Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Prodám lamelové rošty do postele

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31871
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne červen 11 2023, 13:44    Předmět: Prodám lamelové rošty do postele Citovat

Prodám 2 sady nových dílů na postelový rošt Duoflex NV pro postel o rozměru 80x200cm - jedna sada obsahuje 28 lamel plné délky + 5 lamel kratších pro posílení podbederní oblasti, koncové upevňovací prvky z plastu (28ks) i objímky pro nastavování zvýšené tuhosti zdvojených lamel (10ks) a středicí pásku z nylonové tkaniny. Nosnost roštu udávána na 120kg/1lůžko.
Pozůstatek z nevhodné koupě, odkaz na vzhled například zde:
https://www.baumax.cz/vrobek/rost-duoflex-nv-80200,71206.html
nebo zde:
https://www.tmnabytek.cz/produkt/mk-foam/stelaze-5183/rost-duoflex-nv-90,6770?
K roštu je nutno (nechat) vyrobit nosný rám z buku nebo bukové překližky s vnitřním rozměrem 72x191cm a profilem bočních dílů 2x5cm - ten původní byl v mém případě pevně zamontován do postele a nechtěl jsem při demontáži sahat tak daleko do čalouněné konstrukce.

Nový kompletní rošt stojí kolem 3000-3200Kč, díly (lamely + kompletní upevňovací prvky) nabízím za 500,-Kč/1sada.

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: ne červen 11 2023, 21:16    Předmět: Citovat

No řežu to ze SD do pece , docela často , asi se soudruzi někde sekli ... Nevím nespím na tom .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31871
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne červen 11 2023, 21:50    Předmět: Citovat

Ty rošty se po určitý době "unaví" stejně jako každá pružina, navíc jsou dřevěný = z tlakový prolakovaný překližky, takže ve finále se podle váhy spáče musejí po nějaký době vyměnit. Prostě se proležej jako matrace. Někomu vydrží 5 let, jinýmu 10. Nic jinýho za tím není. My jsme si objednali v nejmenovaným nábytkovým řetězci novou dvoupostel a k ní matrace z paměťový pěny, bohužel výrobce postele odmítnul vyrobit podle katalogu zvolenou a do objednávky specifikovanou kombinaci konkrétních komponentů, která zahrnovala i pevnej nepružící rošt z bukovejch hranolů, označenej jako "rošt HAMMER". Sice nechápu, proč to vysloveně nemají zmíněný v tom katalogu, že některou kombinaci nedělají, ale o tom někde jinde a jindy. Pokud mi někdo tvrdí, že "něco nejde", vždycky za tím čuchám spíš význam "nechce se mi", "jsem neschopnej to zajistit" nebo "seru na to" ... ale to je jejich volba.

Takže nám "nabídli", že namísto "HAMMERU" dodají běžně dostupnej lamelovej rošt, kterej evidentně měli skladem. Námitku s "obměněnou objednávkou aby se dala vyrobit" bohužel neposlali mě, ale mojí ženě, která tomu rozumí jak koza raketovýmu inženýrství. Já bych je rovnou poslal do zádele, protože takovej typ roštu evidentně nezavdává příčinu odmítnout danou kombinaci vyrobit, jenomže ona jim tu podvrženou nabídku obratem odsouhlasila ... bez mýho vědomí. Prostě ženskej mozek, ona neuvažuje v rozsahu "já chci tohle, oni mi to dát nechtějí, tak se na ně vyseru a půjdu jinam, já platím, tak si můžu vybírat", ale pořád ještě má to starý myšlení jako za komoušů "ježišmarjá oni se naštvou když to odmítnu a nakonec mi nedodají nic, co já budu dělat?". Takže jsem v pátek převzal dodávku, po rozbalení se nasral jak brigadýr, seřval po telefonu nejdřív babu v tom krámu, co nám to poslali za zgarb, ta se bránila, že to má odsouhlasený od manželky, tak jsem pro změnu seřval i ji, jak to, že mi to neoznámila - a pak páteční večer věnoval shánění materiálu a sobotní odpoledne výrobě a montáži novejch PEVNEJCH roštů do fungl nový postele, protože "díky" tomu mailovýmu odsouhlasení to reklamovat nelze ...

Takže nový díly na pružnej rošt do manželský postele nebo na 2 samostatný válendy tady nabízím za zlomek ceny, někomu to může na dalších 10 let dobře posloužit.

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.13 sekund