Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

MEG
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HiGhLaNdEr



Založen: Mar 08, 2005
Příspěvky: 912
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: út červenec 24 2007, 17:21    Předmět: Citovat

prostě proud iontů vzduchu putuje od jedné elektrody k druhé, ionty se pohybujou a jak narazí na druhou elektrodu tak se vybijou, ale pohybujou se dál,.. takže to prostě a jednoduše elektrosataticky pohybuje vzduchem,.. a lítá to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út červenec 24 2007, 18:08    Předmět: Citovat

2 Hamos : jak jsi k tomu údaji přišel ? Je zcela zjevně divný. 78mW/kg by byla fantazie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roveride
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: út červenec 24 2007, 18:42    Předmět: Citovat

HiGhLaNdEr napsal(a):
prostě proud iontů vzduchu putuje od jedné elektrody k druhé, ionty se pohybujou a jak narazí na druhou elektrodu tak se vybijou, ale pohybujou se dál,.. takže to prostě a jednoduše elektrosataticky pohybuje vzduchem,.. a lítá to...


až na to že to funguje i ve vakuu kde asi moc iontů nebude Smile
Návrat nahoru
xyxa



Založen: May 18, 2006
Příspěvky: 86
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: út červenec 24 2007, 18:59    Předmět: k zamyšlení-reakce Citovat

Ten článek je Ok.(ať už je to nesmysl či pravda)
http://www.upramene.cz/energie/view.php?cisloclanku=2006032102 měli bychom si ho přečíst všichni ať víme jak se k sobě chovat-Tento veb jistě vznikl ve snaze o dobrou věc za to obdivuji zakladatele a má můj obdiv aniž by za to ode mne něco požadoval-mám tu pár diskuzí ve kterých se někdo povyšuje nad mou neznalostí a neochotou mi poradit protože za to nic nemá jen přihodí přiblblou poznámku což si myslím je v rozporu z těmito stránkami takže prosím ty co umí jen někoho odradit od toho co právě chce udělat ať jsou radši potichu a neukazují svou neznalost(blbost).Těmito pár řádky se nechci nikoho dotknout ani urazit jsem jen člověk který chce pohodu a klid pro všechny a fandím těm co chtějí něco dokázat (je jedno co)aniž by za to něco chtěli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: út červenec 24 2007, 19:07    Předmět: Citovat

A co Vesmírní lidé, taky je mám mít rád ?

BTW, lidé, naučte se oddělovat zrno od plev a informaci od diletantského matení a hysterické demagogie.

P.S.: nemáte někdo odkaz na to, co psali o volné energii v Blesku ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hamos



Založen: Feb 26, 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út červenec 24 2007, 23:36    Předmět: Citovat

sorrac .. melo to byt 78W/kg ., to by bylo hodne pekne

Navic pokud nekdo cetl odkaz na hw.cz , tak tam nekde zaznelo , ze vynalezce lifteru ma jeste ucinnejsi variantu , ktera vyuziva vzajemne fazove posunute proudy ( nevim zda tomu verit , protoze se sinusovym prubehem se lifteru nejak vznaset nechtelo , ale kdyz to tvrdi autor ? )

no a k tomu clanku o volne energii : tu spodni cast , kde se snazi vysvetlit , proc tu neni volna energie bych radsi ani necetl , jsou to pouhe spekulace , ale ten zacatek bych doporucil , nejedna se o zadne dedukce ale o soupis ruznych vynalezu s jmeny jejich vynalezcu.

Nicmene je tam zminka o dalsim zarizeni , ktere funguje mezi nami - tepelne cerpadlo (mimo jine tam tvrdi , ze lednicka ma ucinnost 300% , tak nevim no)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hamos



Založen: Feb 26, 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út červenec 24 2007, 23:58    Předmět: Citovat

roveride napsal(a):
HiGhLaNdEr napsal(a):
prostě proud iontů vzduchu putuje od jedné elektrody k druhé, ionty se pohybujou a jak narazí na druhou elektrodu tak se vybijou, ale pohybujou se dál,.. takže to prostě a jednoduše elektrosataticky pohybuje vzduchem,.. a lítá to...


až na to že to funguje i ve vakuu kde asi moc iontů nebude Smile


Mrkni sem : http://www.blazelabs.com/l-vacuum.asp

Pokud se ti to nechce prekladat , tak skoukni alespon ten graf.
Uplne dole je cervenym textem psano , ze pri snizenem tlaku se vyrazne snizila vztlakova sila a lifter neletal , pouze spomalene klesal (pokud tomu spravne rozumim a pokud ne , nekdo me rad opravi).
Takze lifter v absolutnim vakuu zdrejme neleta. Sam autor tvrdi: „Nevynalezli jsme vesmírný koráb, ale atmosférické letadlo“ navic ta ionizace vzduchu zni docela logicky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červenec 25 2007, 0:04    Předmět: Citovat

Prolétl jsem to jen namátkou, ale myslím, že to byl přehled "vynálezců" , o které si slušný vědec neotře ani botu. Když prozkoumám patentové spisy, najdu tam podobných pitomostí dostatek a odůvodním cokoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hamos



Založen: Feb 26, 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st červenec 25 2007, 12:18    Předmět: Citovat

Sendyx napsal(a):
Prolétl jsem to jen namátkou, ale myslím, že to byl přehled "vynálezců" , o které si slušný vědec neotře ani botu. Když prozkoumám patentové spisy, najdu tam podobných pitomostí dostatek a odůvodním cokoliv.


Tak ted nevim , co tim chtel basnik rict.
za a Nevim , proc by slusny vedec cetl "telefonni seznam".
a za b Jakym pravem oznacujes neci vynalezy za pitomosti , rad bych videl , cos vymyslel ty.

Zase na druhou stranu kdo nic nedela nic nepokazi , kecat je jednodussi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červenec 25 2007, 12:36    Předmět: Citovat

Až uděláš aspoň 10% toho, co jsem dokázal já, můžeš kecat. Zatím jsi tady ze sebe udělal vola s trolejí a vesele pokračuješ. Nic ve zlém.

Doporučuji, abys když máš rád jisté literární "prameny" a zdroje informací si je taky konfrontoval s jinými prameny a zdroji, když se shlédneš v Jitru kouzelníků, nauč se základy fyziky a přečti Soumrak kouzelníků, až budeš studovat práce těch vědců a "vědců" v odkazu, tak si sežeň publikaci tuším "Klamy a šalby nevědy" atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hamos



Založen: Feb 26, 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st červenec 25 2007, 14:15    Předmět: Citovat

Od tebe se clovek nikdy nedocka odpovedi ,ze ?

Skus vypustit slovo zaklady , uz ho tu bylo dost , kazdy nemusi zacinat tam kde jsi ty skoncil.

A navic tohle je forum o MEGu potazmo volne energi , takze jestli nemas k tematu nic jineho , nez ze te to nezajima , tak bez jinam , tady je to pro ty , kteri se o temadu chteji neco dovedet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajosek2



Založen: Feb 24, 2007
Příspěvky: 3995
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st červenec 25 2007, 16:47    Předmět: Citovat

Sendyx napsal(a):
Až uděláš aspoň 10% toho, co jsem dokázal já, můžeš kecat. Zatím jsi tady ze sebe udělal vola s trolejí a vesele pokračuješ. Nic ve zlém.

Doporučuji, abys když máš rád jisté literární "prameny" a zdroje informací si je taky konfrontoval s jinými prameny a zdroji, když se shlédneš v Jitru kouzelníků, nauč se základy fyziky a přečti Soumrak kouzelníků, až budeš studovat práce těch vědců a "vědců" v odkazu, tak si sežeň publikaci tuším "Klamy a šalby nevědy" atd.
Tos přehnal,už zase. Proč pořád někoho napadáš.Nic mi do toho není,ale prosím Tě co jsi dokázal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červenec 25 2007, 16:53    Předmět: Citovat

Zjisti si to... jak správně píše h., tohle je fórum o MEGu a MEGorech. Very Happy

Jinak musím pochválit h. za odkaz na test lifteru ve vakuu, tenhle odkaz nepřímo dosvědčuje, jak lifter funguje.


Naposledy upravil Sendyx dne st červenec 25 2007, 17:30, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajosek2



Založen: Feb 24, 2007
Příspěvky: 3995
Bydliště: Zlínsko

PříspěvekZaslal: st červenec 25 2007, 17:19    Předmět: Citovat

Takovou odpověď jsem čekal. Víš poznal jsem už dost lidí,ať to byly obyčejní dělníci nebo profesoři ,naučil jsem se jednu věc a to je,že člověk který opravdu v životě něco dokázal,ten o tom nemluví.Bývají to skromní lidé,kteří se nepotřebují zvyditelňovat.Naproti tomu Ti břídilové tvrdí,že až dokážeš to co já,tak můžeš kecat.Můj otec má na to moudré pořekadlo"HUBOU se DÁ POSTAVIT I PANELÁK PŘES NOC. Tak přestaň blbnout a pokud máš radu jak postavit ten MEG poraď pokud ne tak se uč od ostatních.Dal jsem tady toto téma protože mne to zajímá a ne aby se tu lidi napadaly.

Díky za pochopení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sendyx



Založen: Jun 05, 2005
Příspěvky: 12332
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st červenec 25 2007, 17:44    Předmět: Citovat

Čili si diskusi představuješ tak, že každý, kdo nesouhlasí s tvým názorem, že je možné MEG postavit, by měl táhnout do pryč.

Ano, jsem kacíř, mám zvrácené názory, navíc žeru malé děti a trhám zastáncům MEGu, jehovistům a obchodníkům s různou veteší křidélka.
Tohle by tě mělo rozběsnit natolik, abys šel do sebe a co nevidět něco s tím MEGem udělal. Tím míním - teoreticky na základě současných poznatků fyziky dokaž možnost jeho funkce, nebo vyvrať jeho nefunkčnost, nebo předveď funkční vzorek. Budu rád, když mne naučíš stavět MEG s účinností aspoň 200%, pak srazím paty a pojedu ti vyjednat nobelovku.

BTW, nebyl jsi vyhnán s tímto tématem loni ze dvou jiných serverů ?


Naposledy upravil Sendyx dne st červenec 25 2007, 17:56, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Svářečky, UPS, nabíječe, měniče, zdroje, trafa a další Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.20 sekund