Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tak nám sebrali přídavky na dítě - trapný
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31873
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 23:29    Předmět: Citovat

K volbám už taky nepůjdu - protože moje volba by byla jedině stisknout/nestisknout spoušť. Potom, co jsem do té pixly vhodil hlas pro jistou stranu a její (i mým hlasem) zvolení VOLOVÉ pak během volebního období obrátili a začali prosazovat názory, proti kterým vedli celou předvolební kampaň... Jak říkám - dal bych jim na výběr - buď sud, nebo traverzu... Přitom až příliš dobře vím, že i kdybychom je odstranili všechny, odkudsi se vynoří desetinásobek dalších a budou nás oblbovat dál. Je to jak v tom citátu: "...vstanou noví bojovníci..." - akorát by se musel obměnit na "vstanou noví podvodníci". Sice jsem slyšel jednoho člověka tvrdit, že každá společnost má takovou vládu, jakou si zaslouží, ale takový svinstvo jsme si snad nezasloužili...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 23:54    Předmět: Citovat

To je u nás dnes těžké, nějak se ozývat. Je ještě historicky krátce po převratu a nikdo neví zcela jistě, jak tady nastolit kapitalistický blahobyt. A tak když se někdo ozve nesouhlasně s politikou současné vlády, je hned pasován na komunistu, v lepším případě na línou socku, rudooranžovou chátru a tak dále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hejnicek



Založen: Jun 16, 2004
Příspěvky: 2095

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 7:28    Předmět: Citovat

Hill napsal(a):
Hejnicek mezi jiným napsal(a):
.....protože k volbám nepůjdu vůbec. Je úplně jedno, kdo z tý svoloče tam bude. K volbám do senátu jsem nešel ani jednou.

Krásná ukázka: to se to pak nadává na "ty ostatní", jak to zčunili.
Pro mne senát taky nemusí existovat, ale, když už to, čo sa dá robiť, prošlo, tak volit chodím. Není mi jedno, v jaké zemi žiju. I kdyby můj hlas přivedl mezi poslance, senátory či obecní radu jediného člověka, který tam zvedne průměrný IQ o desetinu bodu, bylo by to dost.


Tak předně, nikomu nechci nadávat koho volil, to je jen jeho věc. To bych musel nadávat i své tchýni, která posledně volila Zelený a co se z nich vyklubalo - dvojka Bursík/Jacques. To si tchýně kvůli nim nezaslouží, je to hodná ženská. Nepůjdu k volbám proto, že je to výraz mého protestu proti tomu, jak tenhle stát ti nahoře plundrujou, vůbec je to nezajímá a když je potřeba ty díry ucpat, vysají to z občanů. Už nevím, jak to dát jinak najevo. Kdyby bylo koho volit, tý půlhodiny by mi vůbec nebylo líto, klidně bych si vzal dovolenou! Pokud by se rýsovala pořádná demonstrace asi bych se přidal, i když je Praha pěkně z ruky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vombat



Založen: Aug 18, 2005
Příspěvky: 747
Bydliště: Chrudimsko

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 9:36    Předmět: Citovat

To Ekkar: Každý dostane jen to, co si zaslouží. Tak jest psáno v moudrých knihách z dávných časů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Radix



Založen: Nov 14, 2006
Příspěvky: 2633

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 9:46    Předmět: Citovat

Copak to je za moudré knihy? Hned bych běžel do knihovny, jestli je tam nemají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 12:08    Předmět: Citovat

No asi se shodneme na tom, ze jiz Hillem drive zminena defenestrace by se mela znovu obnovit...ja bych to primo uzakonil. BTW nebylo by lepsi, kdyby tady byl system jako ve Svycarsku, kde se vsechno rozhoduje referendem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31873
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 12:17    Předmět: Citovat

Mně by se líbilo referendum soudruha Michaila Kalašnikova - jeho původní paragrafové znění AK-47 je už tak velmi účinné, nemluvě o novelizacích AK-45 nebo AK-74 (v ráži 5,45) Laughing Laughing Laughing
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 14:46    Předmět: Citovat

Jo, jsem za zavedeni institutu verejne prospesne sebevrazdy. Treba by se nasel dobrovolnik, ktery by chtel skoncovat se zivotem a zaroven se stat narodnim hrdinou.

Takovy clovek by se opasan par kily plasteliny ze Semtina vydal treba do budovy senatu a pak uprostred salu zakricel "ve jmenu Ceskeho naroda" a zmacknul tlacitko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31873
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 15:28    Předmět: Citovat

To by bylo pro ochranku moc jednoduchý ho zneškodnit, Kevine - opravdová vych*ávka je detonátor odjištěnej stiskem tlačítka, klidně i kódem (X-krát stisknout) - a teprve jeho PUŠTĚNÍM opravdu aktivovanej... Aspoň co já vím, takhle se ti mohamedánský pohani sichrujou proti včasnýmu zastřelení vojákama nebo agentama MOSSADu v Izraeli... Dokud to měli jen na zmáčknutí, včasná a dobře umístěná rána (třeba i lopatou...) znamenala záchranu okolí - tak to začali dělat na puštění předem stisknutýho spínače - a to je (bohužel pro židovskej stát) daleko spolehlivější...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jirka



Založen: Jul 01, 2005
Příspěvky: 2031
Bydliště: zbídačený kraj

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 21:44    Předmět: Citovat

Já bych řekl, že je vcelku jedno, koho si zvolíme. Stejně si ty obrazek_cenzura nahoře hrabou jen pro sebe, ať jsou z jakýkoliv partaje. A lidi maj za dojnou krávu, kterou musí co nejvíce vyždímat, momentálně jsou v kurzu "skryté daně" (DPH, poplatky ..).
_________________
*****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 22:22    Předmět: Citovat

No ono zvysit DPH na potraviny, leky, bydleni a vubec na to nejdulezitejsi o 4procenta je celoevropska rarita, zejmena ve srovnani prumernych platu. Holt jsu to obrazek_cenzura, ale bohuzel jedina volba jsou ty volby, nic jineho. Bohuzel !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1778

PříspěvekZaslal: pá leden 18 2008, 22:40    Předmět: Citovat

Pokud by volby mohli neco zmenit, uz davno by je zrusili...

Jenomze volebni system je nastaven tak, ze i kdyby prislo k urnam 10% volicu, budou volby platne. Takze mam na vyber, zda volit to panoptikum stale stejnych ksichtu co si uz pomalu 18 let jen mezi sebou meni zidle, nebo nejit volit vubec. Protoze pokud budu volit nekoho, kdo neproleze pres 5% nebo nepujdu volit, je to nastejno. Muj hlas se rozpocita, 0,4% dostane zlodej, 0,3% svine, 0,2% arcisvine a 0,1% uživatel ktere bych nevolil ani v gumovych rukavicich.

A pokud mam volit mezi Chorche bradavicnatym, Tupolankem, Buzikem a komunisty, budu volit radeji emigraci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 22 2008, 0:21    Předmět: Citovat

Při všem tom nadávání bychom si měli uvědomit jedno: máme tady v podstatě období prvotní akumulace kapitálu. Sice mírně deformované zahraničními investory, ale co se domácího kapitálu týče, platí to. Myslíte, že v 17. a 18. století to byl v Evropě pro takový plebs jako my nějaký med? Jenže tehdy se moc ozývat nemohl, vládnoucí vrstvy by si to s ním rázně vyříkaly.

A kdo a kde hledá na Zemi všeobecnou spravedlnost? To asi chtěli naši dobře známí klasikové ML, ale kam to vedlo? Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly. Náš současný systém je v zájmu ekonomické výkonnosti ve své podstatě nespravedlivý. Stejně tak, jako je matička příroda nespravedlivá, když někomu dá IQ 130 a jinému 85. Ale tahle nespravedlnost jde v ruku v ruce s nejsilnějším motorem společenské ekonomiky - s touhou po bohatství a moci. Není činu bez touhy. A tak, ti silnější a chytřejší se derou po zádech hloupých davů nahoru, k moci a k penězům. Každý z toho davu vzhlíží vzhůru a chce se vydrat, ale jen málo je vyvolených. A to je ten hybatel, ten motor, který nás žene vpřed! Zatím nikdo lepší nevynalezl.

A proto buďte rádi, že jste rádi. Nadávejte, kritizujte, buďte zpětnou vazbou a brzdou proti zvrhnutí se společenského řádu v novodobé otrokářství. Ale uvědomte si, že ve všem tom příšerném hemžení na Zemi jste mezi 15% vyvolených, kteří se mohou každý den najíst, obléct, obout, mají teplo a mají čas a prostředky na takové zbytečnosti, jako je bastlení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milan121



Založen: Dec 07, 2005
Příspěvky: 722

PříspěvekZaslal: út leden 22 2008, 1:31    Předmět: Citovat

Skromnost a ohleduplnost,to jsou dva faktory jež se lidstvu nedostává.Plně souhlasím že se všude plýtvá,můžeme si vzít jako vzorek zdravotnictví.Moc je nenavštěvuji,ale pár návštěv mi stačí k získání pohledu.Ano šetřit,vlastně ne šetřit ale hospodařit! a mít zodpovědnost a dokázat poukázat.Když chci mít jako doktor plat 80litrů tak musím taky dokázat říct jsi simulant,nebo jsi marod.Proč se veškerá zodpovědnost hází na toho pacienta,který ve většině případů ničemu nerozumí a je vystrašený co vlastně bude.Ale pravda jsou taky vykutálenci kteří toho využívají.
A z druhého soudku - ekologie,mám kamarádku která je do toho zažraná a já ji v tom obdivuji.Má vlastně pravdu.Někdo to dělat musí,Aspoň provokovat aby to těm znečisťovatelům jen tak neprocházelo.Jak zpívá Nohavica o tom Praotci Čechovi že byl chuj,že měl zajít dál abychom nemuseli topit.A vo tom to je.Ten hňup chce zvýšit daň na uhlí.A co mám dělat když u nás nic jiného na topení není?Mám předělávat topení na elektriku?na dřevo?plyn u nás není.Veškeré předělávaní mě bude stát tolik jak topivo na dva roky+to topivo.No obrazek_cenzura je to normální?jaké tržní hospodářství v tomto oboru,je přece jasný že topit musíme,je to společenský problém,tak se to musí řešit státně.Když dokáží brát daně tak ať dokáží i řešit tyto problémy a nenechávají to na hospodaření jednotlivých obcí,které na takové záležitosti ani nemají.Toto mě chlapi ale sere.
Ale jinak souhlasím s předchozím příspěvkem že šlechta je potřeba.Ale šlechta! ne mrzká lůza s tučnými konty jež hýbe světem.
Tak jsem se vykecal a jdu chrnět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hejnicek



Založen: Jun 16, 2004
Příspěvky: 2095

PříspěvekZaslal: ne únor 10 2008, 11:54    Předmět: Citovat

Včera jsem koukal na volbu prezidenta s otevřenou hubou. Taky trapný a hodně. Nejvíc mě rozesmálo, jak Paroubek mával tou rozmazanou fotkou ve slídě s důkazem komplotu poslanců z konkurenční strany. Asi jejich poslanci tomu zhroucenému vyhrožovali přímo smrtí, když nebude volit Klause. Jistá poslankyně zas dostala výhružnou SMS! Byla taky na zhroucení. No, nezávidím jim to zodpovědnou práci, které tolik obětují.
Je vidět, že pravda a láska konečně zvítězila nad lží a nenávistí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.22 sekund