Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Windows XP verzus Vista
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: pá duben 11 2008, 9:25    Předmět: Citovat

Tak jako byly Windows 95, Windows 98, Windows 98 SE, Millenia, Windows XP a Windows XP SP1 a SP2, tak pokračuje v duchu Billa velkého i Vista. Přirovnal bych je k přechodnému systému jako byly Millenia a počkal bych s novým OS na Windows 7 (nevím jak se to bude jmenovat).
Padání OS je pouze rukama uživatele a nevyladěním zázračného OS, který umí vše sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: pá duben 11 2008, 9:56    Předmět: Citovat

Pokud vím, tak distribuce XP brzy skončí, takže Bill prosazuje Vistu "brute force" a potají nakupuje akcie Linuxu.
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
NOHITS



Založen: Feb 10, 2006
Příspěvky: 190
Bydliště: Brno-jih

PříspěvekZaslal: so duben 19 2008, 7:36    Předmět: Citovat

Já sem si po začátku školního roku koupil notebook Acer Extensa5220 a nainstaloval jsem na něj XP Professional. S tímto OS notebook nejel špatně a byl jsem s tím spokojen. Po čase sem koupil 2x 1GB RAM místo dosavadní 512MB a řekl jsem si že bych mohl zkusit Visty. mám základní HDD 80GB rozdělený na 30 a 50GB. Zformátovala jsem tedy Cčko i když všude píšou že na visty je potřeba alespoň 40 GB. Instalace Vist mě překvapila, byla rychlejší jak u XP. Jakmile jsem visty nainstaloval , tak jsem pokračoval instalací vista SP1, který má jediný problém a to je ten , že se instaluje asi 80-90 minut. Až uplynula tato doba nainstaloval jsem ovladače od PC a další software a šel jsem testovat, zda-li je vista opravdu tak strašná, jak se o ní povídá.
Asi po 2 hodinách jsem se nestačil divit, Pc mě jelo rychleji než v XP a to jsem měl puštěný sidebar a vista aero se všemi efekty , některé možnosti byly dostupnější, ale jiné byly zase záludně skryté. zajímavé mě přišlo hodnocení systému kde jsem dosáhl hodnoty 3,3 , se kterou jsem vůbec nepočítal a nebýt slabé integrované grafiky, bylo by ještě větší.
Jako síťaře mě překvapilo vytváření bezdrátových sítí, které v XP bylo obtížné a muselo se nastavovat ručně, pokud jste neměli nainstalovanou nějakou utilitu. Nápověda je konečně propracovaná a nechybí ani grafické ukázky, pomocí kterých se dá přijít na to, jak daný problém vyřešit.
Takže podle mě není zas až tak vista špatná jak o ní všichni hovoří a určitě bych ji dal přednost při instalaci na nový výkonější systém.

A s tím co píše ve svém výše zmíněném příspěvku danyk
http://danyk.wz.cz/vista.html
nemůžu souhlasit, až na ty trial verze u předinstalovaných PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so duben 19 2008, 12:20    Předmět: Citovat

NOHITS napsal(a):
Já sem si po začátku školního roku koupil notebook Acer Extensa5220 a nainstaloval jsem na něj XP Professional. S tímto OS notebook nejel špatně a byl jsem s tím spokojen. Po čase sem koupil 2x 1GB RAM místo dosavadní 512MB a řekl jsem si že bych mohl zkusit Visty. mám základní HDD 80GB rozdělený na 30 a 50GB. Zformátovala jsem tedy Cčko i když všude píšou že na visty je potřeba alespoň 40 GB. Instalace Vist mě překvapila, byla rychlejší jak u XP. Jakmile jsem visty nainstaloval , tak jsem pokračoval instalací vista SP1, který má jediný problém a to je ten , že se instaluje asi 80-90 minut. Až uplynula tato doba nainstaloval jsem ovladače od PC a další software a šel jsem testovat, zda-li je vista opravdu tak strašná, jak se o ní povídá.
Asi po 2 hodinách jsem se nestačil divit, Pc mě jelo rychleji než v XP a to jsem měl puštěný sidebar a vista aero se všemi efekty , některé možnosti byly dostupnější, ale jiné byly zase záludně skryté. zajímavé mě přišlo hodnocení systému kde jsem dosáhl hodnoty 3,3 , se kterou jsem vůbec nepočítal a nebýt slabé integrované grafiky, bylo by ještě větší.
Jako síťaře mě překvapilo vytváření bezdrátových sítí, které v XP bylo obtížné a muselo se nastavovat ručně, pokud jste neměli nainstalovanou nějakou utilitu. Nápověda je konečně propracovaná a nechybí ani grafické ukázky, pomocí kterých se dá přijít na to, jak daný problém vyřešit.
Takže podle mě není zas až tak vista špatná jak o ní všichni hovoří a určitě bych ji dal přednost při instalaci na nový výkonější systém.

A s tím co píše ve svém výše zmíněném příspěvku danyk
http://danyk.wz.cz/vista.html
nemůžu souhlasit, až na ty trial verze u předinstalovaných PC.


Tak to jsem zvědav, jak dlouho ti bude stačit 30GB místa na disku, až začne disk bobtnat záplatami a aktualizacemi atp. Nuž, to vše prověří čas Wink

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kbulda



Založen: Oct 23, 2007
Příspěvky: 1525
Bydliště: u Mělníku

PříspěvekZaslal: so duben 19 2008, 17:49    Předmět: Citovat

To NOHITS
chvíli píšeš jako chlap a chvíli jako ženská.
Víc ale píšeš jako chlap, tak jseš asi chlap.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NOHITS



Založen: Feb 10, 2006
Příspěvky: 190
Bydliště: Brno-jih

PříspěvekZaslal: so duben 19 2008, 17:57    Předmět: Citovat

to kbulda:
Sory ... školní nemoc , proto píšu tak divně, děláme slohovky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: út duben 22 2008, 19:37    Předmět: Citovat

Neznámý autor:

Zase jsem udělal chybu. Bolí mě to u mého malého srdéčka. Pokorně se kláním před Systémem, který pouze suše oznamuje: "Program provedl neplatnou operaci a bude ukončen." Ach, ta bolest nad rozdělanou práci. Ach, ten smutek. Ale tak to musí být. Jsem smířený s osudem a šlapu blátivými uličkami ke zpovědi. Uživatelíčkové, žijící v blátivých slumech, vidí mé roucho novice a ustupují z cesty. "Sluha Pane Billa! Nepadavost jeho duši!" Pouze jeden stařík se drží v koutku. Mračí se. Že by Jablíčkář? Ale ne, inkvizice již dávno všechny Jablíčkáře upálila. "Chyboval jsem, Otče Pavle." "Spadl ti Systém, synu?" Katedrála je úžasná - ty obláčky při startu, ta krásná modrá okýnka, která jdou otevírat, zavírat, minimalizovat, maximalizovat... V okýnkách jsou maximalizované obrazy svatých: Svatý Jack, který pokorně čekal na start Windows a přitom umřel hlady, Svatý Tom, který tak dlouho načítal stránku z ww.mrkvosoft.com až se dostal do Extáze... "Co mi radíte, Otče? Jak mám zabránit Modré Smrti, která mne sužuje dnem i nocí?" "Pokání, modlitby, Reinstalace!" "Svatá Reinstalace? Znovu, Otče? Ušetřte nehodného syna nejhoršího!" "Víš, synu, že Bill pravil: jedině systém Windows míti budeš. Chceš snad odporovat Svaté Autoritě TechSupportu?!" "To bych si nikdy nedovolil!" "Tak dobře, synu. Desetkrát si zahraj Solitaire a patnáctkrát Miny a tvá duše bude očištěna. Již žádné pády!" Líbám prsten svatého může a jsem propuštěn do věčně zablácených ulic Města. Druhý den ráno mě vzbudila sousedka : "Modrá smrt, chlapče! Modrá smrt v mém domě? Co jsem provedla?" "Já jsem pouhý novic. Jděte do Katedrály TechSupportu, jedině přes Billa dojdete k osvícení." Poradil jsem ji to nejlepší dle mého vědomí a svědomí. "Slyšela jsem od baby kořenářky nějaké magické formule proti kleknutí Systému." "Jaképak?" to mě zajímalo. Sice byla černá magie - editace Svaté Registrační Databáze zakázána kněžími TechSupportu, vždy se našlo něco, co pomohlo. "No... když si pustíte třikrát Malování, dvakrát Notepad, a jedny Miny a u toho říkáte 'city moje proradné, Wokno dneska nespadne', tak se neobjevují Neplatné operace." Chtěl jsem jí oponovat, že jsou to babské pověry, ale radši jsem nic neřekl. Co kdyby na tom bylo něco pravdy? U Svatého Systému člověk nikdy neví. V tom zaklepal na dveře Zdeněk, kolega novic. "Zdar Bill. Zlikvidovali další sektu. Chceš se tam mrknout?" "Zdar Bill. Dobře brácho. Vyrazíme." Lůza jako vždy ustoupila při pohledu na naše roucha. Tentokrát se jich srotilo hodně. Slyšel jsem v zástupu nějaké hlasy: "Apokalypsa! Drak DOS přichází zpátky! Síly Příkazového Řádku se opět probouzejí!" Nevěděl jsem co je Příkazový Řádek, ale určitě to je něco hodně temného. Kolegovi Kamilovi, který se o něm zmínil v semináři, napařili celý měsíc klášterní vězení, přísnou askezi a zákaz hraní počítačových her. Blátivé stany, které lůza používala místo domku, byly vypáleny. Bill dal, Bill vzal. Sektáři zaplatili za svou herezi životem. Ale vtom jsem zahlédl uprostřed popela záblesk bílého světla. Kousíček papírů a na něm /usr/bin/perl hieroglyfy jsem si zapamatoval a papírek ihned zmačkal a polknul. Nějaká magie, určitě. Příští den jdu opět ke zpovědi. Musel jsem asi chybovat, neboť mě Modrá Smrt navštívila znovu. Znovu procházím davem k Chrámu. "Sluha Pana Billa! Nepadavost jeho duši!" Stařík, který se mračil, je nyní přívětivější. Stále zasmušilý, ale dívá se na mě, jako by na něco čekal "/usr/bin/perl" šeptám mu. "Takže ty taky..." na staříkově tváří rozkvetl úsměv. Vtom se přiblížili biřicové. Obrátil jsem svou pozornost znova na starého muže, ale ten zmizel jako by se do země propadl. "Chyboval jsem, Otče." "Snad jsi nepouštěl Internet Explorer, přehrávač MP3 a ICQ naráz, bezbillníku?!" "Nikoliv, Otce. Přesto mne ubohého navštívila Modrá smrt." "To není všechno, viď, synu!" pronikavé oči kněze našly nejistotu v mém pohledu. "Taky jsem... jsem..." "CO jsi, při Ovládacích panelech, CO?" "Taky jsem viděl... ale ne..." "Svěř se svému pastýři." "Ta... ta sekta,... včera" "Bajty jsou a v bajty se obrátili, synu." "Byl tam ... papírek... nechtěl jsem se na něj dívat, opravdu ne..." třásl jsem se po celém těle. "Co stalo na tom papírku? Zaklínám tě Instalací, Reinstalací a Zálohou..." "Stálo tam.... /usr/bin/perl..." Zorničky oči Otce Pavla se rozšířily. "Cože?!" "/usr/bin/perl, Otče."

Celá byla chladivá a nehostinná. Kat s devítiocasou kočkou byl v pohotovosti. Biskup a Otec Pavel stáli nade mnou. "Takový papírek jsi nikdy neviděl. Opakuj to po mne." "Takový papírek jsem nikdy neviděl." "Hmmm... to nezní dost přesvědčivě." namítl biskup, "devět ran!"
švih! "Windows gracias."
švih! "Windows gracias."
švih! "Windows gracias."
švih! "Windows gracias."
švih! "Windows gracias."
švih! "Windows gracias."
švih! "Windows gracias."
švih! "Windows gracias."
švih! "Windows gracias."
Po absolvování trestu jsem odešel, již zcela očištěn, k domovu. Začal jsem ale pochybovat. Ty stále pády? Musí tomu tak opravdu být? Pokud je Bill všemocný, proč jsou tu sekty? Co znamenala ta tajná šifra? Kdo byl ten stařík? "Hledáš, panáčku, hledáš? DOSova moudrost Příkazového Řádku je tu stále. Neotupena. Čistá." "Bez pryč, ty stará čarodějnice!" odsekávám. Jdu domů a tam jsem zjistil, že všechny mé wordové dokumenty mají přeházené formátování. Asi jsem zhřešil. Nebo ne? Červík pochybnosti hlodá a hlodá... Ráno se opět brodím davem "Nyní můžete bez obav počítač vypnout!" volají svíčkové baby své ozdravné litanie. Stařík je tu zas. "Dostal jsi výprask, chlapče?" "Co je Příkazový Řádek?" ptám se rychle . "Ach, tak ty víš i tohle! Tam se zadávají příkazy pro systém v čistě textové podobě, hochu. Při všech bitech a bajtech, on nám zraje pro Tuč..." Lomoz. Jízda. Rytíři řadu Velkého Excelu projeli náměstím. Stařík opět zmizel. Ach jo. V semináři se učíme Excelové tabulky. Neodvažuji se zeptat se kněze, ale bratr Mirek toho ví hodně. "Mírku, co je to 'čistý text'?" Mirek zbledl "Pouze text v MS Wordu je opravdu čistý, příteli." "Kterou verzi Wordu máš na myslí, bratře?" zeptal se Kamil, "Městem chodí zvěsti o Čistém Textu a Otevřených Formátech." Otevřené Formáty! Další kamínek do mozaiky. Ale jak s tím souvisí "Čistý text?" a "/usr/bin/perl" ? "Bill ví" odpověděl bych donedávna. Ale nyní mám pochybnosti. Je jen jediný Systém? Jediný Bill? Jediná Windows? "Chlapče, za mých mladých let to bylo všechno jednodušší. Žádná blyštivá Okna, pouze textové příkazy. Nepadalo to," lamentuje kořenářka. "Ale celá naše víra je založena na koncepci Pádu a Očištění!" odsekl jsem "Nebo... že by... Otevřené formáty?" "Je, chlapče, jak je to dávno co jsem toto slovo naposledy slyšela... Už nevím co znamená... odpusť sklerózu staré ženy, musím si asi koupit více operační paměti..." Stařík na trhu. Skrýval se v davu, ale jakmile mě uviděl, hned s jásotem přistoupil blíže. "Chlapče, při všech zdrojácich a debuggerech, tebe ještě nedostali? Stále žiješ?" "Ano, starý pane." "Systém nemusí padat. Přesněji řečeno, je tu původně od toho, aby programy nepadaly!" To bylo přesně opakem toho, co jsme brali v semináři. Rdím se až do krve. Takové rouhání! "Za chvíli tu budou strážní na obchůzce, takže ti dám jednu radu: následuj..." Vtom se ozval řev. Drak MS Office, domácí mazlíček Pana Billa, přeletěl nad Městem. Davu se zmocnil neklid, lidé začali zvedat ochranné amulety proti Jablíčkám. Stařec zmizel jako pára nad hrncem. V semináři jsem zjistil že je nás o jednoho méně. Bratr Mirek. Ten nejchytřejší. "Ten hříšník spustil regedit.exe. Pošpinil Registrační Databázi výplody svého chorého mozku. Na mučidlech se přiznal dokonce k tomu, že instaloval Nelegální software." "KOPÍROVAL SOFTWARE?" zeptali jsme se všichni jako jeden muž, Ó, Start Menu, ochraňuj nás. Biskup pokračoval: "...a byla u něho nalezena publikace o Disassemblingu a Crackingu." Libri prohibiti! Černá učení! Udělal jsem si na hrudi znamení Okna.

Probudil jsem se a všude velký shon. "Bude se upalovat!" oznámila mi sousedka "nějaký bezbillník se konečně setká s Věcnou Modrou Smrti!" Lůza v podhradí se sbíhala k Náměstí ovládacích panelů. "Odvolej své temné učení!" hřímal biskup. Kohopak to nevidím na hranici - vždyť je to tajemný stařík, který mi šuškal své moudrosti! "Neodvolám! Lidé, prohlédněte! Bill z vás tahá peníze! Při Céčku a Assembleru, při Perlu, X Window Systému a Shellu, nebuďte jako ovce!" Vtom mě zahlédl. V jeho očích jsem zahlédl jiskřičku účasti: "Všichni, kteří pochybuji, pochybuji právem! Nepoužívejte Word! Nepoužívejte uzavřené formáty dokumentu! Hledejte Tučňáka! Tucnakaaaaa" Planoucí oheň spálil tělo hříšníka. V hlavě mám spoustu otazníků. Budu pátrat. Budu skládat střípky a jednou snad všechno bude jinak. "Tfuj, kacíř!" odplivla si bába u hranice.

_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stevo59



Založen: Jun 16, 2007
Příspěvky: 469
Bydliště: pod Tatrami

PříspěvekZaslal: st duben 23 2008, 6:18    Předmět: Citovat

krásne a výstižné.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helios



Založen: Aug 08, 2007
Příspěvky: 2914
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

PříspěvekZaslal: st duben 23 2008, 7:26    Předmět: Citovat

Nemá to chybu, a pritom je to tak smutne pravdivé.
_________________
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Devo70



Založen: Dec 28, 2007
Příspěvky: 1290
Bydliště: Poprad

PříspěvekZaslal: st duben 23 2008, 10:07    Předmět: Citovat

Pekná poviedka Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PCmaniac99



Založen: Feb 07, 2008
Příspěvky: 785
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: čt duben 24 2008, 7:32    Předmět: Citovat

Včera mamině přišel novej noťas.... intel core duo 1,73Ghz 2GB RAM 160GB HDD s Vistou.... Vista je celkem ok jede relativně svižně asi jako XPcka na moji plečce.... problém je s internetem nepřišel sem na to jak se připojit.... mám od poskytovatele papír na kterým mám IP adresu, masku, bránu, DNS a náhradní DNS a wins a když tohle všechno v XPckach vyplnim inet mi jede... ve Viste sem to vsechno vyplnil a nic..... internet stale nejde... připojuju se přes kabel RJ45 kterej vede asi do routru pro nas barak dal na naši střechu a přes další střechu a dalsi router az k neakemu přístupovému bodu.... můžete mi poradit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PCmaniac99



Založen: Feb 07, 2008
Příspěvky: 785
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: čt duben 24 2008, 14:02    Předmět: Citovat

při diagnostice mi to píše že se nemůže připojit k DNS servru 1.1.1.1
tracert nefunguje ani nedokáže přeložit adresu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
byKiVi



Založen: Sep 02, 2007
Příspěvky: 76
Bydliště: Zvolen

PříspěvekZaslal: pá duben 25 2008, 8:09    Předmět: Citovat

Na routery moze byt nastavene filtrovanie MAC adries (notebook ma inu MAC adresu ako stary PC). Skus sa skontaktovat s poskytovateolom a prever to. Inak, ak by si chcel k internetu pripajat oboma (avsak nie naraz) a skutocne by boli filtrovane MAC adresy, tak sa ozvi Very Happy

Alebo mas tie XP tiez na tom NB, teda nie su to dve pocitace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6307
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: pá duben 25 2008, 14:45    Předmět: Citovat

spíš bych řekl, že firewallu vadí ta adresa 1.1.1.1, zkus ho vypnout....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4491
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: pá duben 25 2008, 21:35    Předmět: Citovat

Nevim nakolik to pomůže, ale DNS 1.1.1.1 máme v nastavené v práci. A nastavené je to od té doby, co nám zakázali přístup na internet. Když si zadám nějakou adresu, pak to vypíše, že server to nenašel. Podle infa od ajťáka, přepisovali pro každej jednotlivej počítač ty DNS adresy. Koukni se, kde jí máš takhle nastavenou a tam to uprav podle poskytovatele.
_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.23 sekund