Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Aktuálně Česká pošta
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 103, 104, 105  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 3987
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 10:38    Předmět: Aktuálně Česká pošta Citovat

Zajímavou odpověď jsem dnes dostal od ČP k dotazu o zásilce Balík do ruky. . Stojí za úvahu:
bohužel Vaši zásilku momentálně lokalizovat nelze a její okamžité dodání
taktéž zajistit nelze. Zásilka by Vám měla být dodána se zpožděním, datum
dodání ale v tuto chvíli nelze odhadnout. Bohužel, v současné době objem
přepravovaných zásilek překračuje naše přepravní možnosti a u mnoha
zásilek skutečně dochází k nežádoucímu zpoždění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 10:47    Předmět: Citovat

jjilek napsal(a):
Stojí za úvahu:

Spíš za odplivnutí.
Jinými slovy:
Management to tu vytuneloval, naposled nabral ajťáčky aby nám nacpali na web animovaný panáčky a na práci už lidi nemáme.
Běžte jinam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milan_F



Založen: Oct 03, 2005
Příspěvky: 1520
Bydliště: nedaleko Humpolce

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 10:58    Předmět: Citovat

No ono jinde to není o nic lepší, spíš horší. Poslední zkušenost s Geis je taková, že v avizovanej den doručení přišla sms, že z tech. důvodů bude zásilka doručena druhý den. Druhý den nic, ani ta sms nepřišla. Tak jsem si to nechal poslat do nějaké jejich úložny a dojel si pro to sám. Soukromejm dopravcum se vyhýbám jak jen to jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 3987
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 10:59    Předmět: Citovat

Důležitější asi je chodit demonstrovat na náměstí. Dá to méně práce a přemýšlení a ještě dostanou zaplaceno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5994
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 11:02    Předmět: Citovat

Dnes jsem taky čekal balík a nic. Od známého pošťáka jsem dostal doporučení: "Vydrž kozáče, budeš atamanem!" Smile

Taky jim častěji selhává sledování zásilek. Jednu mám už měsíc doma a podle systému je pořád na podací poště.
Asi po 10 dnech k tomu přidali "Pro další informace volejte naši infolinku" a tím je zřejmě záležitost ukončená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8964
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 11:14    Předmět: Citovat

Jako každej rok před svátkama. Aktuálně mám špatný zkušenosti s UPS. Objednával jsem vyzvednutí předplacené zásilky, telefonem. Chlap mi slíbil, že to vyzvednou do 14:00 ten den. Někdy po páté mi volal řidič, že nestíhá, tak jsem mu říkal, že to nevadí, stačí druhej den. Druhej den se už ale neozval nikdo a nic nevyzvednul. Až třetí den, na urgenci si to někdo vyzvedl.
Zkoušel jsem se registrovat na jejich web, že bych věděl nějaký podrobnosti a je to katastrofa. Web v češtině, ale nebere češtinu ani ve jméně, město Brno nezná, za to mi nabízel BRNO 2. Po úspěšné registraci nedokážu ani změnit možnosti doručení zásilky, protože jim nestačí tracking number, ale potřebují nějaký číslo avíza, kde ho ale mám vzít neřekli. Zkoušel jsem přes web taky objednat převzetí zásilky, ale opět neúspěšně, protože prý nesedí typ objednané služby. Přitom mám v ruce od nich štítek, s vytištěným UPS STANDARD, ale podle čísla to prý UPS STANDARD není a není možno dokončit vyzvednutí. Evil or Very Mad Jak tohle může vůbec fungovat??? Jako perlička na závěr, dneska mi taky něco doručili, podle sledování to bylo v Brně, ale když jsem volal, tak podle jejich systému to je prý v Polsku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
elektrosvit



Založen: Jun 27, 2016
Příspěvky: 2514

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 11:18    Předmět: Citovat

Podobná zkušenost s Balíkem na poštu: zásilka převzata 27.11., dorazila dneska 4.12. Podle sledování zásilek byla ještě včera večer na podací poště. Přitom tatáž služba jen o dva týdny dříve trvala 2 dny. Zkrátka nestíhají...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5994
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 11:29    Předmět: Citovat

Podobně "funguje" avizování doručení přes SMS - zprávu většinou dostávám hodinu po dodání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elektrosvit



Založen: Jun 27, 2016
Příspěvky: 2514

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 12:01    Předmět: Citovat

Taky dobré. Zkušenost mám opačnou: SMS přišla ráno, doručovatelka přijela po poledni v rozmezí 12:00 až 14:00. Několikrát se mi stalo, že jsem zrovna v tu dobu seděl na WC. Proto radši volím Balík na poštu, kam si dojedu podle potřeby a nemusím na nikoho čekat. Občas nacházím u nás ve schránce obálky určené sousedům, naopak ty naše téměř vždy ve schránce u bábiny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal22



Založen: Mar 28, 2012
Příspěvky: 7808
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 12:26    Předmět: Citovat

Ne že bych se chtěl pošty nějak moc zastávat, ale:
k nám do práce jezdí hlavně PPL, potom DPD, ČP, Geis a občas i jiní. A problémy mají všichni.
Osoba blízká na poště dělá, třeba dnes je nahnali z kanceláří rovnou na třídění balíků. Takže alespoň nějaká snaha tam je...

_________________
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 3987
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 12:33    Předmět: Citovat

Ještě by tam měli nahnat zejména trafikanty se zlatými padáky, kteří jen vymýšlejí nereálné a nefunkční reorganizace. Zůstalo by na platy těch, co skutečně pracují. Pokud si pamatuji, tak pošta kdysi dávno na předvánoční nápor včas nabírala brigádníky. Dnes nemá ani na jejich odměny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
ZdenekHQ
Administrátor


Založen: Jul 21, 2006
Příspěvky: 25741
Bydliště: skoro Brno

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 14:10    Předmět: Citovat

Tak ono bylo posledních pár dnů trošku náledí, takže bych moc nespěchal.
_________________
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7503
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 15:12    Předmět: Citovat

Brigádníci se nabírají furt, jen ti lidi zkrátka nejsou... Prostě se nestíhá.
Jestli chcete, aby vám zásilka došla, tak jedině EMS.

_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19434
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 16:02    Předmět: Citovat

S posledními třemi zásilkami jsem neměl problém, pošta je doručila v den, kdy to uvedla v SMS, jen u poslední zásilky chybělo časové rozpětí. Pochopitelně jsme se minuli, tak zásilku uložili ve třičtvrtě na jedenáct na poštu, která ten den zavírá zrovna v jedenáct. Druhý den mi pro to šla moja, ale kroutili se, že jí to nedají, protože nemá SMS kód na vyzvednutí zásilky. Jenomže ten jsem já už taky neměl, při pokusu smazat jednu SMS zmizela celá "konverzace". Píšu to v úvozovkách, protože zprávy chodily jen ke mně, odpovědět na ně nešlo, hned mi to vynadalo. A to vynadání jsem chtěl smazat.
Po nějakém tom telefonování jí to teda dali i bez kódu, který nikde jinde, než v té smazané SMS uvedený nebyl, jen na to, že věděla číslo zásilky a odesílatele. Ale kolik lidí tím zbytečně zdrželi...
Rád chodím na poštu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33750
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út prosinec 04 2018, 16:05    Předmět: Citovat

U nas staci nastastie cislo zasielky. A pani pri jednom okienku dokaze dokonca vyhladat zasielky v PC podla mena (to doteraz na poste nikto nikdy nedokazal), takze jej ani netreba diktovat cisla.

"Vyborne" sa predviedlo DHL. Zasielka z Nemecka, nic nechodilo. Tak som pozrel stav zasielky na webe. Jeden den: adresat nezastihnuty, nemozne zanechat oznamenie. Druhy den: adresat nezastihnuty, zanechane oznamenie. Nikto ziadne oznamenie nevidel.

Vo stvrtok vecer som poslal mailom poziadavku na zmenu dorucovacej adresy (to doteraz vzdy fungovalo). Do piatka ziadna odpoved, tak som volal na infolinku a cakal 5 minut ako obrazek_cenzura, nakoniec to niekto zdvihol, nadiktoval som novu adresu (do firmy) a telefon.

Zasielka v pondelok nastastie dorazila, ale na stitku bola nespravna ulica a telefonne cislo chybalo... Kurier sem nastastie nosi veci casto a mal aj inu zasielku na rovnaku firmu (so spravnou adresou) - inak by to zase skoncilo neuspechom...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 103, 104, 105  Další
Strana 1 z 105

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund