Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

starej ale dobrej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 77, 78, 79  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PvvS



Založen: Nov 25, 2008
Příspěvky: 464
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po červenec 02 2012, 9:52    Předmět: Citovat

Ne vtipy, ale citace z jednoho nejmenovanyho pocitacovyho fora ..

citace:
Myslím si že jestli to má 30 wattů nebo 30KW bude jedno, spíše záleží na tom kolik to má Ampér. jelikož jističe se dělají podle Ampér.


citace:
Kolik máš Ampér pro napájení grafických karet? Smile a jaká je jejich spotřeba? pokud se nepletu tak to jsou větve pro 25Ampér. a co mám elektromotory na strojích tak mám motor 5KW a má jen 9,5Ampér či kolik přesně a tak též i u dalších motory více než 3KW a ampéry kolem 16 třeba Smile Nejsem elektrikář jen mé osobní zkušenosti a poznatky, možná se pletu možná ty a možná oba Smile těžko říci. A přeci je blbost aby grafická karta co bere do 250wattů shodila jistič. a stroj co bere 2 KW nebo elektrospotřebič to zvládá Smile kupříkladu rychlovarná konvice nebo vysavač v domácnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dj_Paul



Založen: Sep 19, 2004
Příspěvky: 2408
Bydliště: Laškov

PříspěvekZaslal: po červenec 02 2012, 15:37    Předmět: Citovat

dej sem odkaz,tohle se musí přečíst celý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: po červenec 02 2012, 17:41    Předmět: Citovat

Hlavně je potřeba všechny ampéry spotřebovat, jinak se hromadí v elytech a nafukují je.
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6071
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: po červenec 02 2012, 19:22    Předmět: Citovat

To bych vyhlásil za heslo týdne! Break dance
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan222



Založen: Jul 20, 2009
Příspěvky: 1460
Bydliště: trutnov

PříspěvekZaslal: po červenec 02 2012, 19:39    Předmět: Citovat

jsem pro... a když se spotřebovává víc, tak se vyfukují Very Happy
_________________
bez elektronek se neobejdu!
muj lampovej zesik: http://www.youtube.com/watch?v=KxOvbN_5xiY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2012, 0:43    Předmět: Citovat

A někdo tu už Very Happy Very Happy kdysi psal, že součástky fungují pomocí dýmu. Když uteče dým, přestane fungovat. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2012, 1:00    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Habesan



Založen: Jan 12, 2009
Příspěvky: 7090
Bydliště: Plzeňsko

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2012, 6:22    Předmět: Citovat

Je to podpis člena bastlírny jandu. A už ho má dlouho.

Ta diskuze s jističi by mě taky zajímala. Vlastně mají pravdu. Šestnácku jistič shodíš na 24Vef stejně jako na 230Vef.

Školačky v uniformách, co víc si mají úchyláci přát. První z nich natočí erotické video možná ještě než škola začne.

_________________
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ok1hga



Založen: Nov 28, 2006
Příspěvky: 12065
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2012, 8:24    Předmět: Citovat

Ňaderná elektrárna . . . alternativa pro Fukušimu !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6509
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2012, 19:22    Předmět: Citovat

Necyklopedie je super..

Maškarní bál: Vejde slečna celá nahatá a celá natřená bílou barvou. Sedne si k baru a objedná si pití. Chlápci u stolu na ní můžou oči nechat a přemýšlí za co jako může jít. Jednomu to nedá, přistoupí ke slečně a řekne: " Promiňte slečno moji troufalost, ale strašně by mne zajímalo za co jdete, natřená bílou barvou a celá nahatá???" Slečna se na něj tvrdě podívá, otočí se k němu, roztáhne nohy a povídá: "Za zubní kaz, vole!!!"

facebook vám nyní umožňuje ohvězdičkovat lidi, které chcete více sledovat... Nedělal to už Hitler?

Príde v Anglicku za lordom sluha a hovorí: "Sir, v Amerike zvolili černocha za prezidenta."

Lord: "No, to z toho bude mať jeho pán určite radosť."

Co je zjevení a co zázrak?
Zjevení - kdyby se ve vládě zjevil Duch svatý a řekl jim, že to dělají špatně.
Zázrak - kdyby na to přišli sami.


Policajt vyhrál v loterii vyhlídkový let dvousedadlovým akrobatickým letadlem. Pilot se chtěl pořádně předvést a tak pro začátek provedl těsný průlet kolem továrního komína.

Policajt na to jen podotkl: "To jsem čekal."

Pilot lehce znervózněl a podletěl nízký most.

Policajt zase: "To jsem čekal!"

To už si pilot řekl, že to pěkně rozpálí a začal s akrobacií.

Když chvilku letěli na zádech, tak najednou policajt prohodil: "Tak to jsem nečekal!"

Pilota to konečně uklidnilo a když přistáli, tak se ptal: "Prosím vás, vy už jste lítal, že jste pořád říkal, že jste to čekal?"

"To né, ale jak jste letěl kolem toho komína, tak to jsem čekal, že se pochčiju strachy. Že se poseru, až poletíte pod mostem, to jsem taky čekal. Ale že mi to potom všechno nateče do helmy, tak to jsem opravdu nečekal!"



Vojde turista v San Francisku do obchodu so zvieratami a obzera si opice. V tom vojde iny chlap, ide rovno k predavacovi a pyta si:
- Prosim si jednu opicu typu C++.
Predavac mu ju poda, chlap zaplati 5000 dolarov a odide. Prekvapeny turista sa pyta:
- Prosim vas, co to bolo za opicu, ze bola taka draha?
- No, viete, ona dokaze programovat v C++, bez chyb, efektivne, uhladny kod. Velmi dobra investicia.
- A tamtie opice?
- Tie stoja 10 000 dolarov, ale vedia robit v C++, v Jave i v XML.
- Preboha, a tam mate opicu za 50 000! Co dokaze ta?
- No, pravdupovediac, este som ju nevidel nic robit, ale ostatne opice ju oslovuju project manager.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Generalsound



Založen: Nov 20, 2009
Příspěvky: 324
Bydliště: Doma, kde asi?

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2012, 20:08    Předmět: Citovat

[quote="PvvS"]Ne vtipy, ale citace z jednoho nejmenovanyho pocitacovyho fora ..

citace:
Myslím si že jestli to má 30 wattů nebo 30KW bude jedno, spíše záleží na tom kolik to má Ampér. jelikož jističe se dělají podle Ampér.


Google při zadání celé věty našel jen ebastlirnu.

Podivné, že? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
PvvS



Založen: Nov 25, 2008
Příspěvky: 464
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2012, 20:21    Předmět: Citovat

Je to na cz torrentu. A nerad bych sem daval odkazy, mohlo by to dost stahnout bastlirnu ve vyhledavani. Kdo sit to tam najde tak te to Stavba PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: pá červenec 06 2012, 21:36    Předmět: Citovat

Moje thajská přítelkyně si myslí, že malý penis není ve vztahu překážkou. Přesto bych byl raději, kdyby žádný neměla.

Jo a nehledejte Googlem slovo ladyboy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6509
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: pá červenec 06 2012, 22:49    Předmět: Citovat

Na lavičce v parku sedí párek a líbá se.Přisedne chlap a hladí ženu po kolenou.Mladík se na něj obrátí s tím,co sito dovoluje.Chlap odpoví:Chtěl sem jen manželce říci,aby mi dala klíče.

Prijde jednou chlapek k doktorovi, ze si chce udelat test na HIV. Tak vyplni dotaznik, doktor odebere krev a on jde dom. Za nejaky cas si prijde pro vysledky. Pta se: "tak co doktore, jak to dopadlo" Doktor vahave: "Hmm... mam pro vas spatnou zpravu, test mate pozitivni.." Na to on se zdesene zacne vyptavat jestli to nejde nejak vylecit.. a doktor: " v dotazniku jsem cetl, ze jste homosexual, je to tak?" On: "ano jsem." Dr: " no jeden zpusob lecby by tu byl, nechate si dva dny na slucni stat mliko, pak do nej pridate 3 zkazena vejce a 2 kg odstateho kysaneho zeli. Toto bude pit po dvacet dnu a budete zdrav." Homosexual s uprimnym dekovanim odchazi. jakmile je pryc, sestricka se zepta doktora proc mu rovnou nerekl ze test je v poradku a ze je zdrav??
Doktor: " At si uvedomi k cemu tu prdel ma, obrazek_cenzura jeden!"

Cítil jsem, že mám tělo absolutně z formy a tak jsem se přihlásil do fitness klubu. Rozhodl jsem se, že budu chodit na cvičení pro seniory. Ohýbal jsem se, kroutil, svíjel, skákal a potil se skoro hodinu, ale než jsem se konečně navlík do cvičebního úboru, tak cvičení skončilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Puda



Založen: May 20, 2005
Příspěvky: 394
Bydliště: krkonoše

PříspěvekZaslal: po červenec 09 2012, 16:08    Předmět: Citovat

http://www.drsnyjabko.cz/video/jumbo
_________________
Absolutně korektní jedinec s extrémními názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 77, 78, 79  Další
Strana 38 z 79

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund