Založen: May 13, 2009 Příspěvky: 6163 Bydliště: BA
Zaslal: ne květen 24 2026, 9:39 Předmět:
Oprava panelu prelepením niektorých kontaktov na plochom vodiči. Vadná časť displeja preťažuje napájanie, a jeho odpojenie to vyrieši. Možno bude fungovať iba každý druhý riadok, ale z diaľky to nieje vidieť.
Samec: To je esoterický dotaz?
Rampage: Ano, ale to není to, co mě zajímalo. _________________ Nepoužívám smajlíky. Pobavený nebo ironický tón si laskavě domyslete sami.
Gólu nemůže být dosaženo útočícím hráčem, který puk „kopne”, a kotouč se odrazí do branky od jakéhokoliv hráče, brankáře nebo rozhodčího.
Pokud se puk odrazí do branky od brusle útočícího hráče, který nepoužije „zjevné kopnutí”, gól bude uznán.
Pokud je puk „nasměrován” do branky bruslí útočícího hráče, gól bude uznán, pokud ke „zjevnému kopnutí” prokazatelně nedošlo.
Více IIHF pravidla
Červenka puk nasměroval, to je bez diskuze. Ale rozhodně nekopl. Mě ten obrázek přišel vtipný, proto jsem ho sem dal, ne abyste se hádali.
Oslovená Vietnamka z videa již odpověděla. Použila několik srdíček, a pochvalovala si, že onu trafopáječku používá už roky, a že je skvělá. Na otázku, co to je za výrobek, ale ani slůvko. Asi by ji musela zmáčknout CIA. _________________ Nepoužívám smajlíky. Pobavený nebo ironický tón si laskavě domyslete sami.
Založen: Mar 16, 2005 Příspěvky: 35629 Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21
Zaslal: po květen 25 2026, 17:34 Předmět:
Nejspíš ze stejnýho důvodu, z jakýho nemá tlumení ani tenhle reprák ... _________________ Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...
A kutilmile - nelituju tě !!!
Tlumení není úplně povinnost. Většinou se používá, ale v některých případech nemusí.
Typicky se netlumí třeba některé subwoofery. Není co v nich tlumit (případné stojaté vlny jsou dané vnitřními rozměry, a vycházejí třeba o dvě oktávy nad strmě oříznutým pracovním pásmem - není tedy co by je vybudilo.
Basreflex se obecně tlumívá málo nebo i vůbec, zejména u trojpásmových soustav. U těch zase končívá pracovní pásmo basáku na nízkých frekvencích. Stojaté vlny a odrazy se potlačí příčkami, tvarem komory, a umístěním repráku v ní.
Na tom videu jde ale nejspíš o něco ne úplně HiFi. Popravdě ani netuším, k čemu ta bedýnka má sloužit. Holka ten reprák opravuje pěkně, ale jako celek to vypadá poněkud nahodile. Klidně by to mohla být efektová bedna ze starého kina, odposlech, kombo, nebo co já vím. _________________ Nepoužívám smajlíky. Pobavený nebo ironický tón si laskavě domyslete sami.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru. Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.