Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

A je to!!!
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SIDTIM



Založen: Nov 23, 2006
Příspěvky: 1228
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 18:46    Předmět: A je to!!! Citovat

Diskuze kolem otázky pozitivní diskriminace je v p*deli.
Nechci budit prof. Patočku a ani vzpomínat na slavné události r. 1989.

Může mi však někdo vysvětlit, proč právě táhle doba, nazývaná demokratickou, je mnohem horší, než když jsme za bolševika ladili Svobodnou Evropu???
To se tady musí utvářet novodobí disidenti?

Proč chodíme do práce, máme firmu a platíme daně?
Už se vůbec nedivím, že to ODS projela.

JSOU HORŠÍ, JAK BOLŠEVICI!!!!


(a pokud mne už nebudete číst, jezdí mi před barákem tmavé auto s nečitelnou SPZ, shasnutými světly a hákovým modrým ptákem na přídi...(

*URVA, LIDÉ, BDĚTE....!!!!!

_________________
..a co shoří, nezhnije..!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas-Peca



Založen: May 06, 2007
Příspěvky: 4049
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 18:57    Předmět: Citovat

a já se slovy klasika ptám: KUR\/A KDO? Shocked Twisted Evil
To snad ani není možný, co se děje!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
SIDTIM



Založen: Nov 23, 2006
Příspěvky: 1228
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 19:14    Předmět: Citovat

Jj, to už není o rasismu, víme přece, co tu diskutované etnikum páchá.
Mne přepadli dvakrát, mobil peníze a zub v p*deli a policajti mi jen řekli,"to jste si udělal sám, my když něco napíšem tak to nahoře stejně zrušej".

Když tu Kocáb a Havel dávali žaloby za bolševika, byli mnohem úspěšnější jako my obrazek_cenzura, co vstáváme v 5:00, do 15:00 jsme v práci, přijdeme na parkoviště k čerstvě vybranému autu, zavoláte na PČR, řeknete, že jste viděli utíkat Brauna a oni vůbec nepřijedou!!!
Pak makáte do půlnoci a ráno reinkarnace a nanovo.

CO TO JE???

Už se jich bojíme víc, jak Rusů!

AŤmi někdo dá kázáni o demokracii a výdobytků listopadové revoluce.

Chodím do práce, podnikám, berňák mi dá 1000 procent pokuty za 15,80 z roku 1992, pak příjde na kontrolu sociálka, živnosťák,IBP,apod. a vždy minimálně litr flastr.

Pod oknem zastavují TAxi- Mercedesy a hnědí do nich nasedají a by je odvezli do jiné herny.

Je mi k blití. Puke

_________________
..a co shoří, nezhnije..!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19529
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 19:31    Předmět: Citovat

Lukas-Peca napsal(a):
a já se slovy klasika ptám: KUR\/A KDO? Shocked Twisted Evil

Klasik neklasik, odpovídám: KUR\/A JÁ!
To není cenzura a nemá to ani co dělat s tím, kolik z těch příspěvků bych byl ochotný podepsat.
Počet unikátních přístupů na Bastlírnu ale radši ani nehodlám počítat, vzrostl zřejmě tím, že jinde jsou diskuse na toto téma zablokované. Ostatně Google ji našel pětkrát už jako druhý odkaz při zadání celkem jinak neutrálních pojmenování menšinového etnika, při zadání hesla "Sibiř" už jako druhý (hned za Wikipedií). A načítání stránky Bastlírny se natáhlo na více, než půl minuty a to během osmi minut (722 anonymních uživatelů jsem v počítadle viděl, ale možná to nebylo nejvyšší číslo), než jsem se rozhodl vlákno vymazat.
Lidi, pište své názory poslancům, které jste volili, ať se konečně rozhýbou a dotáhnou související zákony do přijatelného stavu. Včetně vymahatelnosti jejich dodržování, ať se můžeme diskriminaci legálně bránit, aniž by nás někdo současně obviňoval z rasismu.
Jinak se s platnými zákony, jakkoli blbými, dostaneme do rozporu, který by pro Bastlírnu mohl být likvidační.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 19:39    Předmět: Citovat

Na soucasne demokraci je nejvice pozoruhodny fakt, ze muzete svobodne a bez nasledku zastavat a hlasat jakykoli oficialne schvaleny mainstreamovy nazor.

Jinak ale musite drzet hubu jeste dukladneji nez za komunistu. Cry Cry Cry

Ze pry cenzura byla zrusena...
- zadne radio ale neodvysila pisnicku, kterou nevydal oficialni label sponzorujici vysilani

- zadne noviny neotisknou clanek, ktery by sel proti zajmum majitelu novin (schvalne, najdete si komu patri firma NEWTON IT vlastnici vetsinu tisku u nas)

- Televize vysila pouze a jenom zpravy, ktere si prejou majitele televize.

A tak my vsichni vlastne zijeme v Matrixu, kde je nam servirovana pouze "realita" vyhovujici necim zajmum. Noviny i televize nam reknou co si mame myslet o iraku, radaru, mensinach, cemkoli. Vlastenec je najednou za fasistu, jakakoli nevyhovujici demonstrace v Praze je zakazana kvuli nejakemu obskurnimu zidovskemu svatku (kterych je v pripade potreby 342 v roku) a povinnosti normalniho bileho Cecha je drzet hubu, makat 12 hodin denne a pak 82% sveho vydelku odevzdat v podobe dani, odvodu, poplatku, pokut, penale a dalsich stinovych brani, aby bylo na davky pro barevne parazity a ksefty pro nase vladnouci a jejich rodiny do patnacteho kolena...

A Landa uz neni vlastenec ale nacek, protoze zpiva:

Řekni kde tak dlouho jsou, Pane, kdy už vyjedou.
Otče, proč tak dlouho spí, jezdci blaničtí?
Matko, popros už je čas, už se jede na doraz.
Prosím, Bože o zázrak, než nám fakt ujede vlak.
Není lid a není král, jenž by zemi zachoval
A tak Čechy v sekáči skoupí boháči.

V čem tkví peklo. V čem tkví ráj?
Kde je náš posvátný háj?

Mocně zpívá Vyšehrad, píseň kterou bys měl znát,
Kéž má sílu probudit, abys mohl držet štít.
Ona učí milovat, přesně ta tu musí hrát.
Píseň, která učí žít, naučí nás nebořit.
Kéž tu postavíme most, most se jménem Vzájemnost.
Světec kníže chrání zem, vlastním lidem znesvěcen.
V čem tkví peklo, v čem tkví ráj?
Brány se otevíraj.

REF:
Res publica - věc veřejná.
Jedna milá zem společná všem.
Res publica - všem lhostejná.
Tam je v módě házet kamenem.

Není vlídná lidstva tvář: sebestředný otrokář.
Nehledíme na nebe, staráme se o sebe.
Zubožená příroda, lacino to neprodá.
Pak se zase šikne Bůh, v nouzi věru věrný druh.
Jak nás ještě odrbat, vymýšlí nás hodný stát.
Není nutno však se bát, už nebude z čeho brát.

V čem tkví peklo, v čem tkví ráj?
Lidi tu zapomínaj.

REF:
Res publica - věc veřejná.
Jedna milá zem společná všem.
Res publica - věc lhostejná.
Tam je v módě házet kamenem.

Hádej v který skále spí rytíři blaničtí.
V který hoře lože maj, a kdy oře zařehtaj?
Hádej, kde se ukrývaj, hádej , kde leží ten kraj?
Kde tak dlouho můžou být, jak se dají probudit?
Nemá cenu teď si lhát, necháme je pochcípat.
Jó, není to růžové, neboť čeští mužové
činí peklo, chtějí ráj...
Blanické už nehladaj.
REF:
Res publica - věc veřejná.
Jedna milá zem společná všem.
Res publica - věc lhostejná.
Tam je v módě házet kamenem.

A ja bych nejradeji podepsal kazde slovo...

Ale index predposranosti v teto zemi dosahl vrcholu. Kdyz uz i moderatori nezavislych webu kazde slovo o c..nech mazou a cenzuruji. Jen tak... pro jistotu. Nebo snad pro strach ze 500 pristupu polozi blbe napsane PHPcko ?? to je tak argument na Novinky, ale hodi se. Kazdy se boji tou typickou cechackovskou predposranosti ze ktery mi je na bliti. A teto zemi znova vladnou synackove komunistickych aparatciku, jen misto cervene knizky mavaji ve vzduchu knizkou modrou. Jinak se ale nezmenilo NIC.

Kdyby dneska nekdo burcoval lidi tak, jako v listopadu 89, tak vetsina cechacku vylepi do prave poloviny okna modreho ptaka a US vlajku, do leve poloviny srp a kladivo a pak spokojene zalezou k parkum z Lidlu (Jen za 29,90 Mano, no nekup to), k pivu Lahvac za 5,50 a budou netrpelive cekat na dalsi dil Kundinace v ruzove zahrade a na 8 reklamnich prestavek...

Procestoval jsem pul planety, chlastal s rusy, zil v USA, byl v Afganistanu, rok jsem zil v Teheranu. Ale reknu to tady a na rovinu (i kdyz to stejne nekdo predposrany smaze a mne zabanuje).

Je mi na bliti z toho, ze patrim k tomuto predposranemu narodu, ktery si svuj smradek, teplicko a zlevneny hovna z Lidlu ceni vic, nez svou svobodu. Cesti narodni buditele i hosi od Zborova se obraceji v hrobe...


Naposledy upravil kevin_mitnick dne pá listopad 21 2008, 19:56, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIDTIM



Založen: Nov 23, 2006
Příspěvky: 1228
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 19:47    Předmět: Citovat

Hille, souhlasím s tebou.

Ale je mi smutno.
Takhle se asi cítili vojáci naši armády i prostí občané v r. 1938, když jsme museli postoupit pohraniční opevnění.
A mnohem dřív, když Koniáš vybíral české knihy.

Nemám z toho dobrý pocit. Tohle není o rasismu, odporu z barvy jiné kůže. A blbnutí pár mladíčků s kapucemi.
Tohle je o bezmoci, KŘIVDĚ slušným lidem, nespravedlnosti, aroganci ,prospěchářství.A....

Když jsem diktoval do protokolu jedno ze svých napadení-férovka-já byl sám, jich cca 15 a měli elektrický paralyzér a kaser, poradil mi policista, abych uváděl, že nejsem rasista, ale "mám jen špatnou zkušenost s určitou skupinou obyvatel".

Poradil mi dobře. Jinak bych za napadení mé osoby mohl jít sedět já sám.


Je skoro 20 let po plyšovém převratu. Osmičkový rok. Začíná krize.

Nechci být prorokem, ale... Evil or Very Mad

_________________
..a co shoří, nezhnije..!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIDTIM



Založen: Nov 23, 2006
Příspěvky: 1228
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 19:54    Předmět: Citovat

Cca 30 metrů od mýho baráku je restaurace, je tam cca 50-70 Rómů.
Řvou venku "bílý svině, pojdtě na smrt". Rozbíjejí láhve, střílejí petardy.

Volal jsem na PČR, tam to nikdo nebere.
Volal jsem na Městskou policii a tam mi řekli: "Když tam přijedeme, co tím vyřešíme? Pokud máte venku auto,tak si jej schovejte a raději shasněte."


Proboha, lidi, co se to děje? Tohle mi už opravdu připadá, jako okupace a rezignace v '38 roce!!!!!!!!!!!!!
Přeji si, aby to byl sen...

_________________
..a co shoří, nezhnije..!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 20:01    Předmět: Citovat

SIDTIM napsal(a):
Takhle se asi cítili vojáci naši armády i prostí občané v r. 1938, když jsme museli postoupit pohraniční opevnění.
A mnohem dřív, když Koniáš vybíral české knihy.


1938
--------------------------------------------------------------------------------
Nesmí spustit z očí silnici.
Prst na spouští, hlídá hranici.
Přesně tak, jak řekl velitel :
vyčkávat až přijde nepřítel.
Zbraně chladí v rukou víc než led,
potom přišel rozkaz nestřílet.

Pořádně to chlapy změní, když opouštěj opevnění.
Když se slavná vlajka smutně z žerdě spouští.
Polož zbraň! Odejdi pryč!
Hlavu si chraň! Odevzdej klíč!
Páteře se bortí - totiž muž sám sobě neodpouští.

Zlost a rozkousanej ret,
nahmatal krabičku cigaret.
Poprvé a na vždy už se vzdal.
Dneska na posledy rovně stál.

Pořádně to chlapy změní, když opouštěj opevnění.
Když se slavná vlajka smutně z žerdě spouští.
Polož zbraň! Odejdi pryč!
Hlavu si chraň! Odevzdej klíč!
Páteře se bortí - totiž muž sám sobě neodpouští.

Vypuštěn, jak fotbalovej míč,
odchází tak trapně z hranic pryč.
Pro slzy už skoro nevidí.
Habešanům marně závidí.
Nejde to skousnout, jen tak tiše stát,
bez náznaku obrany nechat se fackovat.

Pořádně to chlapy změní, když opouštěj opevnění.
Když se slavná vlajka smutně z žerdě spouští.
Polož zbraň! Odejdi pryč!
Hlavu si chraň! Odevzdej klíč!
Páteře se bortí - totiž muž sám sobě neodpouští.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SIDTIM



Založen: Nov 23, 2006
Příspěvky: 1228
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 20:08    Předmět: Citovat

Vy si možná děláte p*del, ale tady to houstne.
Přijíždějí další taxíky a z nich lezou v kožených bundách další vypasení nezaměstnaní.
Před chvílí tu někdo střílel. Nejsem jasnovidec, jestli z poplašňáku nebo revolveru. Ale těch ran bylo 6 a následoval hromadný smích. A další rozbíjení láhní.

Zkoušel jsem volat na MP, ale neberou už to ani tam.
Nechápu, co se děje a docela mi lepí.

_________________
..a co shoří, nezhnije..!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenoeddie



Založen: Oct 31, 2007
Příspěvky: 2491
Bydliště: uz len Presov :)

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 20:22    Předmět: Citovat

bude sranda................... skoda ze len pre ciernych
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 20:24    Předmět: Citovat

SIDTIM napsal(a):
Vy si možná děláte p*del, ale tady to houstne.
Přijíždějí další taxíky a z nich lezou v kožených bundách další vypasení nezaměstnaní.
Před chvílí tu někdo střílel. Nejsem jasnovidec, jestli z poplašňáku nebo revolveru. Ale těch ran bylo 6 a následoval hromadný smích. A další rozbíjení láhní.

Zkoušel jsem volat na MP, ale neberou už to ani tam.
Nechápu, co se děje a docela mi lepí.


Holt, jak by ti vysvetlila Dezomila nebo nas vrchni humaista, priprav se na srovnani majetkovych krivd. Vzdyt oni jsou romove (v prekladu z jejich jazyka rom = muz = clovek) a my jsme bile svine neboli gadzove. Takze je tvou svatou povinnosti vydat jim majetek, kterym se od nich lisis (treba PC nebo TV)...

Taky nevim co se deje. V ghettu kilometr od myho baraku to taky houstne. Vypada to skoro jako tam u vas. Asi se jeste vydam do te zimy venku a pruser-nepruser do tech dvou automatickych kulometnych dvojcat ovladanych laserovym perimetrem co jsem si nacerno dovez z Afganistanu a vlastnorucne upravil napaskuju misto svetlic a barvy ostrou munici. Rodinu si vyvrazdit nenecham...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenoeddie



Založen: Oct 31, 2007
Příspěvky: 2491
Bydliště: uz len Presov :)

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 20:27    Předmět: Citovat

hlasim sa za nabijaca, kde sa mam dostavit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 20:27    Předmět: Citovat

Heled, ja je mel za sousedy 4 mesice, do te doby jsem si nemyslel nic spatnyho, ale potom, co me vyhrozovali otravenim psa, rozmlacenim auta apod.. si myslim jedno :
dobry c.i.g.a.n mrtvy c.i.g.a.n
at tahnou treba do prdele, hlavne at zmizi.

Kdyz jsem volal na PČR, řekli mě ža pokud se nic nestane, nemůžou nic dělat.
P.S. druhej den jsem dostal 1000Kc a 2 body za prekoroceni rychlosti 32m pred ceduli konec obce (jel jsem 61km/h), taky se nic nestalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 20:32    Předmět: Citovat

Hill napsal(a):

Jinak se s platnými zákony, jakkoli blbými, dostaneme do rozporu, který by pro Bastlírnu mohl být likvidační.


Na jedne strane te chapu. Na strane druhe, pokud bych nekdy udelal to co ted ty, musel bych se v budoucnu holit se zavrenyma ocima. Protoze pohled do zrcadla by mne donutil blit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: pá listopad 21 2008, 20:33    Předmět: Citovat

dneska se spíš jak policajtům vyplatí volat televizi, byl jsem svědkem jak nepřizpůsobiví občané rozebírali železnou konstrukci, na zavolání, přijeli policajti a bavili se snimi jak s kámoši a pak nasedali do auta a nechávali je řádit v tom přijížděla TV noha a rázem byl zákrok jak z učebnice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund