Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rebricek suplikovych zasob
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zdenoeddie666
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 13:29    Předmět: Citovat

stepa napsal(a):
Ty mas asi hodne casu, kdyz to mas takhle vsechno v seznamu Laughing na PC ...u nekterych to bohuzel neni realne (viz ja).

ani nie, len este pred rokmi som si uvedomil, ze ked to budem priebezne robit ako sa mi to bude postupne rozsirovat tak vsetko budem stihat, ale ak to necham nakopit nakopu tak nemam sancu, keby som mal teraz vsetko pocitat a zapisovat tak asi zblbnem Smile
Návrat nahoru
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:21    Předmět: Citovat

Kdy se tu objeví žebříček toho, co kdo vychlastal?

Jinak skladování zásob už v době rychlých kamionů nefrčí, dnes je v módě produkce ve stylu just in time. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdenoeddie



Založen: Oct 31, 2007
Příspěvky: 2491
Bydliště: uz len Presov :)

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:26    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
Kdy se tu objeví žebříček toho, co kdo vychlastal?

Jinak skladování zásob už v době rychlých kamionů nefrčí, dnes je v módě produkce ve stylu just in time. Twisted Evil

pravidelne slivovicu, ak je moznost pravu domacu/moravsku

nj som staromodny, ale aj ta stara moda je na nieco dobra, ak si niekto nieco zmysli v sobotu vecer ze mu treba..................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:28    Předmět: Citovat

Crifodo napsal(a):
Kdy se tu objeví žebříček toho, co kdo vychlastal?

V jiné disciplíně bys bodovat nedokázal? Rolling Eyes Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenoeddie666
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:30    Předmět: Citovat

este som zabudol ze pred polhodinou som si doniesol dalsiu nejake tisicku tranzistorov Laughing Asi uz z toho zlbnem Laughing
Návrat nahoru
jandu



Založen: Feb 06, 2007
Příspěvky: 4509
Bydliště: vých.slovensko

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:31    Předmět: Citovat

bu2520 napsal(a):
ale zase když vidím dílnu, hned si udělám lepší obrázek o tom komu patří a lépe odhadnu jestli je praktik, nebo spíš teoretik což u příra těžko poznám, nebo ty to umíš Andreo? Smile


Ale "prdlajs" - prepáčte ten terminus-technikus - to vôbec o tom nevypovedá. Ja sem síce fotky nedám /od nasťahovania sa do vlastného RD som trikrát menil miesto a "konšteláciu", teraz idem robiť štvrtú. Dedil som starý rozmerný písací stôl, taký cca 2x3m a idem terajší vymeniť/, ale ak si "univerzálny" a naraz sa mi zomelie viac prípadov na opravu, tak mám stôl zaprataný až-až. Okrem toho poličky sa mi prehýbajú od opravených PC zdrojov a pod stolom sú tie "problémové" ktoré síce idú, ale nie správne.

To zdenoeddie: koho máš v civilnej ochrane? /tie krabičky na kondy/.

_________________
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:36    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
Crifodo napsal(a):
Kdy se tu objeví žebříček toho, co kdo vychlastal?

V jiné disciplíně bys bodovat nedokázal? Rolling Eyes Twisted Evil


Kdo říká, ty vopice, že chci v nějaké disciplíně bodovat? Twisted Evil
Byla to jen reakce na to, že za chvíli bude z bastlírny reality šou Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdenoeddie666
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:38    Předmět: Citovat

jandu napsal(a):

To zdenoeddie: koho máš v civilnej ochrane? /tie krabičky na kondy/.

ale nikoho, tie krabicky su este zo strednej, este ich mam raz tolko ale v inej krabici kde mam zase ine suciastky, to som oluskal jedneho profesora, najprv nechcel dat, tak mi dal 2, a potom tyzden chybal tak som mu to vybrakoval, som myslel ze dostanem zdrba, ale nic sa nedialo tak krabicky uz su asi 7 rokov moje Laughing
Návrat nahoru
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:46    Předmět: Citovat

jandu napsal(a):
bu2520 napsal(a):
ale zase když vidím dílnu, hned si udělám lepší obrázek o tom komu patří a lépe odhadnu jestli je praktik, nebo spíš teoretik což u příra těžko poznám, nebo ty to umíš Andreo? Smile


Ale "prdlajs" - prepáčte ten terminus-technikus - to vôbec o tom nevypovedá. Ja sem síce fotky nedám /od nasťahovania sa do vlastného RD som trikrát menil miesto a "konšteláciu", teraz idem robiť štvrtú. Dedil som starý rozmerný písací stôl, taký cca 2x3m a idem terajší vymeniť/, ale ak si "univerzálny" a naraz sa mi zomelie viac prípadov na opravu, tak mám stôl zaprataný až-až. Okrem toho poličky sa mi prehýbajú od opravených PC zdrojov a pod stolom sú tie "problémové" ktoré síce idú, ale nie správne.
/.

já nevím ale z vlastní zkušenosti jsem zažil u několika lidí že měli dílnu naklizenou a taky v ní nic moc nedělali sem tam vyměnili šňůru nebo půl roku stavěli zesilovač s nějakým TDAčkem a to byla jejich praxem kdežto u praktiků je bordel jak na kolečkách, proto že nemají čas neustále sešroubovávat přístroje , na které jim zrovna chybí součástky, nebo inspirace a ještě je úplně nechtějí shodit ze stolu. Ale to je jen moje pozorování, třeba jsou i mezi námi ti co přes neustálé vrtání se v elektronice mají pracoviště jak klícku a takovou dílnu bych rád viděl ,abych si vzal mustr a nápady jak na to
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenoeddie666
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:58    Předmět: Citovat

bu2520 napsal(a):

já nevím ale z vlastní zkušenosti jsem zažil u několika lidí že měli dílnu naklizenou a taky v ní nic moc nedělali sem tam vyměnili šňůru nebo půl roku stavěli zesilovač s nějakým TDAčkem a to byla jejich praxem kdežto u praktiků je bordel jak na kolečkách, proto že nemají čas neustále sešroubovávat přístroje , na které jim zrovna chybí součástky, nebo inspirace a ještě je úplně nechtějí shodit ze stolu. Ale to je jen moje pozorování, třeba jsou i mezi námi ti co přes neustálé vrtání se v elektronice mají pracoviště jak klícku a takovou dílnu bych rád viděl ,abych si vzal mustr a nápady jak na to

tak s tym musim len a len suhlasit, ja nemam cas upratat - skola, frajerka, brigada, praca kolo domu atd, co Vam budem hovorit no, ale uz ide zima tak by sa to malo zlepsit, ale az niekedy vo februari, kedze za chvilu su pisomky/skusky takze zase casu nebude.
K tym rozrobenym veciam, sam mam niekolko rozrobenych projektov, na ktorych treba nieco doladit (vid moj zdroj na skusanie elektroniek), alebo nieco mi tam chyba (napr. rieseny ekvalizer s elektronkami, pokial nebudem mat na com aspon zakladne vyselektovat elektronky, nemozem s tym robit nic), a potom nejake veci na opravu.
Ja ale hovorim, ze ten kto ma bordel a sa v nom vyzna, tak urcite uz len nieco tam robi, ten kto ma poriadok, tak mozno ide do tej dielne maximalne cez den otvorit okno, popripade zatopit/pustit radiator.
Raz som v nejakom casopise cital, ze zenske maju viacej zaujem o chlapov, ku ktorym ked pridu a vidia na stole napr. srubovak, tak si hned myslia ze je chlapec sikovny, maju o neho zaujem, ako o takeho ktory ma vzorne upratane a nic nerobi, andrea by sa mala k tomu vyjadrit Laughing
Návrat nahoru
jandu



Založen: Feb 06, 2007
Příspěvky: 4509
Bydliště: vých.slovensko

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 14:59    Předmět: Citovat

S tou úvahou samozrejme súhlasím. To ale chce ten stav vidieť v "prirodzenom" stave, nie na naaranžovanej fotke. Inak samozrejme máš pravdu - aj naaranžovaná fotka sa dá od prirodzenej rozpoznať. A mnohokrát stačí jedna veta ...... aby s kým máš česť. A to aj bez fotky.
_________________
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Andrea



Založen: Sep 07, 2007
Příspěvky: 9340

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 15:26    Předmět: Citovat

zdenoeddie666 napsal(a):
Raz som v nejakom casopise cital, ze zenske maju viacej zaujem o chlapov, ku ktorym ked pridu a vidia na stole napr. srubovak, tak si hned myslia ze je chlapec sikovny, maju o neho zaujem, ako o takeho ktory ma vzorne upratane a nic nerobi, andrea by sa mala k tomu vyjadrit Laughing

Co šroubovák, ale když na tom stole má nějaké ty inteligentní švábíky, wau a klidně jen naaranžované, ani jim nemusí rozumět, já už si s nima poradím i bez něj Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenoeddie



Založen: Oct 31, 2007
Příspěvky: 2491
Bydliště: uz len Presov :)

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 15:33    Předmět: Citovat

Andrea napsal(a):
zdenoeddie666 napsal(a):
Raz som v nejakom casopise cital, ze zenske maju viacej zaujem o chlapov, ku ktorym ked pridu a vidia na stole napr. srubovak, tak si hned myslia ze je chlapec sikovny, maju o neho zaujem, ako o takeho ktory ma vzorne upratane a nic nerobi, andrea by sa mala k tomu vyjadrit Laughing

Co šroubovák, ale když na tom stole má nějaké ty inteligentní švábíky, wau a klidně jen naaranžované, ani jim nemusí rozumět, já už si s nima poradím i bez něj Laughing Laughing

intelignetni svabik? myslis cip na platobnej karte? Laughing S tou si isto vacsina zien poradi bez nasej (chlapskej) pomoci Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33931
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 21:37    Předmět: Citovat

U mna je takmer vzdy na stole nieco rozobrate, na zemi ulozene veci cakajuce na opravu alebo opravene. Plus vselijake rozobrate veci, ktore cakaju na nejaku suciastku alebo (moju) ochotu to dokoncit Smile Ale raz za cas prijde moment, ked dam nieco na stol a nemam tam dost miesta - vtedy to upracem tak, ze potom tyzden tie veci hladam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jandu



Založen: Feb 06, 2007
Příspěvky: 4509
Bydliště: vých.slovensko

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 21:42    Předmět: Citovat

rnbw napsal(a):
U mna je takmer vzdy na stole nieco rozobrate, na zemi ulozene veci cakajuce na opravu alebo opravene. Plus vselijake rozobrate veci, ktore cakaju na nejaku suciastku alebo (moju) ochotu to dokoncit Smile Ale raz za cas prijde moment, ked dam nieco na stol a nemam tam dost miesta - vtedy to upracem tak, ze potom tyzden tie veci hladam Very Happy


Presne tak.

_________________
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund