Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Anonymizér/free proxy servers, free surf atd. atd.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 17:07    Předmět: Anonymizér/free proxy servers, free surf atd. atd. Citovat

Ahoj ve spolek.

Mám na srdci takový problém. Tady je u nás internet (bohužel) zadarmo, tudíš táda nechce kupovat nějáký ADSL (bohužel), a já si v 15. také nic platit nebudu.

Nast(r)al Very Happy problém, asi á před rokem začali omezovat různé rapidy, a přestal jít i rapidshare.com (ani de nejde) jen se ozve hláška viz screen, vím že to šlo obejít těma věcičkama co uvádím v předmětu zprávy, problém je že na tyto účely nefunguje ledajaký (anonymizér atd.) fungovalo zejména www.utajeno.cz ale to je už měsíc v háji. Ještě fungoval nějáký anglický avšak špatně ale šel ale stratil jsm jeho URL. Také vědšina anonymizérů se mi nenačte a o5 hláška viz screen. A ty co jdou většinou nejde stahovat, buď se vrátí o krok z5 anebo nic.

včera jsem do 1 do noci guuglil ale prd sem vyguglil nemátě nějáký nápad co vyzkoušet abych se místo hlášky která se zobrazí v prohlížeči dostal na dannou stránku.

Potřebuji si nutně natahad editor na nahrávání šelaků

Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 17:17    Předmět: Citovat

..


Bez názvu.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Bez názvu.JPG
 Velikost:  68.63 kB
 Staženo:  124 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Standa99



Založen: Jun 29, 2004
Příspěvky: 3478

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 17:42    Předmět: Citovat

Ty filtry můžou být hodně sofistikované. Zkus tohle http://www.katedrala.cz/ , kdysi jsem to používal v práci.

Nebo si najít soft, který umí měnit připojení přes různé proxyny popřípadě si zaplatit nějký proxy server. Ideální, kdyby to jelo přes https:// . Jenže i tak nemáš jistotu, že se dostaneš na Rapid, protože můžou mít omezený počet veřejných IP a takových jako ty tam bude hromada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 18:39    Předmět: Citovat

čau

Katedrála je jedna z těch, co se mě vrací z5. dyž připisuju to Sko tak to jede Smile ale do doby než kliknu na download free Sad o už napíše dotičnou hlášku (respektive se zobrazí nějáký přesnější odkaz na down který začíná na /rs788 tam dyž do sko napíšu tak už to napíšeb že aplikace internet explorer atd blablabla)

Jirka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19563
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 18:51    Předmět: Citovat

Tak si zkus vygůglit a stáhnout Audacity, na šelak umí o hodně víc, než moc, a je zdarma, čili rapidshare k němu nepotřebuješ.
Když si pak soubor vyexportuješ jako wav, můžeš ho dále zpracovat v EAC, což je taky velmi dobrý software zdarma (ono i samplovat v něm jde, ale nerozumí si přitom s každým hardware, takže v některých konfiguracích počítadla při samplování analogového signálu potřebuje nastavit plnou prioritu a omezit priority ostatních procesů, některé verze příliš zatěžovaly procesor... no, už jsem dlouho neaktualizoval, třeba ty novější verze už touto nectností netrpí) a je k němu čeština nebo slovenčina.
Ani k tomu rapidshare nepotřebuješ.
Pro samplování z desek i pásků používám tyto programy, protože jde o legální a dostupný software. Pro převod záznamu ze šelaku rozhodně vyhoví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 18:58    Předmět: Citovat

To momentálně mám ale já bych potřeboval na očistu soft co má Gabriel Goessel Confused

Zbytečná citace vymazána.
Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Standa99



Založen: Jun 29, 2004
Příspěvky: 3478

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 19:06    Předmět: Citovat

Asi to maji nějak pořešené, protože by se přes ně stahovalo akorát z Rapidu.

Na noťasu jsem po mnoha letech znova nahodil Proxy switcher (určitě bude podobných softů více). Umí stáhnout z různých zdrojů proxy list, potom umí jednotlivé proxyny testnout a rozháže je do složek working-dead atd. Potom se na určitou proxynu přepneš a on ji nastaví do prohlížeče (v tomto případě v IE) a zkoušíš.



PS.PNG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  PS.PNG
 Velikost:  64.23 kB
 Staženo:  74 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DuCma



Založen: May 31, 2004
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 20:45    Předmět: Citovat

ak sú admini tej siete v obraze a firewally obmedzujúce prístupy čo len trochu múdre, dokážu sa učiť, čiže čo ti išlo teraz o chvíľu už nemusí a nebudeš robiť nič inšie len hľadať anonymizéry. jediné schodné riešenie = zaplať si net
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 21:39    Předmět: Citovat

v seznamu se žádný proxy neobjeví ani dyž je dám načíst, ale nevím, zdali by se zobrazily i tehdá dyž nemam nakonfigurovaný porty a prosxy atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
czatlantis



Založen: Jun 10, 2009
Příspěvky: 1012

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 22:51    Předmět: Citovat

pokud chceš stahovat přes proxy z rapidshare, tak na to zapomeň.
Jediný, co by bylo použitelný, tak si zaplatit VPN tunel někam jinam (samozřejmě jen pokud to VPN není taky blokovaný). Ale to jsou zase kačky......obávám se, že zdarma to moc nepůjde.

Jinak zkoušels http://anonymouse.org/ ? Stahovat se přes to nedá, ale surfovat po jiných webech by mohlo jít.... (pokud to není zablokovaný, protože je to celkem profláklá služba)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kvazar73



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: st srpen 11 2010, 23:28    Předmět: Citovat

nazdar. môžeš konkretizovať, akýže to má pán G G úžasný software? vďaka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Standa99



Založen: Jun 29, 2004
Příspěvky: 3478

PříspěvekZaslal: čt srpen 12 2010, 6:56    Předmět: Citovat

to: CZJKP1
Nakonec připojím obrázek. Na řeči "pokud chceš stahovat přes proxy z rapidshare, tak na to zapomeň." nehleď, protože to v pohodě jde. Nyní jsem to zkoušel a přes proxy, která odkazuje na Slovensko šlo stahovat i z Rapidu. Jenomže tobě se nestáhne vůbec proxy list a to je divné. Do SZ ti dám odkaz na tu mou verzi, nemusí se instalovat. Automaticky nastaví proxy do IE, do jiných prohlížečů bys to musel nacvakat ručně. Pokud se ti podaří stáhnout list a roztřídit, tak se přepneš na určitou proxy a musí to být patrno v nastavení IE. Testni to i na téhle adrese http://www.t1shopper.com/tools/ , že je tomu tak. Potom můžeš testnout Rapid. Podotýkám, že nejsi jediný, který ty proxyny využívá, ale snad se podaří.



proxy.PNG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  proxy.PNG
 Velikost:  185.63 kB
 Staženo:  91 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: čt srpen 12 2010, 7:15    Předmět: Citovat

kvazar73 napsal(a):
nazdar. môžeš konkretizovať, akýže to má pán G G úžasný software? vďaka.


Mám to v emailu já s ním občas dopisuji, ale ted to fakt hledat doufám nemusím, chyba neomezenejch stránek je taková že tam mám 800 mejlů (od doby vzniku - reklamy ne ty mažu)

Pak ti kouknu ale myslím že ,,Audio laundly"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: čt srpen 12 2010, 7:28    Předmět: Citovat

Standa99 napsal(a):
to: CZJKP1
Nakonec připojím obrázek. Na řeči "pokud chceš stahovat přes proxy z rapidshare, tak na to zapomeň." nehleď, protože to v pohodě jde. Nyní jsem to zkoušel a přes proxy, která odkazuje na Slovensko šlo stahovat i z Rapidu. Jenomže tobě se nestáhne vůbec proxy list a to je divné. Do SZ ti dám odkaz na tu mou verzi, nemusí se instalovat. Automaticky nastaví proxy do IE, do jiných prohlížečů bys to musel nacvakat ručně. Pokud se ti podaří stáhnout list a roztřídit, tak se přepneš na určitou proxy a musí to být patrno v nastavení IE. Testni to i na téhle adrese http://www.t1shopper.com/tools/ , že je tomu tak. Potom můžeš testnout Rapid. Podotýkám, že nejsi jediný, který ty proxyny využívá, ale snad se podaří.


Ahoj

I přesto že existuje verze 4. tak tato je perfektní protože není standard jako sem mel já ale PROfi a stejně já měl nainstalovanou 3ku.

opět seznam nenačtě.

Pro zajmavost jsem tyto URL naklikával do IE, a zajmavé je, že, ty, co píšou complete nejdou, protože je opět praha5. blokuje takže viz. creen 1. (hláška) ty co píšou HTTP error tak ty v prohlížeči se načtou, nemůže praha 5 to něják blokovatt tak aby se ty proxy nenašetly



Bez názvu.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Bez názvu.JPG
 Velikost:  113.69 kB
 Staženo:  77 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maskot



Založen: Nov 19, 2004
Příspěvky: 1772
Bydliště: Wien

PříspěvekZaslal: čt srpen 12 2010, 7:35    Předmět: Citovat

Projed povolene porty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund