Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Skylink - co se tam děje?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 23, 24, 25  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8787
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: út leden 24 2017, 20:29    Předmět: Citovat

Tak letos zdražujeme SERPO ne k 1.4. tak jako v minulých letech, ale už k 1.3.2017.
Současně omezujeme možnost přepnutí regionu CZ/SK!
Skylink zvyšuje servisní poplatek a mění podmínky nastavení regionu

K čemu asi povede zdražení SERPO a omezená (zrušená) možnost sledování programů opačného státu, nebude až tak těžké si domyslet.
Ale nebude to úprk k jiným operátorům, poněvadž "toto opatření" se bude týkat všech (a nejen satelitních).
To jsme to dopracovali 26 roků "po sametu" Evil or Very Mad

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
migi111



Založen: Jan 14, 2008
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: út leden 24 2017, 21:27    Předmět: Citovat

Keď budem chcieť a mať čas na telku dám si ukrainu za cca 4e a budem mať všetko nie týchto pažravcov od skylinku a už ako zrejme vypli aj primu na SR pekne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dvorak



Založen: Apr 25, 2013
Příspěvky: 2011
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

PříspěvekZaslal: st leden 25 2017, 12:37    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenost s tou změnou regionu ? Mám totiž kartu od vánoc nastavenou na Slovensko. Vyplnil jsem dnes na jejich stránkách formulář pro změnu, ale mají 12 dní na odpověď. Vůbec nevím, že by Skylink nějakým způsobem na toto upozornil včas, aby si to každý jako já mohl dát zpět bez problému na Česko (nebo ano ?). Aby nakonec nepožadovali novou kartu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dvorak



Založen: Apr 25, 2013
Příspěvky: 2011
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

PříspěvekZaslal: st leden 25 2017, 14:02    Předmět: Citovat

Už jsem to se Skylinkem vyřešil přes chat. Celkem ochotně mi to přehodili, pouze chtěli mé ujištění, že jsem majitelem karty a že ji využívám na území ČR. Příště však jedině přes ten formulář.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migi111



Založen: Jan 14, 2008
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: st leden 25 2017, 16:05    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8787
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: st leden 25 2017, 19:52    Předmět: Citovat

BIDLO v pá červenec 01, 2016 5:48 am - na str. 9 napsal(a):
Tobě se o té geoblokaci musí zdát i v noci že s tím stále nedáš pokoj.
kokun jako odpověď napsal(a):
Dočkej času, jako husa klasu - pak si vzpomeň.
Mně to ne*ere, já mám přeshraniční příjem DVB-T (STV1 a 2 v HD a možnost i Plustelky) Wink

Dnes:
Skylink zvyšuje servisní poplatek a mění podmínky nastavení regionu
Komentáře k článku - (čitelné jen pro registrované na "Parabole"):
citace:
BIDLO 25.01.2017, 08:15
Čert vem 9 Kč ale podstatně důležitější otázka zní, jaká bude u mě změna když mám kartu s Sk regionem? Rolling Eyes

BIDLO 25.01.2017, 09:20
Region jsem neměnil nikdy, mám ho už od roku 2004, od dob Slovak Linku. Těžko říct co s tím dál když někdo píše že mu region změnili samovolně, někomu zase že ne. Oficiální stanovisko jak to tedy vlastně bude tady totiž chybí.


Tak dnes máš hlavu v pejru se svou kartou a SK regionem (od r. 2004 jsi porušoval VOP) Shocked
Asi se teď "budeš muset odstěhovat na SK" a platit v € - a to se vyplatí Laughing


EDIT:
Ale na téma "geoblokace" jsme rozvinuli docela slušnou "výměnu názorů" s uživatelem BIDLO už na str. 4 (i dalších) tohoto vlákna.
Později (když už to přestalo být pouze záležitostí Skylinku) jsem pak otevřel toto vlákno Wink

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BIDLO



Založen: May 01, 2012
Příspěvky: 263

PříspěvekZaslal: čt leden 26 2017, 17:58    Předmět: Citovat

Ale nemám, není důvod. Na všech Combech jsem v menu přesunul DVB-T Primu hned vedle Skylink programů a jede se dál. Sleduji ji minimálně. A Eura? Na ty je čas. Bůhví co bude v polovině roku 2019. To už Skylink nemusí existovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8787
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: út leden 31 2017, 0:14    Předmět: Citovat

Pozeranie bez príplatkov? Pomaly len z okna Wink
_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
warp



Založen: Sep 23, 2004
Příspěvky: 1110
Bydliště: Praha-Sobín

PříspěvekZaslal: st únor 01 2017, 20:53    Předmět: Citovat

Na AB-FORUM jsem nahrál nové listy kanálů pro STB Opticum 9500HD a X4HDS (402/403), dle parametrů ladění operátora Skylink.cz - FastScan, jelikož jej nemají a teď to snad na nějakou dobu mají "naladěné". Pokud tam nemáte přístup a máte zájem, tak mi dejte vědět přes SZ.
To omezování regionů je naprd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5988
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: pá únor 03 2017, 17:30    Předmět: Citovat

Při loňském zdražení si dost lidí vícenásobně předplatilo SERPO za starou cenu na delší období.
Případní zájemci pozor - Skylink na to letos pamatoval:
citace:
Několikanásobná úhrada jednorázové roční platby Servisního poplatku nezakládá právo na čerpání těchto služeb za stávajících cen také po uplynutí 1 roku od úhrady. Skylink si vyhrazuje právo převést tyto přeplatky do kreditu zákazníka.

Mám sice předplaceno ještě na rok ale klidně bych to o dva protáhl. Ale teď si nejsem jistý jestli to vyplatí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8787
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: pá únor 03 2017, 18:45    Předmět: Citovat

Achab napsal(a):
...
Mám sice předplaceno ještě na rok ale klidně bych to o dva protáhl. Ale teď si nejsem jistý jestli to vyplatí...

Řekl bych, že ne - pro nic, za nic si to takhle "neošetřili".
Po roce ti to převedou do toho kreditu a z něj si pak vytáhnou platbu "v právě aktuálním kurzu" - takže úspora žádná, jen jim dáš k dispozici (dopředu!) svoje prachy.
To bylo snad reálné někdy před 4,5 lety když serpo zaváděli (od 1.9.2012!)
A že by někdy zlevňovali, tomu snad nevěří nikdo Shocked


Tehdy se snad vyplatilo předplatit si i na 5let (zaváděcí SERPO bylo 29,-Kč - dnes je už na trojnásobku!). Ale ani "prognostici" nehlásili, jak se to celé "vyvrbí" - i když já bych rovnou toho prognostika dělat mohl:
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=49366&postdays=0&postorder=asc&start=0

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=51760&postdays=0&postorder=asc&start=15
kokun tam ve st leden 01, 2014 11:42 pm napsal(a):
Co jsem psal v tomto vlákně?:

kokun ne srpen 05, 2012 3:10 pm napsal(a):
kokun napsal(a):
... Co to je - Skylink (+ CSlink) má cca 2,400.000 abonentů (prodaných karet) - valná většina, pouze základ.
Kdyby jich bylo 2,000.000 - tak měsíčně vydělají 2,000.000€ - takové pokutě se jenom zasmějou Wink

Jejich výdělek bude (časem) až 2,000.000€ (bez DPH) - což odpovídá cca 50,000.000 Kč měsíčně !!! Twisted Evil
Nějakým (jednorázovým) pokutám (v uvedené výši) se proto jenom zasmějou Double fuck
A ještě nás mají v hrsti - dnes je to 1€ měsíčně, za rok si vzpomenou, že jim to nestačí, tak to zvednou na 2€ měsíčně, .... Bordel

kokun ne říjen 07, 2012 9:22 pm napsal(a):
Poplatky zvýší tržby M77 Group o pětinu Wink

Jak dlouho jim to bude stačit a nezačnou zvyšovat i dále (na 2€, 3€, ...)? Shocked Cry


Skylink a CS link zvyšují servisní poplatek,
Skylink: Vyšší roční SP je záměr, nejde o chybu Cry Double fuck

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5988
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: pá únor 03 2017, 19:31    Předmět: Citovat

Jak je to vlastně s tím předplacením v případě poruchy nebo poškození karty - lze částku převést na novou nebo propadá?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8787
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: pá únor 03 2017, 19:56    Předmět: Citovat

Předplacené služby by ti měli (v takovém případě) převést na novou, od nich dodanou.
Nwm, jak by to bylo v případě, kdyby sis sehnal druhou sám (třeba "z druhé ruky"? Ale myslím si, že po jejím převedení a zaregistrování na tvůj účet, by ti mohli ty předpl. služby převést i na tuto Wink

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Achab



Založen: Nov 05, 2010
Příspěvky: 5988
Bydliště: okr. Vyškov

PříspěvekZaslal: pá únor 03 2017, 20:05    Předmět: Citovat

Tak to je OK - známý tvrdil že je tam něco nepřenosně vázané na životnost karty, asi se spletl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8787
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: po únor 20 2017, 14:31    Předmět: Citovat

Od března chce Skylink v rámci ochutnávkových programů nabízet převážně HD kanály Wink
citace:
Podle Glisníka by se do budoucna měly na pozici Skylink Ochutnávka objevovat hlavně programy vysílající ve vysokém rozlišení. "Prvním z nich by se od března mohl stát kanál Sport 1 HD. Jeho zpřístupnění by pochopitelně souviselo se zahájením nové sezony závodů Formule 1 a se sérií přímých přenosů, které tato stanice tradičně nabízí", upřesnil Glisník. Letošní seriál závodů Formule 1 začne v neděli 26. března na okruhu v australském Melbourne. "Obecně se snažíme na pozici Skylink ochutnávka nasadit vždy takový program, který v daném období disponuje atraktivním obsahem. Další ochutnávkové stanice samozřejmě včas oznámíme", dodal Glisník.

Taktika Skylinku je docela průhledná - nalákat co nejvíc "dušiček" na placené balíčky.
Totiž vysíláním sport. programu Sport 1HD většinu "serpařů" spíše jen nas*erou, páč na něm se vysílají pouze treningy a kvalifikace (v PA a v SO), kdežto hl. závod (v NE) se vysílá na progr. Sport 2HD, který ovšem "ochutnávači" už neuvidí Shocked Evil or Very Mad

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Satelitní technika a dekódování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 23, 24, 25  Další
Strana 13 z 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund