Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ako otvoriť Felíciu.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mirosne



Založen: May 07, 2008
Příspěvky: 2806
Bydliště: Blue rock,VK-SR

PříspěvekZaslal: ne červenec 21 2013, 11:16    Předmět: Citovat

Zdenko,ja rozumiem,len sa mi to nepáči.tiktak1953 si mohol nájsť ten spôsob na nete a nie takto verejne zisťovať,ako sa dostať do auta.Potom na to sám príde,keď mu vykradnú auto,že to nie je nič príjemné.
_________________
Pozdravujem Vás, Miro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6076
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: ne červenec 21 2013, 11:34    Předmět: Citovat

Ber to tak, že cokoli necháš v zaparkovaném autě, jako bys odložil u kontejnerů. Když ti ho bude chtít někdo vykrást, tak to taky udělá. Je lepší, když při tom neponičí auto.
Mám ti vyprávět, jak mi zloděj v pravé poledne zničil páčidlem dveře u Passata před pražskou radnicí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirosne



Založen: May 07, 2008
Příspěvky: 2806
Bydliště: Blue rock,VK-SR

PříspěvekZaslal: ne červenec 21 2013, 11:40    Předmět: Citovat

tomasjedno napsal(a):
Mám ti vyprávět, jak mi zloděj v pravé poledne zničil páčidlem dveře u Passata před pražskou radnicí?


Práve preto,by sa sem mal dať návod aj na otvorenie Passata,aby Ti na budúce nezničili dvere.Viac už k tomuto nebudem dodávať,proste sa mi to nepáči.
END....

_________________
Pozdravujem Vás, Miro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6076
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: ne červenec 21 2013, 12:15    Předmět: Citovat

mirosne napsal(a):
...by sa sem mal dať návod aj na otvorenie Passata,aby Ti na budúce nezničili dvere....
To se nestane, prodán 1999 Laughing
Klid je až od té doby, co parkuju v garáži pod alarmem. Do té doby mi vykradli každé auto, co jsem používal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artaban001



Založen: Apr 01, 2004
Příspěvky: 9774
Bydliště: Pendrov

PříspěvekZaslal: ne červenec 21 2013, 12:35    Předmět: Citovat

Zdarec jedno video jsem viděl, jak kdosi auto otevírá snad hajzlzvonem, mobilem a pak paralyzérem.. A na konci toho videa bylo jasný, že je to druh reklamy na jakousi pojišťovnu.. Podobně, jako velmi vydařený video, které se dá najít pod názvem "dřevorubec v paneláku"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mi-ro



Založen: Feb 08, 2005
Příspěvky: 7949
Bydliště: rovina u Kolína

PříspěvekZaslal: ne červenec 21 2013, 12:56    Předmět: Citovat

Ano je to přesně tak. Autorem těchto fám jsou teamy pojišťoven. Je to jedena z jejich podlých praktik, díky kterým máš usoudit, že není jiná možnost ochrany vozidla než koupit jejich pojistku. Nemá smysl dodávat, že pokud opravdu dojde ke krádeži, tak je většinou smlouva na tento případ neplatná.
_________________
..to bude jen ňákej odpůrek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Artaban001



Založen: Apr 01, 2004
Příspěvky: 9774
Bydliště: Pendrov

PříspěvekZaslal: ne červenec 21 2013, 13:13    Předmět: Citovat

Jinak mi nedalo práci na internetu najít profi video, jak vyháčkovat FABku a najít obchod, kde prodávají k tomu potřebný vercajk. I dokonce nějakou pistoli, která stihne přetočit vložku několikrát dřív, než zapadnou zpět stavítka.. Je pravdou, že když jsem se hodně nudil, naučil jsem se vyháčkovat FAB v tlačítkách a visací zámky, od kterých už nebyly klíče.. Drátem na CO svářečku.
Ale v té souvislosti by mě zajímala spíš jiná otázka:
Je lepší buď co nejvíc tyhle metody zveřejňovat, nebo raději tutlat?
Zloděj to stejně zná a zoufalec vezme cihlu. Startovací klíčky jsou stejně z čipem, takže vyháčkovat startovací zámek nepomůže. No a nejlepší obrana je stejně vytahat z auta cennosti nejlépe dom, nebo aspoň do kufru, kde nejsou vidět a to na co nejkratší možnou dobu.
Jinak jsem nevěděl, že Lokk packink je sportovní disciplína (název jsem schválně zmršil, je to veřejný fórum)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33984
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne červenec 21 2013, 14:35    Předmět: Citovat

V aute nenechavam vobec nic. Ziadne tasky, papiere, oblecenie. Ked uz, tak jedine v kufri a zasadne to tam davam pred ochodom, nikdy nie po zaparkovani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3484
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne červenec 21 2013, 15:50    Předmět: Citovat

Vidim ,ze ste sa tu aj pobavili.Kto je tu na fore kradnut urcite nepojde,ostatni sa to naucia inym,a zarucene dobrym sposobom. Bolo urcite uzitocne sa na to vas spytat.Zlodeji ked nieco chcu ukradnut ,tak vedia ako na to,maju to dopredu premyslene.Ti hlupejsi rozbiju okna,......!Este raz vam vsetkym co ste prispeli k veci thanks!
Tu je vise 45°C na slnku, neda sa vonku nič robit.,tak som si pospal a pozrel PC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: po červenec 22 2013, 5:35    Předmět: Citovat

Nwm jak dlouho se dělaly feldy s volným kolíčkem , já mám na tom pouzdru výstupky , takže konec táhla nejde zachchytit . nwm , jestli to neměnil předchozí majitel . Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mourek



Založen: Sep 17, 2005
Příspěvky: 1285
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červenec 22 2013, 5:44    Předmět: Citovat

Já si jednou zaklap klíč u feldy do kufru snažil se otevřít drátem , nešlo pak přišel maník se špaátem chytl kolíček a otevřel. Na Trabanta stačl zahnutej svářecí drát. Jinak mě vykradl dvakrát jednou rozbili okno ukradl kufřík ze sedačky, podruhé minulý týden nerozbili nic a prohrabali auto a sebral nářadí z kufru. To pouzdro s výstupky se dalo koupt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33984
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po červenec 22 2013, 7:12    Předmět: Citovat

Sefovi ukradli z Mercedesu postupne 3 navigacie, dva notebooky a tablet. Tiez to vedia otvorit bez poskodenia...a dokonca bez urobenia bordelu, takze si ani nevsimol, ze z tasky v kufri notebook zmizol.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18675
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: po červenec 22 2013, 7:27    Předmět: Citovat

No jo , otvírají to počem vedle z auta a tady u nás můžeš zhruba za 50litrů koupit nádobíčko na dešifrování imobilizérů .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zdenoeddie



Založen: Oct 31, 2007
Příspěvky: 2492
Bydliště: uz len Presov :)

PříspěvekZaslal: po červenec 22 2013, 11:44    Předmět: Citovat

Ked som pred rokmi jazdil na MB120, otvaral som si ju antenou... stacilo zatlacit spravne zeliezko na zadnych dverach a bol som dnu. Ziadne hacky, snurky atd. V nudzi sa to dalo spravit aj hrubsou travou/zihlavou.

Na Felicii uz mam chvalabohu tie ochrane krytky okolo kolickov takze snurka ma velmi trapit nemusi, naviac mam aj alarm (namontovany od vyroby), takze snad to este par rokov vydrzi....
Zasadne takisto v aute nenechavam nic podozrive (tasky, budny,..) vsetko napcham do kufra dozadu. Jeden cas som pouzival aj paku na volant, pouzival ju predtym aj moj otec, ale potom som prestal, kedze som prisiel na to, ze sa da celkom lahko zlomit. I ked mozno by zlodej stratil zopar sekund (snad). Ale davam ju len ked nechavam auto na dlho zaparkovane.

Otvaranie inymi klucmi z Felicii fungovalo na starych rocnikoch, na novsich, ako mam ja, kde je kluc s takym hadikom a vraj ja cipom, to uz nejde. Stacilo najst kluc ktory vosiel do zamku a rychlo nim pohybovat, aby gulicky sa zahriali a ostali zasunute. Priznam sa, keby som si zabuchol kluce, asi sadnem na priekopu a budem plakat Laughing Aj ked priznam sa, par krat uz som nad tym premyslal, ako by sa to dalo, tak jedine len sposobom ako popisoval Ekkar na MB apod. Ale kedze pouzivam dialkove na alarm, tak bez klucov ani nezamknem. Zo zaciatku ma trochu vydesilo aj to, ze ked som dialkovim otvoril, a do niekolko minut dvere neotvoril, tak sa auto samo zamklo naspat. Ale logicky z toho samozrejme vyplyva ze bez otvorenia dveri sa kluce dovnutra nedostanu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
milan222



Založen: Jul 20, 2009
Příspěvky: 1460
Bydliště: trutnov

PříspěvekZaslal: út červenec 23 2013, 13:55    Předmět: Citovat

Mourek napsal(a):
Na Trabanta stačl zahnutej svářecí drát.

potěší majitele trabanta jako jsem já Very Happy
no trabantu otevři přední kapotu šroubovákem. dveřeu řidiče by šli pomocí vrtačky... odvrtat z kliky ty upevňovací šrouby a kliku vyndat, strčit prst do otvoru a dveře otevřeny.
jinak tak si dejte tajné tlačítko třeba někam pod nárazník, které když zmačknete, tak relátko veme třeba centrál zadních dveří (dvoudrát) a otevře je.

_________________
bez elektronek se neobejdu!
muj lampovej zesik: http://www.youtube.com/watch?v=KxOvbN_5xiY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund