Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BioStimul BS 102
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Carel



Založen: Nov 16, 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: Šumava

PříspěvekZaslal: po říjen 05 2009, 11:35    Předmět: Citovat

Lidé jsou nepoučitelní,nechají se ukecat hlavně na různých"předváděčkách",kde tyto šmejdy jsou ještě více předraženy.Dokonce někteří tvrdí,že jim to pomáhá(asi autosugesce).Do jedného takového infra"léčitelé"za nemalý peníz,jsem se podíval a skutečně tam byly obyčejné redLED. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
otakarv



Založen: Aug 30, 2008
Příspěvky: 3742
Bydliště: Čierne pri Čadci

PříspěvekZaslal: po říjen 05 2009, 18:24    Předmět: Citovat

Carel napsal(a):
Lidé jsou nepoučitelní,nechají se ukecat hlavně na různých"předváděčkách",kde tyto šmejdy jsou ještě více předraženy.Dokonce někteří tvrdí,že jim to pomáhá(asi autosugesce).Do jedného takového infra"léčitelé"za nemalý peníz,jsem se podíval a skutečně tam byly obyčejné redLED. Sad

A nebyl tam ještě nějaký "pípák s časovačem",nebo jak to nazvat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31880
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po říjen 05 2009, 18:52    Předmět: Citovat

otakarv napsal(a):
...A s tím dalším plně s Tebou souhlasím, to je pro takové haj*zly to nejlepší, co může být. Jen nyní uvažuji, kdyby to byla dýlerka? Question Co s ní? Question Wink

Vzít do garáže k džípu nebo na dvůr k traktoru - nejdřív ojet, potom přejet...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
otakarv



Založen: Aug 30, 2008
Příspěvky: 3742
Bydliště: Čierne pri Čadci

PříspěvekZaslal: po říjen 05 2009, 19:12    Předmět: Citovat

Právě pročítávám odpovědi své milované manželce.Jak byla v lázních,tak tam zkoušela tu "zepter lampu" a říkala,žejí pomohla,tak mermomocí jí chtěla také.Ovšem ta "osoba",co tam tu lampu provozovala,jí doporučila zde tuto.Nyní jsem se od své ženy dozvěděl,že po terapii alespoň dobře spí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
otakarv



Založen: Aug 30, 2008
Příspěvky: 3742
Bydliště: Čierne pri Čadci

PříspěvekZaslal: po říjen 05 2009, 19:13    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
otakarv napsal(a):
...A s tím dalším plně s Tebou souhlasím, to je pro takové haj*zly to nejlepší, co může být. Jen nyní uvažuji, kdyby to byla dýlerka? Question Co s ní? Question Wink

Vzít do garáže k džípu nebo na dvůr k traktoru - nejdřív ojet, potom přejet...

Number one
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
neregistrovany
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st říjen 07 2009, 8:46    Předmět: Citovat

Mal som tuto vec rozobratu. Je tam kopa cervenych vysokosvietivych LED, nejaky obvod zaliaty na doske, jeden piezobzuciak, tyristor al. tranzistor TO93 a mikrospinac.Dava to kratke pulzy svetla. Co je ale dolezite, to sklicko je polarizacny filter. Da sa to zistit pomocou polarizacnej folie z LC display-a. Tak som vzal 555, R Led, kus folie z displeya, puzdro z mysi a mam taku vec aj ja za zlomok ceny. A ono to fakt funguje. Napriklad modrina zmizne rychlejsie, alebo bradavice. Je to taky divny pocit, aj to trochu hreje, ale tak akosi pod kozou. Pomaha to aj zene, ale je to mozno len autosugescia + placebo + ktovieco este. Pravda je to, ze za take prachy by som to nekupil nikdy v zivote.
Návrat nahoru
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12335
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st říjen 07 2009, 10:14    Předmět: Citovat

Třeba to máš špatně polarizované a úplně sis rozhodil auru a všechny čakry Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neregistrovany
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st říjen 07 2009, 10:48    Předmět: Citovat

aj to je mozne Smile
Návrat nahoru
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: st říjen 07 2009, 11:06    Předmět: Citovat

neregistrovany napsal(a):
. A ono to fakt funguje. Napriklad modrina zmizne rychlejsie, alebo bradavice. Je to taky divny pocit, aj to trochu hreje, ale tak akosi pod kozou. Pomaha to aj zene, ale je to mozno len autosugescia + placebo + ktovieco este. Pravda je to, ze za take prachy by som to nekupil nikdy v zivote.
nj když ono není porovnání, mít dvě identické modřiny a jednu ozařovat a druhou ne a pak už je to údaj, ale to by asi bylo jako když si Richard myje půlku hlavy běžným šamponem a druhou tím neběžným a proč? protože je vůl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neregistrovany
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st říjen 07 2009, 11:44    Předmět: Citovat

ked ono ziskat dve identicke modriny... Iba ak by som nejakemu holohlavemu bezkrkemu povedal do oci ze je ... Smile Kazdopadne skusat to nebudem, pravdupovediac ani to neobhajujem, je to len tahanie penazi od dovercivych ludi. Ale ked za to niekto vyvali tolke prachy, tak to musi fungovat ak keby to nefungovalo...
Návrat nahoru
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6323
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: st říjen 07 2009, 16:11    Předmět: Citovat

Smile
už se to tu několikrát probíralo...
opravdu stimulace buněk funguje, nicméně z těch dvou stránek, co jsi sem vyvěsil nejde nic zjistit
žena má nějaký zdravotní problém? nebo to jen kupuje, protože jí někdo řekl, že to něčemu pomáhá?
pokud je to z nudy, zakaž jí to a vysvětli, že je to reklamní žvást
pokud má zdravotní problém, poraď se z lékařem, například na bércové vředy a podobné problémy distribuuje kamrád nějaké světlomety jako podpůrnou léčbu; můžeš si zajít taky na Pragomediku (lékařský Ampér), tam to předvádí každým rokem několik firem (a to i jako kosmetickou ptákovinu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: st říjen 07 2009, 16:44    Předmět: Citovat

neregistrovany napsal(a):
ked ono ziskat dve identicke modriny... Iba ak by som nejakemu holohlavemu bezkrkemu povedal do oci ze je ... Smile


Tak to bys ziskal tech modrin o dost vic, nejen dve...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vav



Založen: May 14, 2006
Příspěvky: 108
Bydliště: SK/MA/

PříspěvekZaslal: ne říjen 11 2009, 20:46    Předmět: Citovat

ja som lampu so zltym svetlom, v ktorej bola asi halogenka, pouzil asi pred dvomi rokmi. Pol roka ma trapil ramenny klb. 2 x aplikacia a od vtedy mam pokoj. Tak neviem, placebo to nebude, k takymto veciam som skor skeptik, mne to ale pomohlo. Lampu ma svokra, dostala ju k narodeninam.Vyrobcu neviem, ale Zepter to 100% nebol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
otakarv



Založen: Aug 30, 2008
Příspěvky: 3742
Bydliště: Čierne pri Čadci

PříspěvekZaslal: po říjen 12 2009, 21:41    Předmět: Citovat

Cust napsal(a):
Smile
už se to tu několikrát probíralo...
opravdu stimulace buněk funguje, nicméně z těch dvou stránek, co jsi sem vyvěsil nejde nic zjistit
žena má nějaký zdravotní problém? nebo to jen kupuje, protože jí někdo řekl, že to něčemu pomáhá?
pokud je to z nudy, zakaž jí to a vysvětli, že je to reklamní žvást
pokud má zdravotní problém, poraď se z lékařem, například na bércové vředy a podobné problémy distribuuje kamrád nějaké světlomety jako podpůrnou léčbu; můžeš si zajít taky na Pragomediku (lékařský Ampér), tam to předvádí každým rokem několik firem (a to i jako kosmetickou ptákovinu)

Ano,má zdravotní problémy.Byla v lázních,kde chodila na léčbu tímto světlem(byla to ale údajně ta jiná lampa,co ji tu už popisovali-s halogenovou žárovkou,pravděpodobně).Tam jí dala leták s touto lampou,co jsem tu dal,aby si ji koupila.Pak šla na operaci no a stále mně tlačila,abych tu lampu objednal.Se synem jsme ji to vymlouvali,marnost nad marností.Tak jsem teda přistoupil k objednávce.Když lampa dorazila domů,byla u dcery.Byla zvědavá na ni.Mi,jako elektrotechnikovi padly do oka nejdříve LED-ky,pak jsem rozbalil napáječ a z profesionální deformace jsem se podíval na štítek(dopředu jsem tušil,co na něm bude),Made in China.To jsem zdělil po SKYPE manželce.Myslím,že kdyby byla vedle mně,tak to nepřežiju.Ještě že ji dcera se zetěm dostatečně vysvětlili,že dnes je všechno z "rýžových polí".Já jen řekl"Co jsi chtěla,to máš.Vyhověl jsem Tvému přání." Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6323
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: út říjen 13 2009, 10:15    Předmět: Citovat

číně se nedivím, jde o to jestli to má správné parametry světla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund