Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

TV poplatky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8977
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: st listopad 05 2008, 17:44    Předmět: Citovat

Dopr... Evil or Very Mad CT uz me vazne ser.. to jim nestaci, ze toci samy picovi.. a vsichni jim na to musime prispivat? Ja na CT skoro nekoukam a stejne musim platit jak idiot. Nezduvodnovali nahodou kdysi, ze poplatky hradi usly zisk z reklamy, kterou nesmi davat? Ted uz reklamu sero. i na CT2, pozvolna pomalounku, zvykejte si ovce, za chlili vas odrem i o posledni halir.
Fakt uz nemam slov, co se v tom nasem state deje, kdejakej hajzl u moci hned vymysli zpusob jak co nejvic nekoho obrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
drabek06



Založen: May 27, 2006
Příspěvky: 1659
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: st listopad 05 2008, 18:17    Předmět: Citovat

Jn, pro ne je lepsi kdyz to nechaj tak jak to je a nakazou placeni za PC s netem. Budou z toho mit vic prachu nez kdyby udelali www stranky kde to bude placeny, na to by se jim vseci vyprdli. Hruza des tohle . . . A kdyby to melo bejt za kazdej PC s netem v domacnosti tak potes koste, by jsme se doma nedoplatili. A celkem by me zajimalo jak to chtej resit ve firmach kde je v kazdy mistnosti PC s netem . . .

For Forbidden: nejlepsi je ten porad jak vybiraj do jaky rodiny umistej toho psa. Jak tocej pobyt s tim psem v tech rodinach a tak. Neco tak trapnyho a uplne naho*no sem dlouho nevidel . . .


Naposledy upravil drabek06 dne st listopad 05 2008, 18:23, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maskot



Založen: Nov 19, 2004
Příspěvky: 1772
Bydliště: Wien

PříspěvekZaslal: st listopad 05 2008, 18:21    Předmět: Citovat

Jako napad odrit lidi to neni zas tak zle.Pro domaci je to jiste nemile,na druhou stranu by k tem poplatkum melo ale i neco pribyt.Pokud bych mel platit,tak bych mel moznost i koukat,tudiz co v TV to na netu a ve stejne kvalite,bez ohledu treba na uzity operacni system.Pokud to tak budou schopni udelat coz asi nehrozi viz portal slavne nekomercni TV,kdy funkcni relativne solidni web nahradili necim co se mi nechce ani pojmenovat.Slovy klasika vzuru k svetlym zitrkum Twisted Evil

Naposledy upravil Maskot dne st listopad 05 2008, 18:31, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drabek06



Založen: May 27, 2006
Příspěvky: 1659
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: st listopad 05 2008, 18:29    Předmět: Citovat

Ona stejnak neni CT1 ani CT2 na netu online, ne ? Nebo se pletu ? A na CT24 je uplny kulovy a o CT4 radsi nemluvit . . . Na tom odkazu co jsem sem umistil je i hlasovani zda platit ci neplatit za PC s netem a celkem me zarazilo ze sou lidi co odklikly ze ANO . . . Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
anonym






PříspěvekZaslal: st listopad 05 2008, 18:46    Předmět: Citovat

pokud někdo opravuje tv doma v dílně a platí jako soukr.osoba tak druhý poplatek platit nemusí i když má živnost na servis tv. Platit musí pouze když má provozovnu. Je to jasně formulováno v zákoně :paragraf 5 odst.5
Návrat nahoru
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 05 2008, 21:05    Předmět: Citovat

Sedí si tak v radě u kafe, nemají co dělat, protože mají vysokej plat a hodnou ženu a říkají si : "Co bysme ještě tak zdanili ? Vysíláme ho*no, zdaníme záchody" Další se přidá " No jo, ale do kanalizace mají připojenou určitě i koupelnu. Doplníme daň i na stočný" Třetí se přidá " No jo, ale na čem ty poplatky pak budou počítat, vždyť dneska už mají počítače. Musíme zdanit i počítače.... A říkáte, že se na počítači dá sledovat televize? No, tak ten poplatek musíme zdvojnásobit...."
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: st listopad 05 2008, 21:11    Předmět: Citovat

Jo, a ten humus, co vysílají digitálně v Brně na K25, tak to ať si strčí do prdele. Už jim ani nemůžu nadávat, už dávno jsem v české zk*rvovizi na black listu - oni mají raději ty, co jim píšou nadšené dopisy na odvysílaný 426. díl nějakého seriálu.

Sorry za neslušný výrazy. Nešlo to jinak.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: st listopad 05 2008, 21:42    Předmět: Citovat

Většinu těch věcí musela schválit RRTV a parlament, tedy instituce obsazené tak, jak si lidi ve volbách přáli. Myslím že kdyby za každým poslancem přišlo během půlroku 5000 lidí s ostrým protestem a výhrůžkou, že příště mu ve volbách naserou, něco by se změnilo.
To se ale nestane, běžný občan chodí do Lidlu a večer kouká se starou na ordinace a nemocnice a platí za to, že ho pumpne Janda, OSA a že J*neček bere 14. platy za to, že v TV š*ká T*ušlovou Twisted Evil
Máme +/- to, co jsme chtěli Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 05 2008, 21:57    Předmět: Citovat

Doufejme, že to neprojde, i když v našem absurdistánu ... Budou muset vyřešit řadu formálních problémů.

Například, jestliže chtějí postavit "vysílání" do internetu na roveň normálnímu vysílání, pak ať ČT prokáže, že má platnou licenci pro vysílání všude na světě, kde je připojení na Internet. Jinak je to pirátské vysílání.

Kromě toho, pokud si vzpomínám, to i naráží na dikci zákona, který specifikuje, co je to broadcastingové vysílání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SIDTIM



Založen: Nov 23, 2006
Příspěvky: 1228
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

PříspěvekZaslal: čt listopad 06 2008, 13:22    Předmět: Citovat

Erární kasa je prázdná, ba v mínusu.
Domnívám se, že vláda si platí expertní skupinu, která vymýšlí, za co by se ještě mělo platit. Modráci řvali před volbama, jak je nemorální platit daň z nemovitosti a z převodu. Bác, a už zdražili.

Když jsme se měli přiznat ke studním, tušil jsem kulišárnu.
Nikde jsem nic nehlásil, mám studnu podle soudního znalce starší, než byla vymezena v zákoně.
Přilezli úředníci, prý na udání.
Hodinu mudrovali, čuměli střídavě na díru v zemi a na posudek. Když jsem je vyhazoval, konstatovali, že jsme, soudní znalec i já, nějací moc chytří.
Nejchytřejší z úředníků byl místní šéf ODS, staví si teď 3. vilu, lítí letádlem, v Chorvatsku má jachtu, v Beskydech 2 penziony. Netají se dobrým kamarádstvím s Topolem...
Nikomu nic nezávidím, byl 15 let nezaměstnaný, a nikdy nedědil...

Ten asi studnu nemá...

_________________
..a co shoří, nezhnije..!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hejnicek



Založen: Jun 16, 2004
Příspěvky: 2095

PříspěvekZaslal: po listopad 10 2008, 20:25    Předmět: Citovat

Chtělo by to petici za zrušení ČT jako veřejnoprávní TV. Abych musel platit zbytečný poplatky kvůli předvolebním spotům, to opravdu nepotřebuji. Jediný co za to dostávám, když se na TV vyjímečně kouknu je, že otravnou reklamu nevrazí rovnou doprostřed pořadu. Na stále omílanou nutnost veřejné informovanosti občanů klidně stačí rozhlas. Ten má taky každej a v těžkých časech plnil svou funkci možná líp než TV. Ať si slavná ČT vysílá jako placený kanál na satelitu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: út listopad 11 2008, 22:48    Předmět: Citovat

Já mám pořád takovej divnej pocit, že je to jediná organizace, které já jsem ze zákona povinen DOŽIVOTNĚ odvádět desátky a oni mě za to naser(ou)vírují Evu a Vaška. No není to super kšeft ?
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 8:04    Předmět: Citovat

pche, takových je. Proč si myslíš, že máme den daňové svobody někdy před prázdninama? Kromě TV i rozhlas který se taky "hezky" vyvinul, nad obojím sedí OSA, která pomocí nich vyváří svoje mumie. Těm platíš i za prázdná DVD. Pak platíš zdravotní/sociální pojištění, v cz provedení vlastně letadlo. S nejistým koncem. Komerčním TV platíš skrze kupování zboží za reklamu kterou nechceš. Z daní platíš milion lehkoživků ve státní správě a ostudy typu zpěvačka ministerstva obrany. A tisíc jiných pijavic. Snad jediná relativně účinná metody je stát se jedním z těch parazitů ve státní správě nebo nějaké rozpočtovce a ten desátek kompenzovat tím, že vlastně z vybraných daní budeš žít. Ale je to celé magorie s nejistou budoucností.
Prostě, půl roku vyděláváme na stát. Jak to přitom ve státě vypadá, to vidí každý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4247
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: st listopad 12 2008, 10:09    Předmět: Citovat

někde jsem četl, že skutečné zdanění je 76procent, protože pokud si koupím rohlík tak než se dostane na pult , tak jsou samé daně , které se z něho platí a začíná t odaní z pozemku na kterém roste pšenice, nafta do traktoru, traktor, zemědělec, osivo a ještě ani nenamleli mouku a všichni platí daně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
makino



Založen: Apr 20, 2008
Příspěvky: 254

PříspěvekZaslal: čt listopad 13 2008, 9:09    Předmět: Citovat

Na Slovensku to s pokutami za nedoplatky za koncesie prebiehalo asi takto : Slovenský rozhlas predal pohľadávky za nedoplatky firme BSP Lawyer Partner, tí nelenili a na základe nedokonalého zákona začali ľuďom posielať pokuty.Ja som mal zaplatiť za údajný nedoplatok 40 Sk sumu 80000 Sk, pričom som žiadny nedoplatok nemal ale to ich nezaujímalo lebo vraj oni majú správne údaje od Slovenského rozhlasu.
Asi po mesiaci mi poslali dopis kde veľkodušne znižujú pokutu na 20000 Sk aby vraj znížili tvrdosť zákona. Potom vláda vydala generálny pardon a kto nedoplatky zaplatil ( ja 40 Sk ) mal to mať vybavené. Samozrejme pre BSP zákon neplatí a požadovali pokutu naďalej. Slov. rozhlas s nimi nakoniec vypovedal zmluvu a zdalo sa byť všetko vybavené. BSP ich však dali na súd ktorý SRo prehral, tak čakám na ďaľšiu ponuku od BSP, som zvedavý čo z toho bude v tejto " Krajine neobmedzených nemožností "! Eye crazy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.29 sekund