Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Odchozi hovor je do 1 vteriny aut. ukoncen.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3316
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 22 2009, 21:14    Předmět: Odchozi hovor je do 1 vteriny aut. ukoncen. Citovat

Mam problem s pda HTC Hermes. Stava se ze kdyz nekomu volam tak ucastnik hovor zvedne a me se do vteriny automaticky ukonci. Musim zavolat znova. Pote je to uz v poradku. Dela to na ruznych mistech, signal je do plna. Vymenena simka, nahrana jina WM6.1 rom. Nahrano nove radio. Porad nic. Na zkousku jsem v HTC mel kartu O2. Tam jsem ten problem nezazil. Behem asi dvou dnu jsem tu a tam udelal hovor. A problem nebyl.Jeste koupim nejakou jinou sim kartu s jinym cislem, od Vodafone. Vodafone tvrdi ze je u nich vse v poradku. Kdyz by to bylo softem radia tak se zavada bude projevovat i u O2. Mam pocit ze HTC prestalo mit rado Vodafon:)) Muzete mi prosim poradit. Me nenapada cim by to mohlo byt. Dekuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31880
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne březen 22 2009, 21:26    Předmět: Citovat

Zkus reklamovat SIM u operátora - Kyslík při podobných problémech vymění SIM za jiný kus, do kterého přímo na pultě přehrají Tvé číslo a seznam kontaktů. Doporučuju předtím zazálohovat - někdy to smaže i další věci. Nevím, jak v takovém případě postupuje Blbafon.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3316
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne březen 22 2009, 21:51    Předmět: Citovat

Simka uz byla menena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3316
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po březen 23 2009, 7:38    Předmět: Citovat

Dalsi zjisteni. Kdyz telefon prepnu na rezim v letadle-odpoji se GSM cast. Pote prepnu na normalni rezim a udelam hovor, opet se automaticky ukonci. Pote hovor zopakuji a vse funguje.
Ted jsem dal do telefonu jinou sim kartu stejneho operatora. Kdyz jsem nekolikrat po sobe simuloval stejne podminky, tak hovor nespadl. Jen jsem pred hovorem slysel info o nizkem kreditu. Ale hovor nespadl. A ted co s tim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31880
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po březen 23 2009, 8:32    Předmět: Citovat

Přejít k jinému operátorovi.
Jinak to může byýt způsobeno vadnou sérií SIM karet, kterou obdržel jeden operátor - a další nikoli, takže bych zkusil reklamovat výměnu karty. Oni to samozřejmě zákazníkovi neřeknou na rovinu, ale informace o podobných excesech s některými typy přístrojů musejí vědět, takže jen tiše "drží hubu" a čekají, kdo se ozve - kdyby to dali na veřejnost, museli by ty karty bezplatně vyměnit každému, kdo by o to požádal, takhle můžou dělat, že nevědí WCG...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3316
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po březen 23 2009, 9:37    Předmět: Citovat

Kdyz jsem tu svoji simku vlozil do Nokie 3100 a zapnul-hovor, OFF-ON-hovor a takhle nekolikrat, tak hovor nespadl. Jenze mam pocit ze zkouska sim karty v jinem telefonu, ale jine znacky, jeste neznamena ze je sim ci u opa vse v poradku. Chtelo by to nekoho se stejnym telef. pristrojem. Ideal s WM6.1 CZ a nekde v Brne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maskot



Založen: Nov 19, 2004
Příspěvky: 1772
Bydliště: Wien

PříspěvekZaslal: po březen 23 2009, 10:03    Předmět: Citovat

Ja bych to zkusil primo u operatora,ukazat na prodejne a at se snazi.Ale priklanim se k nazoru vyse uvedenemu,tj. problem SIM karty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stefan31



Založen: Jun 17, 2004
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po březen 23 2009, 17:33    Předmět: Citovat

Ak je tam verzia WM tá, ktorá tam má byť = myslím tým , žiadny nelegálny upgrade a mobil "spadne" vo chvíli, keď sa na displayi objavia 00:00, tak to vyzerá na MB...

Stefan31
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3316
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 24 2009, 7:57    Předmět: Citovat

Na displeji se ukaze 00:01 a spadne to. Co se tyce verze rom tak je tam nejaka modifikovana WM6.1. Ted jsem si pujcil pausal sim kartu. At jsem to zkousel jak chtel tak se zavada neprojevila. Cekam s cim prijdou technici z vody. Jestli to dnes pujde tak se stavim na prodejnu a predvedu jim to tam.
WM6.1 kdyz je mozne chybu ukazat a nasledne jim s jinou sim predvest ze to funguje, tak to svalit na operacni system? To by mohli zkusit Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31880
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út březen 24 2009, 13:05    Předmět: Citovat

Robo, uklidni se - pokud to s jinou SIM pošlape, klidně i jinou v tom, že bude od stejného poskytovatele, ale PAUŠÁLOVÁ (tím je myslím dostatečně řečeno, že normálně používáš předplacenou kartu s dobíjeným kreditem), pak je to padání jednoznačně způsobeno SIM kartou, která má nějakou vadu. Takže v klidu, ale DŮRAZNĚ reklamovat - včetně toho předvedení na prodejně - a pánové (případně i dámy) MAKEJTE, NĚCO S TÍM UDĚLEJTE, PROTOŽE JÁ JSEM ZÁKAZNÍK, JÁ PLATÍM - ALE NEDOSTÁVÁM! A nenechat se odbýt, protože to, že s jinou SIM to funguje je snad dostatečný důkaz, ŽE TO NENÍ OPERAČNÍM SYSTÉMEM.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3316
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 25 2009, 7:26    Předmět: Citovat

Jen pro upresneni. Mam pausal. A testoval jsem to s pausal katrou i s predplacenkou.
Zitra se chystam do nejake prodejny a tam to predvedu. Zatim se mi to z casovych duvodu nepovedlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3316
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 02 2009, 6:30    Předmět: Citovat

nechal jsem si vymenit kartu na pobocce. Telefon byl funkcni az druhy den po 14 hod. A to jsem tam volal asi 4krat proc to nejede kdyz to ma fungovat uz od pulnoci. Meli chybu v tom nekolikamistnem kodu. Prvni zavolani po vymene simky, porad stejny problem.Tak jsem zasel na prodejnu. Prvni co bylo tak vzala moji simku a strcila ji do nokie 6300, asi 6300. Vse v poradku. Pak jsem prisel na radu ja se svoji show. A potvrdil jsem to co porad rikam. Moje karta 100procentni neuspesnost pri volani, karta moji matky, take voda, 100 procent uspesnost, kazdy hovol po zapnuti z offline na online, funkcni, nespadl. Kdyz to funguje v nokii tak to asi bude v poradku, se mi snazila zdelit. Proc to ale funguje blbe u me? Bylo videt ze ma vitr v plachte, v nokii to prece funguje. Vse napsala nekam, asi technikum. Rikala ze jim popsala situaci vcetne casu tech spatnych hovoru. A zdalo se ji zvlastni ze mam vypnuty WAP a data. Pritom pouzivam vanocni darek "free" data. Ze to muze byt tim.Po pulnoci by to melo byt aktivni. Tak ji rikam ze to rano zjistim. A kdyz to pujde a vse bude fungovat, ze ji koupim cokoladu. Usetril jsem, je to porad stejny.
Jak to dopadne vi jen ten nahore. Ja bych rekl ze nezjisti nic. Uz premyslim ze zmenim po cca 7 letech operatora. Jen jakeho vybrat. Tohle uz je ale na samostatne tema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3316
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt duben 02 2009, 17:07    Předmět: Citovat

Dnes rano jsem zavolal na *77 a ze bych chtel vedet jak ukoncit sluzby u vody. Byl jsem prepojen na jednu zenu. Te jsem rekl o co kraci a ze si vezmu cislo a pujdu ke konkurenci. Pani na druhe strane me precetla co doporuceji technici pro vyreseni problemu. Vypnout AoC. To chteli nejaky den zpatky po me. Ze technik rikal ze by to melo pomoci. Kdyz jsem opacil ze nevim jak AoC vypnout a ze ho stejne nepouzivam, HTC nebo WM to nepodporuje, byl hovor rychle ukoncen. No tak ta pani ze to vypne a ze to bude trvat nejakou hodinku. Od pulnoci to bude vypnute. A jako naplast, na rok, navic 40min. zadara.
Odpoledne jsem udelal soft reset. Pri te prilezitosti jsem zkusil zavolat 800......A hle hovor nespadl. Tak jsem provedl par vypnuti a zapnuti GSM casti. Po zapnuti GSM jsem zavolal na 800..... a hovor nespadl, nebyl ukoncen. Nevim jestli za to muze AoC ci neco jineho. AoC jsem ale neaktivoval. To muselo byt zapnute jeste pred koupi HTC. A mam ho cca dva roky bez nejakych problemu. Az ted. Tak snad konec dobry, vsechno dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31880
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: čt duben 02 2009, 17:59    Předmět: Citovat

robo napsal(a):
Dnes rano jsem zavolal na *77 a ze bych chtel vedet jak ukoncit sluzby u vody....


Pokud chceš přejít, stačí kontaktovat jiného operátora a sdělit mu, že k němu chceš přejít od ..... i se svým číslem. Zbytek úřadování a převádění vyřídí Tvůj nově zvolený operátor, Ty mu jen podepíšeš smlouvu, která Ti bude obratem doručena.
POZOR, někteří operátoři se ve smluvních podmínkách jistí a pokud máte uzavřenou smlouvu na (například) 2 roky s tím, že minimální plnění bude 250,-Kč měsíčně, takovými blešími písmenky někde dole na zadní straně smluvních podmínek mají napsáno, že pokud budete chtít smlouvu vypovědět před uplynutím určené doby, jste povinní druhé straně doplatit za každý nedokončený měsíc ono smluvně určené plnění v plné výši jako penále....

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund