Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

T-Mobile a krize?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JeeL



Založen: Apr 15, 2007
Příspěvky: 172
Bydliště: New Jičín

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 7:10    Předmět: T-Mobile a krize? Citovat

Jsem dlouhodobým věrným klientem operátora,sice jen s tarify twist bonus extra s výhodou levnějších sms ,nebo hovorů při dobití kreditu určenou částkou během 30 dní ... Ale kde jsou ty doby ,kdy chodily info sms o výhodách volání a splnění podmínek pro levnější tarif téměř pořád. Dnes se o výhodách dozvíte akorát když zavoláte na infolinku...což je trochu nefér.. Už 6dní se volá do vlastní sítě od 21hod-09hod. za 50haléřů.. Gunsrifling
_________________
Co nejde silou,musí jít zákonitě silou ještě větší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 8:27    Předmět: Citovat

To si jenom stezujes? Nebo ses chtel snad na neco zeptat? Smile
_________________
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JeeL



Založen: Apr 15, 2007
Příspěvky: 172
Bydliště: New Jičín

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 8:41    Předmět: Citovat

Nestěžuju ,chtěl jsem na to jenom upozornit,protože spousta lidí se to třeba nedozví.. Tak to smažte.
_________________
Co nejde silou,musí jít zákonitě silou ještě větší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MOTOROLA



Založen: Feb 26, 2005
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 10:38    Předmět: Citovat

Záleží na tom,jak hodně voláš a posíláš sms.Když je krmíš hodně ze své kapsy tak ti posílají info víc než je zdrávo ale pokud jim moc nepřispíváš tak na tebe kašlou.Já dám každý měsíc 200kč a otravují víc než je zdrávo,moje mamka volá jen když je opravdu nouze a dá jim 200kč za rok.Nepošlou jí ani jednu sms s info o výhodách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rusher



Založen: Mar 07, 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:34    Předmět: Citovat

Mě dneska před obchodem odchytla holka z T-mobile (mimochodem docela pěkná Very Happy ) že jestli nechcu o 20% levnější kredit nebo co. Instinktivně jsem se vykroutil, že jsem se vším spokojený a nic nechcu, ptz už mi dvakrát volali a nabízeli volání zadarmo 5 lidem ze seznamu a nový telefon taky zadara. No nevěřím že by něco bylo dneska zadarmo, a co tak navenek vypadá, ve skutečnosti vyjde dvakrát tak draho...

Pak se mě ještě ptala kolik si dobíjím měsíčně, na moji odpověd že 200 zírala jak na nové vrata, že prý tak málo??? Laughing ...a to mi ještě kolikrát vydrží víc jak měsíc..holt ze mě moc kšeftu nebude Twisted Evil

_________________
Nevadí, že deska má rýhy, už se těším na každou z nich. (K. Zich)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31881
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 11:41    Předmět: Citovat

Na tyhle pouliční dýlery mám jednoduchý recept - ignoraci. Ale totální a neústupnou. A agresivitu, když tu ignoraci odmítnou vzít jako odpověď na jejich dotěrnost. Jeden takový mi zastoupil cestu na parkovišti - dostal bodyček až odletěl mezi auta. Byl jsem vytočenej, protože patnáct metrů před tím mne otravovali dva jeho kolegáčci u východu z TESCA. Kdyby udělal ještě jeden krok ke mně, měl by kudlu v játrech - už jsem ji držel v ruce... Nejsem nepřítel osobnějších metod prodeje, ale nějakou míru to mít musí - a nikdo je nenutí to dělat, můžou si svobodně zvolit i jiný džob.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kybl



Založen: Nov 20, 2004
Příspěvky: 736
Bydliště: Freudenthal

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 13:34    Předmět: Citovat

Jednoduchý recepis jak se jich zbavit.Zeptám se jich,jestli mi tu smlouvu dají na pul roku a je klid... Very Happy
_________________
Roman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 15:10    Předmět: Citovat

Nj, infoSMS posilaji podle kseftu, "kreditovi" to dostavaji podle utraty a druhu tarifu, "pausalni" to dostavaji vsichni. Ale jako zasadni problem bych to nevidel...reklamy na tyhle akce cpou vsude mozne, telka, bilboardy, internet. Zaregistruj se na T-obrazek_cenzura, nebo co mas a urcite tam maji zasilani info o mimoradnych akcich(mozna i RSS), pripadne mrkni obcas na jejich web.

Recept na poulicni prodavace a ukecavace je v nasazeni trvale nas*aneho ksichtu...to je znacne odradi se jenom zeptat Laughing

_________________
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...


Naposledy upravil stepa dne pá červen 05 2009, 15:16, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hanizek



Založen: Apr 01, 2009
Příspěvky: 364
Bydliště: Uganda

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 15:15    Předmět: Citovat

EKKAR: Mám mnohem elegantnější řešení. Vždycky jim tvrdím, že jsem nesvéprávný a tímpádem nic podepsat nemůžu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 15:46    Předmět: Citovat

Já mám kreditní tarif "volám prd" , platím cca 350Kč měsíčně. Dřív jsem volal stejně a platil jsem 700Kč. Neprotelefonovaný peníze se převádí do nekonečna a už ho zrušili, protože asi zjistili, že se jim nevyplácí.

Když jsem teď opět prodlužoval smlouvu přes net , tak mě to nutilo přejít na jinej tarif, tak jsem zavolal na infolinku, slečna mě prodloužila smlouvu, nechala původní tarif s tím, že je to blbost měnit na ten novej, že už tak výhodnej není, a ještě mě spočítala bonus body tak, že mě místo 1900Kč podle internetu odečetla 2600Kč. Takže přišel novej mobil za 400Kč, dalších 260Kč jsem dal za 4GB SD kartu a mám zas na tři roky pokoj.... Vždycky to o rok přetáhnu, protože zrovna, když mě vyprší smlouva, tak mají skladem samej šrot.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31881
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 16:13    Předmět: Citovat

Hanizek napsal(a):
EKKAR: Mám mnohem elegantnější řešení. Vždycky jim tvrdím, že jsem nesvéprávný a tímpádem nic podepsat nemůžu.


Neúčinné v momentě, kdy Tě honí po parkovišti a Ty si chřestíš v ruce klíčky od nějakého přibližovadla. Kudla je výmluvnější, nemusíš ani otevírat pusu - stačí otevřený nůž... Laughing Laughing Laughing A pokud se ovládneš a tu kudlu jen ukážeš, aniž bys ji použil, nemají na Tebe nic - nemůžou Tě obvinit ani z napadení... Stejně funguje i odhrnutí šosu bundy/saka nad pouzdrem s pistolí, na to je ale potřeba víc papírování a zkoušek... Jednou jsem si udělal z takového dýlera opravdu holou (_!_) - vypůjčil jsem si ze zásob svého synátora kuličkovou pistoli, zastrčil si ji za pásek á la Belmondo, aby jí čouhala jen pažba - a podle té nerozezná nikdo, jestli je to ostrá bouchačka nebo jen atrapa. A když proti mě vystartoval s papírkem v tlapě, jen jsem s úsměvem rozhrnul bundu a říkám "Ještě máte zájem o kontakt?" Tak rychle couvat jsem ještě nikoho neviděl... Laughing Laughing Laughing Moje manželka sice říká, že jsem cvok, v daný moment to ale byl opravdu zážitek, jak pohled na kus plastu dokáže zahnat WOTRAPU zpátky pod placák, zpod kterého před chvilkou vylez...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
workhard



Založen: Jul 07, 2006
Příspěvky: 5135
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 17:30    Předmět: Citovat

Na otázku "Pane,máte kredit? Kolik provoláte měsíčně?" odpovídám rezolutně - 100 Kč. To je odradí od další argumentace. Jednou mi taky nějaká hezká slečna strčila do ruky taštičku s kosmetikou "Pane,to je zdarma..." Povídám Díky a plynule pokračuju v cestě. Nechtěla se pustit... Laughing
_________________
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31881
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá červen 05 2009, 17:54    Předmět: Citovat

Jo, přesně - tyhle znám taky - naběhnou s oranžovou papírovou taštičkou a tvrdí, že je v ní dárek zdarma - a když ho chce jeden vzít, poděkovat a pokračovat v krasojízdě, zjistí, že dotyčná dárkyně se drží taštičky jak hovno košile a drmolí cosi o tom, že ten dárek je AŽ K NÁKUPU ZA NEJMÉNĚ 3000,- ... Jedině NASRAT, ROZMAZAT A NEPUSTIT TEJDEN K VODĚ... Tyhle odrazuju jak už tady padlo, způsobem "nasranej xicht" - jinak bych je musel masakrovat, v TESCU jsou pečený-vařený, obzvlášť před jakýmkoliv svátkem a někde člověk nakupovat musí, když už ty Konzumy jsou pozavíraný nebo předražený...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 4002
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út červen 16 2009, 20:43    Předmět: Citovat

Já bych na ty pouliční dealery nebo jak je nazvat, byl poněkud sdílnější (pokud se chovají slušně). Až přijdeš o práci, tak dáš možná zavděk i této nepříjemné možnosti nějakého výdělku. Zkus se na ně dívat z opačné strany....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: út červen 16 2009, 23:22    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Jo, přesně - tyhle znám taky - naběhnou s oranžovou papírovou taštičkou a tvrdí, že je v ní dárek zdarma - a když ho chce jeden vzít, poděkovat a pokračovat v krasojízdě, zjistí, že dotyčná dárkyně se drží taštičky jak hovno košile a drmolí cosi o tom, že ten dárek je AŽ K NÁKUPU ZA NEJMÉNĚ 3000,- ... Jedině NASRAT, ROZMAZAT A NEPUSTIT TEJDEN K VODĚ... Tyhle odrazuju jak už tady padlo, způsobem "nasranej xicht" - jinak bych je musel masakrovat, v TESCU jsou pečený-vařený, obzvlášť před jakýmkoliv svátkem a někde člověk nakupovat musí, když už ty Konzumy jsou pozavíraný nebo předražený...


Jo, tak zrovinka z tech tastickovych jsem si udelal bezvadnou p..el minuly tyden. Kdyz mi zenska zacala nabizet tasticku zdarma, naklonil jsem se k ni a tise ji sdelil:

Vite, ja delam pro Tesco a dneska je tady specielni akce, ktera neni ani v letaku. Pokud si v oddeleni sportovni obuvi zakoupite za 1999 korun levou botu Adidas Superstar, dostanete pravou botu a tkanicky uplne zdarma...

Par vterin na mne zirala, pak ji to doslo a nastvana vyklidila prostor...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.20 sekund