Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Zelení šmejdi / bruselští šmejdi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6307
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: ne červen 13 2010, 22:11    Předmět: Citovat

v klídku, buď přijde revoluce nebo válka a zase bude dobře ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2575

PříspěvekZaslal: po červen 14 2010, 6:04    Předmět: Citovat

Tady je pěkný článek:
http://www.mmspektrum.com/clanek/normy-rady-iso-9000-prinos-nebo-hrozba
To že jsme někdy papežštější než papež je pravda.
Zrovna teď mám problém - náš zákazník si přečetl v nedělním Blesku, že existuje jakási vyhláška, objednal u nás zařízení a vymínil si, že musí být dodané podle té vyhlášky. Naši obchodníci byli rádi že mohou něco prodat a objednávku přijali. Jenže ta vyhláška se týká "vybraných zařízení" (kdo neví co to je, buďte rádi) a ten výrobek vybrané zařízení není. A já to mám řešit. Co mám kontakt na zákazníka, tak to je jen obchodník, dostal befél, že to tak musí být a basta. A mne to hodili abych si s tím poradil. Tak si asi skočím vyfasovat dva metry konopného provazu a budu vědět co s ním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18672
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: po červen 14 2010, 6:55    Předmět: Citovat

Hafco , hafco , že máme společného auditora !!! Tento vtip jsem od něj slyšel několikrát !!! V akci bude přespříští středu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4486
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: po červen 14 2010, 9:51    Předmět: Citovat

Je to možný, mám jich ještě pár v zásobě. Jenže jak si tady tak čtu, tak mi nějak přestávají připadat vtipné.
Brusel je totiž zaklínadlo, to my ne, to Brusel.
Stejně to fungovalo tam, co jsem naposled pracoval. Když chtěli udělat něco nepopulárního svedli to na mateřskou firmu v zahraničí. A bylo jedno jestli je to opravdu od nich nebo to vymysleli chytráci u nás. Normální člověk neměl šanci zjistit, jak to doopravdy je. Jestli je to opravdu zvenku nebo ne. Nejlepší byla tak zvaná "vylepšení" provozu pro zvýšení kvality a výkonu. Na vysokou pozici nastoupil ze známosti mladý a perspektivní doveda. Přišel z úplně jiné továrny a oboru, o nové nic nevěděl, ale za týden už dělal zásadní změny. To, že tomu nerozumněl vůbec nikomu nevadilo. Všichni jsme kámoši, tak proč prudit, zítra bych to mohl být já. To je jejich krédo. Když se po čase zjistilo, že to co zavedl byl nesmysl v tichosti se od toho ustoupilo a svedlo na "ně". Někdy to nebylo ani v tichosti, ale s velkou slávou pro dotyčného. Jen jaksi zapoměli, že my co jsme tam o něco déle než za 14 dní týden si pamatujem, jak to bylo. A bylo toho daleko víc. Dalo by to na samostatné vlákno a nedělám si iluze, že bych tam psal jen já.
Stejné je to s Bruselem, jen ve větším a má to dopad na nás na všechny a ne jen na jednu nadnárodní firmu. Twisted Evil

_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18672
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: po červen 14 2010, 10:15    Předmět: Citovat

Však v katování kostů a dalších spisech těch stránek je tento stav Z....ů popsán přesně .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2575

PříspěvekZaslal: po červen 14 2010, 10:43    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4486
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: po červen 14 2010, 11:18    Předmět: Citovat

To jsem četl už před časem. Jenže když se s tím dostaneš přímo do kontaktu, pak teprve zíráš. Viz to, co jsem napsal o kousek výš. Pak zjistíš, že skutečnost je ještě daleko horší. Všichni tihle týpci jsou jak já říkám, bíý cikáni. Továrnu v podstatě vybydlí. Dostanou jí do stavu, kdy všichni padají na huby, stroje melou z posledního, prostě, vybydleno. Když už podle nich není co zlepšovat, protože investovat do obnovy a do lidí by znamenalo zvýšení nákladů, které právě snížili, jdou jinam a kolotoč začíná od začátku. Cry
_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2575

PříspěvekZaslal: po červen 14 2010, 14:27    Předmět: Citovat

Připomnělo mi to Jaromíra Nohavicu:
"... jsou tu jiní, mladí
a ti tu řádí
jak na Klondajku.."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: po červen 14 2010, 20:18    Předmět: Citovat

Ten evropský bordel připustil, aby bílí cikáni v Řecku (no, bílí Rolling Eyes ) x let lhali a posílali do Brusele vylhaná data o růstu hospodářství, takže teď mají jako řešení NASRAT TAM BILIONY aby udrželi zdání potěmkinády.
Proti tomu je nějaký Pitr roztomilý amatér.
A na řadě jsou další zatím nepřiznané lahůdky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18672
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út červen 15 2010, 4:45    Předmět: Citovat

Jenomže Crifodo , to si myslíš , že tam nebyli nikdy na kontrole úředníci EU ? Ale byli , ale určitě to nebylo 5 na stole v českých .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: st červen 16 2010, 5:55    Předmět: Citovat

Nevím co bylo na stole, ale vím co je důsledkem eurofilů a bruselských šmejdů:
http://www.blisty.cz/2010/6/16/art53125.html

Takže eurohujeři nechají vytunelovat evropské ekonomiky až ke státnímu bankrotu a pak sem ten bordel přijdou kolonizovat číňani. Staré úsloví "uplácají nás čepicema" konečně nabývá platnost. Ti zk... euroúředníci jsou vlastně agenti Číny Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4246
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: st červen 16 2010, 6:08    Předmět: Citovat

vzpomínám jak v roce 97 se u nás proháněli páni podnikatelé v bavorácích a audinách a bydleli ve svých nákladných vilách a přitom byly jejich firmy zadlužené až po uši. Nakonec se těm chytřejší nezdařil podnikatelský záměr, nebo sehnali bílého koně . A ti hloupější to táhli tak dlouho až padli na hubu. Přijde mi to velmi podobné některým světovým ekonomikám. Amerika si hraje na hogo fogo , Evropa to samé a přitom mají dluhů jak kvítí a nejsou schopni se omezit na zbytečných výdajích .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18672
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: st červen 16 2010, 6:58    Předmět: Citovat

Nevím , co by bylo lepší ukázkou měkké expanze . No přeci jen ta cesta ke komunismu dopadne ... Kam se s... tatíček Stalin . No a my se taky dobře vkládáme na sešup . Mám zde dotazník , zda splňujeme , či máme certifikáty : FSC , PEFC , ECF , TCF , EkoFlower , Nordic Swan , Blue Angel , EMAS, ISO 14000 . Každá z těchto organizací-systémů je rozlezlá i u nás a to jde "jen" o papír .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: st červen 16 2010, 8:25    Předmět: Citovat

no, měkké... Rolling Eyes miliony ztracených pracovních příležitostí, totální závislost na technologiích a na konzumním zboží, vymizení celých oborů, ztráta schopnosti rozlišovat kvalitu...

poslední období při četbě zpráv ztrácím dojem, že ještě žiju v příčetné společnosti.
http://domaci.ihned.cz/c1-44281180-hn-ziskaly-plan-skrtu-na-rok-2011-janota-ma-plan-jak-usetrit-68-miliard

"zabránit pádu do propasti, vyhnout se krachu"

toho jsme se dožili ve vyspělé společnosti, ve společných ekonomikách se zeměmi na předních pozicích civilizace?? Není jim jasné to, co bylo jasné každýmu sedlákovi a malýmu živnostníkovi, že dluhy se dělají do výše schopnosti je splatit?
po 20 letech života bez závislosti na totalitní nadvládě se mám dočítat, že se možná vyhnu krachu a pádu do propasti? Pěkný. Ať jdou do brusele... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19525
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st červen 16 2010, 16:23    Předmět: Citovat

Už před mnoha lety jeden president, který byl původem Slovák, ale hovořil velmi dobře česky (myslím ale, že to nebyl ani Michal Dočolomanský ani Miro Žbirka) řekl, že "...naše země byla ještě před rokem na pokraji propasti. Naštěstí zme od té doby učinili rozhodný krok kupředu..."
A co teď?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund