Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Aktualizace W7/32
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
warp



Založen: Sep 23, 2004
Příspěvky: 1112
Bydliště: Praha-Sobín

PříspěvekZaslal: pá květen 12 2017, 17:49    Předmět: Citovat

Zkontroluj ve správci úloh, zda při stahování aktualizací se SVCHOST nedostáva na nadměrné vytížení jak CPU tak paměti. Pokud to tak je, je nutno stáhmout opravné balíčky na tuto chybu (prý něco na IE), lzeto najít na netu 2 balíčky - mě to většinou vždy pomohlo. Pokud se ti to nepodaří najít, tak až budu v neděli doma u PC tak můžu napsat nebo i poslat tyto KB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17869
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: pá květen 12 2017, 22:18    Předmět: Citovat

serviceman napsal(a):
Celeron: Řešení je velmi mnoho.


Tak jsem přes den vyzkoušel vše, co bylo doporučený v odkazu. Tedy kromě hoho Reimage repair. To je opravdu geniální doporučovat na Mrkvosoftích stránkách placenej opravnj nástroj třetí strany na opravu Mrkvosoftích sraček.
Nic nepomohlo.
Nechal jsem Update puštěnej. Už běží 8 hodin a zatím se nestáhlo ani kilo. Nechám to přes víkend do pondělka jestli se náhodou nedostaví EKKARův efekt.

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
delis



Založen: Jul 10, 2005
Příspěvky: 74
Bydliště: Vyškov

PříspěvekZaslal: so květen 13 2017, 7:15    Předmět: Citovat

Ahoj, měl jsem podobný problém. I několik dní se nic nedělo, dokonce u dvou počítačů. Jeslti si dobře pamatuji, udělal jsem to podle tohoto návodu a fachčí to. Jen myslím ty baťáky moc nefungovaly, tak jsem tam ty záplaty šupnul i bez vypínání služby Update a šlo to.

https://blog.ijacek007.cz/Navody/jak-opravit-aktualizace-windows-v-systemu-windows-7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17869
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: so květen 13 2017, 11:25    Předmět: Citovat

Tak po PC těěžký noční směně (já jsem samozřejmě chrápal Smile ) se kupodivu EKKARův efekt dostavil. Numer one Ráno přijdu a asi 2/3 z 27 nalezenejch aktualizací nainstalováno, ostatní ne, "neznámá chyba". Po restartu jsem dal znovu vyhledat, tentokrát to trvalo jen asi 5 minut a stažení proběhlo rychle. Ovšem nic se nenainstalovalo. Možná, že v některý aktualizaci byla oprava Update. Nenainstalovaly se přesně ty samý KB, co v noci. Divný, myslel jsem, že to stáhlo nějakou kumulativku a pak ty další už nebyly potřeba, ale když je to znova najde? Zvláštní taky je, že nenainstalovaný jsou všechny ze sekce W7, vetšinou samý zabezpečení. Pro ostatní programy se aktualizace provedla bez problému.
Zkusím to ještě znova bez antivira.

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32001
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so květen 13 2017, 17:13    Předmět: Citovat

Ty co se nenainstalujou jsou většinou "starší" - někdy to nejdřív vyžaduje dřívější verzi aktualizace a pak teprve proběhne instal novějších (návaznost na sebe), jindy zase se natáhnou jen ty nejnovější a ty starší to nechá ladem - nedokážu odhalit zákonitost, který dělají co - nejsem koneckonců žádnej ajťák ani sofťák, ale to co píšu jsem prostě za těch pár let od XPček po W10 vypozoroval. Vůbec prostě nechápu souvislosti, ve kterejch dělají v Mrkvošrotu - tam doslova pravá ruka neví co dělá levá, protože i mně se několikrát stalo, že mi nejnovější aktualizace shodila funkci nějaký periférie a dokud nepřišla za tejden oprava, nedokázal jsem to bez odinstalace tý jedný složky rozhejbat.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
xsc



Založen: Sep 25, 2014
Příspěvky: 7441

PříspěvekZaslal: so květen 13 2017, 18:07    Předmět: Citovat

Je to divné. Závislosti MS jakž takž hlídá. Občas se stane, že se něco vyhledá a nenainstaluje, protože se mezitím nainstalovalo něco novějšího. Ale pak to zmizí, je divné, aby se to vyhledalo znova. Podle popisu se nenainstalovaly ty pro W7, pro ostatní programy ano, takže to vidím tak, že WU vlastně pořád nefunguje. Ostatní programy řeší MS update, který je rozšířením WU, ale funguje to nezávisle - zvlášť OS, zvlášť další soft.
Nainstalovalo se vůbec něco, co by byl update pro W7?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17869
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: ne květen 14 2017, 0:13    Předmět: Citovat

Jo, nainstalovalo, zabezpečení pro W7, co se našlo jako úplně první nahoře. Teoreticky tu nejnovější ale nebyla kumulativní a pochybuju, že by zvládla vše od srpna 2016. Všechny další to ale vyhodilo.

Až bude čas, zkusím ještě postup co tu dal Delis.

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32001
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: ne květen 14 2017, 0:27    Předmět: Citovat

Celeron napsal(a):
Tak po PC těěžký noční směně (já jsem samozřejmě chrápal Smile ) se kupodivu EKKARův efekt dostavil. Numer one Ráno přijdu a asi 2/3 z 27 nalezenejch aktualizací nainstalováno, ostatní ne, "neznámá chyba". ...
Víš co - on to není žádnej můj efekt, akorát stačí si spočítat časovej posun, kdy že se to jako hamburgerožrouti začínají trousit na svoje pracoviště a rozhejbávají počítače a servery - neboli kolik je tady u nás cibulí na cifrplátu, když je v okolí Mrkvošrotu tak nějak kolem 8-9 ráno ... No a vychází to tak skoro přesně na "zpoždění" proti našemu času v řádu 6-9 hodin, neboli když je u nás ráno, oni mají dokonalou půlnoc a chrápou jak ježci - a když jim je do skoku, my se chystáme do Hajan nebo už v nich dokonce jsme ... ergo 5kilový kladivo, pokud chci mít funkční Update server "na drátě", musím se po něm shánět během naší noci ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 4010
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne květen 14 2017, 19:51    Předmět: Citovat

Během pátku a soboty jsem aktualizoval W7 na dvou NB naprosto bez problémů. V obou případech se jednalo o nové instalace z minulého týdne. Nepozoroval jsem žádný problém. Občas se zahlásila chyba v instalaci některé aktualizace, ale po vyžádaném restartu a novém vyhledávání se postupně nainstalovaly asi všechny, už žádná chyba. Žádné větší prodlevy ve stahování jsem nezaznamenal. Dokonce jsem jednou instalace omylem přerušil a po studeném restartu se vše postupně stáhlo a nainstalovalo.
Dodatek: Během psaní tohoto příspěvku se přes Windows Update během 12 minut vyhledaly, stáhly a nainstalovaly další 4 důležité aktualizace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
xsc



Založen: Sep 25, 2014
Příspěvky: 7441

PříspěvekZaslal: ne květen 14 2017, 20:17    Předmět: Citovat

Je to jak kdy. Nedávno jsem reinstaloval notebook - z rozpadlých W10 zpátky na image W7 bez SP. Vcelku rychle vyhledal a nainstaloval SP1 a pak i mraky aktualizací. Dalších 14 dní nenašel nic, WU hlásil, že je vše aktuální, nic nikde neviselo. A potom jich najednou vyhledal dalších 60 Smile WU se už dávno MS vymkl z rukou a žije vlastním životem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17869
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: st květen 17 2017, 19:36    Předmět: Citovat

Tak ten návod od ijáček007 nepomohl. Bat se jednoznačně provedl, některý aktualizace chvíli trvaly. Ale výsledek stále stejnej, nalezený aktualizace k W7 se nenainstalují pro neznámou chybu, aktualizace pro Office a pod. projdou Ok.
Kálím na ten Mrkvosoftí bordel.

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 4010
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: po květen 22 2017, 20:14    Předmět: Citovat

Nevím přesně, jak u W7. Stejný problém jsem ale měl v sobotu u W10. Aktualizace se stáhly, ale nenainstalovaly se. Po chvíli pátrání jsem našel nějaké nastavení času, ve kterém se PC používá. Nastavený čas jsem změnil na vymyšlený čas (konkretně 15-17 hodin), bylo dopoledne. Aktualizace se bleskově nainstalovaly. Poznamenávám, že jsem u PC (na chalupě) nebyl asi 2 týdny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
xsc



Založen: Sep 25, 2014
Příspěvky: 7441

PříspěvekZaslal: po květen 22 2017, 21:46    Předmět: Citovat

Tuhle volbu času, kdy se pracuje, mají jen Win10 verze 1607 a novější. Win7 se to netýká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jjilek



Založen: Mar 29, 2009
Příspěvky: 4010
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út květen 23 2017, 6:29    Předmět: Citovat

Díky za informaci. Stejně je zajímavé, že někomu instalace aktualizací jede vždy, někomu nejde nebo jen někdy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund