Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jaké máte zkušenosti s Spyware Terminátorem?
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 10:13    Předmět: Jaké máte zkušenosti s Spyware Terminátorem? Citovat

Mám ho v PC nainstalovaný víc jak půl roku a za tu dobu(každý den dělá test) nenašel nic. Když použiji AD Adware, ten vždy něco navvíc co tam nepatří najde, Spyboot také. Přemýšlím, jestli ho nemám odinstalovat, zbytečně zpomaluje PC a k ničemu není. Aktualizace dělám také často a n astavení je na maximum. Prosím, jaké s tím máte zkušenosti. Confused

Ještě jeden dotaz. Ségra má na PC tu spodní lištu start dvojnásobně širokou. V normální situaci, jde pomocí šipky stahnout na měnší, nebo zvětšit...ale u ní je nějak zafixovaná a nejde s ní nic udělat, maximálně jí přemístit do jiného místa, ale ne zúžit. Nevíte jak to napravit? Děkuji Wink

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DiGiCo



Založen: Jul 11, 2006
Příspěvky: 331
Bydliště: Trutnovsko

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 11:27    Předmět: Citovat

Jenys napsal(a):

Ještě jeden dotaz. Ségra má na PC tu spodní lištu start dvojnásobně širokou. V normální situaci, jde pomocí šipky stahnout na měnší, nebo zvětšit...ale u ní je nějak zafixovaná a nejde s ní nic udělat, maximálně jí přemístit do jiného místa, ale ne zúžit. Nevíte jak to napravit? Děkuji Wink


Zkoušel jsi kliknout pravým na lištu, zrušit označení u "Uzamknout hlavní panel" a pak s lištou manipulovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobecek



Založen: Jun 25, 2005
Příspěvky: 195
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 12:02    Předmět: Citovat

k liště: Nesmí být zaškrtnuté uzamknout hlavní panel, potom najeď na horní část lišty až se ti objeví šipky nahoru a dolů, drž levé tlačítko myši a stáhni ji dolů, potom ten panel zase raději uzamkni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tandel



Založen: Jan 01, 2008
Příspěvky: 1488

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 12:34    Předmět: Citovat

Bobecek napsal:
Nesmí být zaškrtnuté uzamknout hlavní panel, potom najeď na horní část lišty až se ti objeví šipky nahoru a dolů, drž levé tlačítko myši a stáhni ji dolů, potom ten panel zase raději uzamkni.

Kdyby to bylo tak jednoduché, jak píšeš, tak by se na neptalo už asi tisíc lidí na různých fórech na netu. Krapet to závisí taky na jiných věcech. Nejen na uzamčení panelu.

Nebo to napíšu jinak. Panel není uzamčený, najedeš na horní část lišty, objeví se šipky, držíš levé tlačítko, ale lišta nejde stáhnout dolů. Co teď? Opakuju, že panel není uzamčený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobecek



Založen: Jun 25, 2005
Příspěvky: 195
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 12:40    Předmět: Citovat

To nevím, u mě jsem si to vyzkoušel a šlo to! Mám Win XP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 13:19    Předmět: Citovat

tandel napsal(a):
Bobecek napsal:
Nesmí být zaškrtnuté uzamknout hlavní panel, potom najeď na horní část lišty až se ti objeví šipky nahoru a dolů, drž levé tlačítko myši a stáhni ji dolů, potom ten panel zase raději uzamkni.

Kdyby to bylo tak jednoduché, jak píšeš, tak by se na neptalo už asi tisíc lidí na různých fórech na netu. Krapet to závisí taky na jiných věcech. Nejen na uzamčení panelu.

Nebo to napíšu jinak. Panel není uzamčený, najedeš na horní část lišty, objeví se šipky, držíš levé tlačítko, ale lišta nejde stáhnout dolů. Co teď? Opakuju, že panel není uzamčený.


Tandel...to je právě ono, nejde to ani když není panel uzamčený. Ségra je kouzelník a vždy něco provede a ani neví jak to udělala. Včera jsem tam byl a to tu lištu měla na levé straně a také nevěděla... To nebyl problém, to jsem normálně přesunul a bylo, ale ten panel je dvakrát tak veliký a nejde a nejde Sad

Jinak také má XP Home Já to doma můžu nastavit jak chci a kdy chci, ale u ní to prostě nejde..teda zatím mě to nejde Smile

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 14:11    Předmět: Citovat

to Jenys: segra talent neni, jenom strka ruce kam nema...holt zenska Smile . Problem vyresis tak, ze chytnes za ty posuvniky pro vymezeni mista pro rychle spousteni, nebo na druhe strane pro prepinani klavesnice a podobne features a pretahnes to ze spodniho radku do toho horniho...potom normalne ten panel stahnes dolu, takhle ho dolu stahnout nemuzes, protoze tam mas ten posuvnik vymezujici vyse zminene oblasti. Blbe se to popisuje, snad to pochopis.

Kdyz jsem mel jeste XP, pouzival jsem panel rychleho sposteni po leve strane...je to prehlednejsi, nez dole vedle startu a vejde se toho tam vic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tandel



Založen: Jan 01, 2008
Příspěvky: 1488

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 15:14    Předmět: Citovat

To stepa:
Máš pravdu, znalec se hned pozná. Právě kvůli tomu bylo asi 900 z toho 1000 dotazů na různých fórech, jak jsem psal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bobecek



Založen: Jun 25, 2005
Příspěvky: 195
Bydliště: Olomoucko

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 15:49    Předmět: Citovat

To je fak, teď jsem to zkoušel, a funguje to, pokud je tam spuštěn panel snadné spouštění tak to nejde.Já ho tam neměl, proto to šlo.Pokud je vlastně roztažen v horním řádku, tak s tím posouvat nejde.Musí být tedy svisle, nikoliv vodorovně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stan3
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 18:35    Předmět: Citovat

V časopisu Chip 3/08 psali, že jsou s tímto programen potíže. Má prý rozporuplné výsledky a nějaké problémy. Bližší na www.forum.spywareterminator.com
Já používám Spybot a zatím jsem s ním docela spokojený.
Návrat nahoru
Hru



Založen: Nov 23, 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 19:16    Předmět: Citovat

S terminátorem nemám moc dobré skušenosti,používám live messenger službu se službou microsoftu - antivir,čištění disku,defragmentace a oprava registrů.
Co se týká lišty,taky jsem se párkrát s ní potýkal.Musíš odemknout panel-pravým tl.myši,pak ji skus chytit jako když měníš velikost okna,pokud se nezmenší,musíš si chyť šipky na panelu snadného spuštění a přetáhni ho k tl.start-na první pokus to nepůjde,chce to pevné nervy,můžeš skusit i druhý panel - s hodinama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 20:45    Předmět: Citovat

stepa napsal(a):
to Jenys: segra talent neni, jenom strka ruce kam nema...holt zenska Smile . Problem vyresis tak, ze chytnes za ty posuvniky pro vymezeni mista pro rychle spousteni, nebo na druhe strane pro prepinani klavesnice a podobne features a pretahnes to ze spodniho radku do toho horniho...potom normalne ten panel stahnes dolu, takhle ho dolu stahnout nemuzes, protoze tam mas ten posuvnik vymezujici vyse zminene oblasti. Blbe se to popisuje, snad to pochopis.

Kdyz jsem mel jeste XP, pouzival jsem panel rychleho sposteni po leve strane...je to prehlednejsi, nez dole vedle startu a vejde se toho tam vic.


Tak jsem si to zkoušel teď doma, jo něco to dělá, tak už jen to někdy zkusit u ségry. Takže díky Very Happy

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 17 2008, 20:53    Předmět: Citovat

Stan3 napsal(a):
V časopisu Chip 3/08 psali, že jsou s tímto programen potíže. Má prý rozporuplné výsledky a nějaké problémy. Bližší na www.forum.spywareterminator.com
Já používám Spybot a zatím jsem s ním docela spokojený.


Tak jsem se díval na ten tvůj odkaz, tak za prvé ač se to týká spyware terminátora, tak se tam zobrazí nějaká nabídka filmů a navíc v angličtině, takže z toho jsem se nic nedozvěděl.
Já používám už dlouho Ad Aware a s tím jsem také docela spokojenej. Myslel jsem si, že když použiji terminátora, bude vše v jednom a v pohodě a on nějak nefunguje. Asi ho úplně vyhodím. Jen jsem chtěl vědět, zda je to jen můj dojem, nebo je to šmejd a asi jak vidím, tak je to šmejd. I přesto díky za odpovědi. Wink

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tandel



Založen: Jan 01, 2008
Příspěvky: 1488

PříspěvekZaslal: út březen 18 2008, 6:14    Předmět: Citovat

tak se tam zobrazí nějaká nabídka filmů a navíc v angličtině, takže z toho jsem se nic nedozvěděl.

Správný odkaz je tento, tady se dovíš všechno http://forum.spywareterminator.com/Default.aspx?g=topics&f=14
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 18 2008, 20:57    Předmět: Citovat

tandel napsal(a):
tak se tam zobrazí nějaká nabídka filmů a navíc v angličtině, takže z toho jsem se nic nedozvěděl.

Správný odkaz je tento, tady se dovíš všechno http://forum.spywareterminator.com/Default.aspx?g=topics&f=14


Díky za adresu Smile ... jak tak na to koukám, tak když ho dám pryč, vůbec nic se nestane Smile

Zeptám se, jak je to s Kerio Firewall, dá se někde sehnat funkční a zadara? Má to vůbec cenu ho používat? Díky Surprised)

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund