Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Receiver
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Audiotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 15:31    Předmět: Citovat

Azuritko napsal(a):
Niekto mi odporučil tieto LOGITECH že ich počul že hraju skvele a maju dobry basak tak zaradujem medzi ostatne a pre mna na prve miesto. Čo si myslíte vy Wink


hele chlape...motas dohromady 2.1 system a 5.1 system...co vlastne chces? Very Happy

btw za ty prachy jeste aby dobre nehraly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Azuritko



Založen: Jul 02, 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 15:41    Předmět: Citovat

No či bude 5.1 alebo 2.1 mi je jedno. Ide mi o kvalitu zvuku nie o priestorovosť
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hop377



Založen: Jun 19, 2004
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 16:07    Předmět: Citovat

Ked ti ide o kvalitu, tak lovis v zlych vodach.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 16:35    Předmět: Citovat

Kdyz ti jde o kvalitu tak za 4 litry se daji koupit solidni sloupy! a ne takovyhle plastovy chrastitka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Azuritko



Založen: Jul 02, 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 17:29    Předmět: Citovat

Takže do 5000SK môžem mať lepšie repro s lepšimi basami? Treba mi napísať nejaky konkrétny produkt a chcem to ku PC tak aby som nemusel nič zase dokupovať alebo to prerabať na PC lebo to by som zase posr... Smile Ked vlastne nad tým uvažujem čo vlastne presne chcem tak nech sa steny trasú ked budem počúvať ako to bolo aj s tým blaupunktom pokial mi to išlo. Ak to dosiahnem s tými logitechmi a nie je nič výkonnejšie tak mi to stačí asi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31880
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 18:07    Předmět: Citovat

DO PR....kenný vohrady... musím se mírnit, abych nebyl odfiltrovanej... Laughing Laughing Laughing

Azuritko, kolik je Ti let? Podívej se třeba sem: www.dexon.cz a potom se ptej, jestli existuje "niečo výkonnejšie"!!!
To jsi ještě v 1. třídě, že neumíš najít internetové stránky s nabídkou zesilovačů od výkonů takřka komorních, teda něco jako 5.1 výkon 5x 15W + 1x 25W až po (bláznivé) "parostroje" s výkony mnoha SET Wattů na kanál pro ozvučování velkých ploch a prostor?
Vezmi za mouse přítele Gooogla nebo jeho uja YAHOOOOa a zadej si do některého z nich "repro 5.1" nebo "repro 2.1" a odpal to - nebudeš chápat z té záplavy odkazů, které se na Tebe vyvalí.
Pro Tebe ( a všecky Tobě podobné) ale bude opravdu úplně nejjednodušší, když se sebereš, popadneš do ruky velké kladivo, rozbiješ jím prasátko, vezmeš své naškudlené volně směnitelné korunky a navštívíš s nimi nějakou prodejnu počítačové bižuterie a příslušenství a necháš si od nich předvést, co jejich zboží umí. Kup si to i s reproduktory, nebudeš litovat - oni vědí, co se k čemu hodí a poradí Ti. Alespoň ti seriózní. Nezapoměň si s sebou vzít na papírku napsaný typ zvukové karty, kterou máš ve svém kompu, aby koupené bylo s ní kompatibilní (někdy se to hádá - ale opravdu jen málo kdy) - a budeš mít po starostech. Budeš mít na všecko záruku, co se pokazí, bude opraveno nebo vyměněno a nebudeš muset řešit pro Tebe neřešitelné otázky.
Souhlas?

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 18:21    Předmět: Citovat

Azuritko napsal(a):
Takže do 5000SK môžem mať lepšie repro s lepšimi basami? Treba mi napísať nejaky konkrétny produkt a chcem to ku PC tak aby som nemusel nič zase dokupovať alebo to prerabať na PC lebo to by som zase posr... Smile Ked vlastne nad tým uvažujem čo vlastne presne chcem tak nech sa steny trasú ked budem počúvať ako to bolo aj s tým blaupunktom pokial mi to išlo. Ak to dosiahnem s tými logitechmi a nie je nič výkonnejšie tak mi to stačí asi Very Happy


za litr kup zesik,za 4 sloupy a mas o srandu postarano...na aukru za to poridis super sestavu k PCcku a nebudes se zato stydet ani pri poslechu hudby(kua ty ses ale slovak),nebo se projdi po bazikach s hudebninama a budes se divit co tam vsechno najdes Wink

btw...konkretni produkt mozna nahodim vecer az bude cas,ale snad nejses takovy drevo abys hledal na netu nekolik minut sam ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Azuritko



Založen: Jul 02, 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 18:25    Předmět: Citovat

No mám skúsenosti s tým že ked si vyberem v obchode nemusí to byť to čo som chcel a hlavne rada od obchodníka je často závislá na peniazoch takže rada je skreslená. Preto som sa rozhodol že to čo si kúpim budem konzultovať najprv s niekym na internete na nejakom fóre aby som vedel do čoho idem. Len je jasné že názory rôznych ludí čo majú skúsenosti s rôznymi prístrojmi sú rôzne a tak sa snažím častými otázkami dať niečo dohromady. A ked si v googli vyhladam nejake to repro väčšinou nie je poriadny popis a ked je tak aj tak je lepšie počuť názor niekoho kto to odskúšal alebo kto o tom konkrétnom výrobku niečo počul alebo vie takže si myslim že lepšie raz počuť radu ako X krát nájsť v googli. A k tomu veku ak ta to tak irituje Smile mám 21 a pôjdem po prázdninách tretím rokom na výšku a ak by ťa presne zaújmalo tak chodím na FRI(fakulta riadenia a informatiky) v Žiline (Ale duchom vo mne žije tretiak na základnej škole Very Happy Very Happy Very Happy Smile).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 19:03    Předmět: Citovat

Azuritko napsal(a):
A k tomu veku ak ta to tak irituje Smile mám 21 a pôjdem po prázdninách tretím rokom na výšku a ak by ťa presne zaújmalo tak chodím na FRI(fakulta riadenia a informatiky) v Žiline (Ale duchom vo mne žije tretiak na základnej škole Very Happy Very Happy Very Happy Smile).


tak s tim se nikde nechlub Very Happy ,protoze Tvoje vedomosti neodpovidaji Tvemu veku,kua v 21 uz musis mit nejaky zaklady a to jeste studujes technickou fakultu,pomalu elektro Wink ...a na vek se nevymlouvej,me je 22,tretim rokem na CVUTu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31880
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 19:29    Předmět: Citovat

Třeba se splet a tím 21 myslel 2 + 1 ... Laughing Laughing Laughing
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hop377



Založen: Jun 19, 2004
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 19:54    Předmět: Citovat

To nebol preklep tych 21? Shocked Toto dnes produkuje nase skolstvo? Sad Vysokoskolak, co ma problemy s vyjadrenim co vlastne potrebuje, studuje technicku skolu a ma problemy so zakladnym chapanim techniky? Shocked No zbohom. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azuritko



Založen: Jul 02, 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 20:05    Předmět: Citovat

Ak myslíš základné chápanie techniky že budem vedieť to čo ty ked to pravdepodbne študuješ tak to chceš vela. Ani ja nebudem predpokladať že vieš programovať alebo derivovať či integrovať (nieže by som to aj ja extra vedel ale dačo som už pochytil. Ak tým myslíš hladanie v googli tak to som vysvetlil vyžšie. Neviem ale nikdy som sa na vek nevyhováral neviem ako si to myslel stepa. Alebo radšej povedz Hop čo presne myslíš tým základné chápanie techniky? Ja sa čudujem že naše školstvo produkuje ludí čo sa iba chvascú a na otázky odpovedajú bud otázkou alebo sa strašne čudujú že v niečom vedia viac ako druhý. Sakra čím dalej tým sa mi to tu na tomto fóre menej pozdáva samí namislenec a myslím to vážne Sad A aby som nezabudol Ekkar k tomu príspevku sa vyjadrovať nebudem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azuritko



Založen: Jul 02, 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 20:10    Předmět: Citovat

Si pripadám ako na elektrotechnickej priemyslovke mezdi 16 ročnými faganmi čo si práve prečítali niečo o reproduktoroch.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stepa



Založen: Jan 05, 2007
Příspěvky: 4669
Bydliště: poblíž HK

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 20:24    Předmět: Citovat

tohle ber jako moznost! ne ze si to musis koupit! lepsi je si to poslechnout,jestli ti to bude vyhovovat,nevim jak na tom jsou,protoze jsem je neslysel,musel bys pohledat na diskuzich:
http://www.tipa.eu/cz/produkt/05460967-reprosoustava-cinema-s-800s/

a zesik k tomu treba nejakou jetou teslu AZSxxx

ale jako hlavni rada zni...projdi baziky s audiem a tam si to poslechni...rovnou zesik s bednama,pokud budes mit uz zesik,tak Ti urcite nechaji poslechnout s tvym zesakem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Azuritko



Založen: Jul 02, 2007
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út červenec 03 2007, 20:27    Předmět: Citovat

Ako keby som nevedel že si môžem vyhladať cez google milion reprosustav. Ja sa pytam čo je podla Vás dobre potrebujem počuť skusenosti a nie čítať bezhlavo parametre a porovnávať ceny a vy iba že nič neviem som neskuseny blbi toto je diskusia?
Od nervov hlcem cedečka po šírke Twisted Evil

Toto som písal ešte pred stepoým príspevkom ale je to pod ním lebo som to dlhšie asi písal ako on Smile


Naposledy upravil Azuritko dne út červenec 03 2007, 20:40, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Audiotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.27 sekund