Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pořady v TV
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mat100



Založen: Nov 04, 2009
Příspěvky: 480
Bydliště: Plzen-jih

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31 2009, 20:57    Předmět: Pořady v TV Citovat

Poslední dobou není na co v TV koukat. Ač máme 25 programů na žádném není nic zajímavého. Samé kraviny. Za peníze bych čekal nějaké služby. Zrovna dnes na silvestra . Zapnu televizi a po přepnutí všech programů zase vypínám. Prostě nic.

Máte tento pocit taky ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skay



Založen: Feb 22, 2007
Příspěvky: 650
Bydliště: Tábor (jih)

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31 2009, 21:06    Předmět: Citovat

Kdysi před lety...ano.

od té doby už na tu bednu nečučim vůbec. Na netu najdu zpravidla to samé akorát rychleji, bez cenzury a bonusu o domácích mazličcích nehledě na reklamu na nový produkt od pantene...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mat100



Založen: Nov 04, 2009
Příspěvky: 480
Bydliště: Plzen-jih

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31 2009, 21:07    Předmět: Citovat

Skay napsal(a):
Kdysi před lety...ano.

od té doby už na tu bednu nečučim vůbec. Na netu najdu zpravidla to samé akorát rychleji, bez cenzury a bonusu o domácích mazličcích nehledě na reklamu na nový produkt od pantene...



Přesně tak tak jsem šel radši sem na bastlirnu. Jak říkáš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dalik



Založen: May 09, 2006
Příspěvky: 305
Bydliště: Hranice

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31 2009, 22:28    Předmět: Re: Pořady v TV Citovat

mat100 napsal(a):
Poslední dobou není na co v TV koukat. Ač máme 25 programů na žádném není nic zajímavého. Samé kraviny. Za peníze bych čekal nějaké služby. Zrovna dnes na silvestra . Zapnu televizi a po přepnutí všech programů zase vypínám. Prostě nic.

Máte tento pocit taky ?


Naprosto. mam satelit na 4 družice, celkem cca 4000 programu včetně EMU, a stejně si večer pustím rádio a koukám na bastlírnu nebo po netu.

_________________
Líp už bylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kony2807



Založen: Jul 29, 2007
Příspěvky: 305
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31 2009, 22:43    Předmět: Citovat

Výjmečně bývá k vidění na ČT2 slušný a zajímavý dokument , či povedenější sekce "Večer na téma ..." , ale to je asi tak všo , co je koukatelné ! V našich krajinách i veřejnoprávní televize má jisté rysy komercializace , takže natožtak ještě sledovat červenou knihovnu pro masy babiček na TV hovn@ a spol . O zpravodajství raději pomlčme ...
Internet je pro mne více než plnohodnotná náhrada , vyberu si to , co mne zajímá a nemusím být otravován reklamou na akuální přebytky výrobců (jak již bylo zmiňováno), bannery na webech se dají celkem úspěšně blokovat ... V tomto ohledu jsou pozitivní změny odehrávající se u naší jediné veřejnoprávní televize a sic minimalizace komerčních reklamních bloků .

Takže můj závěr ? Kabelovka i satelit zbytečný přepych bez užité hodnoty ... K bedně leda na zajímavý dokument , a jinak raději číst knihy , brouzdat netem , nebo bástlit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: čt prosinec 31 2009, 22:59    Předmět: Citovat

TV fuj. Já už jsem za dnešek stihla Léona (asi podvacáté), The Fifth Element a teď jsem dokoukala Wasabi. Na noc dám ještě něco lehčího, mám tu třeba Wait Until Dark Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skay



Založen: Feb 22, 2007
Příspěvky: 650
Bydliště: Tábor (jih)

PříspěvekZaslal: pá leden 01 2010, 0:44    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
TV fuj. Já už jsem za dnešek stihla Léona (asi podvacáté), The Fifth Element a teď jsem dokoukala Wasabi. Na noc dám ještě něco lehčího, mám tu třeba Wait Until Dark Twisted Evil


jojo The fifth element takovej nezapomenutelnej snímek ale i tak se na něj znova rád podívam. I když je zvláští, že sleduješ tenhle styl. Sice jsi nenapsala jaký to na tobě zanechalo dojem takže nevím jestli se ti to líbilo nebo ne. Totiž většině žen co znám je něco podobného naprosto proti srsti. Ale taková ordinace, ulice... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ceeert



Založen: Apr 05, 2009
Příspěvky: 105
Bydliště: Plzen

PříspěvekZaslal: pá leden 01 2010, 2:41    Předmět: Citovat

S přítelkyní jsme za večer stihli 3 filmy, pak bouchli sekt a chystali se spát. Přepnul jsem na tv barandov a tam se objevil Michael Jackson, tak jsme chvíli zkoumali měsíční chůzi Smile a najednou byly 2 po půlnoci...
_________________
Ceeert
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: pá leden 01 2010, 9:31    Předmět: Citovat

nj já si pořád říkám, že jsem asi něco prošvihnul, jako mladého mě telka nezajímala, proto že tam dávali pořady pro "staré" a teď zjišťuju, že to na co bych se rád koukal už je zase zastaralé. Jenže se setkávam s řadou mých vrstevníků. kteří čučí na ty zvláštní seriály stylu ordinace a když zjišťuju co je na tom tak baví tak tam vystoupí v pozadí to, že na to kouká celá rodina a sejdou se spolu on si otevře pivo, nebo něco ostřejšího manželka drží mlčí a civí. a ejhle rodinná idyla je na světě. Což po x letém manželsví může mít svou váhu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mi-ro



Založen: Feb 08, 2005
Příspěvky: 7942
Bydliště: rovina u Kolína

PříspěvekZaslal: pá leden 01 2010, 10:03    Předmět: Citovat

Demokratická volba pro všechny: vypínač v poloze OFF
_________________
..to bude jen ňákej odpůrek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: pá leden 01 2010, 10:16    Předmět: Citovat

Skay napsal(a):
jojo The fifth element takovej nezapomenutelnej snímek ale i tak se na něj znova rád podívam. I když je zvláští, že sleduješ tenhle styl. Sice jsi nenapsala jaký to na tobě zanechalo dojem takže nevím jestli se ti to líbilo nebo ne. Totiž většině žen co znám je něco podobného naprosto proti srsti. Ale taková ordinace, ulice... Smile

No, Jean Reno je lepší než Bruce Willis, ale jo, líbilo se mi to Wink S ordinací na mě nechoď, já se doktorů bojim Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas-Peca



Založen: May 06, 2007
Příspěvky: 4049
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá leden 01 2010, 14:01    Předmět: Citovat

Náhodou, na silvestra se na ČT2 pochlapili, ale je pravda, že jinak byl výborný program na ČRo1 a dokonce se něco našlo i na ČRo6... zhodnocení minulého roku nemělo chybu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
souba



Založen: Jan 21, 2005
Příspěvky: 706

PříspěvekZaslal: pá leden 01 2010, 14:09    Předmět: Citovat

Také mám satelit asi 1.000 programů.
Výběr prakticky žádný,přesně jak uvádíte.
Zabíjení,vraždy,kriminální drasťáky,nebo neskutečné slaďáky.
Výchova mládeže k agresívnímu chování perfektní.
Aspoň že Slováci dávají dost často československé filmi na které se dá koukat.
Fandím jim i v tom,že dabované filmy jsou v češtině viz.Četnik atd.
To by dnes u nás asi neprošlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keemo



Založen: Sep 10, 2007
Příspěvky: 5216
Bydliště: Ostrava, Bratislava

PříspěvekZaslal: pá leden 01 2010, 14:52    Předmět: Citovat

Neviem ci som to pisal tu na bastlirne alebo niekde inde,ale TV kartu v kompe zapinam IBA v pripade starsich ceskych filmov a la Burian, Marvan a pod...Inak ma to vobec nezaujima-Zblafy a la Ulice,ordinace,SuperShitStar a.t.d. z toho je mi na G.R.C. Posledny rok,dva to stoji za hovno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: pá leden 01 2010, 15:14    Předmět: Citovat

Ale tak co . pro mě byl v loni takový jednooký mezi slepými král Kriminálka Anděl, ano už tam byla cítit americká kaše, ale ješte tam byl ten moment , obyčejnýho českýho policajta . Jonak mi chybí klasické oddechovky kdy nemusím nad ničím moc přemýšlet, a dobro vyhraje. čím dál tím víc to jsou psychologická dramata " osamělých žen na pozadí machistické společnosti" , všimli jste si jak dnes je film žánrově označen třeba romantický thriler, nebo komedie drama. . Česky kočkopes Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.26 sekund