Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ani neviem ako to nazvat
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zdenoeddie



Založen: Oct 31, 2007
Příspěvky: 2491
Bydliště: uz len Presov :)

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11 2008, 22:58    Předmět: Ani neviem ako to nazvat Citovat

Dlho som vahal ci to mam tu pisat ale tak na vystrahu to napisem. Este dna 17.10.2008 som panu Borisovi Martinakovi adresou Hvezdaren, Poziarna zbrojnica, Stara cesta 20, 972 17 Kanianka poslal balicek v hodnote 500SKK+ postovne (cize dokopy 563,-) po predchadzajucej dohode, ze mi peniaze uhradi prevodom na ucet. Bohuzial do dnesneho dna sa tak nestalo, takisto pan prestal odpovedat na maily, preto by som Vas chcel varovat pred takouto trpkou skusenostou. Ako mlady clovek - student je mi kazda koruna cenna, hlavne ako radioamaterovi, ktore stale na niecom pracuje, a doposial naivne veril, ze kazdy v tejto oblasti je takisto cestny ako ja. Ak nahodou niekto daneho pana pozna, pripadne vie nejake podrobnosti, budem rad ak ho upovedomi, snad to bude stacit na vyriesenie daneho problemu.
Zdenek Dolezel, Brno, Presov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11 2008, 23:08    Předmět: Citovat

A je to tady...Jenys se mi trochu divil, ze si necham nejdriv poslat penize na ucet i pro cleny EB, nez neco poslu. Tohle je dukaz, ze cinim spravne. A tobe radim to same...kamarad ano, ale odsud posud.

Promin, nepomuze ti to Cry

_________________
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31902
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11 2008, 23:13    Předmět: Citovat

Nejlepší je na tohle (a bohužel nejdražší a čas nejvíce žeroucí) osobní odběr/předání a prachy hezky z ručky do ručky. Všecko ostatní je o důvěře a její ztrátě.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdenoeddie666
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: čt prosinec 11 2008, 23:18    Předmět: Citovat

stepa: Uz aj moja mama mi povedala, ze som taky dobry az som blby. Vies ja radsej to poslem prvy, kvoli tomu aby som vedel vysku postovneho, ako by som mal pytat o korunu viac. Ale asi to budem robit tak, ze si stanovim vysku postovneho a kolko skutocne zaplatim na poste, to uz je moja vec, bohuzial inak sa to asi neda.
Návrat nahoru
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11 2008, 23:25    Předmět: Citovat

Z takovehle charity uz jsem vyleceny a rikam ti znova, DOJEDES NA TO(mozna jsem moc negativisticky)...ano dojdu nekomu do kramu neco koupit, kdyz to ma pres pul republiky a postovny/dobirka je stovka a poslat mu to ode me vyjde levneji, nebo udelat plosnak za cenu materialu, ale prachy predem. Postovne dle tarifu posty, podle bura zaokrouhluju. Nepocitam do toho material na baleni a muj cas, to je ta charita a ochota Wink

Alespon ses spalil a ne zase na tak horentni castce, ted si to budes pamatovat...vlastni prodelky totiz nejvic boli a nejlepe se pamatuji.

BTW nemel si to pres Aukro? Jestli jo, tak napis na Aukro tym, at se staraji.

_________________
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
zdenoeddie666
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: čt prosinec 11 2008, 23:39    Předmět: Citovat

njn mas pravdu.
Nebolo to cez aukro, tykalo sa to tych knih co som tu ponukal asi 2-3 mesiace dozadu, inzeraty som daval na viacej stranok, takisto som tam umiestnil aj ten text co je tu.
Clovek sa uci na vlastnych chybach, co uz.
Návrat nahoru
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6324
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11 2008, 23:41    Předmět: Citovat

parkrát jsem "obchodoval" přes EB a nikdy jsem neměl problém

poslední "obchod" byl prodej knížky (někde je o tom vlákno - už jsi nevzpomenu jméno uživatele - promiň). Prachy jsem dopředu neřeknul, nevěděl jsem co si mám za tu knížku říct (i když vím, že se dá ještě dnes sehnat nová - bohužel pro kupujícího se vydává jen jednou za dva roky a pak je hned vyprodaná). Nakonec mi na účtě přistála stokoruna (doufám, že se nepletu) a jsem spokojený, jelikož bych si o stokorunu neřeknul. Jsou tu (alespoň z mé zkušenosti) lidi poctiví.

Pavel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11 2008, 23:51    Předmět: Citovat

stepa napsal(a):
A je to tady...Jenys se mi trochu divil, ze si necham nejdriv poslat penize na ucet i pro cleny EB, nez neco poslu. Tohle je dukaz, ze cinim spravne. A tobe radim to same...kamarad ano, ale odsud posud.

Promin, nepomuze ti to Cry


Ahoj Stepo, ano divil jsem se ti, to je fakt. Tehdy jak jsi mi to psal, tak to došlo v pořádku, prachy poslal a bylo to přes pět set. Ale jednu chvíli jsem si na tebe vzpomněl. Když jsem mu poslal zprávu že jsem to odeslal, tak mi napsal že díky. Pak už nic, takže jsem nevěděl, zda to dostal a jestli poslal prachy. Chtěl jsem to na účet, prý nemá, takže to šlo na nějakou poštu na hranicích Čechy/Slovensko. Už jsem z toho byl trochu nervozní, že vůbec nevím jak to je. No nakonec to dopadlo dobře. Poslal zprávu a prašule byly na kontě. No příště se budu chovat jako Ty. Nejdřív prašule a potom to pošlu. Zatím se mi nestalo, že bych s někým měl problém, ale asi nesmím být takový dobrák Laughing

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
drabek06



Založen: May 27, 2006
Příspěvky: 1659
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12 2008, 0:15    Předmět: Citovat

Ja sem se setkal na Aukru s pani ktera me poslala danou vec postou driv nez mela ona penize na ucte a jeste me udelila komentar. Sem celkem cucel na jeji odvaznost Shocked Mno a pak se me stal i opak . . . Minulej rok touhle dobou sem tam drazil takovy zetony co daval T-mobile pri uzavreni smlouvy a pri nasbirani urcityho poctu a druhu za to byl mobil. To jedno plato sem prodaval za 20Kc Kup Ted a jeden z vice kupujicich si fungovani Aukra vylozil nejak spatne a chtel po me poslat ty zetony driv jak sem mel prachy na ucte a na to sem mu napsal ze mu to zaslu az se me pripisou penize na ucet. Mno to se i po nejaky dobe stalo, ale i tak sem dostal neutralni komentar ze sem to poslal pozde . . . Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Split



Založen: Dec 02, 2006
Příspěvky: 762
Bydliště: Komárno

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12 2008, 7:04    Předmět: Citovat

ja som iba raz mal taky obchod ale dotycny mi vtedy poslal displej a ja som mu az potom poslal peniaze...ale tam neslo o velku sumu okolo 50Sk..mne sa zatial najviac oplatila dobierka..aj ked som do ciech posielal osciloskop za 1300Sk osciloskop tam dorazil v poriadku akurat peniazom to trvalo mesiac dlhsie...dobierka sa mi zda byt ferova pre obe strany
_________________
Vsetko co sa da pokazit sa raz pokazi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12 2008, 9:37    Předmět: Citovat

Já jsem si loni objednávala z USA nějaké moduly s Alterou. Cena několik tisíc a oni mi je poslali dřív než jsem dala převést peníze. Při druhé objednávce už dělali, jako že čekají až peníze přijdou, ale z razítka pošty nakonec vyplynulo, že to opět poslali o dva dny dřív. Bylo to od takové malé firmičky, nejspíš dva zaměstnanci, podle jmen bráchové, podle komunikace tak 30 let Smile V USA jsou holt samí slušní lidé Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan_Ryger



Založen: Mar 02, 2005
Příspěvky: 1273
Bydliště: Bratislava, Petrzalka

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12 2008, 10:40    Předmět: Citovat

hehe, pani, teraz sa podrzte.
Panovi Martinakovi som posielal amaterske radia, cosi mi hovorilo, aby som to nerobil, ze za to nedostanem peniaze...
No pan Martinak zaplatil, takze vsetko je OK, akurat stalo sa to niekomu inemu.
Ja som to riesil formou dobierky, to znamena, ze clovek si to nemoze vyzdvihnut, pokial nezaplati.
To je celkom dobra poistka proti takymto pripadom.
Akurat je tu riziko, ze sa to vrati naspat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdenoeddie



Založen: Oct 31, 2007
Příspěvky: 2491
Bydliště: uz len Presov :)

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12 2008, 10:54    Předmět: Citovat

Ivan_Ryger napsal(a):
hehe, pani, teraz sa podrzte.
Panovi Martinakovi som posielal amaterske radia, cosi mi hovorilo, aby som to nerobil, ze za to nedostanem peniaze...
No pan Martinak zaplatil, takze vsetko je OK, akurat stalo sa to niekomu inemu.
Ja som to riesil formou dobierky, to znamena, ze clovek si to nemoze vyzdvihnut, pokial nezaplati.
To je celkom dobra poistka proti takymto pripadom.
Akurat je tu riziko, ze sa to vrati naspat.

ano jednalo sa o AMARO, a stale davam na vyber ci to chce dany clovek dobierkou alebo uhradi to na ucet. On mi napisal ze neni problem na ucet. A dalej uz to viete.
Mam kamarata v Nitre, az najblizsie pojdem k nemu, tak sa urcite v Kanianke zastavim, a chran Pan Boh jeho aj celu rodinu Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12335
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12 2008, 11:01    Předmět: Citovat

Pod jakým nickem zde vystupuje dotyčný ? To je třeba uvést !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jano2



Založen: Dec 28, 2006
Příspěvky: 1753
Bydliště: Orava,sever

PříspěvekZaslal: pá prosinec 12 2008, 11:16    Předmět: Citovat

No tak aj ja som ten zly?,Mam zasielku z TME už dva tyždne nezaplatenu.(860sk)Objednaval som,okrem ineho, NC145027,v ponuke maju FREESCALE,MOTOROLE,no mne prišli ON semi.,ktore nefunguju,tak som sa telefonicki pytal zastupcu pre Slovensko(velmi slušne jednal),doporučil mi čakat,no trapne sa citim,poradte čo mam robit,mam to zaplatit a čakat ,alebo jak na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund