Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Co říkáte na Katku Žak?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4246
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: čt duben 09 2009, 6:26    Předmět: Citovat

nj jen se bojím toho , pojmu špatní komunisté a rudí a jiní, proto že to odvádí pozornost právě od těch kterým je nakonec jedno v které straně jsou hlavně aby z toho něco měli a pak hlasitě křičí chyťte zloděje. Ono vůbec to dělení na pravé levé modré zelené je k smíchu a jen ideologický blábol hodící se tak d opředvolebního boje. Podstatné je, že politik není nic víc než státní úředník , kterého si lidi platí aby jim vykonával za ně určitý servis. A zároveň se řídil většinovou vůlí svých zaměstnavatelů a každý svůj krok jim taky dokázal odůvodnit tak aby to přijali za své. To tahle vláda včetně zelených nezvládla na celé čáře a jen štěká kdo všechno za to může no a na Katce je vidět proč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maskot



Založen: Nov 19, 2004
Příspěvky: 1772
Bydliště: Wien

PříspěvekZaslal: čt duben 16 2009, 8:15    Předmět: Citovat

Po tom slavnem kousku jsem sesmolil toto:
Dobry den,
omlouvam se,ze jsem si dovolil napsat Vam.S malym zpozdenim jsem zhledl na webu CT Vase vystoupeni v poradu J.Krause.Pocity z neho tezko nejak vyjadrim,pokud uznate za vhodne odpovedet rad bych vedel,co Vas vedlo k takovemu vystoupeni a jak si sama myslite,ze zapusobilo na divaky a jejich vztah k politicke strane,kterou reprezentujete a zda i po takovemto prezentovani stale uvazujete o tom,ze by zrovna Vase osoba a strana mela reprezentovat CR v EU.Abych se priznal,mne takoveto prezentovani spise primeje k tomu abych v terminu voleb prece jen navstivil CR a svuj hlas dal komukoliv jinemu i pri vsi ucte k ekologii a zivotnimu prostredi.Za Vasi pripadnou odpoved Vam predem dekuji a preji mnoho uspechu ve Vasi dalsi praci pro blaho planety Zeme.
X.X. Viden
A odpoved:
Vážený pane X.X.,
z pověření Kateřiny Jacques reaguji na Váš mail ze dne 8.4.2009, ve kterém hovoříte o pátečním pořadu "Uvolněte se".Přestože Strana zelených je většinou populace primárně vnímána jen pro její ekologický program, stejně důležitou součástí našeho programu jsou i lidskoprávní otázky, na které se Kateřina Jacques specializuje. To, že máme ve svých řadách Martina Bursíka, který ekologii systematicky věnuje více než 30 let, umožňuje specializaci ostatních čelních představitelů.Specializace je ostatně nutná, protože současný pokrok lidského vědění nemůže obsáhnout jediný člověk.K samotnému pořadu se vyslovila i Kateřina Jacques na svém blogu.Příslušný článek připojuji k mailu.
Přeji příjemný den
Milan Mraček
tajemník Poslaneckého klubu SZ
Onen clanek vyse citovany:
Co je to vlastně biomasa
V minulých dnech jsem byla konfrontována s reakcemi na své vystoupení v populární talk show Jana Krause Uvolněte se, prosím!, zejména tedy na tu část pořadu, která se týkala debaty o biomase. Proto jsem se rozhodla, že se k tomuto tématu ještě vrátím.Vystoupení v Krausově talk show se mi nijak zvlášť nevydařilo a nechci to nikterak zastírat. Příčinou zřejmě bylo to, že jsem se až příliš snadno nechala vykolejit neustále omílaným dotazem směřujícím k podstatě biomasy.Udělala jsem chybu, plně si to uvědomuji a uznávám ji. Na svou obhajobu mohu říci snad jen to, že jsem hned zkraje zmínila štěpku a následně byla řeč jak o štěpce, tak i o peletkách. Tyto konkrétní příklady se však v diskusi neuchytily, ačkoliv co se týče energetiky (řeč byla o vytápění domů), patří dřevní odpad vedle slámy a jiných zemědělských zbytků k vůbec nejčastěji využívaným složkám biomasy.Mou dlouhodobou specializací jsou témata jako lidská práva, rovné příležitosti či zahraniční politika a nikoli obnovitelné zdroje energie,ovšem to nic nemění na skutečnosti, že mé vystoupení na téma biomasa vyznělo velmi rozpačitě. Život mne však naučil, že na všem špatném je třeba hledat něco dobrého, pozitivního. Pokud se tedy v důsledku mého účinkování v pořadu Jana Krause u nás začal v dosud nebývalé míře skloňovat pojem biomasa, pak je to dobře, neboť tento obnovitelný zdroj energie si zaslouží své místo na slunci a měli bychom se jej naučit využívat v co možná nejširší míře.V současné době by se tento zdroj energie měl dostat do popředí zájmu lidí také proto, že Ministerstvo životního prostředí ČR spustilo program s názvem Zelená úsporám, který je mimo jiné zaměřen na podporu instalací pro vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie, například na náhrady neekologického vytápění tuhými fosilními palivy za nízkoemisní kotle na biomasu. Na tento dotační program je vyčleněno jen pro tento rok deset miliard korun a na peníze z něj dosáhne vůbec poprvé veliký počet českých domácností. Každý, kdo si zažádá např. o dotaci na výměnu kotle, dostane peníze a bude si moci pořídit třeba kotel na biomasu. A bude si v něm moci zatopit jednou z mnoha forem biomasy, která je určena pro spalování: dřevěnými odřezky, směsí pilin, dřevní štěpkou, polínky, odřezky, kůrou, hoblinami,obilnou či řepkovou slámou (popř. jinými obilninami či travinami), ale i peletkami či briketami vyrobenými ze zbytkové biomasy, tj. jinak nevyužitelné hmoty z lesnictví či ze zemědělství. Každý, kdo si takový kotel na biomasu pořídí, si do něj bude moci výše zmíněné formy biomasy přikládat lopatkou, nebo sypat z kbelíku anebo dokonce z čepce, bude-li chtít vyzkoušet neotřelý a velmi originální nápad Jana Krause. Důležité je, že dnes již nemusíte chodit sbírat klacky do lesa a nosit je domů v nůši, jak to dělávaly naše babičky, protože topný materiál koupíte na pilách, ale také ve všech hobby marketech. Nabízí se nám příležitosti dělat to moderně, bez čepců a nůší, a ještě se přitom chovat šetrně k životnímu prostředí.

Takze co dal,na neco se ptas a dostanes odpoved na neco jineho,co je biomasa jsem se neptal ted to vsak vim,take vim,ze diky dlouholete praxi p.Bursika mohou ostatni clenove se venovat vecem uplne jinym nez ekologii.Pak mi ovsem zustava utajeno proc vlastne strana zelenych,kdyz v podstate je to strana jednoho zeleneho,take nevim nic z toho co jsem vedet chtel,tak ja nevim,bud se neumim zeptat,nebo je neco spatne,otazka je ale kde zda u mne ci v parlamentu.
A tak nasledoval dalsi dotaz:

Vazeny pane tajemniku,
dekuji Vam za rychlou odpoved na muj mail.Precetl jsem ji s mirne
smisenymi pocity.Ne kvuli forme,ale kvuli obsahu.Vase odpovedi se totiz
ani okrajem nedotkly toho na co jsem se pokousel zeptat.Co je biomasa jsem vedel uz davno pred tim,nez doslo k tomu dotycnemu vystoupeni.Rovnez jsem netouzil ziskat povedomi o rozdeleni kompetenci ve Vami zastupovane strane a ani jsem nepolozil dotaz na delku praxe p. Bursika v oboru ekologie.Na druhou stranu jste velkoryse prehledl zminku o moznosti ztraty hlasu v nadchazejicich volbach.Jiste jde vlastne jen o jeden,ale myslim,ze v situaci jaka dnes ve Vasi strane panuje by nemel byt ani ten jeden hlas opovrzen.Obavam se vsak,ze jen jediny nebude,ze stejne se zachova vice byvalych ci nedavno jeste mozna potencionalnich volicu.I pres to vse Vam jeste jednou dekuji a preji pekny den.
XXXX Viden
P.S.Jeste jeden dotaz na zaver,rad bych tuto i predeslou korespondenci
zverejnil na svych webovych strankach,pokud Vam to nebude ovsem vadit.
A odpoved:
Vazeny pane XXXX,
muj mail nebyl psan s umyslem ignorovat nazory jednoho z volicu. Pokud to tak vyznelo, omlouvam se. Jiste, mohl bych vyjmenovat celou radu
konkretnich vysledku, kterych jsme na poli ekologickem i lidskopravnim
dosahli, ovsem v takovem pripade by mail zabral nekolik stranek a ze
zkusenosti vim, ze cim delsi zdeleni, tim mensi je ochota je cist. Pokud
mate zajem o nasi praci, doporucuji nas Zpravodaj (www.zeleni.cz/zpravodaj).
Preji prijemny den a vesele Velikonoce
Milan Mracek
Ma vubec cenu neco se ptat??Kdyz tazany stejne porad mele sve a na tazane nereaguje ani nahodou??Omlouvat to neochotou cist napsane jde pouze v pripade,ze prezentuji sve nazory nekde volne,ne v pripade,ze se nekdo na neco pta,pak mu odpovedet,ze neco napsat nema cenu protoze to nikdo necte je podle mne blbost,neb pokud bych nechtel dotycne cist,nebudu se ptat.Velkolepou vyjadrovaci hodnotu ma i veta ""Jiste, mohl bych vyjmenovat celou radu konkretnich vysledku, kterych jsme na poli ekologickem i lidskopravnim dosahli, ovsem v takovem pripade by mail zabral nekolik stranek....."Po pravde receno rad bych tech nekolik stranek videl a i precetl.A tim konci ma snaha cosi se dozvedet,beru to i jako malou radu koho volit ci ne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31847
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: čt duben 16 2009, 9:18    Předmět: Citovat

Ty o voze, oni o koze.
Jinými slovy srovnatelné s debatou bastlířské veřejnosti s jistým PÉRÁKEM, jehož jméno se nevyslovuje - viz například http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=27940&highlight= ....

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund