Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tak nám sebrali přídavky na dítě - trapný
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hejnicek



Založen: Jun 16, 2004
Příspěvky: 2095

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 7:26    Předmět: Tak nám sebrali přídavky na dítě - trapný Citovat

Asi nás od 1.ledna bude víc. Tak už od státu za ty peníze, který mu cpu celýho půl roku, dostávám jen služby jeho politiků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31873
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 9:22    Předmět: Citovat

Co si pod tím pojmem "služby politiků" představuješ? Ještě nikdy mi žádnej z nich ničím neposloužil ani mi nepomohl - spíš naopak!!! Já osobně vidím jen, jak žerou, hrabou do kapsy, lžou o důležitých věcech, plkají o nesmyslech a lítají si za rekreací po světě za to, co my ostatní jim CELÝ rok cpeme - nějak jsem si nevšimnul, že bych daně platil jen půl roku... To, co se označuje jako "den daňové svobody" je stejně jeden velkej podvod, obzvlášť po zavedení výpočtu odvodů ze "superhrubé mzdy", zavedení regulačních poplatků ve zdravotnictví a zavedení nového způsobu výpočtu veškerých sociálních dávek - to už nebudu opravdu vydělávat na nic jiného, než na ty zku*vený darmožrouty - za ty 3,14čoviny, co za poslední roky vymysleli a odhlasovali, bych je nejradši všechny naučil plavat v Orlíku - mohli by si vybrat, jestli v sudu, nebo naostro s traverzou na zádech...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 10:23    Předmět: Citovat

Za svoje nemale dane platim cim dal tim rozsahlejsi statni aparat kdejakeho krypla politika a urednika. Jako podnikatel mam pokrk litani po uradech, vyplnovabi desitek formularu a buhvi jake buzerace. Protihodnotou se me dostava zvyseni dani (prijem jako darmozrouti v senatu nemam, takze vypocet mzdy ze superhrube mzdy a 15 procentni zdaneni se me netyka).
Statni urady si mysli, za jako mala firma napr. mame takovy aparat jako stat. A tudiz nas nesmyslene zakonne papirovani a formulare nezatezuji.
Priklad :
mesicne DPH - formular
mzdy - dva formulare na soc a zdrav - mesicne
vykazy pro CTU - neco mesicne, neco ctvrtletne, neco jde elektronicky neco ne.
dale xyz runych formularu, nahodne vyzadovanych ruznymy urady.
Vyrizeni zivnosti trvalo 2 mesice (VO od CTU, skoro 14dni, rejstrik, osvedceni, a co ja vic co vsechno, proste vyrizeno az za 2 mesice, pritom polovinu udaju si muzou urednici prevzit ze statniho informacniho systemu.)
A pak kdyz pocet uredniku kazdorocne roste, naroky politiku taktez (mzdy se prece musi zvysovat, pokud si maji zmrazit rust mezd tak to nejak vzdycky zapomenou ve snemovne projednat a pak je pozde ale zato pseudoreformu projednali v podsate ihned) NENI SE CEMU DIVIT, ZE OSKUBAT SE MUSI OBYCEJNY CLOVEK !!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
zdenoeddie



Založen: Oct 31, 2007
Příspěvky: 2491
Bydliště: uz len Presov :)

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 10:25    Předmět: Citovat

som zvedavy kedy sa tato novinka dokotula na SR.a tie k*rvy ciganske zase sa budu mat lepsie Exclamation Evil or Very Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hejnicek



Založen: Jun 16, 2004
Příspěvky: 2095

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 11:12    Předmět: Citovat

"Kupodivu" na http://www.mpsv.cz nemají diskuzní fórum. Jinde na webech běřných občanů a firem docela samozřejmost. Oni ví dobře proč. Chtěl jsem tam ze srandy napsat, že příští volby volím komunisty. I když to samozřejmě není pravda, protože k volbám nepůjdu vůbec. Je úplně jedno, kdo z tý svoloče tam bude. K volbám do senátu jsem nešel ani jednou. Jak je výše uvedeno - "darmožrouti".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 11:45    Předmět: Citovat

Vypadá to, že brzo skončí doba, kdy se u nás nepořádaly atentáty na politiky. Ony už někomu brzo ty nervy rupnou....
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6319
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 12:09    Předmět: Citovat

A ja jsem slibil manzelce, ze od prvniho se zacne pracovat na diteti. No, aspon mam zase vymluvu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milan121



Založen: Dec 07, 2005
Příspěvky: 722

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 13:13    Předmět: Citovat

Stačí když budeš platit.... on už se někdo najde
A tady mi došla jedna zajímavost http://www.literarky.cz/index.php?p=clanek&id=4836
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 18:02    Předmět: Citovat

Nikdy jsem přídavky na děti nebral a tak mám dilema - má mě to vadit nebo nema?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19531
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 20:32    Předmět: Citovat

RadekB trefně napsal(a):
.... pak, kdyz pocet uredniku kazdorocne roste, naroky politiku taktez (mzdy se prece musi zvysovat, pokud si maji zmrazit rust mezd, tak to nejak vzdycky zapomenou ve snemovne projednat a pak je pozde ale zato pseudoreformu projednali v podstate ihned) NENI SE CEMU DIVIT, ZE OSKUBAT SE MUSI OBYCEJNY CLOVEK !!!!!!!!!!

Děláme si to sami, lidi.
O té škrtformě se vědělo včas, snad jedině odbory spustily informační kampaň prostřednictvím svých organizací, ať se to dostane mezi lidi. Média totiž bez výjimky situaci zlehčovala a nejméně polovina důležitých informací neprošla na veřejnost jinak, než internetem a ojediněle něco tiskem, ale to je zase práce se čtením, že? Přitom tentokrát nešlo o práva zaměstnanců proti zaměstnavatelům. Šlo o peníze každého z nás, které bychom nemuseli platit, kdyby se napřed ucpaly díry, kterými z eráru utíkají. Pak by i reforma mohla pár let počkat a ještě vypadat úplně jinak. A o to skutečně šlo.
Jenže kdekdo z odborů vystoupil (dřív to byla charitativní organizace a dnes už ne, tak co tam, že?), přece nebude platit členský příspěvek, naprostá většina nečlenů to zabalila předem s tím, že nějaká demonstrace to nevyřeší a že sobotu si představují jinak. Členové se to snažili mezi lidi dostat, ale většinu ani nezajímalo, co ta reforma znamená, a jak na ni doplatí, jestli projde. Že si jako tam nahoře stejně odhlasují, co chtějí.
Tak se stalo, že na Václaváku se v červnu 2007 sešlo "jen" něco přes 30 tisíc demonstrantů (o kolik víc to bylo skutečně, těžko hádat, přece jen ne všechny se podařilo sečíst), z čehož média udělala událost rovnou trochu větší zahradní párty a v televizních záběrech se objevil častěji přihlížející předseda jedné strany a pár mladíků s vlajkami se srpem a kladivem, kteří se najednou vynořili z Opletalovky, nastoupili před kamery, a, když natáčení skončilo, zase stejně záhadně zmizeli...
Za takových podmínek se nemůžeme divit. Budeme nadávat na internetu a sedět doma na zadeli. Možná, kdyby nás tam bylo třikrát víc, nemusela škrtforma takhle rozkvést a její dopad nemusel být tak výrazný. Pár méně bolestivých variant existovalo. Třeba jsem ale jen příliš optimistický, třeba by i sto tisíc lidí bylo málo.
Ale věděli jsme, co se chystá (nebo to někdo nechtěl vědět?). Jistě, můžu dnes konstatovat, že ta demonstrace a dlouhá vyjednávání odborů s vládou předtím i potom byly k ničemu, že to byla ztráta času. To je jedno, příště do toho jdu zase. Třeba se to jednou ujme. No, a když ne, tak si aspoň nemusím vyčítat, že jsem nic ani nezkusil.
(Už tam toho moc není, ale v dokumentech se toho dá dohledat víc:
http://www.cmkos.cz/webmagazine/pictures.asp?idfg=38&idk=250&iid=250&itype=1&tot8x38=13&pgf8x38=0 )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 21:40    Předmět: Citovat

Hejnicek napsal(a):
"Kupodivu" na http://www.mpsv.cz nemají diskuzní fórum. Jinde na webech běřných občanů a firem docela samozřejmost. Oni ví dobře proč. Chtěl jsem tam ze srandy napsat, že příští volby volím komunisty. I když to samozřejmě není pravda, protože k volbám nepůjdu vůbec. Je úplně jedno, kdo z tý svoloče tam bude. K volbám do senátu jsem nešel ani jednou. Jak je výše uvedeno - "darmožrouti".

To je ale chyba nejit k volbam (nemyslim senatni - vime jak se "zridil" senat, nikdo me nepresvedci ze to neni dalsi zcela zbytecna, financne narocna instituce pro desitky dalsich darmoslapu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radix



Založen: Nov 14, 2006
Příspěvky: 2633

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 21:48    Předmět: Citovat

Tak poraď koho volit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19531
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 22:03    Předmět: Citovat

Hejnicek mezi jiným napsal(a):
.....protože k volbám nepůjdu vůbec. Je úplně jedno, kdo z tý svoloče tam bude. K volbám do senátu jsem nešel ani jednou.

Krásná ukázka: to se to pak nadává na "ty ostatní", jak to zčunili.
Pro mne senát taky nemusí existovat, ale, když už to, čo sa dá robiť, prošlo, tak volit chodím. Není mi jedno, v jaké zemi žiju. I kdyby můj hlas přivedl mezi poslance, senátory či obecní radu jediného člověka, který tam zvedne průměrný IQ o desetinu bodu, bylo by to dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skay



Založen: Feb 22, 2007
Příspěvky: 650
Bydliště: Tábor (jih)

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 22:16    Předmět: Citovat

Hill napsal(a):
Hejnicek mezi jiným napsal(a):
.....protože k volbám nepůjdu vůbec. Je úplně jedno, kdo z tý svoloče tam bude. K volbám do senátu jsem nešel ani jednou.

Krásná ukázka: to se to pak nadává na "ty ostatní", jak to zčunili.
Pro mne senát taky nemusí existovat, ale, když už to, čo sa dá robiť, prošlo, tak volit chodím. Není mi jedno, v jaké zemi žiju. I kdyby můj hlas přivedl mezi poslance, senátory či obecní radu jediného člověka, který tam zvedne průměrný IQ o desetinu bodu, bylo by to dost.


říkáš o desetinu ? to už je nad bod mrazu Very Happy myslim si že lidi už jsou unavený těma jejich kecama co stejně jak všichni víme nikam nevedou,volit taky nechodim,protože vim že žádná změna nenastane,sem jsen zvědavej jak tahle národní nespokojenost dopadne, BTW ta myšlenka s atentátem se mi docela zamlouvá, de vo to jakej obrazek_cenzura ho vystřídá,aby to nebylo ještě horší,proto nemá asi cenu dělat nic.Jak vidíš sme jim ukradený,zajímalo by mě jak se poli**áčům spí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: čt leden 17 2008, 22:21    Předmět: Citovat

Tak proc tady nadavate, kdyz volit nechodite? Pak ten narok stezovat si nemate, protoze je Vam zatezko investovat tu pulhodinu a jit hodit hlasovaci listek do urny. Ted cekam jak to schytam, a vymluvy typu stejne to nepomuze, kdyz pujdu volit si strcte za klobouk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund