Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Opakované porušování pravidla 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 10:05    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
A poukazovat na to, že "to tu určitě dělají i jiní", je uboze české(slovenské).

Ty bys o té ubohosti mohla pomlčet...že nebojuješ proti všem reklamám? Raptor181 má v podpisu několik let reklamu jako blázen, ale tohle ti evidentně vadí. Ty si prostě vypíchneš NĚCO co tě prudí a dál vidíš jenom tunel a nic okolo.

PS: nic proti Raptorovi181

_________________
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 10:07    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
Prdlajs mi uniklo, přispěl jsem dobrovolně. S tím, že Alovku nemíním vychovávat ani nabádat... a už vůbec na jeho webu. Wink

A kdo mluví o vychovávání Alovky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 10:12    Předmět: Citovat

stepa napsal(a):
Ty bys o té ubohosti mohla pomlčet...že nebojuješ proti všem reklamám? Raptor181 má v podpisu několik let reklamu jako blázen, ale tohle ti evidentně vadí. Ty si prostě vypíchneš NĚCO co tě prudí a dál vidíš jenom tunel a nic okolo.

PS: nic proti Raptorovi181

No ty aby ses zase nenavážel do mě, že jo. Jestli sis nevšim, tak jsem tu už upozornila na víc lidí. Raptor sem asi nechodí tak často, aby mě svojí reklamou zaujal. A jen jsi potvrdil to co jsem napsala, "podívejte se, dyť on to dělá taky".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Davidus
Zablokován


Založen: Jun 01, 2005
Příspěvky: 2439

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 12:20    Předmět: Citovat

mě to přijde trošku paradoxní..
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=30418 tohle nikomu nevadí ač to porušuje pravidla 2x a přijde mi to dost blbý.. člověk se tam koukne pač myslí že je to něco k EB a je tam nějakej odkaz na nějakej web.... dobře kliknu na něj pač si myslím že je tam něco k EB a ejhle nic tam není nějaká blbá reklama. Vzhledem k tomu že mam pomalý připojení sem tam strávil docela hodně času...
a tohle, kde je reklama nechtěně, letí okamžitě do koše. Pípa nechtěl dělat záměrně reklamu..
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=30387 Rolling Eyes

tak já nevim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 13:18    Předmět: Citovat

Ale já už vím, pravidla přece neurčuje nějaké mínění společnosti, pravidla určují ti mocní. tady je to Alovka, Hill, ZdenekHQ.... Ve státě jsou to Paroubkové, Julínkové, Romanové, Urbanové... A běda tomu, kdo se proti sraní na hlavu ozve, dostane hned dvojitou dávku sraček a to i od těch, co proti zkaženosti společnosti neustále brblají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 13:56    Předmět: Citovat

Ta společnost, to jsi ty, nebo Stepa? nebo i Fero?

V čem spočívá Alovkova moc? měl nápad, založil si web a léta ho opečovává. Tuhle moc máš i ty a každý druhý, privátních diskusních fór je xxx. Všude v záhlaví je nějaká varianta na "vítejte, pravidla jsou ta a ta, jestli se vám tu nelíbí exit je tamhle".
Pravidla soukromého webu neurčuje žádné mínění společnosti, ale majitel toho webu. Soukromý web není žádná "společnost" ale privátní věc. Můžeme to komentovat, ale ne vyžadovat nebo čekat na souhlas. Je sice vedro, ale k nepochopení to snad není.

"Tak jako Nejvyšší poroučí Měsíci tu dorůstati, tu ubývati, napájí i Svaté Oficium tu vlídností, tu přísností" Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 14:04    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
Ta společnost, to jsi ty, nebo Stepa? nebo i Fero?

V čem spočívá Alovkova moc? měl nápad, založil si web a léta ho opečovává. Tuhle moc máš i ty a každý druhý, privátních diskusních fór je xxx. Všude v záhlaví je nějaká varianta na "vítejte, pravidla jsou ta a ta, jestli se vám tu nelíbí exit je tamhle".
Pravidla soukromého webu neurčuje žádné mínění společnosti, ale majitel toho webu. Soukromý web není žádná "společnost" ale privátní věc. Můžeme to komentovat, ale ne vyžadovat nebo čekat na souhlas. Je sice vedro, ale k nepochopení to snad není.

"Tak jako Nejvyšší poroučí Měsíci tu dorůstati, tu ubývati, napájí i Svaté Oficium tu vlídností, tu přísností" Twisted Evil

Fajn, pak proč Alovkovy pravidla nevykládá Alovka ale Hill, ZdenekHQ a pod. v rozporu s tím co je v nich psáno? A k čemu pak taková pravidla jsou, toť otázka na kterou jsem se ptala, ale ty jsi ji asi v tom horku přeskočil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 14:12    Předmět: Citovat

Protože Alovka dovolil Hillovi atd. vykonávat funkci moderátora a je zřejmě spokojen s jejich fungováním, a nebo třeba nemá čas na rejpání v h_vně... každopádně je to jeho věc. O pravidlech si můžu myslet co chci a než mě bloknou, může je třeba komentovat, ale nemám nárok na jejich vyžadování. (pozn. někdy je účinnější místo amoku ironie).
Když si postavíš barák a pozveš si do obýváku partu lidí, je na tobě jesti povolíš vstup jen pihovatým lidem v zelených pantoflích a jestli jednoho z nich pověříš funkcí domovníka. Nikdo nemá právo ti kecat do toho, jaká reklama ti visí na zdi a jaktože domovník občas pustí někoho v žlutých pantoflích. Nikomu jsi neslibovala ve svém obýváku demokracii ani z něj násilím nemámila vstupné. Kdo není spokojen, může si myslet co chce, ale pro jiná pravidla by si měl zařídit jiný pokojíček. Vyžadovat jako host v cizím obýváku svoje pojetí pravidel a dovolávat se tam veřejnosti proti majiteli je minimálně neslušnost. To snad nedělal ani bolševik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 14:40    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
Vyžadovat jako host v cizím obýváku svoje pojetí pravidel a dovolávat se tam veřejnosti proti majiteli je minimálně neslušnost. To snad nedělal ani bolševik.

A kde jsem napsala něco proti Alovkovi? Překrucováni ti jde na výbornou. I to s tou schízou se ti povedlo, účelně zaměnit komerční web za osobní stránky, no jak říkám summa cum laude.

Edit: A když už jsme u té neslušnosti. Někomu zase může přijít jako neslušné, když na nekuřáckou párty pozve kámoš majitele obýváku nějakého svého kámoše kuřáka. Někdo z nekuřáků se nejspíš ozve, ale majitel není doma a dle jeho kámoše je to v pořádku, no tak holt komu to vadí odejde. Díky za vysvětlení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajosek2



Založen: Feb 24, 2007
Příspěvky: 3995
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 14:49    Předmět: Citovat

Jéžiši kriste to se zase povedlo. Já myslím,že pokud je tady umožněn vstup na www stránky přímo z profilu uživatele,tak asi nepůjde,tak nějak o reklamu. Pokud jde o komerční web,tak snad může být ku prospěchu zůčastněných i tato informace. Rýpat se tady v takových blbostech snad má čas jen hóóódně nudící se člověk. A navíc dodržovat zákony za každou cenu je taky dost blbé. Chce to trošku přemýšlet. Mně osobně jako platícímu členovi to nevadí a moderátorům necháme to,co jim náleží, moderovat tohle fórum a dělají to dobře a hlavně ve svém volném čase. Pokud někdo bude chtít znát náhradu za DO a já mu dám odkaz na vhodný web,tak snad reklamu nedělám i kdyby to býl můj web.

Toť vše.

_________________
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 15:08    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):

A kde jsem napsala něco proti Alovkovi? Překrucováni ti jde na výbornou. .
___
Ale já už vím, pravidla přece neurčuje nějaké mínění společnosti, pravidla určují ti mocní. tady je to Alovka, Hill, ZdenekHQ....


Mně to jako adorace zrovna nepřipadá, ale to je tvůj problém ne můj.
Účelová záměna firemní a osobní stránky byla fakt účelová, aby bylo vidět, jak se blbě hledá hranice mezi komerčním a nekomerčním (když už někdo má nutkání ji hledat). Komerční= činnost sledující hmotný prospěch.
První vymyšlený případ: komerční firma vyrábějící čerpadla a vysoušeče vytvoří zisk. Po povodních zajede do Troubek s nákladem svých výrobků a některé tam třeba bezúplatně nechá. Nebo část zisku použije ke sponzoringu hipoterapie.
Druhý vymyšlený případ: osoba s privátním webem kromě svých koníčků prezentuje i to, jak je profesně dobrá a díky popularitě a výměně zkušeností si vytvoří dobrou pozici na potenciálním trhu práce, takže najde dobré zaměstnání a naseká kupu peněz a bude šťastná a tlustá až do smrti. Nebo předmět svého hobby jednou znamenitě zpeněží.
Myslím že není třeba se dívat na slovo komerční jako na nákazu.
Ten příklad s kuřákama je dobrý, je vidět že už se ochladilo.
Přesně tak, na soukromém večírku máš se svým hlasem takovou váhu, jak dobrý kamarád jsi majitele obýváku. Můžeš se ozvat a třeba dát hlasovat, ale stejně je na majiteli, jestli pak vyrazí kuřáky, nekuřáky nebo všechny. Od toho je to totiž jeho obývák a ne klubovna SSM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fero7



Založen: Jan 20, 2007
Příspěvky: 2250

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 15:35    Předmět: Citovat

V prvom rade ma mrzi, co som to tu spustil.
Ale je potrebne si uvedomit, ze v podstate kazdy odkaz je urcitou formou reklamy. V mnohych prispevkoch je tazke alebo sa dokonca sa neda niekomu pomoct bez takehoto odkazu. (Neviete kde by som kupil XY?).
Ako je potom mozne niekomu poradit aby nerobil reklamu? Pritom je nepodstatne, ci to urobi majitel, zamestnanec, zakaznik, sused, ....
Podobne aj pri rozoberani niektorych tem (nemusi to byt priamo otazka "kde to kupit") sa bez odkazov neda diskutovat.
Dolezitejsie je vediet rozlisit, ci je to pomoc, rada, ci je to v zaujme diskutujucich, pripadne samotnej diskusie alebo je prispevok pisany iba za ucelom reklamy. A v tom je velky a podstatny rozdiel. To je potrebne rozlisovat. K tomu je nutna aj urcita miera tolerancie.
Re:Andrea:
1."A poukazovat na to, že "to tu určitě dělají i jiní"- takto som to nenapisal. Zrejme si to nepochopila spravne. Pisal som:"Je tu 100x viac odkazov na ine stranky." Vysvetlim Ti to:V ziadnom pripade som to nemyslel, ze ak mozu ini, tak mozem aj Ja. Myslel som, ze ini Ti nevadia (az na PAR vynimiek na ktore si naozaj poukazala). Ale to som Ti uz vysvetloval.
2."Prostě klasickej kšeftař" - Si uplne mimo.
3. "Ale ako som slubil, uz nebudem." - prepac, dal som sa uniest. Budem si davat lepsi pozor.
4.Si tu dlhsie, tak budem sa snazit respektovat to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12335
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 15:50    Předmět: Citovat

Nemohu si pomoct, buďme (buďte) rádi, že na tomto fóru se vyskytuje sortiment lidí od bloudů (rychle eliminovaných a odhalených), přes bastlíře, koníčkáře po profíky z oboru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5229

PříspěvekZaslal: so srpen 01 2009, 22:15    Předmět: Citovat

A jeje. Už to dorazilo i sem. Člověk nikdy nemůže vyhovět všem. To prostě nejde. Vždy se něco někomu nebude líbit. Jsem moderátorem jednoho fóra. Docela si myslím že velkého. Odkazy na nekomerční soukromé stránky jsou mi ukradené. Odkaz na komerční pokud je učelný mi taky nevadí. Pokud to člověku pomůže tak je blbost ho tam nedat.
A co se týče toho kdo to volí zda ano či ne. Moderátor je moderátorem protože forum a lidi jaksi zná. Takže se může zachovat různě podle toho kdo ten odkaz dá a je to jen na něm. Bý moderátorem není jaksi zábava jak si většina myslí. Je to spousta práce, čtení příspěvků které ani nezajímají, a hlavne musí se na forum kouknout i když zrovna nemá náladu a času na rozdávání. A to vše jen pro dobrý pocit.
Prosím zamysleme se než začneme někoho kritizovat.

_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: ne srpen 02 2009, 15:14    Předmět: Citovat

Jenom malý přípodotek . Jsem zde krátce , ale nemám snad tak krátkou paměť . Tolik prodejní reklamy zde před půl rokem a zvláště před rokem a půl rozhodně nebylo . Pokud to takto půjde dál , asi to sklouzne k Aukru . Ale jak řečeno , šéf je jen jeden . No tak pak se budem účastnit , kdo bude chtít , poradny na stránce EB . Je ale teplo .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.26 sekund