
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bastliar



Založen: Dec 28, 2009
Příspěvky: 1776

PříspěvekZaslal: st září 01 2010, 12:55    Předmět: Citovat

Elektrikár zavádza elektriku v dome a pýta sa , chcete vysoké alebo nízke napätie.
Radšej vysoké, aby deti nedočiahli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jiri_REZEK



Založen: Mar 02, 2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Ostrava-Výškovice

PříspěvekZaslal: čt září 02 2010, 21:41    Předmět: Citovat

Lísteček za stěračem zaparkovaného auta.
Zpráva pro zloděje: Nádrž je prázdná,
rádio nemám a motor je vylágrovaný."
Druhý den přibude další lísteček pro majitele auta:
Takže kola jsou ti vlastně taky na hovno.

Paní učitelka dá dětem ve škole deset korun, aby je co nejlépe rozhospodařily. Za týden se dětí ptá, jak to udělaly. Pihlásí se Anička a povídá: Já jsem koupila třešinky, ty jsem snědla a pecičky jsem zasadila. Ty až vyrostou, tak z nich bude stromeček s třešinkami." Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. Přihlásí se Jiřinka a povídá: "Já jsem koupila broskvičku, tu snědla a pecku jsem zasadila. Ta až vyroste, tak z ní bude stromeček s broskvemi." Paní učitelka ji pochválí a ptá se dál. Přihlásí se Pepíček a povídá: "Já jsem koupil jitrnici." Paní učitelka se podiví, ale Pepíček hbitě odpovídá: " Doma se s ní sestra pohlavně ukojila, pak jsme tu jitrnici snědli, špejlí si vydloubali zuby, střívko použil táta v noci jako prezervativ, ráno jsme do ní nasrali a matka jí šla vrátit jako zkaženou no a tady vám vracím zpátky tu desetikorunu" !

Do firmy nastoupí nový šéf. Je o něm známé, že je to tvrďák. Tak poprvé prochází kancelářemi a vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen tak kouká. Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, kteří se flákají. Jde k onomu muži a nahlas se ptá: "Jaký máš plat?" Muž na to, trochu překvapeně: "2000 korun týdně...proč?" Šéf vytáhne peněženku, podá mu 4000 a zařve: "Tady máš dvoutýdenní plat a teď vypadni a už se tady neukazuj!!!" Muž vezme peníze a odejde. Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá: "Může mi někdo říct, co tu vlastně dělal ten línej bulík?" A jeden zaměstnanec mu s úšklebkem odpoví: "Dovezl pizzu..."

Američan a Rus si telefonují ...
A: Ivane, teď říkali v televizi, že tam u vás jsou děsný mrazy, přes -60 stupňů.
R: To je blbina, nejvejš tak -20.
A: No ne, teď to říkali na CNN, prej přes -60.
R: Ale no tak možná někde třeba -25, ale to spíš výjimečně.
A: No ale ty záběry byly děsný, ty omrzlý silnice, baráky ...
R: Jo ty myslíš venku ?!! No tak to jo.

Do nebe příjde k sv. Petrovi chlápek, on si prohlíží jeho záznamy a říká: "Mmmm, hříchy tu nemáš, ale nevidím ani žádný dobrý skutek."Udělal jsi nějaký?" "Jasně, šel jsem kolem takových garáží v temné uličce a vidím jak tam nějací motorkáři znásilňují mladou dívku.Zrovna na ní byl ten nejsilnější z nich,pokérovaný,zpocený...tak jsem vzal obrovský klacek,přetáhl ho po zádech a skopnul jsem ho z ní." "No jo,tak to není špatný a kdy to bylo?" "Teď je to asi sedm minut."

Zahraniční podnikatel je na exkurzi v továrně na gumové výrobky a zastaví se u automatu na výrobu dudlíků."Tss-pop!Tss-pop!Tss-pop!"dělá stroj."Ten syčivý zvuk "Tss" vzniká, když dávkovač napouští formu latexovou hmotou." vysvětluje ředitel závodu,a to "pop!"to je od speciální jehly,která vždy ve špičce dudlíku prorazí dírku."Muž chápavě kýve hlavou.Později exkurze dorazí ke stroji na výrobu kondomů. Automat vydává přerývavý zvuk: "Tss!Tss!Tss!Tss-pop!Tss!Tss!Tss!Tss-pop!"Muž se nechápavě podívá na ředitele závodu:"Tak moment!Je mi jasné co znamená to syčení Tss!,ale co má znamenat to občasné pop!?" "To je podobné jako u automatu na dudlíky,"odpoví ředitel,"v každém čtvrtém kondomu prorazí speciální jehla otvor."" Tím ale přece svou výrobu kondomů znehodnocujete!""Jistě, ale nevěřil byste,jak to pomáhá odbytu našich dudlíků!"

_________________
EXA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mirosne



Založen: May 07, 2008
Příspěvky: 2806
Bydliště: Blue rock,VK-SR

PříspěvekZaslal: pá září 03 2010, 7:15    Předmět: Citovat

Sa mi začína páčiť táto téma.Je tak trochu na odreagovanie. Laughing
_________________
Pozdravujem Vás, Miro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31930
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá září 03 2010, 18:40    Předmět: Citovat

Otázka:
Můžou Karkulka s myslivcem v případě sexuálních prohřešků proti pravidlům pohádek zplodit nějaké malé Karkulky nebo malé myslivečky?

Odpověď:
Nemůžou.

Zdůvodnění:
1) Myslivec má a) péro za kloboukem a b) koule mu lítají po světě, někdy i Pánubohu do oken.
2) Karkulka má buchtu v košíčku...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jiri_REZEK



Založen: Mar 02, 2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Ostrava-Výškovice

PříspěvekZaslal: so září 04 2010, 9:37    Předmět: Povolení pro vycházky Manžela Citovat

Abysme právě tohle nemuseli za chvíli také potřebovat !


Povolení pro vycházky manžela.zip
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Povolení pro vycházky manžela.zip
 Velikost:  5.48 kB
 Staženo:  164 krát


_________________
EXA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jiri_REZEK



Založen: Mar 02, 2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Ostrava-Výškovice

PříspěvekZaslal: so září 04 2010, 10:18    Předmět: Její a Jeho Deníček Citovat

Situace je vážná,nikoliv však zoufalá !


Jeji a jeho denicek.zip
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Jeji a jeho denicek.zip
 Velikost:  3.13 kB
 Staženo:  172 krát


_________________
EXA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4494
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: so září 04 2010, 10:47    Předmět: Citovat

Před porodnicí volá manžel na manželku:
„Už se to narodilo?“
„Ano, je to kluk 52 centimetrů a má tři kila.“
„A komu je podobný?“
„Ale toho stejně neznáš!“

Přijde žena domů s novou štětkou na záchod a požádá manžela, aby ji používal kdykoliv půjde na záchod.
Po pár dnech se ptá, zda muž záchodovou pomůcku používá.
„Občas jo, ale většinou dávám přednost toaletnímu papíru.“

Manželé by chtěli mít děcko, ale nějak se jim to ne a ne podařit. Navíc manžel často jezdí na služební cesty.
Jednou se takhle vrátí o den dřív a nachytá ženskou v posteli, pošťák klečí s hlavou v jejím rozkroku.
A manžel na něj začne řvát:
„Tak já se snažím mít děti, a ty mi je sem chodíš žrát?!“

_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jiri_REZEK



Založen: Mar 02, 2007
Příspěvky: 165
Bydliště: Ostrava-Výškovice

PříspěvekZaslal: so září 04 2010, 11:56    Předmět: Citovat

Znechucený manžel říká manželce:
"Až zemřeš, budeš mít na hrobě napsáno:
Zde leží Vladěna, vždy studená jako rampouch."
Manželka odvětí: "A ty budeš mít napsáno:
Zde leží Vladimír, poprvé tuhý."

Nedělej si hlavu s tím, co si o tobě myslí ostatní.
Ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty.

Já nejsem tlustá, jen tepelně izolovaná.

Babička odchází z krematoria,
smutně se otočí, dívá se na černý dým
kouřící se z komínu a povzdychne si:
"Tak vidíš dědo... konečně tě někdo vykouřil až do konce."

_________________
EXA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19545
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: so září 04 2010, 15:34    Předmět: Citovat

Jiri_REZEK napsal(a):
Situace je vážná,nikoliv však zoufalá !
(Její a jeho deníček)

Podle hutnosti vyjádření myšlenek v deníčkách bych řekl, že on byl rodilý Ostravák a ona se přivdala z Čech...

Tak taky něco přidám:

Můj Bože, v krátké době jsi mi vzal mé oblíbence a idoly: Patricka Swayze, Michaela Jacksona, Petra Muka a ke všemu ještě Láďu Smoljaka.
Doufám, že ti v tvé vševědoucnosti neuniklo, že stejně obdivuji i svého šéfa...


Hajný: Karkulko, to už byl čtvrtý vlk, cos ho utahala k smrti. Ještě jednoho a budu tě muset zastřelit jako škodnou!


Karkulka: jé, babičko, vlk tu ještě nebyl a vy už jste sežraná pod obraz...


Hajný sedí s Karkulkou a babičkou před chaloupkou a nudí se. Bábovka snědená, víno vypité, ale vlk pořád nikde.
K večeru se vlk připotácí: "lidi, dnes nehraju, potkal jsem v lese Kevina Costnera a musel jsem s ním dvě hodiny tancovat!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31930
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so září 04 2010, 16:28    Předmět: Citovat

Hádejte, jakej je rozdíl mezi Freddiem Mercurym, Michaelem Jacksonem a Karlem Gottem?
Božskej Kája je jedinej, kdo ještě drží pohromadě...
(z doby, kdy ještě Zombie Jacko vystupoval...)

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund