Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pijete este alkohol v cesku.....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ok1hga



Založen: Nov 28, 2006
Příspěvky: 12075
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 15:53    Předmět: Citovat

Všechny zbytečné citace celých předchozích příspěvků vymazány. Používej konečně tlačítko nad a pod vláknem!
Díky,

Hill


Hille, když něco mažeš, alespoň se podívej co mažeš !!!!!

vrať mi prosím tu větu co se týkala hospodského a hospody !
Děkuji !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRANSIMOR



Založen: Mar 06, 2007
Příspěvky: 643
Bydliště: Teplice nad Metují

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 16:21    Předmět: Citovat

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kokun



Založen: Jun 21, 2008
Příspěvky: 8823
Bydliště: Valachy

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 16:30    Předmět: Citovat

ok1hga napsal(a):
Hille, když něco mažeš, alespoň se podívej co mažeš !!!!!

vrať mi prosím tu větu co se týkala hospodského a hospody !
Děkuji !

Už ti nic nevrátí - pokud ji smaže (třeba i omylem), je nenávratně v (_!_) Cry

_________________
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dratak



Založen: Sep 03, 2005
Příspěvky: 837

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 16:44    Předmět: Citovat

Když jsem šel dnes ráno pro rohlíky tak jsem se schválně zašel podívat do uličky s alkoholem. No tohle jsem ještě opravdu nikdy neviděl Shocked . Opravdu, levá strana kde jsou vína plná, pravá strana s tvrdým alkoholem totálně vyklizená, prázdné regály. No tyhle dny snad vstoupí do českých dějin Laughing .
Stále ještě se snažím být optimista a věřit v omyl a ne v úmysl. Se zrakem nemám problém, občas dělám i se SMD 0805 a bez lupy či brýlí. Ale z představy že bych měl oslepnout mi nabíhá husí kůže. Takový život musí být opravdu peklo, to už je snad pak lepší to zabalit... I když jednou jsem zapojoval slepému zákazníkovi ADSL. Věřte-nevěřte, ten člověk normálně používal internet, měl speciální PC který místo monitoru komunikoval v hlasové formě a klávesnici s Braillovým písmem. Klidně si takhle zlvádnul nastavit třeba připojení k internetu včetně konfigurace ethernetové karty apod. Říkal mi že ho ten počítač živí, prováděl totiž překlady textů z audia do Braillova písma....
Nebo jsem četl v AR (je to někde v polovině 60.let, koupil jsem si DVD 1952-1995) příběh nevidomého elektronika, který si sám sestrojil elektronkový zesilovač a nejen ten. Postavil si např. i doplněk k magnetofonu, který mu pak plnil funkci záznamníku telefonních hovorů. Opravdu VŠECHNA ČEST, ale sám bych to na vlastní kůži nechtěl zažít ani omylem.......

Oslepnutí od methylu by mi nehrozilo ani bez prohibice, tvrdý alkohol jsem neměl už hodně let. Jo, pivo si dám, ke slanému či mastnému jídlu je výborné a podporuje dobré trávení. Skleničku vína když je k tomu příležitost. Ale tvrdý alkohol ne-mdlo, totální otupělost, zvracení, nálada pod psa....

Ale někdy to chce pořádnou oslavu, takové narozeniny, svátek, Silvestr... Laughing Na to mám jednoduchý postup, umím se totiž OPÍT LIMONÁDOU Laughing Laughing . Stačí 0,3l limonády, sáhnout do tajného šuplete a přidat cca 150mg MDMA nebo cca 300mg MDAI (ve Velké Británii a v USA je MDAI již dokonce legální). Vypít limonádičku, sednout si na židli a dělat jakoby nic. Ono se také nejdřív nic neděje. Po nějakých 30-40 minutách najednou mdlo, mdlo, ještě větší mdlo a pak následuje ODLET NA MIAMI Laughing Laughing Laughing Svět je najednou jinde. Plný barev a lásky a všichni na něm jsou najednou neuvěřitelně milí. S každým si najednou chcete povídat, je vám do zpěvu a do tance. Občas se může stát malá nepříjemnost. Látka silně potlačí agresivitu, za to však můžete začít třeba objímat úplně cizí lidi nebo třeba olizovat sklo a přitom říkat MEJEME, MEJEME, MEJEME Laughing Laughing Laughing (moje zkušenost).

Potom už se samozřejmě až do konce účinku pije jenom limonáda. To mi nevadí, sladkou limonádu miluju.... Po cca 3 hodinách života v nádherném, ale TOTÁLNÍM OMYLU účinek pomalu ustupuje a začnete se pomalu vracet zpátky do reality. A samozřejmě se smiřovat s tím že ta je bohužel úplně jiná. Ale zase si celkem snadno zvyknete. Po tomhle nenásledují žádné bolesti hlavy, žádná otupělost ani kocovina. Jen vzpomínka na ten NÁDHERNÝ OMYL.

Vím že tohle se nemá Twisted Evil Twisted Evil , ale tak třikrát do roka to udělám. Pochutnání nečekejte, tohle chutí připomíná PARALEN. Ale výsledek stojí za to. Ale pozor: Kdo má PROBLÉMY SE SRDCEM anebo SKLONY K DEPRESÍM tohle nesmí nikdy udělat a to opravdu ani omylem. Mohl by se dostat do velmi nebezpečného maléru!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FRANSIMOR



Založen: Mar 06, 2007
Příspěvky: 643
Bydliště: Teplice nad Metují

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 17:52    Předmět: Citovat

To chce nápad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EL34



Založen: Sep 21, 2009
Příspěvky: 619
Bydliště: Chrast u Chrudimi

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 17:57    Předmět: Citovat

To je další důsledek tolik vychvalovaneho Kapitalismu u nás. Vše se dělá za účelem zisku a lidi jsou z peněz jak unešený... Jak si někdo nejezdí do práce BMWčkem nebo nemá doma audio za 100 000, tak je v dnešní době out... Holt to je výsledek za 2 let po rozpadu čsr.

Já alkohol občas piju, ale většinou svůj, takže vím co piju!!!
Dnes aby se člověk bál něco koupit. Od ''uzenin'' bez masa plným éček přes med pajcovaný cukrem, zmražené ryby s přídavkem ledu přes ten metanol v lihu..
Například med z hypermarketu bych ani nepozřel, důvody po mně raději nechtějte.
Prostě ZISK, ZISK, ZISK a zase ZISK. Ze všeho co de a lidi co poctivě pracují - povětšinou střední třída, tak ty odrbat drahými potravinami, léky a nakonec i alkoholem.

Vůbec se nedivím, si dost lidí zase zakladají sady a chovají zvířata. Proč? protože prostě pak vím co jím a nepoctivý výrobci, který šidí vše od alkoholu po chleba mi můžou políbit šos!!

Já si například udělal 25l višňového dezertního vína . 5 druhů marmelád atd...
TO MÁ SMYSL!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15535
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 20:09    Předmět: Citovat

To je zajímavé, my máme v baru alkoholu plno a vidíme normálně.
Pokud já vím, tak palírny jedou dál normálně a pro někoho asi bude novinka, že jsou pečetěné a kontrolované šaškama od celníků. Pančuje se mimochodem už aspoň 4 roky a nikomu to z vlády nevadilo (ani ostatním ne) a najednou je z toho taková šaškárna. Prodávat se nad 20% nesmí, ale chlastají dál všichni. Laughing
To mi připadá jako když se někdo z vlády zabije v autě, tak zakážou prodej aut. Stejný výsledek a stejné kecy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6331
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 20:14    Předmět: Citovat

Do auta sedám dobrovolně s vědomím, že mě někdo může sestřelit.
Alkohol piju s tím, že mi do toho nikdo nedal jed.
To jen tak k tomu, proč je kolem toho dusno...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33980
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 20:30    Předmět: Citovat

A etanol nie je jed?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6331
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 20:35    Předmět: Citovat

nevím, vypiju ho docela dost a pokaždé jen příjemná nálada a touha si pokecat o filozofii života Smile

tak bych řekl, že asi ne


Naposledy upravil Cust dne ne září 16 2012, 20:36, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
FRANSIMOR



Založen: Mar 06, 2007
Příspěvky: 643
Bydliště: Teplice nad Metují

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 20:36    Předmět: Citovat

Omyl pančuje se už někdy od roku 1996.nikoho to nezaráželo.a pokud si dobře pamatuji bylo loni-možná dva roky zpět varovaní před rumem s "lodičkou" na etyketě.na to zapomělo také?nebyl to už signál že tady už není něco v pořádku-že to začíná bejt nebezpečné.PS:už mají případy na slovensku-samo že alkohol od nás......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helios



Založen: Aug 08, 2007
Příspěvky: 2914
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 20:37    Předmět: Citovat

Je to jed a droga, ale vďaka vysokým ziskom štátu je tolerovaná a dokonca aj reklamovaná, aj keď sa všeobecne vie o následkoch prílišného pitia...
Vitajte vo svete, kde sú zisky až na prvom mieste. Cry

_________________
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6331
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 20:39    Předmět: Citovat

no nevím jak jsi přišel na ten rok, ale řekl bych, že k napodobování čehokoliv docházelo vždy, když někdo přišel na technologii, jak to k nerozeznání vyrobit jinak, levněji...
Problém je ten, že toto je plošné podávání jedu do nápoje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cust



Založen: Jan 17, 2007
Příspěvky: 6331
Bydliště: Husinec-Řež

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 20:43    Předmět: Citovat

helios napsal(a):
Je to jed a droga, ale vďaka vysokým ziskom štátu je tolerovaná a dokonca aj reklamovaná, aj keď sa všeobecne vie o následkoch prílišného pitia...
Vitajte vo svete, kde sú zisky až na prvom mieste. Cry
Vtip je ten, že všechno můžeš nazvat jedem a drogou. Pamatuju si, že jsem se jednou poblil z vepřového, bylo tak dobré, že jsem se to s dávkou trochu přehnal. Dokonce znám lidi, kteří jsou na tom závislí.
Dokonce i ten metanol je v každém lihovém nápoji. Vzniká při kvašení. Pokud je v poměru k etanolu rozumném, jako jed se nechová. Pokud to někdo předestiluje při špatné teplotě. Jed je z toho rázem a to prudký!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7914
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: ne září 16 2012, 20:46    Předmět: Citovat

Dratak napsal(a):

Na to mám jednoduchý postup, umím se tpřidat cca 150mg MDMA nebo cca 300mg MDAI (ve Velké Británii a v USA je MDAI již dokonce legální).

Heleďte, nebudu tady nějak obhajovat alkohol, ale furt je to látka, které provází lidstvo přes dva tisíce let, člověk je na ni už přizpůsobený a zná její účinky... Pokud teda nejsem indián. I Ježíš Kristus onehdy proměnil vodu ve víno... No a nenakupujete náhodou tady? http://www.rc-chem.eu/ Jinak té extošky /MDMA/ bych se bál. Scared Scared http://cs.wikipedia.org/wiki/Ext%C3%A1ze_%28droga%29
citace:
Extáze patří mezi syntetické (uměle připravené) drogy, která většinou vypadá jako neškodná pilulka či tobolka. Vyvolává značné stimulační účinky, takže konzument je schopen zvýšené fyzické aktivity, aniž by adekvátně pociťoval únavu, což může vést až ke kolapsu organismu následkem fyzického vyčerpání. Mírné psychedelické účinky se projevují především v nárůstu empatie. Účinná látka je tzv. MDMA neboli chemicky 3,4-methylendioxy-N-methylamfetamin. Funkční vzorec extáze je C11H15NO2. (...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 2 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund