Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Servisne menu Tesla TV S 2850 TS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PixelOrgy



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 1964

PříspěvekZaslal: čt srpen 13 2009, 22:59    Předmět: Citovat

Tak to je rychta zase Very Happy

EDIT: predpokladam, ze kokun pochopil i z toho trosku "zmatenyho" dotazu o co uzivateli gigi25 jde. Stejne tak doufam, ze urcity prispevky byly mysleny ironicky. Podle popisu vyplyva, tv nema zadny problemy s prechodem do stdby ani s "probouzenim" z nej. Selskej rozum tedy napovida, ze se nejspis jedna o vlastnost toho sasi. Dost mozna to v SM zmenit pujde, mozna ne. Pokud se strasne moc pletu, tak delejte, jako bych nic nenapsal Very Happy (nebo me opravte)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mates13



Založen: Feb 18, 2009
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 7:00    Předmět: Citovat

To gigi25: vykašli se na to, tady nemá cenu se s nikým hádat, kdo ví co byl S režim u OTF a chtěl pochopit, tak to pochopil co jsi svým dotazem myslel, kdo má potřebu rejpat, bude rejpat......rada pro Tebe, zkus zjistit číslo (typ) chassis, které v tom je, možná se Ti pak povede na netu najít manuál a jestli tato TV servisní mod má, tak postup, jak se do něj dostat tam bude popsaný.....jinak sem na bastlírnu do sekce televizory nemá cenu nic psát, vždycky se najde pár zamindrákovaných namachrovaných TV opravářů superman - blbců, kteří se Ti Tvoje snahy budou snažit za každou cenu znepříjemnit, zošklivit, zesměšnit a ztrapnit......a přitom si neuvědomují, že i oni jednou kdysi začínali a byli na tom stejně.....bohužel nad profesí opraváře TV v ČR i SR v současné době "stahují mračna" a často si tím nevyděláš ani na uživení rodiny, tak jsou ty snahy "místních, kteří to tady ovládají" celkem pochopitelné.......dle mého názoru, je to škoda, neboť elektrobastlírna je podle mě velmi dobrý projekt, pokud se ale v každém vláknu budou nadále objevovat urážky, zesměšňování, bezdůvodné napadání, tak do té doby, než ten "starý kokunův kohút" nenatáhne brka to tady však pozbývá smyslu.........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
otakarv



Založen: Aug 30, 2008
Příspěvky: 3742
Bydliště: Čierne pri Čadci

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 8:22    Předmět: Citovat

mates13 napsal(a):
.....bohužel nad profesí opraváře TV v ČR i SR v současné době "stahují mračna" a často si tím nevyděláš ani na uživení rodiny

Tak v tomto bodě máš určitě pravdu.
mates13 napsal(a):
tak jsou ty snahy "místních, kteří to tady ovládají"

Toto fórum "neovládají" uživatelé,ale maximálně regulují admini.
mates13 napsal(a):
tak do té doby, než ten "starý kokunův kohút" nenatáhne brka to tady však pozbývá smyslu.........

No v tomto jsi to ale ku..vsky po.ral.Ono většinou se stává,že co komu přeješ,to se stane tobě.
gigi25 napsal(a):

TVP pri Agree vypadku el.prudu sa sam zapína a dufam,že to bude možne odstraniť nastavením v SM.

V každém případě tento dotaz hovoří sám za sebe. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 8:57    Předmět: Citovat

mates13 napsal(a):
To gigi25: vykašli se na to, tady nemá cenu se s nikým hádat, kdo ví co byl S režim u OTF a chtěl pochopit, tak to pochopil co jsi svým dotazem myslel, kdo má potřebu rejpat, bude rejpat......rada pro Tebe, zkus zjistit číslo (typ) chassis, které v tom je, možná se Ti pak povede na netu najít manuál a jestli tato TV servisní mod má, tak postup, jak se do něj dostat tam bude popsaný.....jinak sem na bastlírnu do sekce televizory nemá cenu nic psát, vždycky se najde pár zamindrákovaných namachrovaných TV opravářů superman - blbců, kteří se Ti Tvoje snahy budou snažit za každou cenu znepříjemnit, zošklivit, zesměšnit a ztrapnit......a přitom si neuvědomují, že i oni jednou kdysi začínali a byli na tom stejně.....bohužel nad profesí opraváře TV v ČR i SR v současné době "stahují mračna" a často si tím nevyděláš ani na uživení rodiny, tak jsou ty snahy "místních, kteří to tady ovládají" celkem pochopitelné.......dle mého názoru, je to škoda, neboť elektrobastlírna je podle mě velmi dobrý projekt, pokud se ale v každém vláknu budou nadále objevovat urážky, zesměšňování, bezdůvodné napadání, tak do té doby, než ten "starý kokunův kohút" nenatáhne brka to tady však pozbývá smyslu.........


Tak ten "zamindrákovaný namachrovaný TV opravář superman - blbec" samozřejmě ví, jaké šásko tam je, samozřejmě má celý Servismanuál a samozřejmě i ví, kde ho na NETu najít Rolling Eyes

To gigi25 - ale když jsou tady ti "chytří jak rádio" - typu mates13, tak ať radí oni, když sám nejsi schopen napsat šasi - máš to na TVP uvedeno Rolling Eyes Cry

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stevo59



Založen: Jun 16, 2007
Příspěvky: 469
Bydliště: pod Tatrami

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 9:12    Předmět: Citovat

gigi25 napsal(a):

TVP pri Agree vypadku el.prudu sa sam zapína a dufam,že to bude možne odstraniť nastavením v SM.Prípadne ak má niekto skúsenosť s touto závadou nech mi prosím poradí. Ďakujem!

Ak to má okamihový kontakt v sieťovom vypínači, choď po tom obvode. Pri zapnutí el. prúdu (ak je zapnutý sieť. spínač TV) môže nejakým zvodom vytvoriť zapínací impulz. Ak nemá, prebudenie procáku bude riešené inak - ale to už chce schému. Ja ju nemám, tak bližšie poradiť neviem. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 11:59    Předmět: Citovat

gigi25 napsal(a):
Ano Duvsan,presne tak to som myslel. A myslím si ,že každý rozumný technik to takto pochopil,okrem "kokuna",ktorýá zase zamachroval a predviedol sa v plnej svojej paráde!!
Čiže pre tých ,ktorým robí problém to pochopiť,ešte raz polopate!!
TVP je v pohotovostnom režime.Medzi tým vypnú el.napätie,prípadne vytiahnem sieťovú šnúru a keď ju zapnem do zásuvky TVP sa zapne do prevádzkového režimu.Keďže toľko viem,že u niektorých TVP OVP,prípadne OTF /viď. "S" režim u niektorých typoch OTF./sa to da nastaviť v SM,predpokladal som,že možno aj u tohto TVP je to podobné.
Preto prosím. ak má niekto s týmto nejakú skúsenosť,nech sa ozve.
/Ak je závada v procesore,tak k vôli tejto závade ho určite nebudem meniť./ Ďakujem!


"Ak je závada v procesore", tak ho měnit nebudeš určitě:

1) Je to SMD "placka" - tj. bez patřičného vybavení jsi v (_!_) Rolling Eyes
2) Šasi v té telce je od Schneidra, který už před X lety zkrachoval - tudíž ND si můžeš leda "nakreslit" (můžeš mi věřit, mám v dílně telku s tímto šáskem už 2 roky - vadný procek, TVP "nestartuje" Cry , procek neseženeš !!) Cry

EDIT: doplňuji - procek neseženeš v Česku (a TESLA TV je z Rožnova p.R. Rolling Eyes ) - na Slovensku, ani v Číně jsem nezkoušel Rolling Eyes

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mates13



Založen: Feb 18, 2009
Příspěvky: 74

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 13:33    Předmět: Citovat

to otakarv: samozřejmě to bylo myšleno obrazně, nikomu nic zlýho nepřeju, tedy ani Kokunovi.

to kokun: jedinej kdo je tu chytrej jak rádio a kdo tu pořád machruje seš ty....tak když ten servismanuál máš, proč mu ho neposkytneš, nebo proč mu neporadíš?? už zase jen machruješ......nebo čekáš až se před tebou bude plazit?? nebo od něj chceš zaplatit??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8819
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 16:16    Předmět: Citovat

mates13 napsal(a):
to otakarv: samozřejmě to bylo myšleno obrazně, nikomu nic zlýho nepřeju, tedy ani Kokunovi.

to kokun: jedinej kdo je tu chytrej jak rádio a kdo tu pořád machruje seš ty....tak když ten servismanuál máš, proč mu ho neposkytneš, nebo proč mu neporadíš?? už zase jen machruješ......nebo čekáš až se před tebou bude plazit?? nebo od něj chceš zaplatit??


Až se tady laskavě vyjádří, tak mu ho klidně i pošlu. Ten se ale ani neobtěžuje napsat to šásko.

Nevím, jestli si tě zvolil za mluvčího, ale teď ani nevím, jestli je to vlákno jeho , nebo tvoje Rolling Eyes
Pořád se tu oháníš tím, jak tady machruju, ale o té jeho telce (na rozdíl od tebe i něco vím) - jenže ty jsi "blbý jak colštok", víš úplné ho*no a tak nevím, kdo tu dělá většího machra. Proč jsi mu už dávno neporadil - když jsi chytrý jak rádio Question
Model té mé telky (s vadným procákem) je TESLA TV 2851TS - podobnost čistě náhodná, že Wink

Určitě jsem tu poradil více lidem, než ty (a nech někdo napíše, kolik mi zaplatil Rolling Eyes ) - a s blbem tvého ražení se nemám o čem bavit. Prohlásils přeci, že už sem nepolezeš - tak zalez do díry a čuč Děkuji za pozornost

HOVGH

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gigi25



Založen: Jun 01, 2009
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 17:45    Předmět: Citovat

To som ale rozviril diskusiu.Včera pri búrke mi vypadol internet a nabehol mi až dnes poobede,takže môžem reagovať až teraz.
Určite nechcem učiť "kohuta kikiríkať", iste je kokuň perfektný odborník,len by nemusel to dávať najavo tým ,že všetkých podceňuje,zosmiešňuje a uráža a to ako som si všimol vo viacerých vláknach.
Neznamena,že keď som na tomto fore iba krátko,že som doteraz sedel na peci a že ničomu nerozumiem. Aj SMD procesory som už menil a mam na to pomerne slušné vybavenie.
Aj spomínana telka sa mi dostala do rúk zo servisu "ako neopraviteľná"
resp.opraviteľná za 9000.-Sk.Majiteľ mi ju daroval na súčiastky.Bolo to zhruba pred dvoma rokmi.
Ja som ju uviedol do prevádzkového stavu okrem už spominanej drobnej závady. Samozrejme v čase keď som ho opravoval kontrol.som aj kondiky v zdroji.Jedine na čo mám ešte podozrenie je procesor resp. možnosť vypnutia autom.zapínania v SM.
Keďže procesor ,ako to už spomenul "kokuňˇ"je nezohnateľný,dúfal som že ma niekto na tomto vlákne navedie do SM TVP.
Čakal som pomoc,namiesto toho sa tu hraje ping-pong so slovičkami,ponižuje a zosmiešňuje!! však "kokuň".
Ostatným,ktorý sa mi snažili uprimne pomôcť ďakujem!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5918
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 18:02    Předmět: Citovat

Prepáč, že som Ťa podcenil. Evidentne Ti nepomôžem. Len dúfam, že si nedopadol, ako ja s jednou OTF (nájdeš na fóre). Oprel som hrot osciloskopu a mám po OSD. Nechcel som tomu veriť, oprel som ho o pin reset a šup do stand-by.
Ozaj, reset si skontroloval?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kondik



Založen: Dec 25, 2006
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 19:05    Předmět: Citovat

xxx

Naposledy upravil kondik dne čt listopad 16 2017, 20:44, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
otakarv



Založen: Aug 30, 2008
Příspěvky: 3742
Bydliště: Čierne pri Čadci

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 20:53    Předmět: Citovat

Tak,tak kondik,souhlasím s Tebou.Dnešní svět je zcela zkažený.Těm mladým ročníkům bych kolikrát přál zkusit na vlastní kůži alespoň měsíc tu dobu,co jsme prožili my.V dnešní době to ani na vojnu nemusí(což si myslím,že k tomu také přispívá),každý by chtěl být hned vedoucím a nebo ještě lépe milionářem.Ono i tak je hodně takových,co se vozí v drahých autech,co jim koupil tatíček. Rolling Eyes Kdysi tu byl tvrdý režim,každý musel makat,jinak šel do chládku.Každý měl práci a "rohlík" stál v Aši stejně jako v Košicích.Teď tu máme demokracii a je nám to prd platné. Hodně špatně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
gigi25



Založen: Jun 01, 2009
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 22:34    Předmět: Citovat

"Kondik" čo to píšeš za nezmysly!! Vraj nebude prezrádzať rokmi nadobudnuté vedomosti... A od čoho je tu to forum? Ďakovať zatiaľ ešte nemám za čo.Nepomohol mi ešte ani za p-d.
Jediné čo potrebujem je dostať sa v spomínanej telke do SM.Ak mi to niekto vie poradiť tak mi to určite poradí a nebude sa chytať slovičiek
či "pri vypnuti alebo po vypnuti"!!!
Na margo "Otakarv".Neviem, čo ma spoločné kádrovanie minulosti a súčastnosti s mojim vláknom.Ak mi nevieš poradiť tak zbytočne nemlať
prazdnu slamu!!
Som sklamaný z tohto fora.Z množstva prispevkov iba dva tri boli myslené uprimne bez invektív a posmechu.Sú tu určitý odborníci,ktorý sa zrejme potrebujú " vyřadit" systémom aj keď to neviem tak aspoň pod-j--nem, šak nech je sranda!!!
Mal som možno velké oči,keď som si myslel že to čo ešte neviem sa dozviem na tomto fore.A na druhej strane možno v niektorých veciach by som vedel poradiť.
No neviem musím sa isť na to vyspať .Šak ráno mudrejšie večera...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33932
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 23:00    Předmět: Citovat

gigi25 napsal(a):
"Kondik" čo to píšeš za nezmysly!! Vraj nebude prezrádzať rokmi nadobudnuté vedomosti... A od čoho je tu to forum?

Takze podla teba je tu forum od toho, aby si prisiel a ostatni ti prezradili svoje rokmi nadobudnute vedomosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2939
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: pá srpen 14 2009, 23:44    Předmět: Citovat

gigi25 napsal(a):
"Kondik" čo to píšeš za nezmysly!! Vraj nebude prezrádzať rokmi nadobudnuté vedomosti... A od čoho je tu to forum? Ďakovať zatiaľ ešte nemám za čo.Nepomohol mi ešte ani za p-d.
Jediné čo potrebujem je dostať sa v spomínanej telke do SM.Ak mi to niekto vie poradiť tak mi to určite poradí a nebude sa chytať slovičiek
či "pri vypnuti alebo po vypnuti"!!!
Na margo "Otakarv".Neviem, čo ma spoločné kádrovanie minulosti a súčastnosti s mojim vláknom.Ak mi nevieš poradiť tak zbytočne nemlať
prazdnu slamu!!
Som sklamaný z tohto fora.Z množstva prispevkov iba dva tri boli myslené uprimne bez invektív a posmechu.Sú tu určitý odborníci,ktorý sa zrejme potrebujú " vyřadit" systémom aj keď to neviem tak aspoň pod-j--nem, šak nech je sranda!!!
Mal som možno velké oči,keď som si myslel že to čo ešte neviem sa dozviem na tomto fore.A na druhej strane možno v niektorých veciach by som vedel poradiť.
No neviem musím sa isť na to vyspať .Šak ráno mudrejšie večera...

Pekne trepeš! A čo tak v telke si nájsť číslo chassis a potom celý servisný manuál si stiahnúť na: http://www.taksitokurvavygoogluj.cz/
V každom tom manuále nájdeš aj Service Code Rolling Eyes Ak aj nenájdeš práve to tvoje chassis, tak si stiahni podobné... To už dokáže aj priemerne inteligentná opica.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.21 sekund