Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

výroba plošného spoja
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Poradna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stanleyv



Založen: Jan 21, 2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 20:24    Předmět: Citovat

stepa napsal(a):
EDIT// V tom mem poslednim prispevku jsem ti psal acrobat, ale to je blbost...Reader staci(jak jsem psal vcera). Nechal jsem se unest prispevkem stanleyv.


Prominte panove, ze som sa Vam primotal do rozhovoru a prisiel na tu mozilu FF Very Happy .....A inak ja mam doma hodeny Adobe Acrobat, preto som to pisal, a nepouzil som slovko READER....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 20:35    Předmět: Citovat

to stanleyv: v pohode Very Happy , ale tohle resit pres Acrobat je jako jit s kanonem na vrabce. Navic, kdo ma legalni Acrobat Já nic, já muzikant
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stanleyv



Založen: Jan 21, 2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 20:43    Předmět: Citovat

To stepa: nj....ja vim ze v pohode, ale vies....zvyk je zvyk....inak co sa tyka tlace, je to vpodstate uplne jedno.....len ma zarazilo, ze to mal otvorene cez FF, preto som sa zamiesal.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 20:44    Předmět: Citovat

Zadny email si mi neposilal uz skoro mesic, tak prosimte nemlz. A driv sme tohle neresili.

Tak žádný mail jsem ti neposlal? A co je tohle?



Huggo.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Huggo.jpg
 Velikost:  34.5 kB
 Staženo:  52 krát


_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stanleyv



Založen: Jan 21, 2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 20:47    Předmět: Citovat

To Jenys: Mna by viac potesila tvoja odpoved, ci ti to us funguje ako ma, a ci to robi ako ma, ako sa tu teraz zacat handrkovat na jednom maily Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 20:54    Předmět: Citovat

Jaaaj mas pravdu. OMLOUVAM SE!!!! Koukal jsem nato v utery na fakulte(predtim, nez jsem ti napsal, jsem to hledal v emailech doma, ale ale jelikoz jsem je cetl ve schrance, uz se mi nestahli do postaka) a jediny co me omlouva je ta kocovina Friday . To jsem si zase nabehl.

Kazdopadne to otevri pres READER, ne pres nejake prohlizece. A tam asi nebudes mit primo tu ikonu, tak budes muset pres tu nabidku, jak jsem ti napsal...Tools-atd. A MUSI to chodit.


Naposledy upravil stepa dne čt březen 27 2008, 20:59, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 20:56    Předmět: Citovat

stepa napsal(a):
V pohode, nic se nedeje...jenom me to dostalo.
Jenys napsal(a):
Mohl bych říci, že po bitvě je každý generál....když mi teď píšeš jak jsi mi to vysvětlil a divíš se, že to otevírám v mozile, že jsi mi to neřekl už tehdy, když jsem ti poslal mail, kde je vidět okno mozily? Embarassed

Zadny email si mi neposilal uz skoro mesic, tak prosimte nemlz. A driv sme tohle neresili.

Celkem nechapu, proc mate jako primarni na otevirani PDF dokumentu nastaveny nejaky prohlizec, kdyz Adobe Reader NEMA ostrou verzi a je to free program...ostra verze muze byt max. Adobe Acrobat. Ono kdyz to oteviras v Acrobatu, tak to chce heslo na PDF mozna proto, protoze ho v tom muzes upravovat. Zkuste tam otevrit neco co vytvoris doma a melo by to jet bez problemu. Ale to uz nema nic spolecneho s nasim problemem a nema cenu Acrobat resit.

EDIT// V tom mem poslednim prispevku jsem ti psal acrobat, ale to je blbost...Reader staci(jak jsem psal vcera). Nechal jsem se unest prispevkem stanleyv.


Jinak jsem to zkusil otevřít přímo (omlouvám se v Readeru, ne v Acrobatu, špatně jsem to nazval) a problém je úplně stejný, takže to co tu píšete a divíte se že to mám ve FF, jsou úplně liché připomínky. Už asi vím v čem je problém. Používám CD KTE 2000 a tam je Měřič amplitudy a z toho jsem potřeboval ten DPS vyjmout a samostatně ho potom vytisknout či jinak upravit a jak jsem zjistil, je to uzamčené už na tom CD. Jediné co jde je označit text ale nedje nic víc, ani ukládat, prostě na to není oprávnění. Je to naspané ve vlastnostech k tomu PDF a to jsem našel až teď. Jestli to někdo umíte z toho časoipsu v PDF vyjmout, řekněte jak. Označit to prostě nejde.
Takže ty vaše rady byly sice dobré, ale ne pro mě a možná že díky tomu jsem vypadal asi jako že nic neumím a on je problém v uzamčeném dokumentu a proto i v práci to nešlo.

A jak jsi se mohl přesvědčit, tak jsem posílal 26.3 mail na huggo@post.cz, tak že nemlžím a chyba je někde u tebe, ode mě to odešlo a co bylo dál, nevím??

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 21:01    Předmět: Citovat

stanleyv napsal(a):
To Jenys: Mna by viac potesila tvoja odpoved, ci ti to us funguje ako ma, a ci to robi ako ma, ako sa tu teraz zacat handrkovat na jednom maily Smile

Ne nechodí to, jak jsem už psal stepovi. Musím to řešit tak,že to vytisknu přímo i s textem, což je škoda inkoustu,ale co mám dělat? Je to uzamčené a nejde s tím pracovat. jedině to zkusit přes printscreen, ale myslel jsem když jste tu psali že to jde vyjmout, že to zkusím a nejde to Cry

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 21:02    Předmět: Citovat

No jednu omluvu uz jsem ti napsal, evidentne to nestacilo, kdyz to pises znovu...tak nevim.

Kazdopadne zamceny dokument me nenapadl...mas pravdu, tim to je. Jaky to je KTE(rok, cislo, strana)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 21:09    Předmět: Citovat

Tady to mas, jeslti ti to staci...je to zvetseny na 200%, jak GIF, tak PNG, nebo jestli to budes chtit na 100%, pripadne jiny format, tak dej vedet.


KTE.gif
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  KTE.gif
 Velikost:  21.65 kB
 Staženo:  45 krát


KTE.png
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  KTE.png
 Velikost:  39.09 kB
 Staženo:  39 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stanleyv



Založen: Jan 21, 2007
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 21:10    Předmět: Citovat

Daj presne cislo a rok KTE-cka, skusim sa s tym pohrat ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 21:18    Předmět: Citovat

stepa napsal(a):
No jednu omluvu uz jsem ti napsal, evidentne to nestacilo, kdyz to pises znovu...tak nevim.

Kazdopadne zamceny dokument me nenapadl...mas pravdu, tim to je. Jaky to je KTE(rok, cislo, strana)?

Před malou chvílí jsem odpovídal do SZ na omluvu, to před tím jsem nestíhal a nereagoval tak rychle jak jso asi čekal a proto nedorozumění Surprised)

Kdybych použil tvá slova, když se podíváš do příspěvků nad tím, tak tam píšu KTE 2000, takže bych napsal "nauč se číst" Laughing , ale to nechci, přehlédne se každý. Je to na straně 20-23.

Já nějak dneska nestíhám reagovat a vlastně nedělám nic jiného že tu odepisuji.

Ale spíš jsem chtěl napsat něco jiného. Dneska jsem zkoušel udělat právě ten DPS z toho KTE, musel jsem to vytisknout i s kusem textu. Ale chci říct, že to jde vytisknout a dělat z normálního bílého papíru a dokonce tiskem od desky, což asi má být tiskem u desky. Použil jsem na ten papír olej a tí jsem ho zprůhlednil a aby byl spoj černý,přetiskl jsem to dvakrát a šlo to. Spoje mám hotové a jsou ucházející. Byl to první pokus a příště bych si s tím ještě trochu vyhrál a vylepšil to. V práci máme takovou orig osvěcovačku, to někde schrastil kolega a jsou uvnitř nějaké zářivkové trubice a jsou asi deset cm od skla na které se to položí a pak přes molitan přimáčkne víkem. Za tři minuty je to z toho obyč. papíru, jinak tak dvě min pauzák.
Tak jsem rád, že mám spoje Laughing

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 21:21    Předmět: Citovat

Laughing A kdyby ses ty naucil cist(to je komedie covece-hlavne ze si rozumime), tak jsem si to nasel a uz to mas vys DAVNO nahrane Wink

A omluva uz byla tady v tom threadu a pak si zase psal ze nemlzis, tak jsem poslal SZ Laughing


Naposledy upravil stepa dne čt březen 27 2008, 21:22, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenys



Založen: Feb 11, 2008
Příspěvky: 2120
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 21:22    Předmět: Citovat

stepa napsal(a):
Tady to mas, jeslti ti to staci...je to zvetseny na 200%, jak GIF, tak PNG, nebo jestli to budes chtit na 100%, pripadne jiny format, tak dej vedet.

Tý vole, teda promiň, ale já se s tím tady ser.. takovou dobu, trávím s tím děsného času a ty mi to sem dáš hned. No to mě pos..

No škoda, že už jsou ty spoje hotové Mad

Jak jsi to vyndal, přes ten printscreen??

_________________
Když něco nevíte...klidně se zeptejte Smile Co vás nezabije, to vás posílí Smile Jenys Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: čt březen 27 2008, 21:26    Předmět: Citovat

Kdyby si to napsal hned, ze ti to staci udelat a nechces se to ucit sam, mohl si to mit hotove vcera/predevcirem Smile

Jakej printscreen? Nato nehraju Wink , staci na to KPDF(ale jedu pod linuxem)...ve Woknech by nato mel stacit snad Foxit Reader(ale to nevim presne). Pulminuta prace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Poradna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.21 sekund