Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Elektrotanya serviska cdm/2/10
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: st březen 06 2024, 17:44    Předmět: Elektrotanya serviska cdm/2/10 Citovat

Chtěl jsem si stáhnout tuto servisku, protože Holanďan ji už uvolnil, ale ejhle, chtělo to po mně telefon a dole pod textem, zaplaťte telefonem, paráda.Já chytrý tlamofon nepotřebuju, natož platbu mobilem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaZ



Založen: Feb 26, 2021
Příspěvky: 2813

PříspěvekZaslal: st březen 06 2024, 18:34    Předmět: Citovat

Fakt vůbec nevím, o čem je tenhle příspěvek.

Na ET je CDM 2 samozřejmě normálně ke stažení, CDM 2/10 tam nevidím (pokud je to něco odlišného), nicméně se tam nevyskytuje žádný Holanďan, co by měl něco uvolňovat a už vůbec ne nějaké platby mobilem.

Nemáš ve všem krapet hokej?

_________________
Kdo chce, hledá způsob;
kdo ne - hledá důvod.

Ze dvou možností často volím tu třetí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenicek



Založen: Dec 28, 2022
Příspěvky: 362
Bydliště: Krakonošovo

PříspěvekZaslal: st březen 06 2024, 18:38    Předmět: Citovat

...tipuju že tam byla nějaká vložená reklama, na kterou dotyčný klikl.
Je s podivem, kolik lidí se na tohle chytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaZ



Založen: Feb 26, 2021
Příspěvky: 2813

PříspěvekZaslal: st březen 06 2024, 18:44    Předmět: Citovat

No jo, když PC jsou tu s námi teprve od předvčerejška a někteří je používají teprve od včerejška, to jeden musí přece chápat.

Teď jsem si zase vzpomněl na tohle a celý podsystém odkazů.

Koukám doteď beze změny. Že já jsem se vůbec ozýval...

_________________
Kdo chce, hledá způsob;
kdo ne - hledá důvod.

Ze dvou možností často volím tu třetí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jardafiala



Založen: Jun 20, 2010
Příspěvky: 1729
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: st březen 06 2024, 23:03    Předmět: Citovat

No a kdyby ti to pořád nešlo tak pošli odkaz a mail já ti to stáhnu a pošlu....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: čt březen 07 2024, 14:01    Předmět: Citovat

jardafiala:dík, mám už odjinud

Žádná reklama tam nebyla, místo stahování to chtělo telefon a po této akci vyšlo najevo,že 99kč na týden, ale čeho nevím. A na ET je to furt stejné O ničem. Když jsem v lednu stahoval SM k Philipsu 150, nic takového tam nebylo.

Toto se tam objevuje furt:
https://cze.apps-tick.com/xc20k?bc=20952381341&g_adgroupid=&g_placement=&g_keyword=&g_creative=&g_device=c&g_network=x&g_author=mo&gclid=EAIaIQobChMIj6uNw5zihAMVj807Ah0utwOtEAEYASAAEgKK4_D_BwE

Zkoušel jsem znovu stáhnou tu 150 a co, stejné ptákoviny jako u CDM2 a proč nevím.
Na hifiengine podle nich neexistuje ani nick ani mail a toto mám special poznamenané a nejde to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valdano



Založen: Jan 01, 2023
Příspěvky: 1692
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: čt březen 07 2024, 14:36    Předmět: Citovat

Tady je odkaz na stránku na ElektroTanya kde je ke stažení servisní manuál pro BW CDM2. Když tam kliknu na tlačítku "Go to download" tak se na chvíli zobrazí "Download processing..." a pak se zobrazí zelené tlačítko "download", na které když kliknu tak se mi normálně stáhne příslušný PDF soubor. Žádný požadavek, na který tu odkazujete se mi tam vůbec nezobrazuje ani mne to na něj nepřesměrovává.

Nikdo jiný tady nezmínil, že by měl problém jako vy. Možná máte zavirovaný počítač a nějaký vyděračský soft Vám na pozadí zachytává komunikaci webového prohlížeče a vkládá vám tam podvodné odkazy na ty požadavky, které zde zmiňujete a nebo vás na ty podvodné stránky rovnou přesměrovává. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
otakarv



Založen: Aug 30, 2008
Příspěvky: 3741
Bydliště: Čierne pri Čadci

PříspěvekZaslal: čt březen 07 2024, 17:36    Předmět: Citovat

Přesně tak jako píše Valdano, také se stahováním z ElektroTanya nemám žádné problémy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
VASEK_W



Založen: Dec 11, 2017
Příspěvky: 783
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: čt březen 07 2024, 22:50    Předmět: Citovat

A krom toho na Hifiengine je anglicky v tomto případě jasně napsané, proč to nejde. Stačí si to dát do překladače. Ale asi je to nadlidský úkol pro starecd Sad

Takže česky to znamená, že po deseti letech neaktivity (nebyl vložen žádný příspěvek od dotyčného), prostě přišla uklízečka a jen "neaktivní sosače" informací a manuálů přístupných jen pro členy vymetla. Nic víc, nic míň. A nové registrace nejsou uvolněny, takže šmytec !!!

Vašek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
warp



Založen: Sep 23, 2004
Příspěvky: 1112
Bydliště: Praha-Sobín

PříspěvekZaslal: pá březen 08 2024, 12:02    Předmět: Citovat

starecd: patrně "bordel" v prohlížeči, zkontrolovat a vyčistit !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: pá březen 08 2024, 15:27    Předmět: Citovat

VASEK_W: nikdy jsem se anglicky nepřihlašoval a fungovalo to, přihlásit je taky Česky. On je spíš problém v tom, že chtějí nějaký "english" mail a ten není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7570
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: pá březen 08 2024, 17:20    Předmět: Citovat

To je marný. Všichni jsou na uživatele "starecd" zlí a chtějí ho jen okrádat.
_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7570
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: pá březen 08 2024, 17:24    Předmět: Citovat

starecd napsal(a):
to chtělo telefon a po této akci vyšlo najevo,že 99kč na týden, ale čeho nevím.

Čeho? Že by 99,00 Korun českých? Jestli jsi tam ten telefon napsal, tak ti to každý týden sebere z kreditu 99,- Kč, nebo, máš-li paušál, to budeš mít ve vyúčtování. K tvé tíži, pochopitelně.

_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
VASEK_W



Založen: Dec 11, 2017
Příspěvky: 783
Bydliště: Pelhřimov

PříspěvekZaslal: pá březen 08 2024, 23:37    Předmět: Citovat

starecd napsal(a):
VASEK_W: nikdy jsem se anglicky nepřihlašoval a fungovalo to, přihlásit je taky Česky. On je spíš problém v tom, že chtějí nějaký "english" mail a ten není.


Já tedy nevím, ale neplatný pokus o přihlášení vypadá napsaný takto (screen obrazovky sem dávat nebudu):

Sorry, unrecognized username or password.

If you have forgotten your password you can reset it here

Please note that inactive accounts are automatically deleted after a period of inactivity. If you have never posted a message, review, image or manual then your account may have been removed due to inactivity. If you wish to use the site again you are welcome to re-register (subject to registrations being open).
You have used 1 out of 100 login attempts. After all 100 have been used, you will be unable to login.

When entering a gmail address, remove any periods before the @ symbol. For example, bill.ben@gmail.com should be entered as billben@gmail.com

------------------------------------------------------------------
A ještě česky z Google překladače:
Litujeme, neznámé uživatelské jméno nebo heslo.

Pokud jste zapomněli své heslo, můžete ho zde obnovit

Upozorňujeme, že neaktivní účty jsou po určité době nečinnosti automaticky smazány. Pokud jste nikdy nezveřejnili zprávu, recenzi, obrázek nebo příručku, váš účet mohl být odstraněn kvůli nečinnosti. Pokud budete chtít stránky znovu používat, můžete se znovu zaregistrovat (v závislosti na tom, zda jsou registrace spuštěny).
Použili jste 1 ze 100 pokusů o přihlášení. Po vyčerpání všech 100 se nebudete moci přihlásit.

Při zadávání adresy gmail odstraňte tečky před symbolem @. Například bill.ben@gmail.com by měl být zadán jako billben@gmail.com
----------------------------------------

Pokud by se nyní chtěl kdokoliv zaregistrovat, tak nové registrace se nepřijímají, jak jsem psal již výše včera, tudíž je nyní "smolík". Teď jsem to cvičně zkoušel, aby mi to vypsalo ty všechny hlášky. Vypíše se hláška:

Account Registration
Sorry, but registration is currently closed to new members.
Registered users can Log In as normal.
If you need to reset your password please use the Request New Password form.

A česky:
Registrace účtu
Omlouváme se, ale registrace pro nové členy je momentálně uzavřena.
Registrovaní uživatelé se mohou přihlásit jako obvykle.
Pokud potřebujete obnovit své heslo, použijte formulář Žádost o nové heslo.


Vašek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starecd



Založen: Aug 17, 2010
Příspěvky: 2726
Bydliště: kousek od Zlína

PříspěvekZaslal: so březen 09 2024, 17:13    Předmět: Citovat

VASEK_W: dával jsem tam 2.servisky na decky Sony, ale to už asi zapomněli, co už včíl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund