Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Kvalita diskuse
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 11 2008, 23:54    Předmět: Citovat

Jan16 napsal(a):


"Nikdo tě tady nedrží, pokud nesouhlasíš s tím, jak funguje Bastlírna, tak SBOHEM a neotravuj." - tohle přesně svědčí o vaší aroganci, a pyšnosti, že to tu patří pouze Vám. Nemyslím si, že je tomu tak. V překladu:
"My tě tady nechcem, pokud se ti nelíbíme, jak tu šéfujeme, tak VYPADNI a už nás nes*"


Ano, byl jsem a jsem pyšný na Bastlírnu, arogantní na blbce, dovolil jsem si dvakrát odpovědět na Honzovu otázku místo jednou a navíc jsem byl takový hajzl, že jsem to už nevydržel a dal jsem mu BAN.

EDIT : Viz : http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=194121#194121


Určitě to tímto nekončí, ale pokud tyhle rozumbrady budu jako admin tolerovat, tak to tady bude za chvilku jak válečné pole.

Doufám, že už v Čelákovicích ladí proxy server Twisted Evil

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]


Naposledy upravil ZdenekHQ dne út listopad 18 2008, 19:42, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: út listopad 11 2008, 23:59    Předmět: Citovat

Nebylo to unahlene? Obrlajtnant dostal banan po buhvijak dlouhy dobe.
_________________
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 0:03    Předmět: Citovat

Aspoň trochu zchládne. Ono je velmi jednoduchý přijít na funkční fórum a začít se postupně navážet do jednotlivých lidí. Za neschopnost (viz Obřík) by BAN nikdy ode mě nedostal.
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19540
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 6:08    Předmět: Citovat

stepa napsal(a):
Nebylo to unahlene? Obrlajtnant dostal banan po buhvijak dlouhy dobe.

Leoš si také dřív ten BAN nevykoledoval. To mu hezkých pár příspěvků trvalo, než to ten plovák trpělivosti přepnul. Ale po tomto vláknu si říkám, jestli si ho vůbec zasloužil.
Na druhou stranu, byli tu s asi ročním odstupem po sobě dva borci, co si BAN vykoledovali každý do 4 hodin, protože slušnou odpověď ignorovali (v obou případech zřejmě přesahovala možnosti jejich chápání nebo nezapadla do jejich představ o tom, jak to jde) a zasírali fórum až několika nově založenými vlákny s týmž obsahem za minutu. Než to po nich pořád mazat, byl BAN jednodušší. Ten z Červených Janovic byl vůbec výživný...
Jinak k tomu nemám co dodat. Některé odpovědi jsou svou povahou testovací, jak se tazatel projeví. Obvykle se z toho rychle pozná, jestli má cenu se zabývat obšírnější odpovědí nebo tvorbou schémátka. Někdy třeba ne, ale zatím se tu snad nikdo kvůli tomu nepaprčil zrovna takhle.
Po kratším váhání souhlasím s BANem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 10:17    Předmět: Citovat

Já předpokládám, že se tady objeví z jiné IP, takže jenom obecný dodatek.

Každý uživatel je hráč víceméně sám za sebe. Prostor pro debatu a tolerance všemožných individuálních přístupů k debatě je tady podle mě více než dostatečná.

Pokud se někdo s někým pohádá, je to jeho věc a na jeho vlastní odpovědnost. Na druhou stranu admini a moderátoři mají odpovědnost za fórum jako takové a jejich úkolem je udržet běh fóra na nějaké přijatelné úrovni. Jelikož se naše stádečko stále rozrůstá, je to čím dál tím náročnější, a obtížnost ještě roste tím, jak někteří pilují rétoriku a zkouší, co ještě projde. Pokud se do toho přidá čas od času nějaký janek, co se rozhodne, že fórum bude fungovat podle něj a téměř všichni kolem jsou blbci a nafoukanci, už to začne být neúnosné a je potřeba zasáhnout. Nevýhodou je chybějící možnost jednání z očí do očí, asi by to potom bylo jednodušší (a tím nemyslím žádnou "bitku").

Každopádně určitě budu bránit skalní členy fóra před útoky nováčků, oni totiž někteří "skalní" mají tolik slušnosti, že to té "slovní pře" nejdou. To jsou ti, kteří si podobné nemístné poznámky skutečně nezaslouží a nechci, aby toto fórum bylo debatním kroužkem diletantů a "naštvaných Kondíků" .

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
_Jan16
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 15:05    Předmět: Citovat

Nic proti, ale rovnou sem to mohl dát opravit profesionálovi, protože ten na to výbavu má. Ale chce za to hromadu peněz, za které bych si raději koupil nový měřák, nebo něco nového do výbavy. Opravit to chci sám, třeba už jen z toho důvodu, že bych se při tom něčemu novému přiučil. (...)

"Já předpokládám, že se tady objeví z jiné IP" - správný předpoklad
"Doufám, že už v Čelákovicích ladí proxy server" - neboj, mě to netrvá dlouho.

"Některé odpovědi jsou svou povahou testovací, jak se tazatel projeví" - napište si tohle do pravidel (teda pokud to tam už není) a pak to takhle dělejte. Nejdříve někoho jen tak naštvat, abyste mu mohli dát ban? nechápu.

"jako admin" - já měl pocit, že ty jsi šéf, a né admin. Nebo šéf = admin?

"Ty levny zlutacky multiky" - na žlutou barvu si přišel jak? Ten měřák je už dost starý. Byl koupený před několika dost lety. Ne každý má na to kupovat si každý měsíc nový měřák. Jestli ty máš tolik peněz, tak to pak poklona.
Návrat nahoru
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 15:35    Předmět: Citovat

_Jan16 napsal(a):
"Ty levny zlutacky multiky" - na žlutou barvu si přišel jak? Ten měřák je už dost starý. Byl koupený před několika dost lety. Ne každý má na to kupovat si každý měsíc nový měřák. Jestli ty máš tolik peněz, tak to pak poklona.

Nauc se cist...pisu ti to ZNOVA! Kdybych myslel barvu multiku, tak napisu ZLUTY. Dal uz predpokladam netreba vysvetlovat. Nikde jsem se do tebe nenavazel kvuli cene, sam pouzivam levny veci, tak se sklidni.

_________________
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
_Jan16
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 15:39    Předmět: Citovat

Trochu jsem zhodnotil situaci, abych se měl za co stydět. začalo to tím, že jsem řekl, že se nemá cenu dívat na hodnosti uživatelů na foru. Dál jsem řekl, že počítání příspěvků je dobrá věc, že bych jí ponechal. Díále, že bych upravil názvy hodností, že se mi některé nelíbí. Co je na těhle 3 věcech tak špatného? Možná jsem přehnal, že jsem si do pusy vzal jako první hodnost team boss. Tady bych neviděl největší problém.
Tak jestli problémy vyvolal můj dotaz s měřákem?

S pozdravem ten, kdo vám tu strašně vadí.
Návrat nahoru
_Jan16
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 17:13    Předmět: Citovat

Soráč, myslel si to jinak. Ono když lezeš na net z mobilu, tak lecos člověk přehlídne.
Ale otázka i tak dává smysl. Já měl pocit, že žlutý, se nadává někomu jinému, ale nejsem rasista jako ty, i když je sám taky nemám moc v oblibě.
Návrat nahoru
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 17:20    Předmět: Citovat

_Jan16 napsal(a):
Soráč, myslel si to jinak. Ono když lezeš na net z mobilu, tak lecos člověk přehlídne.
Ale otázka i tak dává smysl. Já měl pocit, že žlutý, se nadává někomu jinému, ale nejsem rasista jako ty, i když je sám taky nemám moc v oblibě.

A ja blbec jsem se te jeste zastaval...jinak diky.

_________________
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19540
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 17:58    Předmět: Citovat

Zatím jsi tady ostatním nebyl tak užitečný, aby si před tebou sedli na zadel a nechali si líbit, že kecáš do věcí, které nemají s tvým problémem co dělat. Nota bene, když se ti snažili pomoci s řešením a zrovna sem nekoukl nikdo, kdo stejný problém měl a to řešení našel a ještě je ochotný se o zkušenost podělit (to se ostatně napoprvé a do měsíce nestává na žádném fóru). Děláš tajnosti s tím, cos už zjistil, to se pak blbě hledá další cesta. Většinou nepomůžou ani nové baterky ve věštecké kouli.

A ta poznámka o pravidlech ( http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=684 , ať se nezdržuješ hledáním, v bodu 8 je jasné, za co byl ten BAN) svědčí o tom, žes je velkoryse přeskočil. Tím sis vykoledoval další mínus - trvat na tom, že všichni ostatní jsou povinni ti pomoci a to bez keců, zatím, co ty nemusíš nic, ani přečíst pravidla, natož se jimi zabývat, nemusíš sdělovat, cos už zjistil, viz
citace:
Moji povinnosti NENI Vas informovat o tom, jestli jsem ten měřák už otevřel, nebo zdali ne...
to teda fakt nevím, co si o tom mám myslet.
Teď zase tady obviňuješ z rasismu
citace:
..., ale nejsem rasista jako ty
- do háje, to sis to "jako ty" nemohl odpustit? Kde bereš to sebevědomí, že jsi tak výlučný, abys mohl soudit? Kdes sehnal nějaký důvod tohle aspoň tvrdit? Chováš se tu k ostatním, jako by ti byli povinni sloužit a nezvednout přitom svůj pohled výše, než po okraj tvých ponožek. Na začátečníka pěkně přebujelé sebevědomí.
Že se nestydíš...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 19:00    Předmět: Citovat

_Jan16 napsal(a):

"jako admin" - já měl pocit, že ty jsi šéf, a né admin. Nebo šéf = admin?


Jak vidíš, není to tady s těmi nenáviděnými hodnostmi tak černobílý, jak to vidíš Ty na první pohled.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kondik



Založen: Dec 25, 2006
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 20:53    Předmět: Citovat

xxx

Naposledy upravil kondik dne st listopad 15 2017, 21:17, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajosek2



Založen: Feb 24, 2007
Příspěvky: 3995
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 21:32    Předmět: Citovat

Je to dost blbý,když někdo kdo přijde žádat o radu si nakonec těch rad neváží.Někdy ani nežádá,ale v podstatě říká:"Tak mne tu máte a raďte". Jsou tady podle mého názoru hodně zkušení odborníci,kteří umějí poradit,ale chce to trochu pokory.Je pravda,že někteří lidé mají vědomosti kombinované s vulgarismem,ale ten nastupuje většinou až po určitém nasrání.Jedna věc je ,ale naprosto nevyhnutelná a to je tým lidí,kteří to tady budou korigovat a na nás,kteří požadujeme rady je ,abychom respektovali moderátorovy rozhodnutí. Bohužel i když se nám někdy nelíbí. Nikdo nemůže čekat,že pokud se proflákne fakt chybějícího multimetru,osciloskopu nebo vědomostí,že se mu budou hrnout rady od lidí,kteří museli hóóódně investovat právě do těch měřidel a vědomostí.
Tak vážení tazatelé Exclamation Exclamation Exclamation NEBLBNĚTE Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31908
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 22:31    Předmět: Citovat

pajosek2 napsal(a):
...Tak vážení tazatelé Exclamation Exclamation Exclamation NEBLBNĚTE Exclamation Exclamation Exclamation

Tohle (vlastně i včetně té předcházející stati) by se mělo stát součástí přihlašovacího/registračního formuláře - a pro příspěvky do některých fór bych se přimluvil za povinnou registraci. Pokud to jde - udělat část fóra takovou "všelidovou" a bez omezení přístupnou, a některé opravdu odborné sekce omezit v přístupu - minimálně registrovaným, což není zase tak striktní omezení, aby to někoho diskriminovalo. Ale může to vést k vyšší míře zodpovědnosti za svůj projev...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund