Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Servisne menu Tesla TV S 2850 TS
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cackler



Založen: Dec 17, 2007
Příspěvky: 286

PříspěvekZaslal: ne srpen 16 2009, 20:38    Předmět: Citovat

Tak už to vypadá, že to tady skončilo, byla to moc zábava sledovat. Dovolím si jen vyjádřit svůj názor. Nejsem na žádný straně, myslim si, že chyba byla na obou stranách. Místní odborníci v čele s kokunem začli bejt protivný na nováčka na foru a chudák už nemohl dělat nic jinýho než se bránit a dopadlo to jak dopadlo. Samozřejmě mohl se zeptat líp, ale taky do něj kokun nemusel hned rejt... Nejlíp vůbec nereagovat když nemáš opravdu co říct a musíš si jen rejpnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8823
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: ne srpen 16 2009, 20:53    Předmět: Citovat

cackler napsal(a):
Tak už to vypadá, že to tady skončilo, byla to moc zábava sledovat. Dovolím si jen vyjádřit svůj názor. Nejsem na žádný straně, myslim si, že chyba byla na obou stranách. Místní odborníci v čele s kokunem začli bejt protivný na nováčka na foru a chudák už nemohl dělat nic jinýho než se bránit a dopadlo to jak dopadlo. Samozřejmě mohl se zeptat líp, ale taky do něj kokun nemusel hned rejt... Nejlíp vůbec nereagovat když nemáš opravdu co říct a musíš si jen rejpnout.


Teď ale musím reagovat na tebe - nemáš pravdu, já mu mohl hned ve svém 1. příspěvku napsat prakticky téměř totéž, co jsem mu napsal na konci. Nebo si taky myslíš (jako on a jeho "mluvčí"), že jsem od začátku o té jeho telce nic nevěděl?
Celou dobu (hned od toho 1. přísp.) jsem od něj chtěl pouze jedinou věc - a to ten typ šáska (vyzval jsem ho nejmíň 4x - nemíním to tu citovat, najdi si to ve vlákně sám) Rolling Eyes
Kdyby si býval přiznal, že ho nemůže najít, namísto toho, že tu stále hrál "chytrolína", měl ho, vč. dokumentace a SM okamžitě - jenže radši napadal všechny okolo Cry

A "slovíčkaření": to co jsem napsal v so 15. srpna v 3:42 pm - za tím si stojím Exclamation Exclamation Exclamation (opět to nebudu citovat) Wink
Kdo mně zná, ví, že jsem v tomto směru "pedant" - a poznalo to už i tady na EB pár lidí:
a jestli je pro někoho "při" a "po" jedno a totéž, tak jedno to není.

Víš co je jedno? - když strčíš dva prsty do (_!_), tak jedno je, který oblízneš Cry Cry Cry

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fero7



Založen: Jan 20, 2007
Příspěvky: 2250

PříspěvekZaslal: ne srpen 16 2009, 22:18    Předmět: Citovat

kondik napsal(a):
Honzo máš tam SZ. čo sa týka tohoto vlákna už bolo spomenuté všetko od ľudí Killroy, Jezevec, samozrejme Kokun, Mysteri... Atď. Prikláňam sa k tomu čo píšu, takže pán gigi25 kto sa prikláňa k tebe? akosi strácaš fanúšikov Confused

Ja.
Jeho prvy prispevok nebol zly!
A na ten zvysok ste ho "vytocili".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Killroy
Moderátor


Založen: Dec 08, 2007
Příspěvky: 4214
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: ne srpen 16 2009, 22:34    Předmět: Citovat

A nevznikla náhodou tahle hádanice jen díky tomu že tam v Rožnově dávali co zrovna měli? Tzn. že tam ten Schneider vůbec není a proto ta bedna nereaguje na standardní vstup? Já totiž mám poznamenáno k téhle kistně ještě jeden typ chassis.. Rolling Eyes Takže, co takhle už konečně něco opsat z té desky nebo její osazení? Co ty na to gigi25?

Killroy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pesko



Založen: Apr 04, 2007
Příspěvky: 562
Bydliště: vých.SK

PříspěvekZaslal: ne srpen 16 2009, 22:46    Předmět: Citovat

No tak som to schytal a to som napísal iba tri slová ,ktoré som si ešte dokonca iba požičal od istého nemenovaného renomovaného odborníka z Hradca.
Nieje mojím štýlom tu niekoho na fóre urážať ani zosmiešňovať. Opravujem TV už od roku 1972 a tak už isté skúsenosti mám ale za superopravára sa nepovažujem. Myslím si ale , že gigi25 tak trochu zaspal vývoj ,pretože metódami ,ktorými niekedy opravoval Štandarty a Dajány sa dnešné TV opravovať akosi nedajú. Dnes je nevyhnutné pri opravách vedieť dokonale ovládať počítač a internet . To však u gigiho25 akosi absentuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8823
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: út srpen 18 2009, 14:15    Předmět: Citovat

Killroy napsal(a):
A nevznikla náhodou tahle hádanice jen díky tomu že tam v Rožnově dávali co zrovna měli? Tzn. že tam ten Schneider vůbec není a proto ta bedna nereaguje na standardní vstup? Já totiž mám poznamenáno k téhle kistně ještě jeden typ chassis.. Rolling Eyes Takže, co takhle už konečně něco opsat z té desky nebo její osazení? Co ty na to gigi25?
Killroy

To gigi25
Tak do jiných vlákem přispíváš (tentokrát velmi rozumně): http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=30453
ale tomu svému se nějak vyhýbáš - tak dozvíme se už konečně něco Question - na výpadek NETu se tentokráte navymluvíš Rolling Eyes

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.25 sekund